Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa on je i Koronu pobedio tamo negde pocetkom juna a nece bedne Argentince....

    Comment


    • Originally posted by Ivan9 View Post
      Pa on je i Koronu pobedio tamo negde pocetkom juna a nece bedne Argentince....
      Evo i Dule je prepoznao talenat i nudi pomoć. Ima i ozbiljan savet gde da nikako ne ide


      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Evo i Dule je prepoznao talenat i nudi pomoć. Ima i ozbiljan savet gde da nikako ne ide


        Struka prepoznala potencijal.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Comment


          • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Comment


              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Vučić je pre šest godina, sa pozicije premijera, rekao da je košarku trenirao u Partizanu, ali prema njegovim tadašnjim rečima, nije izvesno da je uspeo da izgradi značajnu karijeru.

                  “Sa mnom u Partizanu kao centar je u to vreme igrao neki Juda, koji je bio 185 cm visok, pa su ga svi nešto forsirali. Ja sam tad imao 161, i sve su mi pričali: “Hajde, možeš da igraš pleja, ali nikad nećeš porasti do 190″. Ja sam u međuvremenu porastao do 199, a taj momak je ostao na 188. Tako da savetujem klincima da se ne razočaraju kad im trener ne da da igraju, da ne odustaju”, ispričao je Vučić.
                  Kao igrač nije uspeo u Partizanu, al će možda uspeti kao trener.

                  Comment


                  • Ako ste tako ažurni i znate primanja u brucu recite nam koliko je Zvezdin budžet za tekuću sezonu ali onako bez uvijanja i okolišanja.
                    Kad ste upućeni otkrijte nam i ovu nepoznanicu.
                    Nemam pojma ali se iskreno nadam da su Cooper , DV i " novinar" u pravu

                    Comment


                    • Trinkijerija Bajern placa manje nego sto ga je placao Partizan. Komsije kapa dole

                      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Pa citao si izjavu Trinkijerija po dolasku u Bajern, da je jedva docekao da dodje u klub takve velicine. Tu novac ne igra presudnu ulogu.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Trinkijerija Bajern placa manje nego sto ga je placao Partizan. Komsije kapa dole

                          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                          Placa ga vise, samo sto on dobija manje.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • ^
                            To je Laza i rekao.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ja sam pisao koliko on dobija a to je oko 450.000 godisnje cisto. Ne znam za bonuse. U Partizanu je imao 550.000


                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Coop kaze 500000 evra neto u Njemackoj, a ovih 550000 mi mirise na bruto.

                                Razlika izmedju bruto i neto je veca od 25.

                                Comment

                                Working...
                                X