Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmmm finalisti evrokupa idu u el dogodine, ko tu sad gubi mesto i sta se desava ako neko zna? Jel se prosiruje liga ili?

    Comment


    • ABA liga ima prednost pri dodjeli WC tako glasi pravilo. Imaju pravo na jos jedan WC mozda ga i daju Valensiji mada do sada nisu narusavali br klubova iz jedne lige te ocekujem neki ruski tim na tom mjestu.

      Comment


      • Evo zašto je bilo bitno biti među 15.... do 25-og decembra smo i bili, doduše...

        https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1458...-tv-prava.html
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Da smo bili 15-ti dobili bi 150.000e. S obzirom da je celava neznalica dala 7 miliona za igrace koji ne vrede ni 2, to nas ne bi izvuklo.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Da smo bili 15-ti dobili bi 150.000e. S obzirom da je celava neznalica dala 7 miliona za igrace koji ne vrede ni 2, to nas ne bi izvuklo.
            Jel mozes taksativno po svakom igracu da napises za koliko su igrali , i koliko su primili do danasnjeg dana u eur, $, levima, dinarima, lirama nije bitna valuta.

            Ako ti treba pomoc , slobodno mozes sa Losmi SK da se konsultujes.
            Sve i da smo u top 8 usli to bi podiglo cifru za dodatnih 600.000 eur,, sto znaci da smo opet kratki 4.5 miliona od tvoje racunice.

            Cekamo tvoj finansijski izvestaj pa da obavestim igrace za koje pare igraju , a ne one pare koje primaju na racun , negde ih neko zajebao ocigledno.

            Hvala unapred
            Last edited by Šarac; 13-04-21, 19:54.

            Comment


            • Koliko god da su plaćali i plaćaju igrače i trenere, mnogo je prema prikazanim igrama i rezultatima. Uzevši u obzir zacrtane ciljeve a računam u to ono što je Nebojša Čović izjavio o ciljevima - ulazak u 8 najboljih, kao i padanje u trans mnogih (pa i mene) pri dovođenju legende "1" na klupu (kada kažem legenda "1" mislim na SO) kao i sklapanje rostera gde je Lojd prikazan kao kakav mamo*ebac i novi lider. Takođe i nakon smene SO i dovođenja legende "2" na klupu. Onda je DR pokrenuo postupak znan i kao šilbovanje koje nas je između ostalog dovelo do toga da je Zvezdaška javnost dobrano i vrlo bolno tresnula o parket. Osim toga sve prethodno (bez obzira na kup) nam i ne daje neku svetlu perspektivu u bliskoj budućnosti (Alimpije sezona). Nek nas roster košta i 4 miliona evra, mnogo je prema igrama koje pružaju (još oni trebaju klubu da plate).
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • 'Celava neznalica' jeste bila 15a u EL, ali nas je onda 'Ziheraski mutavko' spustio na 17o mesto kao sto je to uradio i sa Bajernom prosle godine.

                Morao sam da upotrebim ovaj izraz cisto da se vidi koliko je ruzno ovako prostacki vredjati ljude...
                Last edited by mmajstor; 13-04-21, 21:18.

                Comment


                • Nije to neka uvreda. Uvreda je kad nekog vredjas na licnoj osnovi. Ovo je uvreda na profesionalnoj osnovi. Da moj rodjeni brat zajebe moju Zvezdu oterao bih ga u tri lepe picke materine (iako nam je jedna majka). Prema tome, Sasi Obradovicu kao coveku zelim sve najlepse. Da bude zdrav, srecan i da zivi 100 godina. Sasi kao treneru Zvezde zelim da se najede ‘ladnih govana jer je zajebao moju Zvezdu. A vi pametujte i drzite strane kome god hocete. Ako Radonja ne uzme Abu i njemu cu da se najebem svega po spisku. Ko ima problem s tim nek ide u pozoriste.

                  Za razliku od vecine, ja nemam pardona ni prema Covicu ni prema Radonjicu. Svi vi uglavnom drzite neciju stranu. Neki do te mere da imam osecaj da zele da izgubimo da bi mogli da opljunu po drugoj strani. Moja jedina strana je Zvezda i njen uspeh. Savrseno me boli kurac ko ce joj i na koji nacin taj uspeh doneti. Ko ga donese bravo majstore, ko usere, ide u tri lepe i to je to.
                  Last edited by Storm; 13-04-21, 21:29.

                  Comment


                  • Dobar post Storm, svaka cast

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Nije to neka uvreda. Uvreda je kad nekog vredjas na licnoj osnovi. Ovo je uvreda na profesionalnoj osnovi. Da moj rodjeni brat zajebe moju Zvezdu oterao bih ga u tri lepe picke materine (iako nam je jedna majka). Prema tome, Sasi Obradovicu kao coveku zelim sve najlepse. Da bude zdrav, srecan i da zivi 100 godina. Sasi kao treneru Zvezde zelim da se najede ‘ladnih govana jer je zajebao moju Zvezdu. A vi pametujte i drzite strane kome god hocete. Ako Radonja ne uzme Abu i njemu cu da se najebem svega po spisku. Ko ima problem s tim nek ide u pozoriste.

                      Za razliku od vecine, ja nemam pardona ni prema Covicu ni prema Radonjicu. Svi vi uglavnom drzite neciju stranu. Neki do te mere da imam osecaj da zele da izgubimo da bi mogli da opljunu po drugoj strani. Moja jedina strana je Zvezda i njen uspeh. Savrseno me boli kurac ko ce joj i na koji nacin taj uspeh doneti. Ko ga donese bravo majstore, ko usere, ide u tri lepe i to je to.
                      Samo što si se jednu stvar zajebao: Saši Obradoviću će Zvezda biti više njegova nego što će biti tvoja do kraja tvog i njegovog života.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • I da dodam da želim da se svi najedu ladnih govana svima koji žele loše legendama Zvezde. Ja zvezdaš.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Samo što si se jednu stvar zajebao: Saši Obradoviću će Zvezda biti više njegova nego što će biti tvoja do kraja tvog i njegovog života.
                          Pusti tu demagogiju. Mogu i ja da upotrebim argument da... Sasa Obradovic je Zvezdi dao, ali je mnogo vise dobio od Zvezde. Ja (kao i svaki iskren navijac) samo dajem. Nista ne uzimam. Ali, ti si generalno demagog, cim uporedjujes navijaca i igraca Zvezde i stavljas taj odnos u proporciju. Ja se demagogijom ne bavim, pa ti necu ni odgovoriti.

                          Comment


                          • Dok ti nisi ništa dao Zvezdi, pasivni si posmatrač kao i svaki navijač.
                            Pusti one koje znaju mnogo više od tebe da rade posao koji rade ceo život.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kad je otisao u buducnost nije bio toliki zvezdas...
                              #samokazem

                              Comment


                              • Lazić je najveći zvezdaš zato što nigde ne mrda. Tu otprilike kao Filip Čović.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X