Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Dokazano da su budzeti priblizni, ove sezone Zvezdin nesto veci zbog pravila u EL a prosle Partizanov opet neznatno. Ali je prica kako su oni pastorcad, kako za hljeba nemaju kako je drzava protiv njih a u upravi im SNS a na dresovima skoro da nema crne boje od sponzora. Sve to argumentovano, dokazano, a bice i ovo za 550k sto ste htjeli da ga se rijesite ljetos kad pozove BATicu.
    Beron je imao 250k zadnje godine cini mi se da smo u pregovorima nudili 500k,otisao je u Zenit mi doveli Loyda za 450k ali dolara. Za Nnoka ne znam iskreno pogotovo sad nakon neodigrane sezone.
    350 K, 250 k kada je dosao na jednogodisnji ugovor pa ga produzio posle utakmice kada je odigrao uzicko kolo u Pioniru.

    Noko je na 400 k dogovoren kada je dolazio iz Albe, ali posto nije prosao lekarske taj ugovor nije ni pokrenut.
    Novi ugovor je napravljen sada kada se oporovio, ali daleko je od cifre dogovoren kao kada je bio 100 % zdrav. Doduse sada jeste zdrav ali ne verujem da je po istoj cifri i pricamo o ugovoru od sredine decembra.

    I dalje je QM najskuplji nas igrac zvanicno sa 60.000 $ mesecno, to je i potvrdjeno na Batu kada je se pozvao u tuzbenom zahtevu za isplatom mesecne plate koja mu je bila zadrzana, kao sto smo putem Bata imali prilike da upoznamo primanja Milutinova od 400.000 godisnje, Murica, Klobucara itd.
    Naravno i sada primanja Trinkijerija su obelodanjena. Doduse srecom on je sve napusio kada je izjavio da li mi stvarno mislimo da je on dosao u KKP zbog para. Koliki bi ugovor tek dobio od dobrog nam Ostoje da Trinki radi za pare.

    P.S
    Vidim da su komsije danas isplatile Parahouskog koji ih je Batovao, a pise najskupljeg igraca u istoriji KKP, a znam da je svojevremeno AC LOW placen 500.000 $ pa se pitam koliko je to Parahouski imao ugovor ako je iznad 500.000 $
    Last edited by Šarac; 02-03-21, 11:44.

    Comment


    • Najskuplji igraci u eri Covica su Gist, Brajant i Miler.

      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Neko ce mozda i poverovati da je Tomas iz Sasarija potpisao za toliki novac.
        Vi bas ne znate da spinujete, kao da vam Vesic i Covic nisu u klubu 20 godina
        Koliko je onda imao Beron, ili Volden?

        A da ne pricamo o Lojdu i Noku, koji su dosli iz EL timova kada je cena bila najvisa.

        Sto se budzeta tice tu se sve vidi ko hoce da gleda, inace Zvezda ove sezone placa trenere vise nego iko ikada na ovim prostorima.
        To je nepobitna cinjenica.
        Jbg, tako je kako je.
        Ostoja izjavi da vi placate trenutno 9 trenera. Danas isplacem Parahuski od 500.000
        Najveci budzet u istoriji kluba i najskuplji trener u istoriji kluba. E sirotinja nasa. Da covek suzu pusti za vama.

        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

        Comment


        • Laže ih Ostoja nemoj tako
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Meni ih je pomalo i zao. Iako nisam mislio da ce ikada tako biti. Vidis da ih svi tovare sad.

            "Crno-beli izmirili potraživanja prema Belorusu
            Kada je početkom avgusta 2019. godine stigao u Partizan Artsjom Parahovski je najavljivan kao veliko pojačanje. Dobio je najveći ugovor u novijoj istoriji kluba, a po nekim nezvaničnim informacijama bio je najplaćeniji igrač svih vremena u crno-belom dresu. Ali Belorus koji se u Humskoj zadržao samo tri i po meseca, otišao je kao ogromno razočaranje, s prosekom od 1,6 poena, 1,2 skokova za 7,8 minuta na pet mečeva Evrokupa, tri poena, 1,5 skokova za devet minuta na četiri utakmice ABA lige i tri poena, 2,67 skokova za 7,9 minuta na tri utakmice Superkupa ABA lige.

            Te brojke nisu sprečile Parahovskog da zatraži isplatu kompletnog jednogodišnjeg ugovora preko Košarkaškog arbitražnog tribunala (BAT) koji je 17. februara uveo sankcije srpskom klubu."

            Comment


            • Koju lovu dadose i jedni i drugi za igrace koji skoro pa da nisu pipnuli loptu u klubu,moze im se.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Koju lovu dadose i jedni i drugi za igrace koji skoro pa da nisu pipnuli loptu u klubu,moze im se.
                Sprdamo se sa drzacima vatre institucije i prici kako su siromasi a ovamo samo lete cifre. Dakle ne da su uboga sirotinja vec su po budzetu ravni sa EL klubom.
                Sto se tiče promasaja oh pa nemamo dva zivota, nesto me za Partizan i ne interesuje toliko koliko je u Zvezdi bilo losih poteza.

                Comment


                • Prastajte morao sam...

                  Branko Lazic i ekipa sto veli trener Mornara

                  https://mobile.twitter.com/parallele...10968139546625

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Prastajte morao sam...

                    Branko Lazic i ekipa sto veli trener Mornara

                    https://mobile.twitter.com/parallele...10968139546625
                    Meni više liči na odbranu Milutinova na Bobiju...


                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Meni više liči na odbranu Milutinova na Bobiju...


                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Auuuu dje se toga sjeti, tacno jes. Hahahaha kako ga je lik grlio u reketu

                      Comment


                      • Кад се сетим финала 2019(а Богами и 2018) са Будућности увек ми се јави овај снимак
                        https://youtu.be/qrqzEiLESJk
                        Познато је гостопримство у Морачи...Жао ми само што није Авоџоби играо та два финала...Овај снимак би био лимунада за Тунџија

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          U jadni vi. Sve ste gadljivi na Mirka Marjanovica, Tadica, Dacica, Dodika....
                          Ne vidim da nam Dodik i Dačić pomažu. Bili su glavni na zakuskama kad su se slavili trofeji na kraju sezone. Dodik se čak javno odrekao da je Partizanovac. Valjda na insistiranje vašeg spasioca i čoveka koji kad ode sa vlasti tone poput Titanika i jedno SD.
                          Ponosim se Mirkom. Ne smeta mi što nam je Franjo Tuđman bio deo osnivačke istorije. Jbg mi ne prekrajamo istoriju i pakujemo u lepu leptir mašnu ko tamo neki.
                          Ne znam ko se busa u grudi i ističe kako je klub pravih ortodoksnih Srbendi a taj isti klub bude prvi u redu da se mora igrati liga sa vama omraženim Hrvatima.
                          Ili kad vam na klupi sedi žuti Prosinečki a vamo ste glavne galamdžije i velike patriote.
                          Patriote preko džojstika reklo bi se...

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Доказано '90их у рату...Док су ваши умирали од допа и снимали се за Видимо се у читуљи и протествовали против управе ФКП јер им не да паре

                            Comment


                            • Originally posted by Пера Ложач View Post
                              Ona koja vas dere ko musa jarca.

                              Ako bi neko trebao da se vraća unazad... vaši banditi, vujošević, Danilović i ekipa su trebali ići u zatvor jer su tukli, pretili oružjem i maltretirali sudije, igrače i rukovodstva 5-6 timova, koje su kasnije uništili.
                              Misliš da ponavljanjem tegijevih gluposti postaćete pametni sve će se zaboraviti.
                              KKP rukovodstvo unazad 25 godina je rak rana SRPSKOG SPORTA.

                              a sad ti mlati ko je ko i kao se ko zove, pa makar menjali dresove i grb.
                              kkp je prvi klub u SRBIJI koji je promenio grb da bi dobio pare od Zeptera.

                              Umesto prepoznatljivog grba, imali ste neku košarkašku loptu.

                              a ti opet mlati ko je ko i ko je prvi ispao iz lige i ko je vraćen dekretom i ....
                              Naši "banditi" Danilović i Vujošević su sportski radnici ma šta vi mislili. I kao takvi su uništili jedan veliki deo vašeg odrastanja i detinjstva. Vaš heroj i idejni - duhovni vođa je Aleksandar Vučić koji uz pomoć pudlice pokušava uništiti jednu košarkašku instituciju. Samo za*ebali ste se u jednom. Partizan nije FMP 1 i 2 pa da na prvi jači cim menja adrese, PIB - ove i ostale tehničke stvari.
                              Nismo isti niti možemo biti.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Монтепаски View Post
                                Доказано '90их у рату...Док су ваши умирали од допа и снимали се за Видимо се у читуљи и протествовали против управе ФКП јер им не да паре
                                Čitaj pod Arkan [emoji6]

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X