Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    I Lojd je po informacijama koje imam igrao u Valensiji za oko 700k sezonu, pa sad dodje odje za dosta manje..
    A ova informacija je objavljena gde??????
    Elem mi imamo budzet 14 miliona sta nam je problem da platimo Loyda 2 miliona

    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

    Comment


    • Smiri živce sa tim upitnicima. Šta te briga šta ko piše. Lojd košta 2,5 miliona i stan na Vračaru od 850e mesečno, plus auto amg g63 mu kupili.

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Smiri živce sa tim upitnicima. Šta te briga šta ko piše. Lojd košta 2,5 miliona i stan na Vračaru od 850e mesečno, plus auto amg g63 mu kupili.
        Ok tu smo negde sa informacijama

        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

        Comment


        • Živi u gajbi u Studentskom Centru.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Ne znam da li su Vesnine sarme cudo , vjerujem da jesu, neka bude. Znam samo da je Lojd bio medju najskupljima u Valensiji i dosta opterecivao njihov proracun. Ne impliciram nista, jer me se u sustini ne tice ali sam eto ,htio da podijelim saznanja koja imam. Svakako da jedan takav igrac doprinosi renomeu cijele zajednicke lige.
            Među najskupljima nije garant (što bi reko Solomon Bičakčić), onako na prvu Dubljević, Van Rosom, Brok Motum...ali sigurno nije igrao za dž.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Među najskupljima nije garant (što bi reko Solomon Bičakčić), onako na prvu Dubljević, Van Rosom, Brok Motum...ali sigurno nije igrao za dž.
              https://twitter.com/jaime_march9/sta...35374206140417

              Jer kada Loyd napise da je to apsolutna laz oko njegove plate mi treba da verujemo nekom troleru na twiteru ili jos vise nasim dobro obavestenim insajderima kod komsija, koji gle cuda kada je plata njihovog bivseg trenera u pitanju bila misterija pa tek potpisom za klub koji je do skoro imao jednog navijaca sa ovog foruma saznamo da je otisao za manju platu nego sto je imao ovde.
              Naravno Loyd je odbio da ostane za 800k u Valensiji i njegova rec na twiteru ne znaci nista.
              Samo treba ispratiti ovo sa njegovog twitera pa sami da odlucimo da li da verujemo Loydu ili nasim dobro poznatim poznavaocima plata kod nas i kod njih.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Laza ima ispravne informacije.
                Skoro svi timovi pocevsi od NBA, Kine, Evrope itd objavljuju bruto sume, jedino su Nemci dokoni posto su transparentniji od ostalih da naglase kada se radi o neto iznosu. Kod njih se zna gde ide svaki cent i to se ne krije.

                Comment


                • Oni mu nudili povecanje...a kod nas se smanjuje i ipak dosao. On jeste posle Dubljevica najskuplji bio. U Albi Sikma i Siva sigurno vise od Nkoka, ostali ne.

                  Mada Valensijs ni Alba ne daju velike plate...Alba je dovela dva slabija igraca i vijaju Blata. Iz Bilbaa, Redjo Emilije neki Italijan. Bayern isto ispod radara. Nemci jedini se ne razbacuju sa parama.Francuzi isto uvek skromni.

                  Ostalo ide preko svoje moci.

                  Kad sam pisao za budzet Bayrna ljudi se smejali...jezivi su porezi.

                  Generalno su neravnopravni uslovi u Evropi. Zvezdi treba 10m i dobar trener za f8 borbu. Ta dva dpoja nikad nismo imali ali smo ipak cudom jednom usli u 8
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Skoro svi timovi pocevsi od NBA, Kine, Evrope itd objavljuju bruto sume, jedino su Nemci dokoni posto su transparentniji od ostalih da naglase kada se radi o neto iznosu. Kod njih se zna gde ide svaki cent i to se ne krije.
                    Internacionalni i vrlo cenjeni sportski portal je objavio tu vest, koja nije demantovana (kao što je Loyd demantovao neproverenu glasinu koju su pokušali da proture kao ekskluzivnu vest). Ergo, Trinkijeri je u Bayernu dobio manju platu nego što ju je imao u Partizanu.
                    Ostoja je imao pravilno razmišljanje kada je doveo EL trenera da tim dovede do EL. To košta. U tome se nije uspelo, kao i igrači kojima nakon dve slabe sezone padne cena isto se dešava i sa trenerima. Što je to tako teško za shvatiti?
                    Last edited by dekkard; 27-07-20, 21:30.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Zapravo njegova druga sezona je bila femomenalna, zato je i potpisao za Bajern.

                      Treba biti posten i reci da je znojavi fenomenalan trener i zna da lozi masu, igrace itd..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Momci nema mjesta sprdanju i posprdavanju. U svakom slucaju, ja sam podijelio ono sto sam cuo iz kosarkaskih krugova, obicno to ne iznosim ali eto sad napisah. Onaj ko prati kosarku i ko je u toku zna da cijene variraju, da nekad nije ista cijena za Primorsku ili Buducnost, ili za ec ili el tim. Primjera ima raznih. Isto tako na primjeru Unicsa ove sezone vidimo da i el igraci hoce u ec tim, razlog znamo. Nema potrebe za skakanjem odmah na prvu loptu.

                        Comment


                        • Sad kad si ovako argumentovano i sa pregršt relevantnih linkova izložio svoj stav nema mesta niti jednoj primedbi. Izvini što smo sumnjali.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Oni mu nudili povecanje...a kod nas se smanjuje i ipak dosao. On jeste posle Dubljevica najskuplji bio. U Albi Sikma i Siva sigurno vise od Nkoka, ostali ne.

                            Mada Valensijs ni Alba ne daju velike plate...Alba je dovela dva slabija igraca i vijaju Blata. Iz Bilbaa, Redjo Emilije neki Italijan. Bayern isto ispod radara. Nemci jedini se ne razbacuju sa parama.Francuzi isto uvek skromni.

                            Ostalo ide preko svoje moci.

                            Kad sam pisao za budzet Bayrna ljudi se smejali...jezivi su porezi.

                            Generalno su neravnopravni uslovi u Evropi. Zvezdi treba 10m i dobar trener za f8 borbu. Ta dva dpoja nikad nismo imali ali smo ipak cudom jednom usli u 8
                            I ovo je pogresna informacija, i ovo cu da iskopam sa njegovog twitera , stay tuned.

                            https://twitter.com/mrjloyd/status/1278385785360785408

                            Naravno moramo verovati nasem drugu da mu je Valensija nudila povecanje a on je to odbio jer je dosao da igra za manje pare u KKCZ .

                            Mozda je neko i hakovao ovaj profil, NC ima te hakerske mogucnosti verujem.
                            Last edited by Šarac; 27-07-20, 22:04.

                            Comment


                            • U ime istine se mora reagovati. Niti vam mjerim budzet, niti nesto zamjeram, cak naprotiv drago mi je. Jer jaka cz znaci jak kkp, jak kkp jaki i kkb i cedoli....sve je povezano.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                I ovo je pogresna informacija, i ovo cu da iskopam sa njegovog twitera , stay tuned.

                                https://twitter.com/mrjloyd/status/1278385785360785408

                                Naravno moramo verovati nasem drugu da mu je Valensija nudila povecanje a on je to odbio jer je dosao da igra za manje pare u KKCZ .

                                Mozda je neko i hakovao ovaj profil, NC ima te hakerske mogucnosti verujem.
                                Pa sta da mu nude kad igraju turnir i covek se vec obavezao za Zvezdu i preneli svi. Cak i Valensija nijw mogla da da jacu ponudu.

                                Tu prvu recenicu sam karikirao..

                                Loyd je dobar potpis ma koliko dali...to sam i napisao.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X