Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos uvek nedostignut period Partizanove dominacije i broj medalja.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Nešto razmišljam ako Zvezda izgubi od Olimpije, ja mislim da neće, ali ako kojim slučajem izgubi, da li će Budućnost pustiti Mornar?

      Kad se sve sabere i oduzme to bi im bila najbolja opcija, pa me ne bi čudilo.

      Comment


      • Zvezda u svakom slučaju (p)ostaje prvak ABA. Može Mornar u PO.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Zašto da ih puste kad i dalje imaju šanse za prvu poziciju?

          Comment


          • Pa šta će im prva pozicija ako idu na Zvezdu? Bolje da budu drugi i da idu na Olimpiju.

            A i realno, male su im šansice za prvo mesto.

            Comment


            • Al porazom od Mornara rizikuju da izgube i drugu poziciju jer u sledećem kolu gostuju Cedeviti.

              Comment


              • Treba da izgube više od 13 razlike od Cedevite.

                Comment


                • Takav stav može im se obiti o glavu.

                  Bolje je ne rizikovati i boriti se za prvu poziciju.

                  Comment


                  • Ja mislim da je realnije da puste Mornar i obuzdaju Cedevitu na +13 nego da budu prvi.

                    Prvo mesto ne zavisi od njih a ovde je sve u njihovim rukama.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Ja mislim da je realnije da puste Mornar i obuzdaju Cedevitu na +13 nego da budu prvi.

                      Prvo mesto ne zavisi od njih a ovde je sve u njihovim rukama.
                      Ja sam cuo da ako KKB pusti Mornara i Cedevitu, pod uslovom da se dobije fmp kuci u zadnjem kolu, da se tada pravi krug od 4 ekipe sa istim ucinkom, od kojih bi se nekom formulom , da li broj pobjeda u medjusobnim susretima ili slicno ne znam,dobilo da KKB bude druga a Mornar i Cedevita da podijele trece i cetvrto mjesto. Naravno, nije me interesovalo to, pa nisam se ni trudio da zapamtim. Ali ako neko zna pravila, moze da potvrdi ili ne. Ja licno bih izbjegavao KKCZ zbog toga sto je najjaca, ipak je u nju ulozeno mnogo mnogo novca i sve su to vrhunski igraci a i zbog cijele situacije uopste imajuci u vidu sve sto se desavalo.

                      Edit: lose sam se izrazio "ako pusti", jer je pravilno ako izgubi, jer nismo mi toliko jaki da mozemo nekog da pustamo, sve to ekipe slicnog kvaliteta.
                      Last edited by Nemam_ti_kad; 25-02-20, 23:41.

                      Comment


                      • Ja bih voleo da Futura pusti Mornar i CedOli.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ja ne bih, jer bi to značilo da će Zvezda odmornija da udje u KLS. Ali opet s druge strane biće i odmornija u završnici Evrolige pa je veća šansa da izbaci Valensiju iz top 8.

                          Velika dilema.

                          Comment


                          • Šta pričaš, Zvezda godinama unazad ima NBA raspored, i nema naznaka da će se to skoro promeniti. Ali, na muci se poznaju junaci.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment



                            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Nije ova Zvezda za Radonju. Radonja nije hazarder, on je ziheraš, čovek koji je vodio samo projekte i kome je potrebno vreme. Nije sposoban za instant bum, jer je šablonac i potrebno mu je vreme da misli sprovede na parketu, da utrenira automatizme.

                                Znam da je on vaš najuspešniji trener u vašoj istoriji ali to je više odraz vaše istorije nego njegova neka referenca vredna hvale i repera.

                                Comment

                                Working...
                                X