Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    BertRans nikada nije igrao u Partizanu.
    Ljubim ruke, milostiva.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Kao da ga ne voliš. ili me utisak vara?
      Ne volim njega, Durenta i Grina.

      Karija jedino cenim i postujem, dok o njegovoj razmazenoj zeni sve najgore.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Ne volim njega, Durenta i Grina.

        Karija jedino cenim i postujem, dok o njegovoj razmazenoj zeni sve najgore.[emoji3]
        Ja cenim Karija malo više nego Durenta, mada mislim da je Durent bolji clutcher, ali overall Kari mi je konstantniji + ono što on izvodi nije viđeno u košarci, bukvalno menja igru pred našim očima. Grin je jako koristan, neki bi rekli prljav i verovatno ne bi pogrešili ali svaki tim mora da ima takve igrače, i ima ih, a nedovoljno se ističe njegov ofanzivni potencijal, ali pored splash brothersa i KD -a teško da neko još može da se istakne po tom osnovu. Klupa je isto velika snaga Dubsa, Igudala je odličan, ima pored njega dosta takvih starih, namazanih kajli na koje tim može da se osloni u košarkaškim i nekošarkaškim stvarima.
        Što se tiče razmaženosti, ja na taj način posmatram LBJ, koji ima manjak skilla, dosta pokušava na silu, prosečan je šuter, u najboljem slučaju, sa distance, midrange skoro i ne uzima, a kad krene na ulaz a vidiš da nema fintu da izbaci odbrambenog igrača, nego pokušava na silu i čeka da dobije faul i koš muka mi pripadne. Samo zbog njega ne volim Cavse, retko odvratan igrač.
        Last edited by dekkard; 30-01-18, 23:34.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1777848
          Jbg komšo, nema ni Vanje kako peva...a gledao sam i klip i u direktnom prenosu, sve je to stvar kolorita, adrenalina koji ih puca i još koječega što se skupi pa se oni tako ponašaju na parketu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Za neke postoji klip. Na toj terasi gore su Kalinic, Jovic, Simonovic, Guduric. Macvan je kapiten reprezentacije. Ovo je proslava titule.

            Last edited by mark !t zer0; 01-02-18, 11:52.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Za neke postoji klip. Na toj terasi gore su Kalinic, Jovic, Simonovic, Guduric. Macvan je kapiten reprezentacije. Ovo je proslava titule.

              U pitanju je stranac koji ne poznaje dovoljno srpski i nije ni znao šta peva. Kasnije su se razjasnili on i Mačvan kada su zajedno bili u Armaniju.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Svasta bih napisao, ali ne dopire to tebi do glave ocigledno. Ako ti tako opravdavas ovo u svom svetu, meni okej. Samo hvala Bogu sto postoji ovaj snimak. Jenkins ne zna srpski dovoljno dobro, ali je zapamtio celu ovu pesmu ljubavi prema Zvezdi. Tu na terasi su Jovic, Kalinic, Simonovic (najveca moralna gnjida) i Guduric. Mislio sam da su snobovi ono sto me najvise nervira, ali ipak su to lazni moralisti.


                Nemam ja problem, ali kada se vec javljas reci lepo ko covek ne postujem/volim Novicu jer je Grobar, nemoj da glumis tu ne znam ni ja sta forama "kad ne bude pevao kurva gasi se, bla bla".
                Last edited by mark !t zer0; 01-02-18, 12:11.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • S obzirom šta je Mačvan izjavio za ove momke, ovo je samo mala zajebancije.

                  Comment


                  • Sta pobeda?

                    ovo je bilo za dekkarda koji se javio da kaze da nece nikad postovati Velickovica (kao da neko to trazi od njega) jer peva "kurva umire, kurva gasi se". Pa me zanima da li ce ikada postovati Jovica, Lazica, Simonovica, Kalinica, Gudurica?
                    sloboda ili ništa

                    Comment




                    • Ja se slazem s Dekardom. Pricamo o potpuno dve razlicite stvari ovde.

                      Comment


                      • OK, i sta je izjavio? Prosvetli me molim te kako pricamo o dve razlicite stvari, ljudi vredjaju Macvana na proslavi svoje titule, ali to je ok. A Novica peva Kurva gasi se, iako nema nikakvih za sada dokaza o tome, e onda je to nesto zbog cega ne mozes postovati coveka.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Divac, Bogdan, Leo, Bertrans.... vaistinu, nismo
                          Ajde ovi ostali, ali Leo??? I od njega ste napravili igraca bas vi, tj. Dule? A sto se Divca tice, oteli ste ga CZ jer ste tako bili u mogucnosti do pre par godina...

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Svasta bih napisao, ali ne dopire to tebi do glave ocigledno. Ako ti tako opravdavas ovo u svom svetu, meni okej. Samo hvala Bogu sto postoji ovaj snimak. Jenkins ne zna srpski dovoljno dobro, ali je zapamtio celu ovu pesmu ljubavi prema Zvezdi. Tu na terasi su Jovic, Kalinic, Simonovic (najveca moralna gnjida) i Guduric. Mislio sam da su snobovi ono sto me najvise nervira, ali ipak su to lazni moralisti.


                            Nemam ja problem, ali kada se vec javljas reci lepo ko covek ne postujem/volim Novicu jer je Grobar, nemoj da glumis tu ne znam ni ja sta forama "kad ne bude pevao kurva gasi se, bla bla".
                            @moderator - Ovo boldovano gore nije za opomenu?

                            A sto je to Simon gnjida?
                            Sto je uzeo pehar (primoran od strane 'navijaca')? Bravo. Sta onda da kazemo za fudbalere Partizana, konferencije za stampu i majice?
                            Ako vec pricas o Macvanu u kontekstu reprezentacije (gde je bio slucajno kapiten btw, jer je neka 4-5 zamena), pricaj onda i u kontekstu izjave Bogdana o igranju za reprezentaciju Simona, Laze...

                            Sve ste u pravu.
                            Nismo isti.

                            Comment


                            • Imas opciju ispod posta da prijavis, a imas i temu za zalbe.

                              Po mojim kriterijumima neko ko igra kosarku 5 na 3 i ucutkuje nekoga nakon postignute trojke je gnjida.

                              Svega si se dohvatio u postu, osim ovog klipa gde vasi navijaci na proslavi titule vredjaju reprezentativca Srbije. Dobar spin.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Imas opciju ispod posta da prijavis, a imas i temu za zalbe.

                                Po mojim kriterijumima neko ko igra kosarku 5 na 3 i ucutkuje nekoga nakon postignute trojke je gnjida.

                                Svega si se dohvatio u postu, osim ovog klipa gde vasi navijaci na proslavi titule vredjaju reprezentativca Srbije. Dobar spin.
                                To uopste nije spin. Nije bilo u redu i vec ti je napisano da su to njih dvojica resili u Armaniju.
                                I nemoj da pises o reprezentaciji jer se Bogdan usudio da kaze to sto sam napisao. Mene bi bilo sramota nakon toga da te igrace pogledam u oci. Nismo isti...
                                A to sto je bilo 5 na 3, jel' neki problem?
                                Da nije mozda bila greska sto su iskljuceni KKP igraci? Ili su iskljuceni mozda i neki KKCZ?

                                Ako Dule i vi mislite (ste mislili) da dozivotno mozete da divljate bez posledica, onda je to to...

                                I nemoj samo da mi vi pisete o postenju i fer pleju.
                                Postoji vise snimaka gde Pavlovic i Muric jure Dzenkinsa da udare na kvarno, pogotovo Muric i nakon sto se utakmica zavrsila.
                                U normalnoj ligi bi popio suspenziju na 1.

                                Comment

                                Working...
                                X