Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pa sta da mu nude kad igraju turnir i covek se vec obavezao za Zvezdu i preneli svi. Cak i Valensija nijw mogla da da jacu ponudu.

    Tu prvu recenicu sam karikirao..

    Loyd je dobar potpis ma koliko dali...to sam i napisao.
    Ja verujem Losmiju pre nego Loydu. Kosarkas je to. Dodvorava se navijacima

    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ja verujem Losmiju pre nego Loydu. Kosarkas je to. Dodvorava se navijacima

      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
      Jebes mi sve ako ovaj LosmiSk ne daje casove ovom Vucicu, pa sta god mu covek argumentovano napise on ima drugi odgovor kojem brani svoju nebulozu. Ono po principu ne mozes ti mene da pogodis sa toliko istina koliko ja mogu da tvoju istinu pretvorim u laz i da budem ja opet u pravu.

      Loyd napise da niko ga iz Valensije nije nudio nista od prekida sezone pa sve do poslednjeg dana. I da su mu ponudili bilo sta covek bi ostao kod njih, nego nisu ni razmisljali o njemu i to covek i napise da je to njihova biznis odluka.
      A Losmi sve vreme prica o tome da smo mi ponudili vece pare nego sto je on dobio od Valensije. Pa tu je u pravu, pa makar mu i jedan dinar dali ugovor, to je veci ugovor od onoga sto mu je Valensija ponudila jer su mu ponudili 0 dinara.
      Koliko sam ja uspeo da ukapiram, Loyd je prihvatio prvu ponudu a to smo bili mi.
      Last edited by Šarac; 27-07-20, 21:59.

      Comment


      • LosmiSK je Benny Hill košarke.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pa reci koliki mu je ugovor ili da sacekamo skupstinu da oni tamo kazu a ti kazes da oni znaju.

          Taj prvi Tvit mu je neki lik sto ga zna pitao. Pre verujem Spancu nego Amerikancu...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pa reci koliki mu je ugovor ili da sacekamo skupstinu da oni tamo kazu a ti kazes da oni znaju.

            Taj prvi Tvit mu je neki lik sto ga zna pitao. Pre verujem Spancu nego Amerikancu...

            Spancu navijacu, twiterasu, forumasu verujes koji izbaci neistinu, ovog taguje sa recima, da li me se secas , pricali smo u onom restoranu, jel me se secas, e pa ako se ne secas, nema veze, sto trazis milionce ,malo ti je 800 k.
            On je verovatno LOSmiSk samo u spanskoj verziji.

            A to sto kukas na drugom forumu i stalkujes me, pa moderacija mora da brise moje upise, drzi se ovog foruma i ovde se "svadjaj', nema potrebe da im se ulizujes tamo, dovoljno je hejtera KKCZ tamo , ne treba im tvoja pomoc u borbi protiv KKCZ i NC .
            Cene igraca koji igraju u KKCZ izadju na ovakav ili onakav nacin, ima razloga zasto se ta informacija iznosi na skupstini,a ne javno, kada budu i ostali klubovi iznosili ugovore na uvid javno i kKCZ ce to isto uraditi. Mada kada dodje do BAtovanja te cifre dobio i svoju zvanicnu potvrdu pa se onda tvrdnje onih malobrojnih koji navijaju za KKCZ se obistine kao tacne dok kod komsija se te cifre odjednom uvecaju vise puta u korist Batice u odnosu na dobro obavestene uvek skromnih izvora. Danasnji primer bivseg trenera samo potvrdjuju tu tezu, kao sto su i ugovori Milutinova, Robinsona, Klobucara, Vujosevica bili za par stotina hiljada veci od "realnih" forumaskih da ne kazem Tegijevih ugovora bili.
            Tek novi Batovi kada ugledaju svetlost dana cemo imati prilike da vidimo koliko su to mali i skromni ugovori bili.

            Kao i nasi kada budu dosli na dnevni red kod Batice. Isto sranje drugo pakovanje.
            Tako da opusti se, Loyd nema vise nego ono sto je Beron imao prosle sezone, prihvati to kao cinjenicu, zna se koje pozicije koliko placamo.

            Vidimo se u Zelezniku kada dozvole prilike.

            11 avgusta je prozivka, eto nama sezone iza ugla. Jos samo dve do tri nedelje koje su kriticne pa da u zdravlju docekamo novu sezonu pored Tva.
            Last edited by Šarac; 27-07-20, 22:51.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Spancu navijacu, twiterasu, forumasu verujes koji izbaci neistinu, ovog taguje sa recima, da li me se secas , pricali smo u onom restoranu, jel me se secas, e pa ako se ne secas, nema veze, sto trazis milionce ,malo ti je 800 k.
              On je verovatno LOSmiSk samo u spanskoj verziji.

              A to sto kukas na drugom forumu i stalkujes me, pa moderacija mora da brise moje upise, drzi se ovog foruma i ovde se "svadjaj', nema potrebe da im se ulizujes tamo, dovoljno je hejtera KKCZ tamo , ne treba im tvoja pomoc u borbi protiv KKCZ i NC .
              Cene igraca koji igraju u KKCZ izadju na ovakav ili onakav nacin, ima razloga zasto se ta informacija iznosi na skupstini,a ne javno, kada budu i ostali klubovi iznosili ugovore na uvid javno i kKCZ ce to isto uraditi. Mada kada dodje do BAtovanja te cifre dobio i svoju zvanicnu potvrdu pa se onda tvrdnje onih malobrojnih koji navijaju za KKCZ se obistine kao tacne dok kod komsija se te cifre odjednom uvecaju vise puta u korist Batice u odnosu na dobro obavestene uvek skromnih izvora. Danasnji primer bivseg trenera samo potvrdjuju tu tezu, kao sto su i ugovori Milutinova, Robinsona, Klobucara, Vujosevica bili za par stotina hiljada veci od "realnih" forumaskih da ne kazem Tegijevih ugovora bili.
              Tek novi Batovi kada ugledaju svetlost dana cemo imati prilike da vidimo koliko su to mali i skromni ugovori bili.

              Kao i nasi kada budu dosli na dnevni red kod Batice. Isto sranje drugo pakovanje.
              Tako da opusti se, Loyd nema vise nego ono sto je Beron imao prosle sezone, prihvati to kao cinjenicu, zna se koje pozicije koliko placamo.

              Vidimo se u Zelezniku kada dozvole prilike.

              11 avgusta je prozivka, eto nama sezone iza ugla. Jos samo dve do tri nedelje koje su kriticne pa da u zdravlju docekamo novu sezonu pored Tva.
              Pazi, po tvom nekom prorarucnu on je u Valensiji igrao za istu cifru kao sto je igrao Marinkovic a realno je bio njihov nosilac i glavni igrac posle Dubljevica. To se u principu placa. Onda je na prvi zvizduk, svoju odlicnu sezonu u Valensiji pretocio za slicu cifru u KKCZ, jer mu se eto zurilo da potpise dok nije ni zavrsio prvenstvo u Spaniji.

              Takodje si na Tviteru napisao da nece biti vise pojacanja u sta ja stvarno sumnjam,cak bi i garantovao da ce biti minimum dva ili vise. Moramo cekati kao i u slucaju Gista da se neki prijatelj/novinar izlane da bi dobili bar jednu tacnu cenu plate...Mogu zamisliti kako ti se prevrnuo stomak kad je onaj Grk to tvitnuo a taman bi isla prica kako je on mator i da smo mu ponudili ugovor na dve sezone za manje para ali sigurnih..mislim koja bi budala potpisala lika na dve godine sa 34g a kad je to uradio Bjelica koji je imao i bolje rezultate i statistiku, onda si krenuo laku pesadiju kako je to bio stetan ugovor i nenormalan...a ne vidim da si se upljuvao da isto to pricas za Gista kojeg eto nismo preplatili itd.....

              Drzim samo ravnotezu i nije neistina da kkp imao ogroman budzet sa tim da je igrao EC..i istinu za volju i Volden posta slabije placen igraci ako je dosao iz tog skupog projekta gde su sad ipak duzni pare i zato pustili...

              Inace im je sad trner Vlado Scepanovic,nama Obradovic i jos smo im ukrali najboljeg igraca...

              Da ne idem u pricu kako si se upljuvao da objasni kako Bayern placa igrac milione a istina je izasla na vildeo i da taj klub radi u skromnim uslovima sa tim da je najbogatija regija od svih ubedljivo gde se igra kosarka...

              Doveli Baldvina i Baba..dok je Alba npr dovela Fontekija za kojeg sigurno nisi ni cuo, Lamersa jos manje,Olindea i Mamadu Loa kao rasna pojacanja,posto nisu culi da za 350-400k mogu dovesti Loyda pa su se odlucili za Fontekija a Bavarci za Baba iz Ludvisburga...posto im presipa....

              Sa Dejom pratimo trziste, opet ce negde vaditi kestenje, videcemo gde, ima dosta klubova koje bi mogao da preuzme vec na polovini sezone.Za Deja ide neverovatna cijenica da nikad sa svojim klubom nije igrao manj od finala u domacem prvenstvu...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ono što ti ne kapiraš da različiti klubovi imaju različiti planove, kratkoročne i dugoročne.
                Alba je potpisala Fontekioa (ne Fontekija), Lammersa i Olindea na trogodišnje ugovore kao mini prospekte koji svoju najbolju košarku treba da isporuče u drugoj i trećoj sezoni.
                Takođe, nije reč o nosiocima u narednoj sezoni, to su Lo, Schneider i sasvim je sigurno da će potpisati još premijum igrača do početka takmičenja.
                Takođe, ne može se tačno reći ko je bio najbolji u Partizanu prošle sezone, jer je u prvom delu sezone to bio Thomas, pa Mosley, pa Walden.
                Što se Valensije tiče, oni su doveli Hermannssona umesto Loyda i definitivno nisu ništa izgubili njegovim odlaskom.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • losmisk

                  To koliko je ko placen ne znaci da na osnovu visine plate mora da ima i najvazniju ulogu.

                  Beron je bio mozda peti po plati u platnom razredu pa je bio nas najbolji igrac dve sezone za redom.
                  Gist bio najplaceniji a ucinak nije bio ni u prvih pet. Nije to samo kod nas slucaj vec kod mnogih timova.

                  Da li sam ja tebe dobro shvatio da si napisao da je Bjelica od 400 k eur godisnje sa karijerom na istom nivou kao i Gist sa 430 k eur godisnje. Ono iste karijere i kvalitet. Ok onda.

                  Da je Walden bio placen u minut da li stvarno mislis da bi mogao biti "ukraden", ili da su igrali El ove sezone sto su svojim rezultatima i zasluzili a ne da se prekine prvenstvo i njima oduzmu sve titule, da li bi i dalje bio njihov clan?
                  Ne znam Zoroski mu manager, dao izjavu da je na pritisak Covica morao da ga ukrade ili iz njegove izjave si zakljucio da je razmisljao samo o karijeri njegovog klijenta i zabole ga za odnos KKCZ i KKP.
                  Sta li ce desiti na relaciji Trinkijeri / KKP ako im uzme Paigea kojem isto tako duguju ogromne novce i on isto moze da iskoristi klauzulu da izadje iz ugovora. Hoce li i tada Bayern biti kradljivac igraca mucenim komsijama?


                  Pa ne vidim tvoju potrebu sada da tvrdis da je Bayern siromah kada mora da odvoji 1 milion za trenera. Takvi su propisi, isti je slucaj i za igrace, nijedan ih ne kosta ispod pola miliona bruto, sto ne kazes koliko ljudi ima koji rade u administraciji FC Bayerna, koliko kosta taj personal, da li si upoznat koliko ljudi radi u KKCZ na plati? Koliko ljudi pokriva KKCZ, muski, zenske selekcije i sve juniorske selekcije. Ili smatras da klub funkcionise tako sto se skupe igraci i odigra se sezona tek tako, vazno da se samo pozove Vucic , posalju pare i sve 5.

                  Ja kada sam napisao da nece se dovoditi igraci, pa vidis iz izjave Obradovica da se nece dovoditi do pocetka priprema, i da ce onda snimiti sta je na raspolaganju i reagovati se na trzistu. I to sam napisao kada su ljudi svakodnevno pisali , koga veceras u 19.45 potpisujemo, a proslo je skoro tri nedelje od poslednjeg potpisa, ne racunam Simonovica, znalo se za njega da ce biti nas igrac.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ono što ti ne kapiraš da različiti klubovi imaju različiti planove, kratkoročne i dugoročne.
                    Alba je potpisala Fontekioa (ne Fontekija), Lammersa i Olindea na trogodišnje ugovore kao mini prospekte koji svoju najbolju košarku treba da isporuče u drugoj i trećoj sezoni.
                    Takođe, nije reč o nosiocima u narednoj sezoni, to su Lo, Schneider i sasvim je sigurno da će potpisati još premijum igrača do početka takmičenja.
                    Takođe, ne može se tačno reći ko je bio najbolji u Partizanu prošle sezone, jer je u prvom delu sezone to bio Thomas, pa Mosley, pa Walden.
                    Što se Valensije tiče, oni su doveli Hermannssona umesto Loyda i definitivno nisu ništa izgubili njegovim odlaskom.
                    Ti Bolca ne znas sta pises. Snajder ni u pismu ne moze biti nosioc posto je extremno mlad i prosle sezone je imao jako malu minutazu i igra na pozociji Sikme

                    Olinde je sigurno role player ali Lammers i Fontekio sigurno nisu, posto sumnjam da si ih ikada i gledao..Da si ih gledao znao bi da nisu ...Lamers je odlican tj vrhunski defanzivac a Fontekio je bio nosialac Redjo Emilije ali i reprezentacije Italije i on ce svoje minute deliti sa Eriksonom i dosao je kao zamena Giedraitisu

                    Lo je dosao na mesto Hermansona a dovesce i Blata ako budu mogli verovatno mesto Pena a mozda i ostane. Tako da si tu jedino pogodio za Loa i Olindea

                    Sto se tice partizana, Volden je po meni bio najbolji, mada doduse oni su igrali timski i sitne su razlike bile izmedju igraca. Kada bih birao bas, najkonstantniji i kompltniji su bili Volden i Jaramaz. To je subjektivno misljenje posto su po meni oba igraca odlicnu two way igraci. Tu se mogu relativno sloziti ali ne sa tim sto si ti napisao vec da mozda nije bio najbolji igrac,ali kad bih birao, to bi bili on ili Jaramaz...

                    Hermanson je svakako odlican igrac, ali videcemo sta ce dobiti i izgubiti sa njim posto je Loyd bio najbolji strelac u ACB ligi a drugi najbolji u Evroligi a imali su top8. Videcemo kako ce izgledati sledece sezone sa svim ovim pojacanjima.

                    U principu si promasio okean za Snajdera, Fontekia i za Lemersa, ostalo jos i boze pomozi..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Krenuće jednom sezona pa ćemo videti ko je u pravu za uloge igrača. Istorija nas uči da sam to uvek bio ja, a ti si bio u pravu kad god si se složio sa mnom.
                      I piše se "Bože pomozi".
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        losmisk

                        To koliko je ko placen ne znaci da na osnovu visine plate mora da ima i najvazniju ulogu.

                        Beron je bio mozda peti po plati u platnom razredu pa je bio nas najbolji igrac dve sezone za redom.
                        Gist bio najplaceniji a ucinak nije bio ni u prvih pet. Nije to samo kod nas slucaj vec kod mnogih timova.

                        Da li sam ja tebe dobro shvatio da si napisao da je Bjelica od 400 k eur godisnje sa karijerom na istom nivou kao i Gist sa 430 k eur godisnje. Ono iste karijere i kvalitet. Ok onda.

                        Da je Walden bio placen u minut da li stvarno mislis da bi mogao biti "ukraden", ili da su igrali El ove sezone sto su svojim rezultatima i zasluzili a ne da se prekine prvenstvo i njima oduzmu sve titule, da li bi i dalje bio njihov clan?
                        Ne znam Zoroski mu manager, dao izjavu da je na pritisak Covica morao da ga ukrade ili iz njegove izjave si zakljucio da je razmisljao samo o karijeri njegovog klijenta i zabole ga za odnos KKCZ i KKP.
                        Sta li ce desiti na relaciji Trinkijeri / KKP ako im uzme Paigea kojem isto tako duguju ogromne novce i on isto moze da iskoristi klauzulu da izadje iz ugovora. Hoce li i tada Bayern biti kradljivac igraca mucenim komsijama?


                        Pa ne vidim tvoju potrebu sada da tvrdis da je Bayern siromah kada mora da odvoji 1 milion za trenera. Takvi su propisi, isti je slucaj i za igrace, nijedan ih ne kosta ispod pola miliona bruto, sto ne kazes koliko ljudi ima koji rade u administraciji FC Bayerna, koliko kosta taj personal, da li si upoznat koliko ljudi radi u KKCZ na plati? Koliko ljudi pokriva KKCZ, muski, zenske selekcije i sve juniorske selekcije. Ili smatras da klub funkcionise tako sto se skupe igraci i odigra se sezona tek tako, vazno da se samo pozove Vucic , posalju pare i sve 5.

                        Ja kada sam napisao da nece se dovoditi igraci, pa vidis iz izjave Obradovica da se nece dovoditi do pocetka priprema, i da ce onda snimiti sta je na raspolaganju i reagovati se na trzistu. I to sam napisao kada su ljudi svakodnevno pisali , koga veceras u 19.45 potpisujemo, a proslo je skoro tri nedelje od poslednjeg potpisa, ne racunam Simonovica, znalo se za njega da ce biti nas igrac.
                        Slazem se, ali na bekovskim pozicijama je imao jednu od najvecih plata po tebi. Posto si pisao da je Braun jeftin, ne vidim da bi ostali mogli biti skuplji.

                        Za Voldena se slazem,odlicna kradja i dobro uradjeno, vrhunski i tu nema problema. U principu je placen koliko treba i koliko se prica. Normalno je da ce igrac gledati ka Evroligi kao i Trinkijeri za Bayern.

                        Sto se Bjelice tice,nista losiju karijeru nije imao od Gista, stavise imao je Ritas kao EL igrac i nosilac, pa Laboral, Efes i Darusafaku. Dobra i duga karijera. Pisao sam ti za doprinos koji je dao Gist..nije nista bolji od Bjelice. Sa tim da nemamo zapisnik koliki je ugovor tacno bio Milkov, to su pausalne price da bi se oskrnavio Radonjic...i to je nastalo tek kad je izduvao od Buducnosti

                        „Nismo bili zadovoljni izdanjima Dilana Enisa i zato smo sporazumno raskinuli saradnju. Takođe, videćemo šta će biti sa Bjelicom. On je licenciran za našu ligu, ali on već duže vreme igra slabije. Njegova godišnja zarada iznosi 400.000 evra, dok Pero Antić ima 150.000 evra. Ko ne veruje - može da proveri. Ročesti i Lesor su na nivou 200 - 250 hiljada dolara. Ukupne bruto zarade stručnog štaba i igrača za ovu sezonu su oko 3.300.000 evra“, otkrio je Čović.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Krenuće jednom sezona pa ćemo videti ko je u pravu za uloge igrača. Istorija nas uči da sam to uvek bio ja, a ti si bio u pravu kad god si se složio sa mnom.
                          I piše se "Bože pomozi".
                          Sahranio si Cedevitu, vise i ne pises tamo sahranio si kosarkaski i Alimpija. Snajder nece biti nosilac ni u pismu, covek igra na mestu Sikme!!!. Fonetkio je zamena za Litvanca to je jasno kao dan a za Lamersa nisi ni cuo,najbolji bloker gde god je bio, od NCAA, do Spanije. Dovesce jos jednog stretch 4/5 da zameni Cavanaugh i Blata ako uspeju i to je tim za sledecu sezonu.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Slobodan si da nastaviš praćenje EL i ABA, te da nas izvestiš ko je u EL šampion za sezonu 19/20 i da li će Partizan igrati EL pošto će biti proglašen za pobednika ABA lige u sezoni 19/20.
                            Takođe, slobodno možeš da nam ukažeš ko to igra u nekom timu ISO košarku, pošto po tebi Stratos to ne igra, zašto je Halid odlično rešenje za Zvezdu i ostali biseri iz tvoje nepresušne riznice.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • A Cedevita je napravila iskorak napred fuzijom sa Olimpijom.
                              Alimpijević je mlad trener koji još uči, kao Božić, Čanak,Milojević, Jovanović...
                              Drugim rečima, piškaj se.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Slazem se, ali na bekovskim pozicijama je imao jednu od najvecih plata po tebi. Posto si pisao da je Braun jeftin, ne vidim da bi ostali mogli biti skuplji.

                                Za Voldena se slazem,odlicna kradja i dobro uradjeno, vrhunski i tu nema problema. U principu je placen koliko treba i koliko se prica. Normalno je da ce igrac gledati ka Evroligi kao i Trinkijeri za Bayern.

                                Sto se Bjelice tice,nista losiju karijeru nije imao od Gista, stavise imao je Ritas kao EL igrac i nosilac, pa Laboral, Efes i Darusafaku. Dobra i duga karijera. Pisao sam ti za doprinos koji je dao Gist..nije nista bolji od Bjelice. Sa tim da nemamo zapisnik koliki je ugovor tacno bio Milkov, to su pausalne price da bi se oskrnavio Radonjic...i to je nastalo tek kad je izduvao od Buducnosti

                                „Nismo bili zadovoljni izdanjima Dilana Enisa i zato smo sporazumno raskinuli saradnju. Takođe, videćemo šta će biti sa Bjelicom. On je licenciran za našu ligu, ali on već duže vreme igra slabije. Njegova godišnja zarada iznosi 400.000 evra, dok Pero Antić ima 150.000 evra. Ko ne veruje - može da proveri. Ročesti i Lesor su na nivou 200 - 250 hiljada dolara. Ukupne bruto zarade stručnog štaba i igrača za ovu sezonu su oko 3.300.000 evra“, otkrio je Čović.

                                Kazes ne znamo koliku je platu imao Milko a onda citiras izjavu Covica za njegovu platu.

                                Da te podsetim a ako te ne mrzi potrazi malo u arhivi ovog foruma da sam ja pisao koliko platu ima Milko, znaci u eur. A potvrda mog pisanja je doslo i zvanicno kada nas je Batovao, i to mozes isto negde da iskopas u arhivama gde se kroz tuzbu videlo koliko smo ostali duzni od zvanicnog ugovora.
                                Eh sada ja tebi postavljam pitanje, zasto bi Covic rekao tacnu cifru za Milka koja se posle par godina i potvrdi a u istoj izjavi lagao za Peru Antica i ostale igrace na koje se ti podsmevas, kao i na sve plate koje ja okacim ovde ako tebi nisu po volji.

                                samo sa ovog profila mozes dobiti

                                Comment

                                Working...
                                X