Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba stvarno biti majstor svog zanata da pet puta u toku utakmice imas 10 razlike, treba stvarno napraviti igru i voditi 68.62 i u tri minuta otici na 71 78, koliko utakmica svi vide da te jedan igrac puni, ne mozes mu nista ti ponovo drzis lazica na klupi, cele sezone DEDA ne moze moju pokojnu babu da odbrani, cele sezone Kuridza switchuje i izlazi na beka koji mu zabija troju u facu, treba biti stvarno nenormalan i napraviti faul u sutu za tri igracu koji stoji na 10 metara od kosa po isteku napada, treba biti stvarno LEGENDA kluba da niko ne sme da ti kaze nista a na putu smo 8og uzastopnog poraza, treba biti legenda i da dalje ostanes trener ovog EL tima.

    Imas tri igraca na klupi koje si skinuo ali ne ulaze, treba biti LEGENDA kluba da decka koji je bio najbolji u prvom poluvremenu zbog jedne greske klupiras i das loptu u ruke igracu koji do pre 20 dana lezao i proda nam tri napada za redom.

    Naravno, SO je kriv a mi cemo sve titule uzeti sa DR jer on zna kako se dobijaju neizvesne zavrsnice i ovo je samo jos jedan poraz na jednu loptu koja ce se pripisati nesreci,losem sudjenju, ali krvava kolena ce pobediti na kraju.

    Comment


    • Davidovac ako nema loptu u rukama neupotrebljiv. Ne moze on da coskari ko Dobri i Lazic. Volden prodao neke bitne lopte. Lojd u izolaciji na ovom nivou ne moze nista. Prakticno sve sto smo odigrali u cetvrtoj je vodilo u poraz

      Comment


      • Imao je i Obradovic bas solidnih ispada i za svaki je dobio po bar dvije stranice pdfa pljuvacine, ok, kontam ljudi to gledaju sa navijackom ostrascenoscu.
        Dobije lik otkaz, euforija, i gle ovo... Sta je ovo sunce ti poljubim?Otjeras Obrayanta koji bi Gista unosio u kos, glumis silu na momku uvodis ga na 40sec, Radanov pokazao jaja i kliker guli klupu. Forsiras Kuridzu i Simonovica koji nista ama bas nista odbranili nisu.
        E jebem ga, ne valja i to se treba reci, ne da ne valja vec je i gore od Obradovica. Bas steta za sve

        Comment


        • Nije problem što gubimo utakmice, problem je što gubimo i što smo izgubili mlade igrače.
          Mi smo u celoj sezoni dali najviše u vrh glave 10 poena iz pika.

          Comment


          • Kao Sakramento kad gledam u NBA ligi,das loptu Foksu i onda sta on izdivlja,samo on bar ima Hilda da pogodi trojku a Lojd je sam protiv svih,kad uzme loptu vise je niko ne vidi a kao ekipa u stanju su da izgube nemoguce i jedni i drugi.
            Nije ovo kosarka,jedan divlja ostali gledaju,a ovi razvojni Amerikanci samo tako znaju da igraju,sto bi rekao Pesic this is not cirkus.

            Comment


            • Nije gore od Obradovica jer ti fali 3 igraca, a jedan je nespreman. Ali nije ni bajno. Od Obradovica ne moze gore jer je on igrao sa punim rosterom kojo je on sam birao. Radonji je uvek i ivek ce faliti muda da ubaci klinca u vatru. Nemam vise ni ocekivanja da ce to promeniti.

              Comment


              • Originally posted by L a z a r View Post
                Nije problem što gubimo utakmice, problem je što gubimo i što smo izgubili mlade igrače.
                Mi smo u celoj sezoni dali najviše u vrh glave 10 poena iz pika.
                Nisu se ni oni proslavili iz pika. Problem su ovi uzasni iso napadi sa Lojdom. Sve vise ide na suteve prekp ruke a sve redje sleshuje

                Comment


                • Originally posted by L a z a r View Post
                  Nije problem što gubimo utakmice, problem je što gubimo i što smo izgubili mlade igrače.
                  Mi smo u celoj sezoni dali najviše u vrh glave 10 poena iz pika.
                  Koje smo bre mlade igrace izgubili? Pa kod koga su igrali ako nisu sad?
                  Jebote smarate sa tom pricom mladi igraci, lojd stetocina...
                  Ma...
                  I ja budala citam svasta

                  Comment


                  • Ko ce da ti vrti pik uskokovic i kuridza, kuzmic???
                    Daj bre ne zajebavaj me, ko od ovih igraca sem lojda zasluzuje da igra el?
                    Da vodis neki el tim koga bi iz Zvezde doveo u taj el tim...
                    Jel je lojd kriv sto ovi ne bi pogodili okean da bace loptu?
                    Njima tandem plejmejkera baldvin i sisko nama volden koji nije plej i uskokovic koji nije ni za mornar trenutno, da se ogradim od ovih vernika da ce od njega biti nesto nekad u daljini
                    Last edited by Czbg9; 02-03-21, 23:18.

                    Comment


                    • Originally posted by Marcus View Post
                      Nisu se ni oni proslavili iz pika. Problem su ovi uzasni iso napadi sa Lojdom. Sve vise ide na suteve prekp ruke a sve redje sleshuje
                      Ma jasno ko dan.
                      Od svega ovoga ne može se ne znam šta očekivati, naravno šteta zbog nekih poraza,ali mnogo malera, bolesti,povreda, pogrešnog dovodjenja igrača.Normalno je imati razumevanja i opravdanja,ali za ovakvo iživljavanje na par momaka nema nikakvog opravdanja,bar za mene.

                      Comment


                      • Ova ekipa je tukla cska u Moskvi. Nismo mi odigrali lose koliko ne umemo da privedemo mec kraju i da prelomimo. Ali ne pitamo se cak ni tu samo mi jer je kvalitet u el uvek na drugoj strani. Sa punim rosterom bi ovo dobili. Idemo dalje... Prosetacemo se kroz aba kao krava kroz kukuruz. A onda da se ekipa raspusta polako. Ovo je kurton selekcija.

                        Comment


                        • zar csk nije bio u beogradu?

                          Comment


                          • [QUOTE=Storm;2168039]Ova ekipa je tukla cska u Moskvi. Nismo mi odigrali lose koliko ne umemo da privedemo mec kraju i da prelomimo. Ali ne pitamo se cak ni tu samo mi jer je kvalitet u el uvek na drugoj strani. Sa punim rosterom bi ovo dobili. Idemo dalje... Prosetacemo se kroz aba kao krava kroz kukuruz. A onda da se ekipa raspusta polako. Ovo je kurton selekcija.[/QUOTE]


                            Ponovicu, DR ce ostati trener i sledece sezone, niti on ima gde da ide, niti mi imamo koga da dovedemo.

                            Ostace ti svi domaci igraci sledece sezone i pod pritiskom javnosti i kupujmo domace imacemo jos manje pobeda u toj isto El , sa Lukom, Jovicem, nekim Josilom, Seslijom itd,
                            Nama domaci igraci su postali mnogo bitan faktor a nema nijedan kvalitet za El i videli bi EL samo na TV da im nije KKCZ.
                            Ne zanosite da ce neki Kalinic, Bobi, i ovi sto imaju kvalitet da se vrate u KKCZ, to nam je sto nam je, hocete neke nove domace igraca a ove da najurimo, zovite Fibu LS da nas ubace tamo
                            budite ozbiljni.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Ova ekipa je tukla cska u Moskvi. Nismo mi odigrali lose koliko ne umemo da privedemo mec kraju i da prelomimo. Ali ne pitamo se cak ni tu samo mi jer je kvalitet u el uvek na drugoj strani. Sa punim rosterom bi ovo dobili. Idemo dalje... Prosetacemo se kroz aba kao krava kroz kukuruz. A onda da se ekipa raspusta polako. Ovo je kurton selekcija.
                              Ne znam sta bih rekao posto smo i sa punim rosterom imali ni sam ne znam koliko ovakvih poraza u EL ove sezone u Beogradu.

                              Cini se da je nebitno i ko je na terenu kod Zvezde, i ko je protivnik i ko je na terenu kod njega, razliku ce da "istopi" i za minut ili dva i upisace pobedu. Jedino ako se zadesi neki bivsi igrac (kao Nedovic) pa ga lopta pogodi u nogu pri ulazu iako je imao priliku da sutne za 3 i donese pobedu svojoj ekipi.

                              Comment


                              • Sta pricate to? Evo vam Uskok kojeg spominjem vec pola godine, gotov igrac. Ovo mu je prva sezona i vec je spreman. Sledece ako iskoristi ljeto nadogradnja. Imate spremnog mladog drugog pleja. Pricam hipoteticki bez obzira na kraj sezone. Ja bio ostavio jos Davidovca i Radanova. Uzmete iz Borca Kočovica. Iscimate Miska za Pettruseva. Pet stranaca i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X