Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezda ima isti broj pobeda u Evroligi kao tvoj klub u ABA.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Sad niste ni u top16 od ukupno 18, hahahaha
      Humor na nivou mog sina od 5 godina. Jesi to u zagrebu naucio?

      Comment


      • https://www.youtube.com/watch?v=w2NO...SputnjikSrbija

        Добар интервју који говори много тога...Рече први човек ККП да је он паре обезбедио ал да је спортски део омашио са играчима...Да сам злонамеран,рекао би да је селекцију вршио мусави Теги по принципу-зови Дробњака да препоручи неки крш,па пусти поруку Богдановићу да твитује како је одушевљен да се гробарска маса попали...

        Макар смо добили одговор на питање које друг Купер овде псотавља већ месецима-где су паре за ККП?Значи пара је било,Остоја је обезбедио а спортски сектор је лоше радио-паре лоше потрошене...

        Идемо даље...Данас су плату примили Вујошевић,Гашић,Марић,Дало,Врањеш,Тепић,Милутинов. ..Питам ја вас,да ли је то било лоше пословање на челу са Даниловићем и Вујошевићем?

        Јер мало је нереално да после сви тих силних часова љубави и антологијских победа,распродаје Ф4 генерацији и стале куповине од стране Жељка(не Панатинаикоса,него Жељка) остану толики дугови...Да сам злонамеран,реко би да се дебело крало и мутило...Можда је и Дуле мислио да ће да плату Врањешу компензује тако што ће му дати књигу ,,Мали принц'' да чита...

        И на крају,испадоше ти часови љубави и алхемије скупљи од развода Маријане Матеус од Лотора...Док се снимају часови љубави 2,''љубав'' од 400 000 евра се лагано топи(исплаћује)...

        А за то време,Теги једе сендвич са мајонезом и масним прстима пише деци од 14 година како им ј... матер

        Comment


        • Ili u Zelezniku?

          Ko ce ga znati.

          Comment


          • E moj Kuperu, uništi te predsednik tvog kluba.

            Pokosio je tvoje neistine.

            Comment


            • Jel ima negde intervju u tekstu? Ne da mi se slušati Ostoju.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by nezainteresovan View Post
                Jel ima negde intervju u tekstu? Ne da mi se slušati Ostoju.
                http://mozzartsport.com/košarka/vest...-zamenu/377364

                Comment


                • To je u ovoj situaciji i najpametnije rešenje. U priči sa nekim drugarima čujem "tako ćemo izgubiti 3 sezone, nećemo igrati ni Evrokup", a ja ih pitam šta smo radili poslednjih 7 godina. Samo se dzabe lozili iako smo svi znali da od povratka u EL nema nista (izuzev prosle sezone).

                  Gledajuci perspektivu, najbolje uloziti u mlade igrace, pa nek se i borimo za opstanak, isto mi je da li izgubim u polufinalu sa 7 sumnjivih stranaca ili bio 10i sa nekom nadom za napredak ekipe. Jbg, tu je i Miško veliki problem, jer je toliko jak da 80% svega sto vredi zavrsi u Megi.

                  Ne bi me cudilo da se sledece sezone prebacimo u LŠ. Ne znam ni da li mi mozemo da igramo EC zbog plasmama, verovatno ne.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ako vas sokići bušnu 30 razlike ko krka,
                    bićete prvi iznad crte sa negativnom koš razlikom.

                    Ali kako ste počeli prošle godine, možda ove baš osvojite.

                    Comment


                    • Vidim došla teška vremena za navijače ASVEL-a... [emoji23]

                      Comment


                      • Brat Jaka za poluvrijeme sam ubacio više od institucije [emoji23]

                        Comment


                        • Originally posted by Монтепаски View Post
                          Odlican Ostoja, sve sto je rekao mu je na mestu. Moram priznati da mi deluje kao jedini normalan naprednjak.

                          Comment


                          • Eto ga, para se ima, pare se dijele... Samo nesposobnost uprave nikako da bude problem. Zamislite izjave otpustili a nisu uspjeli da dovedu... Kakavo rasulo. To da li ste odustali od sezone govore igre na parketu.

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              . Zamisli to ...i uzmete titulu...to bi se pricalo generacijamaa o ovoj sezoni...a znas da se takve price i desavaju
                              Pa oni nisu sigurni ni za 8

                              Comment


                              • https://twitter.com/kkczprofesor/sta...48381122736131

                                Zanimljive izjave se mogu cuti

                                Comment

                                Working...
                                X