Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sad je ok, Raduljica napokon poceo da igra. Cakarevic kao po obicaju vrlo los..-.-', a ovog Malleta sere za petoricu...
    sigpic

    Comment


    • Gotovo je ovo... 'ajd pa da dobijemo Armani u Pioniru i to je to.

      Comment


      • mars u pm. Konacno Radule odigra dobro i napravi 4 licne. Law odlican,a mi gubimo skoro 10 razlike.

        Odbrana katastrofalna.

        Comment


        • Jebem ti zivot...10 puta smo jaci od njih. Nismo imali srece

          Pozitivni utisci-Law,donekle Radule i Katic.

          Comment


          • Jebem ti parket klizavi da ti jebem u picku.

            Comment


            • Jao Law jebemu zivot , sto nisi zgrabio loptu kad bi bila nasa , jao Sad moramo Armani tuci...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Pobedi nas klizav parket.
                Bas smo malerozni u ovoj poslednjoj cetvrtini, pocevsi od dva zicera Katica, pa 4 poena da primimo u jednom napadu...

                Comment


                • Malerozni smo sto smo uzeli ova dva Mutina izbljuvka, ne mogu ocima da ih gledam kako su odvratni.

                  Comment


                  • Aaaaaaa daj breee, koliko mi nemamo srece..-.-'. Ostaje nam Poslednja utakmica kuci, nadam se da cemo dobiti..
                    sigpic

                    Comment


                    • Mada moram biti iskren i reci da sam ocekivao mnogo goru igru u napadu.Ipak je ovo bila prva utakmica bez Pekovica. Raduljica se sprdao na pocetku,a i Rasko je bio odlican kasnije,da su usla ona dva polu-zicera mi bi sad dobili.

                      Law je dokazao da ce biti prvi strelac ekipe sada kad je otisao Pekovic. Mnogo mi je drago sto je ovako odigrao.

                      Idemo dalje,idemo u top16!

                      Comment


                      • Steta. Imali smo +13 na polovini 2. cetvrtine cini mi se, u 4. cetvrtini smo vodili 72-73 na 6 minuta i onda je pocelo da ih sere. Nema veze, svakako cemo da unistimo Armani u Pioniru.

                        Comment


                        • Ja sam zadovoljan igrom,realno nismo imali srece,ali sve se to vrati kad tad .Jedini problem koji imamo je taj sto nemamo rezervnu cetvorku(tu je Djekic ali on nema taj kvalitete),kad bi imali tu rezervnu cetvorku bili bi smo daleko jaci!!!!!

                          Comment


                          • Ma ako prodjemo u TOP16,dovescemo nekog visokog igraca...

                            Ali danas se spominje i jos jedno ime. Bertans iz Olimpije Onda bi Luce i "zvanicno postao" back-up cetvorka.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ma ako prodjemo u TOP16,dovescemo nekog visokog igraca...

                              Ali danas se spominje i jos jedno ime. Bertans iz Olimpije Onda bi Luce i "zvanicno postao" back-up cetvorka.
                              Uh,to sad bas postaje komplikovano xDD

                              Comment


                              • Od lucica nece biti nista ako bude igrao cetvorku on ti je prirodna trojka.

                                Comment

                                Working...
                                X