Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako stvari za sada stoje, ne izgleda ovo obecavajuce, trokirali smo i u prethodnim mecevima, na svakoj cini mi se ocajan start imali, pa morali posle da jurimo razliku. Trenutno izgleda kao da nam je Tomas, sto kaze Dekard, 30% ekipe i da smo bez njega totalno druga ekipa, a ne bi smelo toliki pad da bude zbog jednog igraca.
    Tek je pocetak sezone, videcemo kako ce to kasnije izgledati, ima i do toga da nas je raspored malo sjebao, ali isto tako ne delujemo uigrano uopste. Ako se to dovede vremenom u red - odlicno, ako ne, onda je problem u selektovanju ekipe bio.
    Zvezda deluje doooosta jace, cak bih rekao da je veca razlika nego prosle sezone. Bilo bi dobro da slozimo kockice ako je moguce sa ovom ekipom, pa da nekako napadnemo to finale EC, a u ABA da se posteno potucemo.

    Ima jos dosta, tek je sve pocelo.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Kako stvari za sada stoje, ne izgleda ovo obecavajuce, trokirali smo i u prethodnim mecevima, na svakoj cini mi se ocajan start imali, pa morali posle da jurimo razliku. Trenutno izgleda kao da nam je Tomas, sto kaze Dekard, 30% ekipe i da smo bez njega totalno druga ekipa, a ne bi smelo toliki pad da bude zbog jednog igraca.
      Tek je pocetak sezone, videcemo kako ce to kasnije izgledati, ima i do toga da nas je raspored malo sjebao, ali isto tako ne delujemo uigrano uopste. Ako se to dovede vremenom u red - odlicno, ako ne, onda je problem u selektovanju ekipe bio.
      Zvezda deluje doooosta jace, cak bih rekao da je veca razlika nego prosle sezone. Bilo bi dobro da slozimo kockice ako je moguce sa ovom ekipom, pa da nekako napadnemo to finale EC, a u ABA da se posteno potucemo.

      Ima jos dosta, tek je sve pocelo.
      Fin optimizam siris na ekipu koja je izbjegla poraz u BL trojkom Jankovica, u EC jedva na misice ajd igrali ste na strani, put, umor al ovo ste znali sta vas ceka i opet mlako u pristupu. Sad da dovodite jos jednog stranca ne znam koliko vam se isplati taj rizik, domaceg nema... Kada bi svaki od ovih igraca dao max i pronasao svoju ulogu onda imate opasan tim, al ako ovako nastave kroz sezonu (sa pristupom a tu je kriv Trinki) onda nemate sta da trazite u EC a posebno kroz ABA.
      Sve zavisi od sledece u EC, ako pokidaju onda im je Trinki pokazao zube, ako izgube onda ce da leti perje.

      Comment


      • Nemam ja baš poverenja ni u Trinkijerija, deluje mi dosta nestabilno.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Fin optimizam siris na ekipu koja je izbjegla poraz u BL trojkom Jankovica
          Lozenje ne sme da stane.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Rano je baš za letenje perja. Ložiona je sastavni deo svakog Srbina. Kad se pobedi igrači i treneri se idealizuju do granice maximuma kad se popuši odma kreću priče oko otkaza i lošeg selektiranja ekipe.

            Pa komšije su posle Primorske i Superkupa terala oba Brauna, posebno Lorenca, sada im je taj isti Lorenco glavna karika i kamen temeljac za naredne okršaje.

            Slično i kod nas. I ja znam biti takav. Vruće glave sve bi oterao, svi mi krivi, al kad se smirim, bolje razmislim skontam da je početak sezone i da su normalne oscilacije za novi tim.

            PS jel zna neko šta se desilo sa Cooperom???

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post

              PS jel zna neko šta se desilo sa Cooperom???
              Piše na voxu pod drugim nickom.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Piše na voxu pod drugim nickom.
                Pa što nas napusti?

                Nisam očekivao od njega da poklekne ako mu neko stane na žulj?

                Comment


                • To treba pitati njega.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Dobro je, opet loš ulazak u meč, ali tu smo. Zagoru 2 sumnjiva faula na početku. Ne znam šta bih više rekao za Birču i njevog letonskog brata Peinersa koji barem u odbrani ima neki doprinos.

                    Može ovo itekako da se dobije, samo nam treba neki učinak Jaramaza, i centri da se malo probude.
                    Last edited by mark !t zer0; 15-10-19, 18:24.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Mosley ce biti srce ovog tima.
                      Bas bas koristan igrac.

                      Comment


                      • Hvala Bogu dragom.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • 11 0 seriju nam prave a Trink ne menja nista. Bas baguje cesto.

                          Comment


                          • Ne sme Gordic da bude go to guy. Nego samo kad nam ne ide da izdivlja pa sta bude.
                            Sta koj kurac drzi na lancu Waldena kad je bolji igrac.

                            Comment


                            • Više sreće nego pameti
                              sloboda ili ništa

                              Comment




                              • Al znam da ce da proda kad bude bitno.

                                Comment

                                Working...
                                X