Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' mu Laza lično radio PCR test? [emoji23]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Je l' mu Laza lično radio PCR test? [emoji23]
      Nije ali poznaje one koji to rade[emoji4]


      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Dobija informacije iz prve ruke direktno od DrKona. [emoji1787]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Kako god dobio vest, ona je odlična. DeDa se em odmorio em nije kovid pozitivan a mi idemo na megdan u Atinu sve bolje raspoloženi i skoro kompletni.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Misliš u susret novoj pobedi?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by nebitan View Post
              Kako god dobio vest, ona je odlična. DeDa se em odmorio em nije kovid pozitivan a mi idemo na megdan u Atinu sve bolje raspoloženi i skoro kompletni.
              To sto DeDa nema koronu ne znaci da temperatura ga ne lomi i dalje.On ne putuje u Atinu, a nasi se vracaju iz ATine za Pg direktno, tako da Deda svakako nece biti u sastavu ni za jednu utakmicu/
              Korona nam je svima poremetila rasudjivanje da ako neko nema koronu da ne moze da dobije grip ili oboli od neceg drugog. Ni Simonovic nije bio pozitivan a zavrsio sa upalom pluca i vrlo dobro znamo koliko je pauzirao.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                To sto DeDa nema koronu ne znaci da temperatura ga ne lomi i dalje.On ne putuje u Atinu, a nasi se vracaju iz ATine za Pg direktno, tako da Deda svakako nece biti u sastavu ni za jednu utakmicu/
                Korona nam je svima poremetila rasudjivanje da ako neko nema koronu da ne moze da dobije grip ili oboli od neceg drugog. Ni Simonovic nije bio pozitivan a zavrsio sa upalom pluca i vrlo dobro znamo koliko je pauzirao.
                E jbg, sad me ukanali. Zaista nisam ni na tren pomislio na prehladu, grip ili bilo šta slično.
                Ipak, pozitivno je da nije pozitivan
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Buducnost je favorit . . . ali idemo po pobedu.Pao da moze da predamo to bi bilo najboljd
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Nakon Filipa Raičevića (2007), i Miroslav Bogdanović (2006) je napustio KKCZ i kreće putem Španije. Obojica važe za velike potencijale na spoljnim pozicijama.

                    Comment


                    • Deca jebte...klasicna trgovina belim robljem.

                      Comment


                      • Originally posted by nebitan View Post
                        E jbg, sad me ukanali. Zaista nisam ni na tren pomislio na prehladu, grip ili bilo šta slično.
                        Ipak, pozitivno je da nije pozitivan
                        To sto je negativan ne znaci da nije fasovao Covid. Ako dobije upalu pluca to je to.

                        Comment


                        • Ako je negativan nema kovid. Ako ima upalu pluća nema kovid nego upalu pluća. Ali, i to je dovoljno teška bolest za koju treba vreme da se zaleči.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by serbianhoops View Post
                            Nakon Filipa Raičevića (2007), i Miroslav Bogdanović (2006) je napustio KKCZ i kreće putem Španije. Obojica važe za velike potencijale na spoljnim pozicijama.
                            Sad su veliki potencijali a pre neki dan si ih pljuvao kad su izgubili od groblja.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Sad su veliki potencijali a pre neki dan si ih pljuvao kad su izgubili od groblja.


                              Juniori (U19) su izgubili od KKP. Bogdanović je mlađi kadet.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Deca jebte...klasicna trgovina belim robljem.
                                I Pokuševski je otišao u tim godinama. To su pravila FIBE.

                                Comment

                                Working...
                                X