Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Pekom isti đavo ko sa Šćepanovićem ili Filipovskim.
    Isti k***c drugo pakovanje.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Peko idealan fit za KKP. Jeftin, mlad, vrijedan, talentovan, umije sa medijima....za pocetak dovoljno. A i iz Podgorice je. Kao i DV, kao kod CZ Radonja. ...Naravno ovo je poluozbiljno misljenje....ipak sam misljenja da cete u u pripremi za sledecu sezonu najvecu vaznost dati odabiru trenera. Mislim da ce preovladati opcija da to ipak bude trener sa "vecim imenom".
      Last edited by Nemam_ti_kad; 09-03-21, 10:21.

      Comment


      • Miloje bi bio ok ali nije lud čovek,zna situaciju. . .
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Kada je Filipovski došao obećali su mu 2 pojačanja, prvog pleja i 4/3.

          U međuvremenu su mu doveli poluamatera iz Gljivica i najurili 4 igrača.

          Takođe se zna kakva je situacija u Srbiji u sportu i šta se sme, a šta ne, tako da ne treba očekivati ambicioznog trenera.

          Comment


          • Kalkulacije: Tri puta Partizana za plej-of Evrokupa

            https://nova.rs/sport/kosarka/kalkul...ko-moze-dalje/

            Comment


            • Ta druga kalkulacija im je jedino moguca, tipa da dobju kos razlike a Kuban ove razvali 20+... Tesko se moze ocekivati cudo, cak i da nekim slucajem prodju...ne znam stvarno cemu imaju da se nadaju u 1/4..Mislim da dobija ovo Pariz desetak razlike..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nama se včrs verovatno završava sezona.
                Posle duela u Stožicama treba raspustiti celokupnu bandu i krenuti sve iz početka.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Treba dovesti maldog trenera i dati mu vremena da uči sa planom rezultata za 3-4 godine. Sve ostalo vodi samo u veću dubiozu.

                  Comment


                  • To važi za vas.
                    Mlad trener i mladi igrači, bez stranaca, pa za 3 do 4 godine...

                    Mi moramo da idemo na najviši plasman svake sezone.

                    Comment


                    • Lokomotiva ubi ove iz Trenta, moguce da ce nas bilo koja pobeda voditi dalje. Ne znam gde cemo, ali nek se bar malo produzi takmicarka sezona.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Kad bi mogao bar 1 visoki da stisne zube, nemoguce je igrati 40 minuta samo sa Tomasom i Jankerom.

                        Ako se plasiramo sa 7 igraca u plejof EC to bi bilo jedno od vecih iznenadjenja ove decenije...

                        Comment


                        • Koliko sam video Mozli je sigurno out, jedino ako Mika bude mogao da odigra malo. Ne znam ni sta je sa Zagorcem.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Naravno da ce sutiraju ovako trojke. Bolesno smo ukleti.

                            Comment


                            • Je li moguće ovakvo izvođenje bacanja u ovim trenucima?

                              Comment


                              • Eh ovo je već bolje, ovakvu borbu hoćemo da vidimo

                                Comment

                                Working...
                                X