Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramotni smo
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Pojedinci su promašili sport.
      Dok god legende ćutale nas će svako k**ti u zdrav mozak.
      I treba...

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Sad sam slusao Vuletica,pa mi malo jasnije sta radi Ostoja u KK Partizan,nije me interesovala ta kriminalna strana Partizana ali ko je Novak Nedic,Vuletic prica da je Ostoja njegov covek i da su 2014/2015 hteli van instuticionalnim putem preko ovih tzv navijaca poput Velje da preuzmu FK Partizan,posto im nije uspelo Ostoja je dobio KK Partizan,on je dakle saradnik tog Velje,ne znam sto se pusta prica kako je Velja hteo da mu uzme firmu i automobile.

        Comment


        • Sasvim ocekivan rezultat juce u Zadru.

          Prvo je sramota sto imamo najmanje seniora od svih ABA ekipa.

          Drugo, najvise smo smanjili budzet u odnosu na proslu sezonu.
          Mnoge ekipe su fantomski dobile vise para, dok smo mi najvise izgubili jer se gotovo citav budzet puni od sezonskih i privatnih sponzora.
          Sto bi se reklo, Partizan je uvek delio sudbinu naroda, kad je narodu lose i nama je lose.
          Neki drugi su povlasceni.

          Trece, odusevio me mali Radovanovic. Novi Kukoc.

          Cetvrto, pravo cudo bi bilo da se sa 7 seniora plasiramo u plejof EC.

          Peto, ovo ce proci, a do tada Partizan mora da se cuva gasenja i promene identiteta.

          Comment


          • Trinkijeri potrazuje od Partizana 700.000€

            "Kako piše Sportski žurnal, u ugovoru koji je potpisao sa Partizanom, navodno se klub obavezao da porez (na ime ugovora) plati u Italiji, zemlji čiji je Trinkijeri državljanin i gde je dužan da izmiruje poreske obaveze. Takođe, beogradski sportski list navodi da je u ugovoru navedena klauzula da ako crno-beli to ne urade u predviđenom roku, biće aktivirana potraživanja iz treće godine ugovora."

            "Bilo kako bilo, prema nezvaničnim informacijama Mozzart Sporta, Trinkijeri preko BAT zahteva da mu Partizan isplati oko 700.000 evra neto, uz zaračunavanje određene zatezne kamate na godišnjem nivou, ukoliko bude novih kašnjenja, sve dok se ne isplati sva suma."

            Comment


            • Auuhhh...sto radi zabar

              Comment


              • Nema ovo veze sa njim vec sa menadzerskom agencijom.
                Pominjao je Ostoja u onim intervjuu na sk da su neki ljudi nesto zajebali.

                I naravno, ove cifre nemaju veze sa vezom, mozart je slicno spinovao i u vezi Obradovica i premija za kup.
                Ne pecajte se, klubovi ocigledno peru svoju nesposobnost i krivicu svaljuju na trenere i pravnike iz agencija.

                Tu su Ostoja i Covic slicni.

                Comment


                • Ne razumijem...spinovanje o visini zahtjeva za isplatu ili sta?

                  Comment


                  • Trener A tuzio klub X,
                    Trener B tuzio klub Y

                    Isti novinar preneo obe vesti u par dana,
                    novinar koji je odlican i sa klubom X i Y.

                    Akcenat je da su treneri alavi i traze nesto sto nisu zaradili.

                    Klubovi X i Y se ne oglasavaju iako su prethodnih godina pisali saopstenja u roku od pola sata na svakakve gluposti.

                    Comment


                    • Pa ni jedan od njih se ne oglasava da demantuje. Nema ovde spina. Trinkijeri laganih 2 miliona za 3 godine. Koje ludilo za trenera dati toliku lovu.

                      Comment


                      • Nekima ne mozes ni nacrtati.

                        Inace postoji ugovor o izbegavanju placanja duplog poreza izmedju Srbije i Italije, tako da je jasno da je ceo Maticev naruceni tekst sranje i spin.

                        Comment


                        • Ako su mu pare uplacivane u Italiju i tamo se vodio kao rezident tamo je i trebao da plati porez. Nije ga ni placao u Srbiji. Ne aktivira se tu sporazum. Mislim da je jasno bilo od prvog dana da je Trinkijeri dosao za ozbiljne pare. On je zabar nema on emotivnih ili nekih drugih razloga. Mislim samo da niko nije ni pretpostavljao da je to samo za njega 700 soma neto, plus strucni stab. Ali jasno je i da je Partizan imao sasvim solidan budzet zadnje 2 godine. To je i ostvareno ulaskom SNS u upravu

                          Comment


                          • Opet nisi nista razumeo, procitao si neke cifre i sam inskonstuisao ostatak.

                            To ti je isto kao kad bih ja napisao da je Zvezda u vreme Karija imala odlican budzet.
                            Kad ono samo on i par igraca.
                            Ili u vreme Gurovica kad je bio najplaceniji igrac lige.

                            Sa druge strane tvoja namera je jasna samim tim sto si stavio i ovu godinu u racunicu, i to u trenutku dok mi imamo samo 10 seniora koji imaju ispodprosecna primanja.

                            Da, KKP je imao sasvim prosecan budzet 1 sezonu od prethodnih 7, i te jedne sezone nije bio najveci u ligi nego u rangu 2 do 5, dok je vecini ostalih sezona bio van 4.

                            I da, KKP u ovoj ima drasticno manji budzet vas, a i manji od vecine ucesnika plejofa.

                            Inace rapodela budzeta gde placas trenera top novac je idealan za ovo podneblje, dokazano xy puta.
                            Tako da je i taj novac koji je Trinki uzeo zasluzen, kao uostalom i Dule pre njega, ili Radonja kod vas.

                            Veci su problemi ovi top novci za nemace pojma kao npr. Obradovic Salo, Sagadin...

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Opet nisi nista razumeo, procitao si neke cifre i sam inskonstuisao ostatak.

                              To ti je isto kao kad bih ja napisao da je Zvezda u vreme Karija imala odlican budzet.
                              Kad ono samo on i par igraca.
                              Ili u vreme Gurovica kad je bio najplaceniji igrac lige.

                              Sa druge strane tvoja namera je jasna samim tim sto si stavio i ovu godinu u racunicu, i to u trenutku dok mi imamo samo 10 seniora koji imaju ispodprosecna primanja.

                              Da, KKP je imao sasvim prosecan budzet 1 sezonu od prethodnih 7, i te jedne sezone nije bio najveci u ligi nego u rangu 2 do 5, dok je vecini ostalih sezona bio van 4.

                              I da, KKP u ovoj ima drasticno manji budzet vas, a i manji od vecine ucesnika plejofa.

                              Inace rapodela budzeta gde placas trenera top novac je idealan za ovo podneblje, dokazano xy puta.
                              Tako da je i taj novac koji je Trinki uzeo zasluzen, kao uostalom i Dule pre njega, ili Radonja kod vas.

                              Veci su problemi ovi top novci za nemace pojma kao npr. Obradovic Salo, Sagadin...
                              Primanja nisu ispodprosečna,nego su iznad proseka ako se gleda tabela Aba
                              Maltene ista ekipa bez Gordica i Mekintajera koji je dosao umesto Woldena
                              Last edited by jordan loyd; 01-03-21, 16:32.
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Opet nisi nista razumeo, procitao si neke cifre i sam inskonstuisao ostatak.

                                To ti je isto kao kad bih ja napisao da je Zvezda u vreme Karija imala odlican budzet.
                                Kad ono samo on i par igraca.
                                Ili u vreme Gurovica kad je bio najplaceniji igrac lige.

                                Sa druge strane tvoja namera je jasna samim tim sto si stavio i ovu godinu u racunicu, i to u trenutku dok mi imamo samo 10 seniora koji imaju ispodprosecna primanja.

                                Da, KKP je imao sasvim prosecan budzet 1 sezonu od prethodnih 7, i te jedne sezone nije bio najveci u ligi nego u rangu 2 do 5, dok je vecini ostalih sezona bio van 4.

                                I da, KKP u ovoj ima drasticno manji budzet vas, a i manji od vecine ucesnika plejofa.

                                Inace rapodela budzeta gde placas trenera top novac je idealan za ovo podneblje, dokazano xy puta.
                                Tako da je i taj novac koji je Trinki uzeo zasluzen, kao uostalom i Dule pre njega, ili Radonja kod vas.

                                Veci su problemi ovi top novci za nemace pojma kao npr. Obradovic Salo, Sagadin...
                                Mislim da Radonjic a posebno Obradovic nisu ni blizu po visini ugovora kao ovaj od Trinkijerija. Nisam iskonstruisao, pise da je to ugovor koji je trebao da bude za ovu godinu. Realno astronomski je, moguce da je Kari imao te pare ali i Covica na mestu pleja i Bojana Subotica na poziciji 4. Ono sto je ja mislim ocigledno je da je projekt KKP s Trinkijem na celu veoma ambiciozan projekat bio , sa ozbiljnim igrackim kadrom i skupim trenerom, sa osnovnim ciljem svrgavanja Zvezde sa trona i igranja Eurolige. Ne znam zasto se to negira. Ovaj podatak o Trinkijevoj plati je dokaz da je logistika za to itekako postojala. Uostalom svim igracima iz prosle sezone su produzeni ugovori a to nikako nisu igraci kalibra Stivena Markovica i Vujadina Subotica. Stranci u najboljim godinama gladni uspeha i dokazivanja, i sa eu iskustvom, i probrana domaca kvalitetna baza

                                Comment

                                Working...
                                X