Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prijatelju sećanje te izdaje. Nisi baš ševnuo niti mator da se ne sećaš kako ste dobijali fantomske penale iz čega ste ostajali neporaženi u derbijima.
    Ne tako davno Mažić vas je morao častiti sa dva kaznena u jednom poluvremenu da bi stigli do gola. To što niste poklon - zicer iskoristili nije do nas. Tj jest. Milan Lukač vas za'ebo i srušio dogovor koji ste napravili sa sudijskom komisijom.
    Ne čudi me tvoje jednodimenzionalno pisanje. Jasno da ne vidiš dalje od nosa. Opet, sami sebe demantujete iznova. Ne tako davno ste pravilu fudbalski hepening i vašarište od duela sa Kelnom. Mesecima se brujalo o tom dvoboju ko ne prati fudbal mislio bi da je Keln prvak Evrope, a ne tim, koji je bio ubedljivo zadnji, uz to došavši u BG na noge bez 15-16 igrača. Praktično sa trećim timom. Tad ti nije na pamet palo da napišeš nešto u tom kontekstu već su za tebe "Jarčevi" u tom trenutku bili jači od Barse i Reala.
    Klasično c******o talasanje i spinovanje.
    Ma šta je onaj Real u LŠ naspram veličine kao Napoli. I ja svašta pišem. Nažalost podno Vezuva krenuo vulkan kuljati da bi na kraju Bojana ispratili skoro pa sa pola tuceta. No jer je to bitno?


    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by forum1nick View Post
      Neki drugi klub u košarci je proveo 30 godina bez trofeja
      Ali taj klub i dalje bitiše.
      Vi se pomirite da imate FMP 1 i FMP 2.
      Zvezda je zamrznuta na debelom minusu.
      Dal će se okraviti pokazaće vreme.
      Vi ne pokazujete mrlju ljudskosti i navijačke pripadnosti da otrgnete nekada voljeni klub iz ruke okupatora.
      Prodali ste se đavolu za preko noći učešće u evropskom takmičenju.
      Mizerno od vas...

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Ja vam skidam kapu za fudbal,imate par velikih pobeda,veliku istoriju,mi imamo samo davnu istoriju u fudbalu,ali sto se tice kosarke tu ste zalutali,hocete preko noci na silu da napravite ono sto Partizan gradi 40 godina,ne ide to,evo sad imate sve sto kazete da je Vujosevic imao,svakog mladog igraca mozete da dovedete,najjaci ste u ABA,igrate evroligu a gde su reprezentativci,legende kosarke,gde su rezultati,mi smo ih imali kad smo dominirali regionom i izbacili gomilu reprezentativaca.
        Sto je najgore ovo i nije ona Zvezda nego privatni Covicev klub koji jase na drzavnim parama.
        Сад не можемо ни ми ни ви да доведемо најбоље из Србије,а камоли региона...Све то иде у Мегу,Динамик,на колеџ или преко у клубове...

        И постији велики проблем у схватању младих играча некад и сад...Сад свако дете већ са 14 мисли да је играч...Због тога и генерално пропада кошарка на овим посторима...Јер га ти убедиш да је играч већ са 14,ослободиш га школских обавеза,даш му стипендију и после очекујеш од њега нешто...Тај већ сса 16 мисли да је бољи од Дончића...

        Тако се и Чова зајебао кад је дао вама Вању Маринковића+ паре за Николића....Вања се вама донекле исплатио,а овај Николић већ са 16 мислио да је Џордан и после зајебао Чову и побегао у Фортитудо...

        Не би 80% људи у Србији знало за Петрушева да га Мишко није изложио да дође у Мегу и набије статистику да би прошао што боље на драфту...

        Неће више клинци у ККЦЗ и ККП,већ хоће паре,европу,нба...

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ja vam skidam kapu za fudbal,imate par velikih pobeda,veliku istoriju,mi imamo samo davnu istoriju u fudbalu,ali sto se tice kosarke tu ste zalutali,hocete preko noci na silu da napravite ono sto Partizan gradi 40 godina,ne ide to,evo sad imate sve sto kazete da je Vujosevic imao,svakog mladog igraca mozete da dovedete,najjaci ste u ABA,igrate evroligu a gde su reprezentativci,legende kosarke,gde su rezultati,mi smo ih imali kad smo dominirali regionom i izbacili gomilu reprezentativaca.
          Sto je najgore ovo i nije ona Zvezda nego privatni Covicev klub koji jase na drzavnim parama.
          I fudbal je Mihajlo upitan.
          Čim smo se izjednačili sa brojem titula krenula dževa i vraćanje nepostojećih titula iz posleratne Jugoslavije.
          Samo da se operu mladim naraštajima ne bi li imali titulu više na svom kontu.
          Ne ide mi u glavu kako se niste setili prekrajati istoriju te kupiti i godinu rođenja. Da ne budu Vojvodina i Bačka najstariji klubovi već da titula pripadne vama. Svakako smo navikli od vas da ste pioniri u svemu što dotaknete.
          Nekada se košarka kod njih nije ni pratila. U osnovi frljali su se košarkaškim izrazima i učenjem pravila. Slično ko sa vaterpolom za koga su govorili da nije sport dok država nije naredila smesta da gro reprezentativaca mora u ispomoć CZ.
          Pa zar nije njihova najveća košarkaška legenda Moka Slavnić rekao šta misli o njima, šta o nama. Pametnom dosta da zaključi kako su košarkaški neobrazovani i neupućeni za svakog Grobara.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 28-02-21, 18:43.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Prijatelju sećanje te izdaje. Nisi baš ševnuo niti mator da se ne sećaš kako ste dobijali fantomske penale iz čega ste ostajali neporaženi u derbijima.
            Ne tako davno Mažić vas je morao častiti sa dva kaznena u jednom poluvremenu da bi stigli do gola. To što niste poklon - zicer iskoristili nije do nas. Tj jest. Milan Lukač vas za'ebo i srušio dogovor koji ste napravili sa sudijskom komisijom.
            Ne čudi me tvoje jednodimenzionalno pisanje. Jasno da ne vidiš dalje od nosa. Opet, sami sebe demantujete iznova. Ne tako davno ste pravilu fudbalski hepening i vašarište od duela sa Kelnom. Mesecima se brujalo o tom dvoboju ko ne prati fudbal mislio bi da je Keln prvak Evrope, a ne tim, koji je bio ubedljivo zadnji, uz to došavši u BG na noge bez 15-16 igrača. Praktično sa trećim timom. Tad ti nije na pamet palo da napišeš nešto u tom kontekstu već su za tebe "Jarčevi" u tom trenutku bili jači od Barse i Reala.
            Klasično c******o talasanje i spinovanje.
            Ma šta je onaj Real u LŠ naspram veličine kao Napoli. I ja svašta pišem. Nažalost podno Vezuva krenuo vulkan kuljati da bi na kraju Bojana ispratili skoro pa sa pola tuceta. No jer je to bitno?


            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
            Легендо то што у вашим главама је сваки пенал за Звезду намештаљка,ја са тим немам ништа...Оба пенала на дербију су била чиста ко суза,момак је одбранио и то је то...То што ви идете хистеријом увек ,зато тако и пролазите у Европи...Нико није ни после те утакмице оспорава да су била два чиста пенала...

            Ево ти легендо сад ово коло у фудбалу голман Инђије дрибила и додаје партизановом играчу лопту и овај даје гол...Шта би се десило да је то било Звезди?!Слушали би нарикање недељу дана...Да занемаримо то што је тај голман из партизанове омладинске школе и бивши голаман партизана,редован посетилац истока ЈНА...

            Ово за Келн срам те било...Играли су им скоро сви, и фешта је направљена јер је утакмица директно одлучивала ко ће даље...Сигурно би ГТР снимио филм већ како је једне децембарске ноћи 2011 пао ''велики Милано'' у Пиониру у директном окршају за пролазак даље(Милан тад био ретко бедна екипа) ал на крају сте ви ипак ваше играче засули упаљачима и кованицама...Мора да је то због велике љубави и да ми цигани то не разумемо...

            Ок...Ваше нерешено са Реалом је веће него победа над Ливерпулом...

            Не одговори ми ништа за Ултра коп и то како нисмо исти јер ви не славите поразе а иамте пехар ЛШ на званичном сајту ФК?

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              I fudbal je Mihajlo upitan.
              Čim smo se izjednačili sa brojem titula krenula dževa i vraćanje nepostojećih titula iz posleratne Jugoslavije.
              Samo da se operu mladim naraštajima ne bi li imali titulu više na svom kontu.

              Ne ide mi u glavu kako se niste setili prekrajati istoriju te kupiti i godinu rođenja. Da ne budu Vojvodina i Bačka najstariji klubovi već da titula pripadne vama. Svakako smo navikli od vas da ste pioniri u svemu što dotaknete.
              Nekada se košarka kod njih nije ni pratila. U osnovi frljali su se košarkaškim izrazima i učenjem pravila. Slično ko sa vaterpolom za koga su govorili da nije sport dok država nije naredila smesta da gro reprezentativaca mora u ispomoć CZ.
              Pa zar nije njihova najveća košarkaška legenda Moka Slavnić rekao šta misli o njima, šta o nama. Pametnom dosta da zaključi kako su košarkaški neobrazovani i neupućeni za svakog Grobara.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
              Значи оних 6 у низу је све регуларно и антологијски успех?

              Поткрепљен доказаним резултатима у Европи...

              https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...&nav_id=461682

              Храбри партизан...

              Comment


              • Sto da ne slavimo sto smo bili nekada drugi klub u Evropi a mozda i na svetu,dao je i Partizan velike igrace i za reprezentaciju i evropske klubove ali je cinjenica da se brukamo zadnjih 35 godina koliko pamtim,sa ponekim izuzecima,u klubu nisu cista posla jos od vremena Zecevica i Bjekovica,definitivno su i prodavali utakmice,tj.mozes da se kladis da ce Partizan prodati utakmicu,samo u zadnje vreme AZ,Petah Tikva,Augsburg su prodate utakmice,onaj vas golman cigan se navodno gubi u prostoru a covek radi za kriminalce i kladionice,sramota je da je on na golu Partizana.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Sto da ne slavimo sto smo bili nekada drugi klub u Evropi a mozda i na svetu,dao je i Partizan velike igrace i za reprezentaciju i evropske klubove ali je cinjenica da se brukamo zadnjih 35 godina koliko pamtim,sa ponekim izuzecima,u klubu nisu cista posla jos od vremena Zecevica i Bjekovica,definitivno su i prodavali utakmice,tj.mozes da se kladis da ce Partizan prodati utakmicu,samo u zadnje vreme AZ,Petah Tikva,Augsburg su prodate utakmice,onaj vas golman cigan se navodno gubi u prostoru a covek radi za kriminalce i kladionice,sramota je da je on na golu Partizana.
                  Немам ја ништа против да славите.. Нек слави ко му је воља...

                  Неко РПЗ објашњава како је разлика између нас и вас што ви не славите поразе и како сте изнад тога...И да се само мали клуб прима на неуспех...

                  И онда дођеш ти који си навијач партизана и дематнујеш га тиме што си написао да ти није јасно што су ваши играчи славили нерешено против Реала и што ви не би славили наслов вицепрвака ЛШ...

                  Где је онда ту разлика и одравданист у изругавању што је неко поздравио играче који су се борили мушки против великог Милана са играчем мање???

                  И да,пребацује нама како ми правимо мистификацију од наших играча и успеха.. А ви певали и дана даннас певате песме човеку који је био капитен Звезде и који вас је пљувао најстрашније...
                  Last edited by Монтепаски; 28-02-21, 19:05.

                  Comment


                  • Ja sam ti navijac iz fotelje,gledam fudbal,kosarku,volim sport i navijam za Partizan,ne pevam nikom posebno ne tom izdajniku koji nas je namerno prodao protiv AZ u kljucnoj utakmici,do tada sam ga zbog partija u reprezentaciji cenio posle toga skoci mi pritisak kad ga vidim na golu Partizana.
                    Dobijemo 2:0 Tikvu u gostima izgubimo kuci 5:2,pa koga oni zajebavaju,prodaju utakmice samo tako,kod Mateusa to nije moglo i tada smo igrali najbolji fudbal.
                    Smatram da je Partizan imao ogromne talente,Ciric je mogao novi Piksi da bude,Curcic,Bogdanovic,Krcmarevic,Ilic,Vukic,ali zbog lude glave niko od njih nije napravio velike karijere u Evropi. Naravno ti ne pamtis ove fudbalere ali ovo sad je tuga koliko su fudbaleri tehnicki neobuceni u odnosu na ranija vremena generalno u svetu a to se posebno vidi kod nas,od evropskih Brazilaca do duduka koji protiv Skotske centar ne mogu da predju.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      I fudbal je Mihajlo upitan.
                      Čim smo se izjednačili sa brojem titula krenula dževa i vraćanje nepostojećih titula iz posleratne Jugoslavije.
                      Samo da se operu mladim naraštajima ne bi li imali titulu više na svom kontu.
                      Ne ide mi u glavu kako se niste setili prekrajati istoriju te kupiti i godinu rođenja. Da ne budu Vojvodina i Bačka najstariji klubovi već da titula pripadne vama. Svakako smo navikli od vas da ste pioniri u svemu što dotaknete.
                      Nekada se košarka kod njih nije ni pratila. U osnovi frljali su se košarkaškim izrazima i učenjem pravila. Slično ko sa vaterpolom za koga su govorili da nije sport dok država nije naredila smesta da gro reprezentativaca mora u ispomoć CZ.
                      Pa zar nije njihova najveća košarkaška legenda Moka Slavnić rekao šta misli o njima, šta o nama. Pametnom dosta da zaključi kako su košarkaški neobrazovani i neupućeni za svakog Grobara.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                      Druze, nase najvece kosarkaske legende su Aleksandar Nikolic, Nebojsa Popovic, Vladimir Cvetkovic, Bora Stankovic... Mi smo kosarku igrali kad vi niste ni znali sta je to. Ne igra se kosarka od 70 i neke. Zanimljivo je da ste vi vise uspeha imali u fudbalu na pocetku, a mi u kosarci. A to za Slavnica... Sta sad treba ja da pricam o Dalipagicu i Divcu koji su ostvarili svoj decacki san u iednom trenutku. Bilo je jace od njih. Svaki Srbin ipak malo vise voli Zvezde. Kad izadje ono srpsko iz njega i potisne jugoslovensko, prosto ne moze da se odupre.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Ja sam ti navijac iz fotelje,gledam fudbal,kosarku,volim sport i navijam za Partizan,ne pevam nikom posebno ne tom izdajniku koji nas je namerno prodao protiv AZ u kljucnoj utakmici,do tada sam ga zbog partija u reprezentaciji cenio posle toga skoci mi pritisak kad ga vidim na golu Partizana.
                        Dobijemo 2:0 Tikvu u gostima izgubimo kuci 5:2,pa koga oni zajebavaju,prodaju utakmice samo tako,kod Mateusa to nije moglo i tada smo igrali najbolji fudbal.
                        Smatram da je Partizan imao ogromne talente,Ciric je mogao novi Piksi da bude,Curcic,Bogdanovic,Krcmarevic,Ilic,Vukic,ali zbog lude glave niko od njih nije napravio velike karijere u Evropi. Naravno ti ne pamtis ove fudbalere ali ovo sad je tuga koliko su fudbaleri tehnicki neobuceni u odnosu na ranija vremena generalno u svetu a to se posebno vidi kod nas,od evropskih Brazilaca do duduka koji protiv Skotske centar ne mogu da predju.
                        Схватам Вас и нормално је да му не певате,ал као што РПЗ искоришћава то што су 3 човека изнела неки транспарент Човићу легендно,па онда он прича како је нама свима Човић легенда и генерализује ствари,исто ја тако могу да кажем за Стојковића све претходно наведено...

                        Ви(грообари) генерално имате проблем да се примите на некога и онда га уздижете до неба...Примери су вам најсвежији у ККП-Загорац и Тринкијери...

                        Српски фудбал је дао много играча и талената и ми би и данас по таленту били у топ 10 у европи...Ал чим су озбиљне паре кренуле да се врте ту,ми као сиромашна нација немамо шта да тражимо...

                        Неће сад неки врхунски домаћи таленат остати до 25 у Србији...Нема тога као пре...

                        Сад Саудијска Арабија може да подели милионе неком Србину,Хрвату,Шпанцу,Данацу и нзм коме и тако направи и лигу и репрезентацију...

                        Ал одосмо ми већ подебело у фудбал,па да не дужимо

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Druze, nase najvece kosarkaske legende su Aleksandar Nikolic, Nebojsa Popovic, Vladimir Cvetkovic, Bora Stankovic... Mi smo kosarku igrali kad vi niste ni znali sta je to. Ne igra se kosarka od 70 i neke. Zanimljivo je da ste vi vise uspeha imali u fudbalu na pocetku, a mi u kosarci. A to za Slavnica... Sta sad treba ja da pricam o Dalipagicu i Divcu koji su ostvarili svoj decacki san u iednom trenutku. Bilo je jace od njih. Svaki Srbin ipak malo vise voli Zvezde. Kad izadje ono srpsko iz njega i potisne jugoslovensko, prosto ne moze da se odupre.
                          Да не причамо о Мокиној сујети кад му не даш нешто или није по његовом...Тад може да изјави свашта...

                          Comment


                          • Dobro koje su te legende trofeje uzeli van SFRJ? A ovo svaki Srbin voli Zvezdu,opet navijacko prepucavanje,moramo mi da se delimo,ne bi bili Srbi da nije tako,eto ja Zvezdu ne volim a Srbin sam,mogu samo da postujem rezultate koje je pravila u Fudbalu i naravno da navijam za Zvezdu protiv stranih timova kad igra,mada sad s obzirom na sta nam lice timovi nemam ni neki razlog da navijam,70 posto stranaca cine i Zvezdu i Partizan,sta moze da me veze za takav klub,jedino mogu da se nadam da ce se naci neka legenda KK Partizan kao sto je bio Kicanovic da nas vrati na pravi put.

                            Comment


                            • Novije ni nemate.
                              Zadnja legenda vam je Bobi Marjanović.
                              Ne bih trošio vreme i redove da pišem naše.
                              Iskompleksiraće se Montepaski.
                              Moka kad objavi da je nešto trulo odma hajka kako nije ni bio neki igrač.
                              Dobro oproban recept kojih se držite od vašeg postojanja.
                              Samo nigde da odgovorite kad će te u misiju vraćanja voljenog kluba od strane okupatora?

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Dobro koje su te legende trofeje uzeli van SFRJ? A ovo svaki Srbin voli Zvezdu,opet navijacko prepucavanje,moramo mi da se delimo,ne bi bili Srbi da nije tako,eto ja Zvezdu ne volim a Srbin sam,mogu samo da postujem rezultate koje je pravila u Fudbalu i naravno da navijam za Zvezdu protiv stranih timova kad igra,mada sad s obzirom na sta nam lice timovi nemam ni neki razlog da navijam,70 posto stranaca cine i Zvezdu i Partizan,sta moze da me veze za takav klub,jedino mogu da se nadam da ce se naci neka legenda KK Partizan kao sto je bio Kicanovic da nas vrati na pravi put.
                                Nas ima ko vratiti.
                                Njih vraćaju braća Vučić, Čović, Vulin, Đilas i ostale legende srpskog džet - seta.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X