Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vredna pobeda Cibone protiv Zadra u borbi za opstanak.
    Igraju opet za 4 dana u Zadru.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Dekkarde, nisam bio odavno da te pitam kako tvoj prvi favorit u aba stoji? Odrala ih Buducnost kao miseve. Ja sam ti lepo rekao da Cedevita nece ni u PO, a ti kucu hteo da stavis da uzimaju Aba.

      Comment


      • Ima još do kraja dosta, sada su odlučujuće borbe.
        Kod CedOlija se iskomplikovala situacija sa centrom, vidi se da se pokušava sada sa Marinkovićem koji je grejao klupu cele sezone.
        Baš nemaju sreće sa igračima na toj poziciji.
        Inače nemam dilemu da će biti u plej-ofu, i da će nas pobediti barem jednom u naredne dve utakmice.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Danas tri dobra meca u borbi za plasman i PO. Ja se pribojavam dvorane Leon Stukelj. Dva poslednja puta a i ranije kada su bodovi bili najpotrebniji padali smo. Tako da tu ne bih nista prognozirao.
          KKCZ mislim da ce da odradi Igokeu bez vecih problema. Moze bit tvrd mec i relativno neizvjestan mozda. Mada sumnjam.
          Mornar CedOli...ne znam...CedOli mi je bliza pobjedi ukolikko odigra iole jako kao sto zna.

          Comment


          • Prelepa igra FMP-a u prvom poluvremenu.
            Filip pleše, Nenadić i Lazarević bodu sa svih pozicija.
            Pecarski našao prostor gde će da se ostvari kao igrač.
            Last edited by dekkard; 11-04-21, 11:34.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pusta Mega FMP... Bezveze.

              Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

              Comment


              • Ma kakvi, Vlada Jovanović ima skroz da osedi do kraja utakmice.
                Sjajan karakter tima iz Železnika, nakon što su ispustili +22 i Mega došla do izjednačenja smogli su snage da u finišu susreta odu na nedostižnu prednost i to u situaciji kad je najbolji igrač na meču Nenadić izašao iz igre zbog povrede.
                I Hends je ozbiljan ubod, fenomenalan takmičar.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nikad zanimljiviji rasplet za plejaut.
                  Partizan i FMP su u finišu sezone obezbedili bezbednu zonu i sredinu tabele, Zadar i Cibona, rekao bih, su sigurni takođe, bitka će se voditi između Splita, Krke i Borca kome dajem najmanje šansi jer realno najmanje su i pokazali.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    bitka će se voditi između Splita, Krke i Borca kome dajem najmanje šansi jer realno najmanje su i pokazali.
                    Tačno.

                    Nedostajala Borcu publika, sa publikom uvek su imali odličnu atmosferu.

                    Comment


                    • Pokusavaju suci da vrate Zvezdu, ali se ne da najbolja sportska prica sezone.

                      Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Odgledah kraj trece i cetvrtu cetvrtinu. Sto znam. Kao da se Igokea uplasila pobjede. Nekako su crvenobijeli iscupali pobjedu. Steta bi bilo da Igosi ne udju u PO

                        Comment




                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Steta bi bilo da Igosi ne udju u PO
                          Igraju sa vama u sredu, ako vas dobiju ispuniće ti se želja.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nije nemoguce. Stvarno su napravili jednu simpaticnu ekipu. I veceras nisam ocekivao da ce ovako dobro da odigraju na vrucem terenu protiv vas. I mi smo jedva iscupali pobjedu protiv njih. Nezgodni su. Imaju roster koji na svim pozicijama moze da balansira naspram protivnika.

                            Comment


                            • Kakav vruć teren kad nema gledalaca? Kod nas stvarno nema gledalaca.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bogami je bilo 😁 Bili u kadar, sem ako novinari ne zvizde i nabijaju sudiju 😁

                                Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X