Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaže ptičica 2 godine ugovor, prva godina 450k, druga 550k, i opcija za 3.

    Gospodin Sale Obradović

    Comment


    • Kad mogu Klobučari ,mogu i legende.

      Comment


      • Originally posted by L a z a r View Post
        Kad mogu Klobučari ,mogu i legende.
        Legenda.
        Jednina.
        Nemate ih baš za množinu.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ako ti je tako lakše i ako te to čini srećnijim,onda se slažemo.

          Comment


          • Ne bi trebali zamjeriti Sasi zbog ovog poteza. Ko zna sta je bilo iza scene. Uostalom, covjek ima ugovor a ugovor je svetinja. Ko je kriv za to nije na njemu da razmislja. Takve stvari su normalne i desavaju se svim klubovima. Jbg, vamao trebao trener sa imenom , uspjesan, jos uz to vas bivsi igrac, On napustio siguran posao u Monaku, gdje je pritisak minimalan u odnosu na bg...obecavalo mu se vjerovatno da ce sigurno izgurati makar jednu sezonu, da ce bit strpljenja...

            Comment


            • Kako napreduje Salovanje?

              Ugovor je ugovor i mora da se isplati.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Mislim da smo ošalovali prizemlje, sada ide nalivanje.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • A za to ce nam trebati i ABA i bar TOP8 EL, tako da Stefane od ovoga:
                  Originally posted by StefanPG View Post
                  Mozda je najbolje da vi nama pustite tu Abu, vidite da je Sale alav, uzece sve pare. Ja to zbog vas [emoji16]
                  Nema nista

                  Comment


                  • Izvinjavam se zbog duplih poruka a i nisam siguran da li ova poruka treba ovde posto je zasnovana na cinjenicama i nije podjebb
                    Cita li ko onaj tekst iz BAT-ova?
                    Nesto gledah da li je ko novi batovao nekog od blizanaca i vidim stari BAT od g.Duloa 21.6.2019god
                    Naime u tekstu pise da KKP ne osporava tvrdnje g.Duloa za dugovanje ali da se to dugovanje PREBIJE sa POGRESNO uplacenim iznosima za osvajanje kupa RK 2008 i prvenstva 2008 i to u iznosu od po 100.000€
                    Da dobro ste procitali, KKP je pogresno uplatio 2x po 100.000€ na racun g.Duloa jos 2008god kao premiju za osvajanje kupa i prvenstva i nikome nije bilo neobicno da mu na racunu osvane toliki iznos?!?!?!
                    Cak 11 godina je bilo potrebno da se sete da je to "pogresna" uplata???
                    Meni je neverovatno da se ovo nigde nije procitalo i videlo.
                    Evo link koga ne mrzi da cita to je na 6-toj od 17 strana:
                    https://www.fiba.basketball/en/Modul...3-85f3c618aca5


                    Da mi je samo videti izvod uplata KKP g.Dulou za sve ove godine kada uplata od 100.000€ za Kup Koraca se i ne primeti na racunu. Pa posle 4 meseca jos jedna uplata od 100.000€ za Prvenstvo Srbije isto ne izazove nikakvu reakciju
                    Koliko ima novca i na racunu g.Duloa i KKP kada se ovi sitni iznosi od po 100.000€ i ne primete da fale(ili imaju viska).
                    Mozda se samo g.Dulou zabrojao kod mesecnih plata...

                    Comment


                    • I ostalo još pet miliona s kamatama da isplate majstoru.
                      On će se izleči al' kkp će d'umre. koja legenda.

                      Comment


                      • ... a neko je Bertans.

                        Comment


                        • Ma Dulo je kombinacija UDBA i agitprop oficira iz njihovih najboljih dana...kenja o jednakosti a merka vilu na Dedinju (u prevodu: igrače naloži da oproste kintu a on naplati sve sa kamatom) Dulo legenda Parizana (i zaista jeste tog nekog čudnog i smutnog vremena).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ma ne osporavam ja to, kvalitet uvek mora da se plati.
                            Meni je neverovatna ideja da dobijes uplatu od 100.000€ na racun i da ne primetis. Pa posle 4 meseca opet iznos. Ne primetis 200.000€ na racunu i to 11 godina.
                            Jos je neverovatnija druga strana i osobe koje rade u knjigovodstvu(ako je uopste tako nesto i postojalo u ta smutna vremena kada nije bilo dovoljno novca hehehehe )
                            Da ne vide manjak od 200.000€.
                            Doduse ako su se ugovori pisali na salvetama, ne mogu ni da krivim te osobe(ako su i postojale)

                            Comment


                            • Kad ste kod starih BATova, najjaci je bio za Samardziskog.

                              Lik je dosao u januaru 2013. i bio clan KKCZBGDILR do juna 2013. i dobi lik presudu da mu nije isplaceno oko 180k evra

                              Kakav bog otac i kakav je budzet tada imala jedna potpuno nebitna ekipa iz regiona koja je te sezone i usla u ABA.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Kad ste kod starih BATova, najjaci je bio za Samardziskog.

                                Lik je dosao u januaru 2013. i bio clan KKCZBGDILR do juna 2013. i dobi lik presudu da mu nije isplaceno oko 180k evra

                                Kakav bog otac i kakav je budzet tada imala jedna potpuno nebitna ekipa iz regiona koja je te sezone i usla u ABA.
                                Prošlo od tada 8 godina. Mi postali bitni, a vi još uvek čekate titulu, još malo pa 10 godina.

                                U to ime Kuperu, poklanjam ti pesmu:



                                Last edited by Karamazov; 26-02-21, 11:43.

                                Comment

                                Working...
                                X