Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10
    Daj bre montepaski ostavi me tog navijackog prepucavanja, i ti i ja znamo da nam klubove kriminalci vode, da s obzirom na lovu koju dobijaju od drzave nista nisu uradili, ne pamtim da sam gledao gori klub u evroligi od ove Zvezde a tu ima evroligaskih Amerikanaca,bivsih NBA igraca,sipa se tu lova kao i u ovaj Partizan,kakva ABA,KLS,koga to interesuje,ko kaze da ce pobednik ABA lige u evroligu,to iskljucivo zavisi od toga da li ce da se tutne lova onom Spancu sto vodi evroligu.
    To da ste bili sirotinja isto nije tacno,pamtim ja vase projekte Zmago,Pesic,Lale Lucic. Ja nikad ne bih dozvolio da klubove vode lopovi i kriminalci Vesic,Covic,Ostojic,razne narko i oruzane bande ali ja tu ne mogu nista,mogu samo da navijam za svoj klub i da gledam kako ga unistava Ostoja kao sto si i ti gledao kako je Zvezdu Vesic poslao u zamrzivac.
    Види слажем се генерално са ставом...Ал не могу да пустим те навијачке ставри зато што се криминал и шуровање навијачи и управа код вас у ККП појавило још пре доста времена...Онај што га величате и коме певате(тренутно у Румунији)је зачетник свега тога...Распитају се одакле му џип (онај што је имао удес са њим)...И сам си гледао онај клип кад се свађа са Кимијем и кад му Кими каже"Дуле немој...Воље да ја непричам"...Док си ти плаћао сезонску за ККП ,сви они су добијали за џабе сезонске и препродавали и паре задржавали за себе...Тек је крајем 2019(или почетак 2020) Остоја направио договор са Вељом да јужна трибина плаћа сезонске 20 евра,чисто симболично....

    Ја сам написао за сезону 2011 да смо без спонзора и ичег ,као највећа сиротиња победили Задар...Ово тад Весић није био у ККЦЗ...

    Ја сматрам успехом и задовољан сам са АБА лигом,КЛС и купом...Сулодо је очекивати да се надам нечему у ЕЛ кад насупрот себе имам тим са Калатесом,Миротићем и Гасолом...

    Немамо ми много да бирамо ко ће да нам води клубове у оваквом систему у земљи...Предсеник КСС ти је наркоман и неки криминалац у покушају...Пре њега је био човек који нема додира са кошарком него је политичар (а сваки политичар је опаснији од било којег криминалца) и који је на светском 2014(или Европском 2015,немој ме држиш за реч јер се не сећам лепо) ишао са девојком кошаркашицом само туристички и у шопинге ,није знао с ким игра репрезентација до не дође на утакмицу....

    Кад су ти на челу друге најуспешније спортске националне секције(прва ватерполо) такви људи,шта очекивати у клубовима...

    Comment


    • Zvezda je uvek bila oličenje poštenja i predanog rada.
      Sami volite da kažete kako ste najbrojniji te ste samim tim miljenici nacije. A da bi bio miljenik naroda naravno da će lova da se sipa i upumpava u vaše resurse.
      Montepaski, Duletov najveći greh je taj što vas je gazio gde vas je video. Vujošević nije imao luksuz menjati brdo stranaca u jeku sezone ko neki što godinama rade. Dule nije dobijao elitne igrače iz EL već od govana pravio pitu.
      Nije CZ bila tako jadna i nemoćna kako protežiraš. Zaboravljaš Žiku Pauka, Vesića, prste je mešao i Đilas, nisu to sitne ribe koje nisu mogle pomoći klubu. Sad što ste otišli u ofsajd nije vam Duško kriv, kao što nama nije Čović kriv za stanje gde smo trenutno.
      Zato malo objektivnosti Montepaski kad pišeš. Barem me ti nemoj izneveriti [emoji6]

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Stara Zvezda je 2010/11 imala dosta bolji tim od danasnjeg Partizana.

        Jang, Majls i Mars su bili odlicni stranci za nase uslove, sa daleko boljom reputacijom od npr naseg Mozlija, Tomasa, Perkinsa.

        Takodje ste imali odlicnu domacu osnovu u Nedovicu kao najboljem mladom igracu u regionu plus ste pokupili iz Partizana igrace koji su imali iskustva i u EL kao npr Bakic, Milosevic i Balaban.

        Mislim da je ta Zvezda i taj ABA rezultat uzimajuci u obzir ulaganja i rezultate najveca bruka jednog naseg kluba.

        Kasnije ste u KLS popusili od FMP i ispali iz 4 i ostali bez ABA.

        Kasnije je neko ukljucio zamrzivac na -41 i to bi bilo to od Zvezde koja je osnovana 1945.

        Uskoro ce 10 godina i bilo bi lepo da svako od vas napise nesto lepo o pokojniku...

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post

          Uskoro ce 10 godina
          Uskoro vala.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Stara Zvezda je 2010/11 imala dosta bolji tim od danasnjeg Partizana.

            Jang, Majls i Mars su bili odlicni stranci za nase uslove, sa daleko boljom reputacijom od npr naseg Mozlija, Tomasa, Perkinsa.

            Takodje ste imali odlicnu domacu osnovu u Nedovicu kao najboljem mladom igracu u regionu plus ste pokupili iz Partizana igrace koji su imali iskustva i u EL kao npr Bakic, Milosevic i Balaban.

            Mislim da je ta Zvezda i taj ABA rezultat uzimajuci u obzir ulaganja i rezultate najveca bruka jednog naseg kluba.

            Kasnije ste u KLS popusili od FMP i ispali iz 4 i ostali bez ABA.

            Kasnije je neko ukljucio zamrzivac na -41 i to bi bilo to od Zvezde koja je osnovana 1945.

            Uskoro ce 10 godina i bilo bi lepo da svako od vas napise nesto lepo o pokojniku...
            10 година прошло

            Звезда играмо ЕЛ

            партизан и даље не може да добије Задар

            Румунија још није постала кошаркашка институцији

            После 10 година партизан и даље плаћа алхемичара а како је кренуло,плаћа ће још 10 година

            10 година прошло,Тегелтија и даље није платио ниједну улазницу за мечеве ККП,о неком путу са репрезентацијом да не причамо...

            После 10 година ја бих рекао да је најбоље прошао Тегелтија па Дуле па Звезда...највише ту испашта ККП

            Comment


            • Originally posted by Монтепаски View Post
              10 година прошло

              Звезда играмо ЕЛ

              партизан и даље не може да добије Задар

              Румунија још није постала кошаркашка институцији

              После 10 година партизан и даље плаћа алхемичара а како је кренуло,плаћа ће још 10 година

              10 година прошло,Тегелтија и даље није платио ниједну улазницу за мечеве ККП,о неком путу са репрезентацијом да не причамо...

              После 10 година ја бих рекао да је најбоље прошао Тегелтија па Дуле па Звезда...највише ту испашта ККП
              Koja Zvezda?
              Vrati se u ne tako davnu prošlost i ne svojataj nešto što nije u vašoj ingerenciji.
              Sutra Čović može sve pripisati izvornom FMP - u da hoće
              I daaa, nemoj se busati u grudi sa EL. Nikad veća ulaganja a opet tako jadni i bedni.
              A kukumačili ste na sav glas i molili Svevišnjeg i Bartomeua da se poništi prošla sezona. Jer bi danas bili na mestu gde smo mi danas. Bez igde ičega. I onda Jovo nanovo, traži novi klub za reorganizaciju.
              Kad vas neko ne daj Bože dobije, ili stigne do naslova pre vas, kao onomad Budućnost, odma se diže stepen uzbune na najveći mogući nivo. Prave zeleni stolovi, slede gostovanja po najvažnijim medijskim kućama u prime time terminu ne bi li se napravila osnova za ono što nosi buduće vreme.
              Montepaski zna kakav dill su sklopili Ostoja i Velja. Ili su plod njegovih radoznalih nagađanja ili je pak bio deo mašinerije kad se sklepao taj čuveni dogovor. Onda je Montepaski Janjičar koji je ovde na forumu ubačeni elemenat u svojstvu velikog Pantera opsss [emoji19] zvezdaša.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 28-02-21, 12:16.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Zvezda je uvek bila oličenje poštenja i predanog rada.
                Sami volite da kažete kako ste najbrojniji te ste samim tim miljenici nacije. A da bi bio miljenik naroda naravno da će lova da se sipa i upumpava u vaše resurse.
                Montepaski, Duletov najveći greh je taj što vas je gazio gde vas je video. Vujošević nije imao luksuz menjati brdo stranaca u jeku sezone ko neki što godinama rade. Dule nije dobijao elitne igrače iz EL već od govana pravio pitu.
                Nije CZ bila tako jadna i nemoćna kako protežiraš. Zaboravljaš Žiku Pauka, Vesića, prste je mešao i Đilas, nisu to sitne ribe koje nisu mogle pomoći klubu. Sad što ste otišli u ofsajd nije vam Duško kriv, kao što nama nije Čović kriv za stanje gde smo trenutno.
                Zato malo objektivnosti Montepaski kad pišeš. Barem me ti nemoj izneveriti [emoji6]

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                Никад ја нисам рекао да је Звезда оличење поштења и преданог рада...
                Више је то ваша поштапалица и ви се користите тиме...Ја сам само написао момку како су ствари стајале и где су корени...Не морам ја чак ништа да пишем,довољно је да се погледа снимак где се Кими и Дуле свађају...А могао би романе тога овде да пишем да вам отворим очи,ал ово је пре свега спортски форум и овде смо због кошарке...Ма колико кошарка била испреплитана са свим сферама живота...

                Најбројнији јесмо и то су чињенице,није то субјективни осећај и тврдња...Не видим који је грех да један клуб има више навијача од другог?Та прича око упумпавања лове због бројности навијача може да се окачи мачку о реп...Ако си мислио као,њих има највише па дајемо паре том клубу јер нам је битније да већина у народу боде срећна ни та прича не пије воду...Можемо ако хоћеш да дискутујемо на ту тему и да један другом оповргавамо тврдње ал мислим да ће тема отићи у неком другом правцу а да је ово ипак кошаркашки форум...

                Дуле је имао сву могућу инфраструктуру да му нису требали ЕЛ играчи...Отимало се од свих могућих у Србији!Уништавали су се клубови на конто тога(Хемофарм,Војводина итд...)...Не кажем ја,било је играча који су ишли због тога што навијају за партизан и због рада са Дулетом,ал зна се...Ко није хтео да иде у ККП,томе се претило да неће никад обући дрес репрезентације... и да се разумемо,није Дуле од гована прави питу,него од најталентованијих играча у Србији(а Бога ми и у региону)...Понављам,ово је моје мишљење,и наравно да се нећеш што је и нормално јер само навијачи који навијају за супротне клубове који су два највећа ривала...

                Ти кажеш Весић,Жика паук и остали...Ја тако кажем Остоја,Кијановић,Неша Роминг,Папић...Ти кажеш да су СНС и дошли да вас униште,ја тако кажем да су ови ДС и да им је циљ био да нас униште...

                Ретко кад ћемо се око спортски ствари сложити,ал то је ваљда и чар ривалства

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Koja Zvezda?
                  Vrati se u ne tako davnu prošlost i ne svojataj nešto što nije u vašoj ingerenciji.
                  Sutra Čović može sve pripisati izvornom FMP - u da hoće
                  I daaa, nemoj se busati u grudi sa EL. Nikad veća ulaganja a opet tako jadni i bedni.
                  A kukumačili ste na sav glas i molili Svevišnjeg i Bartomeua da se poništi prošla sezona. Jer bi danas bili na mestu gde smo mi danas. Bez igde ičega. I onda Jovo nanovo, traži novi klub za reorganizaciju.
                  Kad vas neko ne daj Bože dobije, ili stigne do naslova pre vas, kao onomad Budućnost, odma se diže stepen uzbune na najveći mogući nivo. Prave zeleni stolovi, slede gostovanja po najvažnijim medijskim kućama u prime time terminu ne bi li se napravila osnova za ono što nosi buduće vreme.
                  Montepaski zna kakav dill su sklopili Ostoja i Velja. Ili su plod njegovih radoznalih nagađanja ili je pak bio deo mašinerije kad se sklepao taj čuveni dogovor. Onda je Montepaski Janjičar koji je ovde na forumu ubačeni elemenat u svojstvu velikog Pantera opsss [emoji19] zvezdaša.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                  Не може он ништа да врати,јер постоји закон и папири...Највећи ваш проблем јер што се доста вас угледа на Дулета који се фрља подацима и изразима,даје нека своја мишљења и убеђен је да је тако...Ја ти ово најдобронамерније кажем,што се тиче дугова ваших,тај човек вас је у црно завио!Ако имаш могућност,мало се распитај око уговора које је склапао од 2013 до 2015 и у првом мандату...Па ће те бити јасно како он замишља пословање и финансије клуба,а са становишта прописа да не причамо...

                  Сезона 2016 никад мања улагања и бољи резултати...Пре две сезоне никад јефтинији тим са Човићем на плеју па 40 разлике против вас...Резултати су релативни,ал циљ је ЕЛ,па ту шта се уради...

                  И ви сте молили да позову вас...Свако се бори за свој хлеб...

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Koja Zvezda?
                    Vrati se u ne tako davnu prošlost i ne svojataj nešto što nije u vašoj ingerenciji.
                    Sutra Čović može sve pripisati izvornom FMP - u da hoće
                    I daaa, nemoj se busati u grudi sa EL. Nikad veća ulaganja a opet tako jadni i bedni.
                    A kukumačili ste na sav glas i molili Svevišnjeg i Bartomeua da se poništi prošla sezona. Jer bi danas bili na mestu gde smo mi danas. Bez igde ičega. I onda Jovo nanovo, traži novi klub za reorganizaciju.
                    Kad vas neko ne daj Bože dobije, ili stigne do naslova pre vas, kao onomad Budućnost, odma se diže stepen uzbune na najveći mogući nivo. Prave zeleni stolovi, slede gostovanja po najvažnijim medijskim kućama u prime time terminu ne bi li se napravila osnova za ono što nosi buduće vreme.
                    Montepaski zna kakav dill su sklopili Ostoja i Velja. Ili su plod njegovih radoznalih nagađanja ili je pak bio deo mašinerije kad se sklepao taj čuveni dogovor. Onda je Montepaski Janjičar koji je ovde na forumu ubačeni elemenat u svojstvu velikog Pantera opsss [emoji19] zvezdaša.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                    Не,него Мнотепаски је мало упућенији од многих овде у та дешавања,ал неће да затрпава тиме тему јер је ово спортски форум...

                    А и ви гробари сте увек били дугог језика па може свашта да се сазна од вас

                    Comment


                    • Originally posted by Монтепаски View Post
                      Никад ја нисам рекао да је Звезда оличење поштења и преданог рада...
                      Више је то ваша поштапалица и ви се користите тиме...Ја сам само написао момку како су ствари стајале и где су корени...Не морам ја чак ништа да пишем,довољно је да се погледа снимак где се Кими и Дуле свађају...А могао би романе тога овде да пишем да вам отворим очи,ал ово је пре свега спортски форум и овде смо због кошарке...Ма колико кошарка била испреплитана са свим сферама живота...

                      Најбројнији јесмо и то су чињенице,није то субјективни осећај и тврдња...Не видим који је грех да један клуб има више навијача од другог?Та прича око упумпавања лове због бројности навијача може да се окачи мачку о реп...Ако си мислио као,њих има највише па дајемо паре том клубу јер нам је битније да већина у народу боде срећна ни та прича не пије воду...Можемо ако хоћеш да дискутујемо на ту тему и да један другом оповргавамо тврдње ал мислим да ће тема отићи у неком другом правцу а да је ово ипак кошаркашки форум...

                      Дуле је имао сву могућу инфраструктуру да му нису требали ЕЛ играчи...Отимало се од свих могућих у Србији!Уништавали су се клубови на конто тога(Хемофарм,Војводина итд...)...Не кажем ја,било је играча који су ишли због тога што навијају за партизан и због рада са Дулетом,ал зна се...Ко није хтео да иде у ККП,томе се претило да неће никад обући дрес репрезентације... и да се разумемо,није Дуле од гована прави питу,него од најталентованијих играча у Србији(а Бога ми и у региону)...Понављам,ово је моје мишљење,и наравно да се нећеш што је и нормално јер само навијачи који навијају за супротне клубове који су два највећа ривала...

                      Ти кажеш Весић,Жика паук и остали...Ја тако кажем Остоја,Кијановић,Неша Роминг,Папић...Ти кажеш да су СНС и дошли да вас униште,ја тако кажем да су ови ДС и да им је циљ био да нас униште...

                      Ретко кад ћемо се око спортски ствари сложити,ал то је ваљда и чар ривалства
                      Da smo imali tu čuvenu infrastrukturu o kojoj toliko brujite zar bi nam Mekejlebi, Stepovi i Robertsi bili najveće akvizicije ili bi prepisali po vašem modelu te se okrenuli evroligaškim potencijalima? Nemoj mi samo reći kako kod vas stanuju akademici britke pameti pa ste jedino vi otkrili toplu vodu.
                      Naravno da se teško u bilo čemu mogu složiti Grobar i Cigan, bez uvrede. Jasno ko dan. Al ne treba se ni za svaki uspeh svojatati politička klima ili aktuelno državno rukovodstvo. Nije nama kriv Čović, Vučić i ostale vaše legende, mi smo krivci što smo dozvolili da jedan hitac Nolana Smita zaprži nam takvu čorbu iz koje još uvek nema izlaza.
                      Ali taj isti Čović, Vučić i ostala vaša svita su fantomski napravili spajanje dva kluba. Fantomski su preko noći izbrisali celokupni dug koji je bio poprilično veći nego s kojim se Partizan godinama broji.
                      Kao što nećete da vidite, žmurite na oba oka kad vam se pomene vaša tribina koja je sve samo ne oličenje poštenja i ljubavi prema CZ.
                      Samo što je pominjanje Ultra Kopa goruća tema za diskusiju. Ono malo što je pomene naiđe na takav otpor da mu bude krivo što je skupio m*da i izrekao tako nešto.
                      Samo jel se ne bojite da tiranija nigde večno nije potrajala? Nemoj te doći u situaciju da opet koševi nestaju sa Malog Kalemegdana.
                      Đavo uvek dođe po svoje...
                      Cenim to što Montepaski sve zna i iznosi. Al onda budi realan i udri u vaše dvorište. Ili tu ne smeš da bekneš pošto je prljavštine na sve strane.
                      Nikad nas niste dobili 40 - tak razlike. Mi vas jesmo. Postoje video dokazi ako nisi gledao tekmu uživo. Kao što postoje video dokazi sraman čin vaših igrača i igra "3 na 5". Kao što postoji sraman dokaz bacanja urina na trenera KKP ili drmusanja celokupne konstrukcije.
                      Eee zato dragi moj Montepaski vama sveto ništa nije. Zato vam je legenda Obradović na stubu srama a ubica premijera heroj koga veličate i čiju ikonu držite umesto slavske.
                      Ja se stidim Ostoje, Vi vašeg dizete na pijedestal besmrtnosti. Zato nismo niti ćemo biti isti.
                      I daaa, nek nas guzi Zadar, Borac, Igokea... bar smo istog PIB - a i adrese od osnivanja. Ne krojimo istoriju kako nekom odgovara.
                      Sportski pozdrav, draga naša sveznalice Montepaski...

                      PS odo da čekam da se taj korner izvede ne bi li srpsko življe živelo u slozi i veselju.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 28-02-21, 12:40.

                      Comment


                      • Робертса вам открила ''европска Звезда''Па је логично ако само ми били толико богати у то време,да је после нас отишао у још богатији клуб
                        Нису ни требали толики страници кад се покупи све најбоље са овог простора...Замисли сад да Звезда има у тиму Петрушева,Симоновића,Јарамаза,најбољег младог играча Будућности итд...Шта ће ти онда странац...А и ти млади играчи ваши су били дебело плаћени,сам Мишко је причао за Пековића...

                        Нолан Смит је само последњи метак у мртваца(ккп)...Ваше пословање од 2000 на овамо које је власт покривала би једно могао да издрави ФК Кали кад их је водио Кали картел...Било је питање тренутка кад ће експлодирати....

                        Вучић није био на власти 2011...

                        Шта ти конкретно знап о Ултра копу,ајде више да чујемо и вашу страну?Само немој уопштено него чињенице...

                        То''Ђаво увек дође по своје'',то само видели 2014(Нолан Смит) и 2015 кад је алхемичар отеран на сметлиште...

                        Comment


                        • Originally posted by Монтепаски View Post
                          Робертса вам открила ''европска Звезда''Па је логично ако само ми били толико богати у то време,да је после нас отишао у још богатији клуб
                          Нису ни требали толики страници кад се покупи све најбоље са овог простора...Замисли сад да Звезда има у тиму Петрушева,Симоновића,Јарамаза,најбољег младог играча Будућности итд...Шта ће ти онда странац...А и ти млади играчи ваши су били дебело плаћени,сам Мишко је причао за Пековића...

                          Нолан Смит је само последњи метак у мртваца(ккп)...Ваше пословање од 2000 на овамо које је власт покривала би једно могао да издрави ФК Кали кад их је водио Кали картел...Било је питање тренутка кад ће експлодирати....

                          Вучић није био на власти 2011...

                          Шта ти конкретно знап о Ултра копу,ајде више да чујемо и вашу страну?Само немој уопштено него чињенице...

                          То''Ђаво увек дође по своје'',то само видели 2014(Нолан Смит) и 2015 кад је алхемичар отеран на сметлиште...
                          A šta ti znaš o Velji i Janjičarima a da ne saznaš iz štampe i medija? To su vaške potekle iz crveno - belih redova koji su se, gleee igrom slučaja, preko noći inflitirali u crno - bele. A nisi malouman da ne razaznaš kakve igrice skriva jedan takav čin tj prelazak iz jednog u drugi tabor. Lepo je vaš BA - BO mislio o svemu. Pripremio teren slično čuvenom Profesoru iz La Case de Pepel, do tančina razradio taktiku kako najlakše poraziti i napraviti Partizan na ništa. A kud ćeš bolje nego razbiti tribinu i ubaciti više rovaca u nju.
                          Sorry što sam te pogodio u Mareta i Ultra Kop. Dotak'o sam jednu osetljivu tematiku koja razara u zvezdaška srca.
                          Zaboravim da si sveznalica koja o Partizanu zna do najsitnijih tančina a na pominjanje suprotne tj tvoje strane amnezija dolazi do izražaja.
                          Tole Karadžić jeste Grobar, ne bežimo od odgovornosti, al taj isti matorac je svojevremeno postavio vašeg Bogdanova da mu sačuva dupe kad mu dogorelo do nokata. Nije se obratio južnoj tribini već je ruku spasa video kod vas na severu znajući da cigani rade sve, čak i menjaju klupsku pripadnost i odoru za džak para.


                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 28-02-21, 13:20.

                          Comment


                          • Веља никад није био црвено бео...За почетак тоА видим да о теми навијали немаш појма нити си у том елементу,тако да боље да прескочимо

                            Ниси ме уопште чачнуо за Ултра коп,немам додирних тачака са тих 5 људи сем што их видим на стадиону...

                            Постоје и видео докази држања врата у Вршцу ал рече алхемичар да се то није десило...И једно је кад навијачи направе неред(урин и дрмање) а друго је кад највећи маг кошарке кога је европа видела лаже да није био код судијске свлачионице,кад дави играче на терену,кад јебе све живо и мртво сваком(а изјашњава се за интелектуалца)...

                            Те приче Човић легенда и крсна слава...то што су 3 човека изнела неки чаршав и напписала и сад је свима тако...То говори о вашем схватању ствари...

                            Већи пораз за мене би био да ми трибина пева човеку који каже да је Србија крива за ратове '90,који је рекао за Вучића да је велики државник и способан радник,који је распала комуњара и дукљанин,који се клео у часове љубави а примао плату као ККП,предсеник ЈСДП и још што му је ЦСКА дуговао...

                            Ал ипак сте ви авангарда и интелектуалци...Ми цигани не разумемо то...Мало ''Нема веће господе од гробара'',па следећа песма''Ми само стока са трибине јужне'''...

                            Мало комунисти и антифашисти...Прво,,Смрт фашизму,живео партизан'' ,па онда,,Нижа сте раса''...

                            Вечита опозиција,као што је Ивица Дачић од 2000 па до данас...

                            Вељу је довео онај што је су му Дуле и Даниловић давали сезонске да продаје навијачима и што је узимао играче из Фк Телеоптика и водио их у Смедерево...Онај што је Дулету купио џипа...

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Da smo imali tu čuvenu infrastrukturu o kojoj toliko brujite zar bi nam Mekejlebi, Stepovi i Robertsi bili najveće akvizicije ili bi prepisali po vašem modelu te se okrenuli evroligaškim potencijalima? Nemoj mi samo reći kako kod vas stanuju akademici britke pameti pa ste jedino vi otkrili toplu vodu.
                              Naravno da se teško u bilo čemu mogu složiti Grobar i Cigan, bez uvrede. Jasno ko dan. Al ne treba se ni za svaki uspeh svojatati politička klima ili aktuelno državno rukovodstvo. Nije nama kriv Čović, Vučić i ostale vaše legende, mi smo krivci što smo dozvolili da jedan hitac Nolana Smita zaprži nam takvu čorbu iz koje još uvek nema izlaza.
                              Ali taj isti Čović, Vučić i ostala vaša svita su fantomski napravili spajanje dva kluba. Fantomski su preko noći izbrisali celokupni dug koji je bio poprilično veći nego s kojim se Partizan godinama broji.
                              Kao što nećete da vidite, žmurite na oba oka kad vam se pomene vaša tribina koja je sve samo ne oličenje poštenja i ljubavi prema CZ.
                              Samo što je pominjanje Ultra Kopa goruća tema za diskusiju. Ono malo što je pomene naiđe na takav otpor da mu bude krivo što je skupio m*da i izrekao tako nešto.
                              Samo jel se ne bojite da tiranija nigde večno nije potrajala? Nemoj te doći u situaciju da opet koševi nestaju sa Malog Kalemegdana.
                              Đavo uvek dođe po svoje...
                              Cenim to što Montepaski sve zna i iznosi. Al onda budi realan i udri u vaše dvorište. Ili tu ne smeš da bekneš pošto je prljavštine na sve strane.
                              Nikad nas niste dobili 40 - tak razlike. Mi vas jesmo. Postoje video dokazi ako nisi gledao tekmu uživo. Kao što postoje video dokazi sraman čin vaših igrača i igra "3 na 5". Kao što postoji sraman dokaz bacanja urina na trenera KKP ili drmusanja celokupne konstrukcije.
                              Eee zato dragi moj Montepaski vama sveto ništa nije. Zato vam je legenda Obradović na stubu srama a ubica premijera heroj koga veličate i čiju ikonu držite umesto slavske.
                              Ja se stidim Ostoje, Vi vašeg dizete na pijedestal besmrtnosti. Zato nismo niti ćemo biti isti.
                              I daaa, nek nas guzi Zadar, Borac, Igokea... bar smo istog PIB - a i adrese od osnivanja. Ne krojimo istoriju kako nekom odgovara.
                              Sportski pozdrav, draga naša sveznalice Montepaski...

                              PS odo da čekam da se taj korner izvede ne bi li srpsko življe živelo u slozi i veselju.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                              Ми надиграсмо у 2 утакмице Милан и оправдасмо ''намештене'' титуле,добисмо Ливерпул,првака Европе...

                              Ви нисте имали среће..Јер кад сте ви жарили српским фудбалом и кад је првенство било поштено,нисте имали среће јер се увек нађе неки Шамрок,Тун или неки други тим из крема Европског фудбала...

                              Comment


                              • Pazi sve i da je tako,nama su ti narko,oruzani banditi ubili igraca,Harisa Brkica,sta bi se dalje desilo da s njima nije sklopljen neki dogovor,pobili bi nam pola tima? Drzava nece da se mesa,nema snage,ni dan danas ne zna se ko je ubica i ko je narucilac ubistva Harisa Brkica,to je najveca tragedija naseg sporta,decko je bio najveci talenat u Evropi. Nije ga sigurno ubio slucajni prolaznik,jos tada su sigurno reketirali igrace.

                                Comment

                                Working...
                                X