Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marcus View Post
    Kamo srece da nije otisao pre 3 godine. Sad bi bili redovni ucesnik top 8.
    Nije tu falila sreca, nego njegova volja i zelja.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Ne znam vala dodijalo mi je. Nesto mi je poslednja utakmica u EL izbrisala svu poentu. Maltretiranje mi je gledati Kuridzu i Simonovica bespomocne dok Radanov i Borisa lade jaja i zali boze cimanja i puta kad nece ulaziti u igru. Ako i udju bice da otapkaju loptu.
      Treba zivce sacuvati dok ne budu kompletni pa onda nesto novo i vidim.
      Sve te razumem. Da se bar neko od obolelih vrati. Zalosni su nam visoki igraci. Pa Rit kad bi se vratio bili bi duplo jaci dole. Imao bi bar neko da skoci za loptu.
      Procitah pre neki dan da Noko jos nije dobio dozvolu lekara da trenira(iako je bio fizicki prisutan na treningu)
      Ovim tempom da ako se skupimo do 15.5

      Meni je lakse da gledam kad igra Uskokocic. Bar imam sta da analiziram, poredim sa prethodnim utakmicama...
      Igramo mi prilicno smisleno ali se vidi fizicka potrosenost. Ni meni nije jasno zasto ne igraju ovi mladji cak iako ne zasluzuju.

      Comment


      • Originally posted by Marcus View Post
        Kamo srece da nije otisao pre 3 godine. Sad bi bili redovni ucesnik top 8.
        Morao,jer je nekom smetalo da bude legenda mesto legende..
        Last edited by LosmiSK; 05-03-21, 14:04.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Dr i Zvezda to je pravi spoj!Pozdrav za brata Lošmija,velikog poznavaoca košarkaške igre!
          Last edited by jordan loyd; 05-03-21, 15:36.
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            Sve te razumem. Da se bar neko od obolelih vrati. Zalosni su nam visoki igraci. Pa Rit kad bi se vratio bili bi duplo jaci dole. Imao bi bar neko da skoci za loptu.
            Procitah pre neki dan da Noko jos nije dobio dozvolu lekara da trenira(iako je bio fizicki prisutan na treningu)
            Ovim tempom da ako se skupimo do 15.5

            Meni je lakse da gledam kad igra Uskokocic. Bar imam sta da analiziram, poredim sa prethodnim utakmicama...
            Igramo mi prilicno smisleno ali se vidi fizicka potrosenost. Ni meni nije jasno zasto ne igraju ovi mladji cak iako ne zasluzuju.
            Dobro evo u odnosu na Obradovica, koji segment igre se u napadu promjenio? (koliko % napada ide na p&r, koliko Loyd zavrsava sa ISO ma znas vec na sta mislim)
            Koliko smo u odbrani poboljsali rotaciju, preuzimanja, kako branimo pik i koliko puta smo igrali zonu (trebala nam je protiv Bayerna).
            Kod Obradovica je napad isao kao mlijeko u početku (dok nije poceo da silji falus nad pojedinim) jedino u cemu smo bili losi je p&r sto je propalo bez Nnoka a pokusano sa Terijem.
            U odbrani su nam skripale rotacije, nije se pazilo dovoljno ko i kad sa koga pomaze pa se desi da na jedno kruzenje lopte u napadu na sutu za tri ostanu dva najbolja sutera a mi cuvamo drvo.
            To sam se nadao vremenom izmjeniti to je recimo Radonjic usavrsio u poslednjoj godini kod nas dok mu je napad bio p&r nisko sa cela i ako Jovic ne nadje ugao ili prodor vrati Simonu na 3.
            E sad, zanemarimo cinjenicu da smo najboljeg skakaca otjerali koji je imao i pracku i znao pod kosem, kretnje u napadu sa duplim rogovima sa čela, pokusaj Dede sa ISO i Loyd da napada preuzimanje, jesu li tebi onako po volji?

            Comment


            • Originally posted by jordan loyd View Post
              Dr i Zvezda to je pravi spoj!Pozdrav za brata Lošmija,velikog poznavaoca košarkaške igre!
              Hvala, konacno neko da kaze nesto iskreno o meni i to od jednog Jordana Loyd-a...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Emotivno.

                  Comment


                  • Case lomim ruke mi krvave....

                    Comment


                    • Hvala na iskrenim cestitkama, a sad je cas kosarke. Hocemo li pobediti? Ili ce se Sarac pojavati u 10 uvece da da komentar na igru?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • 5 min ne igramo odbranu,ovo je već početak kraja,a nije prvi put ove sezone. . . loš početak,los pristup
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Ukoliko promase domaci (a nisu mnogo promasivali) onda uhvate skok u napadu.

                          Comment


                          • E moj Dobricu matori te prolazi kao cun
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Mene je sramota na sta mi u El ličimo,kao amateri ,uz sve bolesti i ostalo,svakako smo očajni.
                              Jasno je to i igračima pa se ni ne ulazi sa 100% u utakmice
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Mozda zure da se sto pre vrate u Beograd, da veceras spavaju kod kuce. Tako daj da se odradi ovo sto pre.

                                Comment

                                Working...
                                X