Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Dobro koje su te legende trofeje uzeli van SFRJ? A ovo svaki Srbin voli Zvezdu,opet navijacko prepucavanje,moramo mi da se delimo,ne bi bili Srbi da nije tako,eto ja Zvezdu ne volim a Srbin sam,mogu samo da postujem rezultate koje je pravila u Fudbalu i naravno da navijam za Zvezdu protiv stranih timova kad igra,mada sad s obzirom na sta nam lice timovi nemam ni neki razlog da navijam,70 posto stranaca cine i Zvezdu i Partizan,sta moze da me veze za takav klub,jedino mogu da se nadam da ce se naci neka legenda KK Partizan kao sto je bio Kicanovic da nas vrati na pravi put.
    Tada se nisu ni igrala medjunarodna klupska takmicenja. Oni su postavili kosarkaske standarde i kosarku doslovno promovisali na ovim prostorima. Da nije bilo njih ne bi bilo ni vasih uspeha kasnije. Zvezda je za nasu kosarku ono sto su Vojvodina, BSK i Jugoslavija u fudbalu. Pionir jugoslovenske i srpske kosarke.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Nas ima ko vratiti.
      Njih vraćaju braća Vučić, Čović, Vulin, Đilas i ostale legende srpskog džet - seta.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
      U jadni vi. Sve ste gadljivi na Mirka Marjanovica, Tadica, Dacica, Dodika....

      Comment


      • Ima ko a vrati Partizan, Nevolja, Mesar, (nastaviti po znanju njihovih lucidnih nadimaka)...ima toga.
        Ministar Ružić...
        Last edited by nebitan; 28-02-21, 19:43.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Док је народ гладовао и земља била под санкцијама,Мирко Марјановић градио Телеоптик

          Comment


          • Pa onda je i Partizan pionir srpskog fudbala jer je prvi igrao finale LS,i zahvaljujuci nama ste postali kasnije prvaci Evrope i sveta,upoznali smo vas sa evropskim fudbalom.

            Comment


            • Partizan je prodao Kezmana za veliku lovu,trebali su dva Teleoptika da izgrade,nisam siguran da je Marjanovic,mislim da je Zecevic,kamo srece i da je Zvezda gradila stadione i pomocne terene nego sto je delila lovu politicarima koji su i doveli do rata i sankcija.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                U jadni vi. Sve ste gadljivi na Mirka Marjanovica, Tadica, Dacica, Dodika....
                https://www.youtube.com/watch?v=yZKA...l=MarioVukovic

                Био је ту и по који стих посвећен Мирку 2:40-2:52

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Partizan je prodao Kezmana za veliku lovu,trebali su dva Teleoptika da izgrade,nisam siguran da je Marjanovic,mislim da je Zecevic,kamo srece i da je Zvezda gradila stadione i pomocne terene nego sto je delila lovu politicarima koji su i doveli do rata i sankcija.
                  Не,не Кежман је 2000 продат ПСВ а Телеоптика се градио од 1992 до 1998...

                  Comment


                  • U svakom slucaju bolje da grade Teleoptik nego da pare nestanu kod politicara ,gde su pare od prodaje generacije prvaka Evrope...mogli smo da imamo bar kao Rumuni jedan ovaj nacionalni stadion koliko smo igraca i vi i mi prodali,a one zavrsavaju u rukama kriminalaca,ratnih profitera i politicara.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Partizan je prodao Kezmana za veliku lovu,trebali su dva Teleoptika da izgrade,nisam siguran da je Marjanovic,mislim da je Zecevic,kamo srece i da je Zvezda gradila stadione i pomocne terene nego sto je delila lovu politicarima koji su i doveli do rata i sankcija.
                      Ko je delio? Otimali su covece. Dosli i oteli dzakove para od prodaje one cuvene generacije iz Barija. Dobro postojimo uopste. Ko je vama grobarima toliko zatrovao mozak da vi od nase nesrece vidite vas uspeh. Ja bih bar cutao.
                      Last edited by Storm; 28-02-21, 20:18.

                      Comment


                      • Koje bruke,zasto bi bila bruka sto je izgradjen Teleoptik?
                        Ja i kazem kamo lepe srece da ste i vi gradili neki Teleoptik umesto sto je lova zavrsila u pogresnim rukama.

                        Comment


                        • Па брука јер је земља под санкцијама,народ гладује,инфлација,из ФКЦЗ се извачле паре а ФКП за то време гради Телеоптик...

                          Замисли рат траје,не знаш да ли си жив или мртав,твој народ долази у колони протеран,хране нема а један фудбалски клуб гарди гала комплекс...

                          Comment


                          • Sta mislis sta je finansirano parama otetim od Zvezde,narod nije sigurno.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Koja Zvezda?
                              Ona koja vas dere ko musa jarca.

                              Ako bi neko trebao da se vraća unazad... vaši banditi, vujošević, Danilović i ekipa su trebali ići u zatvor jer su tukli, pretili oružjem i maltretirali sudije, igrače i rukovodstva 5-6 timova, koje su kasnije uništili.
                              Misliš da ponavljanjem tegijevih gluposti postaćete pametni sve će se zaboraviti.
                              KKP rukovodstvo unazad 25 godina je rak rana SRPSKOG SPORTA.

                              a sad ti mlati ko je ko i kao se ko zove, pa makar menjali dresove i grb.
                              kkp je prvi klub u SRBIJI koji je promenio grb da bi dobio pare od Zeptera.

                              Umesto prepoznatljivog grba, imali ste neku košarkašku loptu.

                              a ti opet mlati ko je ko i ko je prvi ispao iz lige i ko je vraćen dekretom i ....

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Koje bruke,zasto bi bila bruka sto je izgradjen Teleoptik?
                                Ja i kazem kamo lepe srece da ste i vi gradili neki Teleoptik umesto sto je lova zavrsila u pogresnim rukama.
                                FSS je gradio Teleoptik a onda su ga Tole i SPS predali Partizanu.
                                Kao što su mu predali i stadion JNA.

                                Comment

                                Working...
                                X