Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da je naša šansa (ako do nje dođemo) na tri dobijene i to kada bi se igralo na svaka dva dana jer se Budućnost ukaki već nakon druge uzastone utakmice (videli smo sa Monakom kako su izgledali drugu utakmicu, pa su onda brže bolje sa Mornarom prolongirali tekmu). U slučaju da odigramo u polufialu sa njima bićemo počišćeni sa 2:0.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Sa Monakom su igrali na dve dobijene i izgubili su
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Sa Monakom su igrali na dve dobijene i izgubili su
        Tako je, ali mi nismo Monako (kada jedna solidna EC ekipa bolje izgleda od nas, jebem ti život i struku).
        Last edited by nebitan; 12-04-21, 12:16.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Mada, mi i ne zaslužujemo da osvojimo ABA.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Тај Колом јесте рупа у одбрани ал барем у нападу има неки шмек...Знао је лепо да дода,има добар пут за 3...

            Нек нам је Бог у помоћи...

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Radonja ako sa ovom ekipom i ovakvom igrom uzme abu ove sezone treba mu dici spomenik na kalisu i dati dozivotni ugovor.
              Rodbino ovo ni za kurac ne valja.

              A za igru je zasluzan, ekonom ili Nesa Ilic ???
              Bole DR qrz da li ce uzeti titulu ili ne, on je sebi obezbedio poziciju i sledece sezone, a mi cemo ga dizati u nebesa ako uzme titulu sa najskupljim timom u regionu i sa najskupljim trenerom, ili ce biti izgovor jebiga nije birao ekipu.

              WIn Win situacija, mislim i na vlasnika te firme.

              Comment


              • Originally posted by nebitan View Post

                Tako je, ali mi nismo Monako (kada jedna solidna EC ekipa bolje izgleda od nas, jebem ti život i struku).
                Sinoć sam bio na ivici "nervnog sloma" pa sam jutros na miru odgledao poslednju četvrtinu ne bi li našao trunku optimizma za PO . Poslednja četiri minuta smo dobili 20-7 i to bez Woldena , dao je onu trojku iz kornera i odma napravio petu .Nije nam se to često dešavalo ove sumorne sezone . Eto malo optimizma

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  Radonja ako sa ovom ekipom i ovakvom igrom uzme abu ove sezone treba mu dici spomenik na kalisu i dati dozivotni ugovor.
                  Rodbino ovo ni za kurac ne valja.
                  Ih sad.
                  To sto za kurac ne valja je odgovoran Radonja, a ti bi da mu das dozivotni ugovor ako ispravi svoj los rad do sada?

                  Comment


                  • Originally posted by Монтепаски View Post
                    Тај Колом јесте рупа у одбрани ал барем у нападу има неки шмек...Знао је лепо да дода,има добар пут за 3...

                    Нек нам је Бог у помоћи...
                    Da li je Kolom sklonjen iz ekipe ili je korona uzrok sto nije u 12? To je pitanje za pocetak....

                    Comment


                    • U sredu u Beogradu protiv Cedevita-Olimpije pored povredjenog Kuridze nece igrati ni Nnoko posto u vreme kada je trebalo da se igra ta utakmica on nije bio registrovan kao igrac Zvezde.

                      Comment


                      • Originally posted by Borca View Post
                        U sredu u Beogradu protiv Cedevita-Olimpije pored povredjenog Kuridze nece igrati ni Nnoko posto u vreme kada je trebalo da se igra ta utakmica on nije bio registrovan kao igrac Zvezde.
                        Nema problema. Tu je JOB. Srecom ga Radonja nije oterao. Znao je da od Kuzmica nema nista i da nam trebaju dva kvalitetna centra.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post

                          Nema problema. Tu je JOB. Srecom ga Radonja nije oterao. Znao je da od Kuzmica nema nista i da nam trebaju dva kvalitetna centra.
                          Đuskaćemo smal bal varijantu do besvesti sa Ritom na 5 i Simonom na 4. Neka nam je bog na pomoći.
                          @Samo Zvezda: Mene još drži ta nervoza, ubili su me u pojam.
                          Last edited by nebitan; 12-04-21, 18:24.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Jadno izgledamo, odbrana se svodi na individualnu zelju i intelekt pojedinca, neka smislena rotiranja, zona, kombinovani presing, ni u tragovima. Napad zona sumraka, uzas neprestani.
                            Radonjic se vratio gdje je stao u Bayernu samo je roster ovoga puta dosta slabiji, kako ce sa ovakvom igrom ista izvući ziv nisam da vidim. Cak i da osvojimo titulu mi cemo morati mijenjati 80% rostera a onda opet cekati februar da se uigraju i taman tamo sl maja gledati kosarku 60-70p.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Jadno izgledamo, odbrana se svodi na individualnu zelju i intelekt pojedinca, neka smislena rotiranja, zona, kombinovani presing, ni u tragovima. Napad zona sumraka, uzas neprestani.
                              Radonjic se vratio gdje je stao u Bayernu samo je roster ovoga puta dosta slabiji, kako ce sa ovakvom igrom ista izvući ziv nisam da vidim. Cak i da osvojimo titulu mi cemo morati mijenjati 80% rostera a onda opet cekati februar da se uigraju i taman tamo sl maja gledati kosarku 60-70p.
                              Kakva smislena rotiranja kada Simon, koji igra koliko hoces, ispadne posle dva dodavanja, a onda napusava ostale? Ni Dobric nije bolji. Kada ga covek vidi u odbrani, mislio bi da ce da pojede napadaca, a ispadne nakon dve prednje promene.

                              Comment


                              • Originally posted by Inbox View Post

                                Kakva smislena rotiranja kada Simon, koji igra koliko hoces, ispadne posle dva dodavanja, a onda napusava ostale? Ni Dobric nije bolji. Kada ga covek vidi u odbrani, mislio bi da ce da pojede napadaca, a ispadne nakon dve prednje promene.
                                Simon je već prežvakana priča i tačna, Dobrić aka gvozdeni se do skora provlačio a ispodprosečan defanzivac ili u najboljem slučaju prosečan. Lepo si ga opisao, tj njegovu odbranu u ovoj rečenici

                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X