Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mlađi kadeti pa potencijali? Ubacuju zvečku u dubak bez greške?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Naravno da su potencijali. Nije Baskonia odvela Raičevića jer je dobar matematičar.

      Comment


      • Na prste jedne ruke se mogu nabrojati igraci koji su napravili vrhunsku karijeru u stranoj zemlji a otisli su u ovom periodu karijere. Ono sto je porazavajuce sto karijeru ne prave ni kod nas jer smo otisli na neku drugu stranu. Meni se licno ovo ne dopada i navijam da se okrenemo svojoj deci. Da se po svaku cene svake godine jedan ili dvojica mladih gurnu u vatru. Po cenu greske i po cenu neuspeha. Tako se klincima daje motiv da ostanu i ovde grade ime.
        Last edited by Storm; 18-03-21, 18:47.

        Comment


        • Pa odlazili su mladi, evo ti ovaj iz Oklahome, Smajli je otisao sa 17, da ne spominjemo Bodirogu, Gurovica, Stojakovica koji su otisli malo stariji...verovatno ima jos primera, ali normalno je da ljudi beze odavde,posebno iz Zvezde mladi igraci...Da igra u FMP 4minuta pa da ga sutnu...Otisao je i Ristic, Petrusev itd..da nenabrajam..sad ti je veca sansa da budes igrac napolju sto mladji da odes..ako predjes 22 i ostanes u Srbiji ti si propao.

          Domacinska politika uprave kluba ce doneti da kamen na kamenu necu ostati onog dana kad pickousti padne..

          Ne isplati se Zvezdi da ceka...cak i da h doceka i ako nesto vrede oni ce ih prodati, a drzava ce onda tih 200-1m dati manje tako da ti je isti qrac. Tuga ceder i jad za domace klubove, ali bar repki nece tesko pasti...jer imamo solidan oslonac za godine koje dolaze. ..posebno kad je Djordjevic napustio celo strucnog staba

          Klupska kosarka nikad jadnije..partizan kanta svakog,nas u Evropi isto...ostali i ne igraju...tuga, cemer i jad..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Hoće deca a i njihovi roditelji da žive prosto u normalnoj zemlji.
            Plus imaju neuporedivo bolje uslove za razvoj.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Imali smo i 90-ih Milosevica, pa se sport igrao, a klinci stasavali. Mi treba da se manemo projekata sa 9 stranaca. Po cenu da se ne igra EL. Mora nesto da se menja.

              Comment


              • Može što se mene tiče da bude i 15 stranaca ako će to da donese EL titulu klubu za koji navijam, baš me briga.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Imali smo 90tih patku...smesne ekipice i zaostavstine 80tih.....plus uglavnom izolovani. Pola 90tih nismo ni igrali Evropu. Ljudi imaju sansu da pobegnu i pobegli su..pametni ljudi!
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by serbianhoops View Post
                    I Pokuševski je otišao u tim godinama. To su pravila FIBE.
                    Ma znam. I robovlasnistvo je bilo pravilo (zakon) Amerike.

                    Tesko da roditelji idu sa tom decom jer je nemoguce ostaviti svoj posao zarad pikanja lopte tinejdzera pred kojima je neizvesna buducnost. A ako ih odvojis u tim godinama dok jos nisu zreli, teze ce ici njihov razvoj. Mada sve to zavisi od deteta do deteta, evo mi imamo primer Borise koji je do dan danas ostao tinejdzer u glavi.
                    Last edited by mmajstor; 18-03-21, 20:29.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Može što se mene tiče da bude i 15 stranaca ako će to da donese EL titulu klubu za koji navijam, baš me briga.
                      Nece doneti.

                      Comment


                      • Reductio ad absurdum

                        Može što se mene tiče da bude i 15 strani forumaša umesto dekkarda ako će to da donese boljitak forumu za koji izdvajam vreme, baš me briga.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Imali smo 90tih patku...smesne ekipice i zaostavstine 80tih....
                          Daj Bože da budemo opet tako smešni i da jedan naš tim osvoji Evroligu, bude na F4 Evrolige, igra finale nekog evropskog takmičenja...

                          Comment


                          • To ne upada u Slobino vreme...kao ni LS Zvezdi. ..Tad je i krenuo kraj...koprcanje.....Zlobo je doneo krah svega, batrgali smo se od starog steka i sverca.

                            Od te trojke na srecu nismo se oporavili do dana dasnjeg u klupskoj kosarci..Stanje je sad losije, ali uzrok toga su te godine..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Baš me čudi da se cрбијанхупс prvi javio.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • 90-tih je bilo Slobino vreme a u to vreme se desilo ono što sam napisao.

                                A i kasnije kod druge polovine 90-tih nije da smo imali baš smešne ekipe.
                                Last edited by Karamazov; 18-03-21, 21:05.

                                Comment

                                Working...
                                X