Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Info od njegovog poznanika iz Požege... najverovatnije su ligamenti kolena u pitanju

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Sreco ima li te. Mi sa Simonovicem na 4 necemo proci ni 1/2.

    Comment


    • Izgleda da će Davidovac ponovo igrati pleja.

      Comment


      • Realno ova ekipa bez lojda ne bi usla u po aba lige...zajebasmo se sto smo oterali dzonija, nadam se da ce da se oporavi duop rit, nzm sta mu je, al mnogo bre dzabalebari

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Info od njegovog poznanika iz Požege... najverovatnije su ligamenti kolena u pitanju

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
          To sam i pretpostavio. Jbg, žao mi je momka zaista. Uvek je igrao srcem.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Info od njegovog poznanika iz Požege... najverovatnije su ligamenti kolena u pitanju

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
            Znaci cao.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post

              Sreco ima li te. Mi sa Simonovicem na 4 necemo proci ni 1/2.
              Biće tu i Davidovac.

              Kuridža se na žalost resetovao na beton ligu i njegov izostanak neće se osetiti (sem pozitivno).
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Izgleda da će Davidovac ponovo igrati pleja.
                Vrlo moguce po danasnjem razvoju situacije, a apsurd je da ce on sada najvise trebati na 4-ci kada se i Kuridza povredio.
                Ali tako to ide kada ti pleja igra Walden koji je neki combo bek, a kad on mora da odmara tebi 2 plejmejkera (Hall i Uskokovic) odigraju ukupno manje od 10 minuta posto u njih nemas poverenja u plej-of utakmicama (a ova danas je prakticno bila takva iako plej-of jos nije krenuo) dok 3-ci sedi na tribinama i prima platu.

                I tako sezonama unazad nemas 2 barem EK nivo igraca na mestu pleja (a igras EL), eventualno dovedes jednog, a drugog "krpis" Davidovcem, Jenkins-om, Walden-om ili rekreativcem sa 10-tak meceva u karijeri odigranih u klubovima gde mu otac nije "alfa i omega".
                Uz to ti je i vecina igraca na ostalim pozicijama uskracena za bilo kakvu smislenu igru sa "loptom u ruci" pa onda da se nadas da ces ubaciti 10+ suteva za 3 poena sa barem 40% realizacije da bi imao sansu za neku pobedu protiv EL timova ili u plej-of duelima u ABA.
                Last edited by Borca; 11-04-21, 23:58.

                Comment


                • Можда глупо питање али...Шта је са Коломом???

                  Comment


                  • Nista, uziva covek.

                    Nista ne radi a prima platu... Srpski san.

                    Comment


                    • Originally posted by Монтепаски View Post
                      Можда глупо питање али...Шта је са Коломом???
                      Htedoh da napisem da je rupa u odbrani, pa ga Radonja nece. A onda se setim da od Simonovica niko nije veca rupa u odbrani, pa igra 20+ minuta svaki mec.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post

                        Htedoh da napisem da je rupa u odbrani, pa ga Radonja nece. A onda se setim da od Simonovica niko nije veca rupa u odbrani, pa igra 20+ minuta svaki mec.
                        Meni se Simonovic smucio. Jedino sto ima pristojan sut za 3 (preko 40%), ali sve ostalo je jeza, a pre svega stav. Razmisljam da li bi bila veca steta da se forsira Radanov, iako se izgubio posle dve dobre utakmice (i naravno tribina na trecoj, cetvrtoj, po starom dobrom obicaju glavnog trenera). Radanov ima daleko losiji sut, ali mislim da je sve ostalo bolje. Ako nista, zna da tapne, a da se ne saplete. Nisam cak ni siguran da Simonovic moze bolje da pokrije poziciju 4, jer je non-existent u odbrani.

                        Comment


                        • Originally posted by Монтепаски View Post
                          Можда глупо питање али...Шта је са Коломом???
                          DNP coach decision, hteli bi da ga malo Shilbuju jer je doveden kod SO a te igrace nemaju prodju kod DR ( uostalom i sinoc su tri igraca koje je doveo SO bili najgori LOYD < WOLDEN> NOKO < ali jebiga niko ga nece, a hocemo da forisaramo USKOKOVICA jer odigrao dve od 10 utakmica dobro.
                          Onda ostavis dva playa da igraju ukupno 6 minuta juce, treceg na klupicu pored klupe i das DEDI loptu u ruke da organizuje napade tako sto tri napada za zaredom napravi turnover.

                          Sjajan playbook,

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post

                            Htedoh da napisem da je rupa u odbrani, pa ga Radonja nece. A onda se setim da od Simonovica niko nije veca rupa u odbrani, pa igra 20+ minuta svaki mec.
                            Kolom nije ortak sa Radonjom.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Radonja ako sa ovom ekipom i ovakvom igrom uzme abu ove sezone treba mu dici spomenik na kalisu i dati dozivotni ugovor.
                              Rodbino ovo ni za kurac ne valja.

                              Comment


                              • Nama bi još i najbolje bilo da tankujemo obe utakmice protiv CedOlija i da probamo sa četvrtog mesta da izborimo finale.
                                Do prvog mesta ne možemo, a bolje sa Futurom da igramo na dve nego na tri dobijene.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X