Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prica se bogami po beogradskoj carsiji o toj licenci. Pregovara se definitivno, sto ne znaci da ce dogovor biti postignut.

    Comment


    • Spin

      Comment


      • Izadje Čović i kaže da je spin da nista ne dogovaraju i da aba ima garantovano mesto,odnosno prioritet ali to nije dovoljno. . . mozda da ode na poligraf,to je moderno ovih dana
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • ABA ima prioritet za jednu od pozivnicu, dakle nije KKCZ nego prvak ABA ako ispuni uslove, a to može biti Budućnost ili neko treći.

          Comment


          • Ne može bilo ko, Zvezda, CedOli ili Futura.
            Ako se ne donese drugačija odluka.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment




            • Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              Last edited by Samo Zvezda; 17-03-21, 20:54.

              Comment


              • Uf ovo ce i menit tesko biti gledati. Kao na parastosu :-) kladio bih se da s niko nije nasmejao ceo podkast

                Bolje da su meni dali da vodim..ne svidjaju mi se ova dva lika nikako...cak je Dejo recitiji od njih...ovi kao mule
                Last edited by LosmiSK; 17-03-21, 20:26.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ne sviđaju ti se "ova dva lika"? E moj zvezdašu...
                  Last edited by Karamazov; 17-03-21, 20:30.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Znam ko su, samo kazem da je suvise stegnuto...nista posebno nisu pitali...licno mi se nije svidelo. Ne znam sta hoces da kazes....xD

                    Video sam sta si napisao,bas ne znam ko je Dozet, samo mi je na Tviteru zvucao mnogo recitije i zanimljivije mozda se i popravi jer mu je prvi podkast. Ovaj iskusniji bi trebao da mu pomogne a i on deluje stegnutoi nezanimljivo..eto..
                    Last edited by LosmiSK; 17-03-21, 20:36.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Dozet je teski zajebant ali ovo je ipak nova uloga za njega . . .
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • Originally posted by serbianhoops View Post
                        ABA ima prioritet za jednu od pozivnicu, dakle nije KKCZ nego prvak ABA ako ispuni uslove, a to može biti Budućnost ili neko treći.
                        Ko bude najbolji i treba da igra El. .
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Ceka nas najnebitniji mec u EL od naseg pocetka takmicenja u istoj, do najbintijeg meca ove sezone do sad za nas u ABA. Deda je out, teske stvari nam se desavaju iz dana u dan,nadam se da novi igraci nece dobiti covid. Buducnost je po meni favorit u Moraci 14-4 je u ABA ligi u Moraci za Buducnost i bice vraski tesko dobiti dole sa ovim timom koji je napravljen nakaradno.

                          Pokusace Dejo sigurno u Atini sa dugom rotacijom,miksovace minute i ako budemo gubili spustice rucnu. Buducnost je pre svega uigran tim koji igra pre svega timsku kosarku gde su uloge jasno podeljene a godinama igraju zajedno i uz dodatak Mitra,Ejima,Rida i Delavalea imaju odlicnu smek ekipu, sa dosta pakera,sutera,fizicki jakih igraca a dok mi imamo nasledje Saloa27 i bice pakao dobiti dole,jedino je dobro sto nema publike inace bi nas nakantali samo tako dole.

                          Zavisice dosta od nase odbrane, od odbrane pre svega perimetra i da se sto manje njihovih igraca razigra a Loyd mora imati ispomoc posto ce ga sigurno vraski cuvati i udvajati.

                          Pobeda je po meni nasa sa 35% sanse i ako se to desi bice pravo cudo jer nama se forma dize, ali jos nije dosla na optimalan nivoa i bz Dede ce to izgledati losije nego inace jer je on jedan od igraca koji je hladan kao spricer a ne treba zaboraviti da je u prvom mecu gde je Saloima cuvenih 27sekundi da je Deda bio nas ubedljivo najbolji igrac.


                          Mi kao mali autsajderi ako dobijemo ovo sa tri i vise razlike bili bi sigurni skoro kao prvi i dobili bi dozu samopouzdanja, ali mislim da ce Buducnost ovo dobiti,a nasa pobeda mi deluje ravna cudu da budu iskren...za pobedu moramo dati 75+poena sto mi iz ovog ugla deluje nemoguce...jedina nam je sansa da Dejo dobro priprem mec da zna se prilagodi dogadjajima na terenu.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ceka nas najnebitniji mec u EL od naseg pocetka takmicenja u istoj, do najbintijeg meca ove sezone do sad za nas u ABA. Deda je out, teske stvari nam se desavaju iz dana u dan,nadam se da novi igraci nece dobiti covid. Buducnost je po meni favorit u Moraci 14-4 je u ABA ligi u Moraci za Buducnost i bice vraski tesko dobiti dole sa ovim timom koji je napravljen nakaradno.

                            Pokusace Dejo sigurno u Atini sa dugom rotacijom,miksovace minute i ako budemo gubili spustice rucnu. Buducnost je pre svega uigran tim koji igra pre svega timsku kosarku gde su uloge jasno podeljene a godinama igraju zajedno i uz dodatak Mitra,Ejima,Rida i Delavalea imaju odlicnu smek ekipu, sa dosta pakera,sutera,fizicki jakih igraca a dok mi imamo nasledje Saloa27 i bice pakao dobiti dole,jedino je dobro sto nema publike inace bi nas nakantali samo tako dole.

                            Zavisice dosta od nase odbrane, od odbrane pre svega perimetra i da se sto manje njihovih igraca razigra a Loyd mora imati ispomoc posto ce ga sigurno vraski cuvati i udvajati.

                            Pobeda je po meni nasa sa 35% sanse i ako se to desi bice pravo cudo jer nama se forma dize, ali jos nije dosla na optimalan nivoa i bz Dede ce to izgledati losije nego inace jer je on jedan od igraca koji je hladan kao spricer a ne treba zaboraviti da je u prvom mecu gde je Saloima cuvenih 27sekundi da je Deda bio nas ubedljivo najbolji igrac.


                            Mi kao mali autsajderi ako dobijemo ovo sa tri i vise razlike bili bi sigurni skoro kao prvi i dobili bi dozu samopouzdanja, ali mislim da ce Buducnost ovo dobiti,a nasa pobeda mi deluje ravna cudu da budu iskren...za pobedu moramo dati 75+poena sto mi iz ovog ugla deluje nemoguce...jedina nam je sansa da Dejo dobro priprem mec da zna se prilagodi dogadjajima na terenu.
                            Ne preceruj zivota ti. Kao da je Dejov duh usao u tebe ..elem, sta je sa Davidovcem?

                            Comment


                            • Ima neku temperaturu mozda Covid jbm li ga..al nece igrati sl dve utakmice navodno. Pa favoriti ste u Moraci, dobijali ste nas i ranije, vidis skor..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Kaže na Twitteru naš drug Laza da DeDa nije pozitivan na coronu

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X