Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sacekajmo da vidimo roster za sledecu sezonu....Nije cak ni Obradovic kriv sto je nesretni Coki dao ugvor na dve godine Borovnicaru, Davidovcu, Kuzmicu, Simonovicu, Uskokovicu, Radanovu...milion evra onom nesretnom Simanicu za koliko godina ovde.....Manje vise on njih ja bih zadrzao samo Uskokovica...

    Onda idemo redom..Teri Skeri...pa JOB privatnik, Debeli Spanac, Mlohavi Rocesti, Low post Rit....matori Kuridza...ko jos ima tu...da i ispodprosecnom Halu....ovo ostalo jos Boze pomozi...

    Ja sam vam pisao da ce Salo uticati ne samo na ovu sezonu, vec i na sledecu sa sve Covicem koji se nadam da je zavrsio u Zvezdi...taj najbolji sportski radnik u Srbiji u Don Terzica....

    Ovo je nakaza od tima i dobro je tim sklopljen relativno na leto da se doveo top plej i top centar...pa Boze pomozi...


    Kuzmic em sto je spor,on je jako i glup.......muka mi je od ovog tima i neka nam Dejo, Bog i neka vradzbina pomognu da osvojimo ABA.....


    Daj pare za igrace...POCETAK SEZONE..daj 1.5m za pleja i centra, maximum neki..ostalo redjaj kako hoces jbte....ne moze igrac vise od 300k jer covic tako kaze i onda dovede raspale matorce za te iste pare....

    Sasa Obradovic je jednostavno unistio KKCZ....ubio atmosferu, doveo indijance....ovo posle je samo posledica...velika sramota je ova, prosla i ostale od 9mesta u Evropi....e sad mozemo kriviti trenere..ili onog sto se pita sve bar u KK ....a to verovatno nije pazi sad Keselj jbte...kakve sve bolide dovode u klub dobro smo mi na nogama...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • I ti sad precerujes Losmi. Pa evo ti Lojd - Nnoko. To je osovina koja planirana da bude. Dje su se ljuljnule pare. Nnoko ispade prije sezone i poremeti sve. Kakvu je sezonu ili vise njih imao NNoko u Albi? Top. Vidjelo se da je za visoke domete. Pleja su vjerovatno izgubili, te sto su zeljeli ili se cenkali i rizikovali sa Holom. Pricam za nivo EL.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Sacekajmo da vidimo roster za sledecu sezonu.......
        Ma ti slobodno cekaj sledecu sezonu... do tad navijaj za neki Bamberg ili Gran Kanariju a mozda i ostanes na njima jer nikad se ne zna

        Comment


        • Celave prevare su treneri samo zbog igracke karijere...veze oni sa zivotom nemaju.

          Ovaj unisti Zvezdu a drugi stavlja Jokica na cetvorku....
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            I ti sad precerujes Losmi. Pa evo ti Lojd - Nnoko. To je osovina koja planirana da bude. Dje su se ljuljnule pare. Nnoko ispade prije sezone i poremeti sve. Kakvu je sezonu ili vise njih imao NNoko u Albi? Top. Vidjelo se da je za visoke domete. Pleja su vjerovatno izgubili, te sto su zeljeli ili se cenkali i rizikovali sa Holom. Pricam za nivo EL.
            Noko je dosao bolestan, Hal je plej daj Boze za osrednji EC klub..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Sacekajmo da vidimo roster za sledecu sezonu....Nije cak ni Obradovic kriv sto je nesretni Coki dao ugvor na dve godine Borovnicaru, Davidovcu, Kuzmicu, Simonovicu, Uskokovicu, Radanovu...milion evra onom nesretnom Simanicu za koliko godina ovde.....Manje vise on njih ja bih zadrzao samo Uskokovica...

              Onda idemo redom..Teri Skeri...pa JOB privatnik, Debeli Spanac, Mlohavi Rocesti, Low post Rit....matori Kuridza...ko jos ima tu...da i ispodprosecnom Halu....ovo ostalo jos Boze pomozi...

              Ja sam vam pisao da ce Salo uticati ne samo na ovu sezonu, vec i na sledecu sa sve Covicem koji se nadam da je zavrsio u Zvezdi...taj najbolji sportski radnik u Srbiji u Don Terzica....

              Ovo je nakaza od tima i dobro je tim sklopljen relativno na leto da se doveo top plej i top centar...pa Boze pomozi...


              Kuzmic em sto je spor,on je jako i glup.......muka mi je od ovog tima i neka nam Dejo, Bog i neka vradzbina pomognu da osvojimo ABA.....


              Daj pare za igrace...POCETAK SEZONE..daj 1.5m za pleja i centra, maximum neki..ostalo redjaj kako hoces jbte....ne moze igrac vise od 300k jer covic tako kaze i onda dovede raspale matorce za te iste pare....

              Sasa Obradovic je jednostavno unistio KKCZ....ubio atmosferu, doveo indijance....ovo posle je samo posledica...velika sramota je ova, prosla i ostale od 9mesta u Evropi....e sad mozemo kriviti trenere..ili onog sto se pita sve bar u KK ....a to verovatno nije pazi sad Keselj jbte...kakve sve bolide dovode u klub dobro smo mi na nogama...
              5/11 ubio atmosferu?
              Hold my beer
              2/8 do jaja hemija u ekipi i oko kluba.

              Kakve veze ima duzina ugovora, daj se dogovori sa sobom, kada se dovede igrac na godinu dana onda je klub kriv sto samo na godinu, kada se dovede na vise, eto koji ce nam

              Lazicu izlazi ugovor sledece sezone,
              Deda jos godinu dana,
              Dobric jos godinu dana,
              Simonovic jos godinu dana,
              Kuzmic jos godinu dana,
              Uskokovic jos tri
              Radanov jos jedna,
              Ove klince ne racunam, oni nemaju kvalitet ni za FMP,

              Reath nema ugovor za sledecu
              Wolden ima,
              Kuridza izlazi iz ugovora,
              Hall ima jos godinu,
              Noko opcija i za sledecu mislim

              Ne mozes dati jednom igracu Miliona ipo eur platu i da ima sam mesecnu platu vecu od pola ekipe na godisnjem nivou!
              Drugo , igrac od 1.5 milion ne dolazi u Srbiju da igra kosarku,igrace u Realu, Barsi koji takve cifre placaju. Odrasti ili pisi kao odrastao covek a ne kao klinja u petom razredu.

              Shilb imao trogodisnji ugovor potpisan uz odobrenje sadasnjeg trenera, ne vidim da nesto kukas nad sudbinom Shilba i kako smo izasli iz tog ugovora i ugovora jos dosta igraca koji su imali visegodisnje ugovore, veceras si video Gista, pre toga Ristica, JOvanovica, Nenadica, kao da je problem da se raskinu ugovori ili sporazumno razidju.

              Ja tebe ponovo pitam, da li je DR prihvatio ovaj sastav dobrovoljno i sta nam je doneo osim osam uzastopnih poraza u El , Najduzi niz u ovom veku. Ponistava i onih 7 vezanih pobeda.

              I navedi nam te domace igrace i dva igraca od po 1.5 miliona koji ce da dodju da igraju pored Luke Mitrovica, Josila, Seslije, i Simanica.

              Prozivati igrace koji vise nisu u KKCZ je stvarno nisko pa nisu oni krivi sto DR ima 8 poraza, nijedan od tih igraca ne igra vise, cak sta vise taj sto je i imao kvalitet je ucestvovao u dve pobede u EL ( jedine od DR) i u osvajanju KUPA.Deto sklonjen je jer nije zeleo da se igra timski. Evo Kuridza i KUZMIc ubise se od timske igre, imali zajedno 4 skoka danas.

              DR ima lagodnu poziciju, zna se ko ga je postavio i zabole ga dobili ili izgubili sve do kraja, kukace na rotaciju, 95 % publike to ne gleda tako, jebe se njima sto je pola ekipe prelezalo koronu, a druga polovina nema znanja za El, to nije bitno.
              Ljudi su u strahu da ce ovakav luzerski niz da se nastavi i u playoffu, jer koliko cemo cekati da ovi pored klupe vrate se u formu. Koliko ce im on ukazivati poverenja? Zasto i danas dva mlada igraca nisu uzeli minute da odmene ove umorne zbog skracene rotacije.
              Katastrofalno vodjenje prvih 5 minuta i poslednjih 5 minuta utakmice. To je 10 minuta od 40. Nedopustivo i na KLS nivou, ako on nema paznju sta mu rade pomocnici sem sto navlace one maske na lice, koji ce im maske vise kada su svi prelezali a u hali niko nije zarazen.

              Alimpije 11/19 Sakota 11/18 , da li ce DR dobaciti do 8 pobede barem pa da se arhivira El sezona, a svi smo ocekivali njegovim dolaskom ulazak u top 8. Svaki drugi trener bi leteo vec sada , gavrilo muceni za mesec dana vise pobeda ima sa FC3 na playu.

              Comment


              • Ma koji F8...sta pises ti koji Josilo...sta je sa tobom? EL je nebitna kad ti pola tima u mesec dana uhvati korona.

                Simanic je bivsi..JOBa i Silba je Silbovao Covic a ne Radonjic.

                Dao je sansu i odgovornost Uskokovicu. Radonji se moze prepisati samo ako ne uzme ABA...

                Od nesretnog Alimpijevica je i pocelo propadanje.

                Covic je za otkaz odavno..lik vec 3g ne zna gde bije..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ma koji F8...sta pises ti koji Josilo...sta je sa tobom? EL je nebitna kad ti pola tima u mesec dana uhvati korona.

                  Simanic je bivsi..JOBa i Silba je Silbovao Covic a ne Radonjic.

                  Dao je sansu i odgovornost Uskokovicu. Radonji se moze prepisati samo ako ne uzme ABA...

                  Od nesretnog Alimpijevica je i pocelo propadanje.

                  Covic je za otkaz odavno..lik vec 3g ne zna gde bije..

                  Ako je Joba shilbovao Covic a ne Radonjic, ako je Radonjic trazio igrace a nije ih dobio onda si se bas dobrano popisao po svom idolu jer mu je karakter 0, a interesuju ga samo debele novcanice.
                  Njemu onda sve diktira covic, njemu Covic sastavlja tim.
                  Izbrisi one trofeje sto je uzeo u KKCZ , to onda ide Covicu jer po tvome on se pita a Radonjic je samo marioneta koji ispunjava zelje neznalice Covica i prima debele SNS pare svakog meseca , skinuo odgovornost sa sebe.

                  izbrisi bolje sta si napisao, ukanalio si Radonjica.

                  Comment


                  • Ne. Covic je pre Radonjica govorio ko je sjebao atmosferu. Covek je bio prozvan od predCednika kluba. U hijerarhiji Covic je glavni u klubu a ocigledno po tebi nema nikakvu odgovornost..bas za nista.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Celave prevare su treneri samo zbog igracke karijere...veze oni sa zivotom nemaju. :
                      Ispostovacu Storma da ne nastavljam, ali izgleda da tebi nema pomoci jer ti se svaka diskusija svodi na uporedjivanje Radonjica sa drugima i velicanje njegovog bozanstva po svaku cenu posto je tebi klub u drugom planu.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ne. Covic je pre Radonjica govorio ko je sjebao atmosferu. Covek je bio prozvan od predCednika kluba. U hijerarhiji Covic je glavni u klubu a ocigledno po tebi nema nikakvu odgovornost..bas za nista.
                        Ta izjava je izvrnuta iz konteksta, rekao je da su to sve dobri igraci ali da su rezulatati krenuli nizbrdo njihovim dolaskom, naglasio da su i dobri ljudi, ali da nesto nije kliknulo.
                        Onda je sve doslo na bolje kada nama je DR stigao i potpisao. Mozes misliti kakvo si mudo od trenera ako ti predsednik kluba otera igraca, dovede igraca bez tvog pristanka. ALO jel znas sta ti pises, baci diplomu , kao sto sam javno na twtiteru napisao da smo dobili ovu utakmicu sa onom dvojicom na 5, sa Simonom i Dedom na ne znam vise na kojim pozicijama "igraju' da bi Trinki trebao da vrati 700.000 komsijama jer je covek prevara.
                        Zajebao sam se jer ne volim da pisem tokom utakmice, pokazao je u poslednjih 5 minuta zasto je tu gde jeste na tabeli, a gde smo mi.

                        A da Boldwin.
                        Mrzi me da trazim, ali se spominjao letos kao potencijalno pojacanje za nas, kakvih sam se pljuvacina procitao u vezi njega, kakav je on krsh od igraca i da nam ne treba otpadak iz Olimpijakosa.

                        dve utakmice CEDEOLI< jedan sa Igokeom, dole u PG, sa igrom i playbookom prvih i poslednjih 5 minuta, playoff cemo videti samo ako se Mornar epski raspadne. Mark my words.

                        Za nesto vise od mesec dana nas to ceka, a on neka ubija u pojam ove igrace sa ovakvim porazima pa cemo se tresti i na 20 razlike u posledjem minutu.

                        Jebenih 5x smo imali plus 10 , i nijednom nismo uspeli duze od 10 sekundi da drzimo razliku, pri tom se kasnilo sa izmenama sta mu radi strucni stab, zasto ponovo baguje kada treba doneti pravu odluku i uvesti prave igrace. Godinu dana biroa posle prvog mandata i godinu dana prosle godine uzimaju danak ocigledno.
                        Nema veze cekao ga je Covic dve ipo godine za prvi trofej , cekace ga i ove hteo ili ne, zna se ko ima krilaticu, "za dve ili najvise tri godine, (dobicemo nekoga u EL)

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ta izjava je izvrnuta iz konteksta, rekao je da su to sve dobri igraci ali da su rezulatati krenuli nizbrdo njihovim dolaskom, naglasio da su i dobri ljudi, ali da nesto nije kliknulo.
                          Onda je sve doslo na bolje kada nama je DR stigao i potpisao. Mozes misliti kakvo si mudo od trenera ako ti predsednik kluba otera igraca, dovede igraca bez tvog pristanka. ALO jel znas sta ti pises, baci diplomu , kao sto sam javno na twtiteru napisao da smo dobili ovu utakmicu sa onom dvojicom na 5, sa Simonom i Dedom na ne znam vise na kojim pozicijama "igraju' da bi Trinki trebao da vrati 700.000 komsijama jer je covek prevara.
                          Zajebao sam se jer ne volim da pisem tokom utakmice, pokazao je u poslednjih 5 minuta zasto je tu gde jeste na tabeli, a gde smo mi.

                          A da Boldwin.
                          Mrzi me da trazim, ali se spominjao letos kao potencijalno pojacanje za nas, kakvih sam se pljuvacina procitao u vezi njega, kakav je on krsh od igraca i da nam ne treba otpadak iz Olimpijakosa.

                          dve utakmice CEDEOLI< jedan sa Igokeom, dole u PG, sa igrom i playbookom prvih i poslednjih 5 minuta, playoff cemo videti samo ako se Mornar epski raspadne. Mark my words.

                          Za nesto vise od mesec dana nas to ceka, a on neka ubija u pojam ove igrace sa ovakvim porazima pa cemo se tresti i na 20 razlike u posledjem minutu.

                          Jebenih 5x smo imali plus 10 , i nijednom nismo uspeli duze od 10 sekundi da drzimo razliku, pri tom se kasnilo sa izmenama sta mu radi strucni stab, zasto ponovo baguje kada treba doneti pravu odluku i uvesti prave igrace. Godinu dana biroa posle prvog mandata i godinu dana prosle godine uzimaju danak ocigledno.
                          Nema veze cekao ga je Covic dve ipo godine za prvi trofej , cekace ga i ove hteo ili ne, zna se ko ima krilaticu, "za dve ili najvise tri godine, (dobicemo nekoga u EL)
                          Dalje nisam ni citao. Direktno je rekao,ajde da je dao pisanim medijima pa da ti i poverujemo, vec je bio na TV-u. Dejo baguje jer mu se moze i zna se sta je cilj, tesko padaju porazi, ali i tim koji ima 40m budzet je zadnji...mi sa najmanjim budzetom kako ti tvrdis smo tamo gde pripadamo.

                          Nas je cilj ABA liga i ako znam da par vas ceka kiks. Coki je predsednik i on je nadredjen Radonjicu i ako on nekog igraca nece jer mu je tesko da gleda koliko je para prosuo to se zna sta i kako. To sada u tvojoj a odavno u mmmmajstorovoj glavi je funkcija predsednika nikakva i da ne treba nista da se pita vec samo trener.

                          Ako ne osvoji dva preostala trofeja to ce biti neuspeh Radonjica, ov nije uspeh, ali ko moze da ga krivi pored sranja koja su nam se desila..od toga da SO usrao doselekciju, covid, povrede, los predsednik poslednjih 4godine sa losim rezultatima naspram budzeta..nije moguce da je svaki trener los a on ''najbolji'' sportski radnik u Srbiji...

                          Kad budemo igrali EL sl sezone a Radonjic bude trener,onda mozemo meriti pobede i poraze. Sad se svi pitaju sto Simanic ne igra..a mozda nece da potpise novi ugovor...

                          Svaka cast cloj ekipi i strucnom stabu sem Kuzmica na viteskoj borbi sa visestruko vecim budzetima u okrnjenom sastavu, retko smo se obrukali i ako igramo sa igracima koji nisu rang Evrokupa.


                          Napred Dejo, napred Zvezdo do titula i ako vas madjijaju, u fazonu ako dobijemo ocekivano, ako ne kriv je trener...nikako ''najbolji'' sportski radnik u zemlji posle Zvezdana Terzica ''Terze madjije''
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nazalost nas je saseko igrac koji je od Deja dobio samopozudanje

                            Kako ističe, najbolje partije u karijeri pružao je upravo pod palicom Dejana Radonjića.


                            – O Deju kao treneru imam samo pohvalne reči. Imali smo izvanrednu saradnju i na terenu i van. Veoma mi je žao što to nije nastavljeno, pošto je on jedan od razloga što sam produžio ugovor na još tri sezone. Ostvario sam veliki benefit kroz rad sa njim, najbolje partije u karijeri pružao sam kod njega.

                            Bas mi je zao sto smo izgubili i nastavlja se taj niz lose poslednje cetvrtine,bilo bi zanimljivo izvuci tu cetvrtinu kod svih EL timova i videti cinjenice koje bi nam objasnile kojije to pad. Sem bukvalno Loyda mi nemamo igraca koji moze da izmisli poen. Odlaskom JOB to je sad bas tanko..eventualno Kolom...nisam pametan.

                            Najveca greska Radonjica sto nije nastavio bukvalno svaki napad Baldvina da napada mada je to probao Dobric ali pikom trazis Loyda ili jbm li ga koga a on lik nije izlazio iz igre, onda je uleteo Lucic a nasa unutrasnja igra je ne kriminalna nego za plakanje.

                            Nadam se sledece sezone da bi tim mogao izgledati ovako.

                            Plej i centar p da imaju platu bar 700-750k da se zna ko kosi a ko vodu nosi....Pojuriti obavezno Ivanovica, eventualno Avramovica, Miskovica, Simonovica,Petruseva, Kocovica...Smajlagica ako izduva u NBA a mislim da ce izduvati...

                            Naci nekog stranca na krilu koji ima kreaciju,zna da doda...ili obrnuti koncept sa nekim ko zna na niskom postu pa da pravi visak...

                            Pored toga znacajno da se jos vise para ulozi u Loyda...tu ne treba vise od 5m da jebe oca...tako da bi mogli imati konkurentan timali i perspektivu i kao tim bi rasli.

                            Mozda nekim slucajem i Bjelica zeli da zavrsi karijeru u Zvezdi i to je manje vise to dostupno..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nazalost nas je saseko igrac koji je od Deja dobio samopozudanje

                              Kako ističe, najbolje partije u karijeri pružao je upravo pod palicom Dejana Radonjića.


                              – O Deju kao treneru imam samo pohvalne reči. Imali smo izvanrednu saradnju i na terenu i van. Veoma mi je žao što to nije nastavljeno, pošto je on jedan od razloga što sam produžio ugovor na još tri sezone. Ostvario sam veliki benefit kroz rad sa njim, najbolje partije u karijeri pružao sam kod njega.

                              Bas mi je zao sto smo izgubili i nastavlja se taj niz lose poslednje cetvrtine,bilo bi zanimljivo izvuci tu cetvrtinu kod svih EL timova i videti cinjenice koje bi nam objasnile kojije to pad. Sem bukvalno Loyda mi nemamo igraca koji moze da izmisli poen. Odlaskom JOB to je sad bas tanko..eventualno Kolom...nisam pametan.

                              Najveca greska Radonjica sto nije nastavio bukvalno svaki napad Baldvina da napada mada je to probao Dobric ali pikom trazis Loyda ili jbm li ga koga a on lik nije izlazio iz igre, onda je uleteo Lucic a nasa unutrasnja igra je ne kriminalna nego za plakanje.

                              Nadam se sledece sezone da bi tim mogao izgledati ovako.

                              Plej i centar p da imaju platu bar 700-750k da se zna ko kosi a ko vodu nosi....Pojuriti obavezno Ivanovica, eventualno Avramovica, Miskovica, Simonovica,Petruseva, Kocovica...Smajlagica ako izduva u NBA a mislim da ce izduvati...

                              Naci nekog stranca na krilu koji ima kreaciju,zna da doda...ili obrnuti koncept sa nekim ko zna na niskom postu pa da pravi visak...

                              Pored toga znacajno da se jos vise para ulozi u Loyda...tu ne treba vise od 5m da jebe oca...tako da bi mogli imati konkurentan timali i perspektivu i kao tim bi rasli.

                              Mozda nekim slucajem i Bjelica zeli da zavrsi karijeru u Zvezdi i to je manje vise to dostupno..
                              Izvini nisam ispratio, a cija je ova izjava Boldovano.
                              Ivanovic igra u svom gradu, za tim za koji navija, u svojoj zemlji za pare koje nikada nece dobiti u KKCZ,

                              Avramovic je na oku svim EL timovima u Spaniji i niko ga ne zove, a covek je vise puta izjavio da ne zeli da se vraca u domacu kosarku.

                              Miskovic je izgubio mesto i u Megi, Neki Turski ili POljski klub ce mu Misko naci, ako ne, onda OKK SMEDEREVO mu ne gine.

                              Petrusev , sve je jasno da nemam lovu za njega, sam Jovanovic se hvali da ga pola evrope trazi.

                              Simonvic da mogao je doci, ali ga sadasnji trener nije zeleo, jer ovaj mladji Simonovic ne voli da ga cima trener cim po ponoci da ga pita sta radi. Stariji Simonovic nema nista protiv tih poziva, otuda 20 plusminuta svaku utakmicu.

                              Kocovic Uskokovic, Larkine i Vaso da li vam se tresu gace kakav play tandem spremamo za sledecu sezonu. Kocovic prvi play fenjerasa ABA lige ce da igra u EL sledece sezone. LOL
                              Last edited by Šarac; 03-03-21, 19:16.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Izvini nisam ispratio, a cija je ova izjava Boldovano.
                                Ivanovic igra u svom gradu, za tim za koji navija, u svojoj zemlji za pare koje nikada nece dobiti u KKCZ,

                                Avramovic je na oku svim EL timovima u Spaniji i niko ga ne zove, a covek je vise puta izjavio da ne zeli da se vraca u domacu kosarku.

                                Miskovic je izgubio mesto i u Megi, Neki Turski ili POljski klub ce mu Misko naci, ako ne, onda OKK SMEDEREVO mu ne gine.

                                Petrusev , sve je jasno da nemam lovu za njega, sam Jovanovic se hvali da ga pola evrope trazi.

                                Simonvic da mogao je doci, ali ga sadasnji trener nije zeleo, jer ovaj mladji Simonovic ne voli da ga cima trener cim po ponoci da ga pita sta radi. Stariji Simonovic nema nista protiv tih poziva, otuda 20 plusminuta svaku utakmicu.

                                Kocovic Uskokovic, Larkine i Vaso da li vam se tresu gace kakav play tandem spremamo za sledecu sezonu. Kocovic prvi play fenjerasa ABA lige ce da igra u EL sledece sezone. LOL
                                To je zato sto ne znas da gledas u buducnost i predvidjas stvari. Ti kad bi video drvo, rekao bi koji ce mi to qrac, a ja bih napravio najlepsi namestaj...to je ocigledno tvoj problem. Prvi plej tipa ovaj iz Zenita za 750k..back up Uskok a videti sta moze Kocovic meni se licno svidja...

                                Druga stvar je da Simonovic i Ptrusev mora da se da pare,minuti...tu se pita predCednik a ne samo Radonjic nuzno...

                                Dajte mi Miskovica na godinu dana dobicete Bjelicu siromasnu verziju...

                                Jbs ti naseg predsednika ako ne moze da dovede domaceg igraca Avramovica..normalno da ga nece Barsa uzeti kao stranca..PA KOGA ONDA MZE COVIC DA DOVEDE? Sina, Alimpijevica, Rita, Sesliju...itd...

                                Verujem da si u Micica verovao kad je bio ovde...da si za Jokica mislio da isto nije za nas da je mlitav itd....al to je zato sto ne vidis, ne gledas u buducost....nisi stvaralac...isti si ko Covic..daj sve iz top klubova za ''male'' pare...

                                U Srbiji se stvara...po tome smo poznati...a ne po hrpi raspalih stranaca.....boricemo se, stvoricemo...Dajte Sedlaceku klub i pare ove sto vesic i sns daju...stvorice evropsku imperiju...o Peji da ne pisem..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X