Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I molim Karamazova kao Boga da skine ban Dekardu sta god napisem on me napada na svim dostupnim mrezama i citira Sarca....ako imas srca odbanuj ga...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Njega nek’ odbanuje kad tebe banuje. Vas dvojica na jednom mestu jok. Cudna hemija vlada medju vama. Zracite k’o Fukushima.
      Last edited by Storm; 03-03-21, 19:53.

      Comment


      • Sto bi mene neko banovao? Ja dizem glas za manjinu, mora i taj glas da se cuje...ne vredjam, ne psujem, pisem o kosarci, mojoj Zvezdi i Radonji... :-)

        Po Sarcu mi ne mozemo dovesti Avramovica...sta dalje da pisemo...onda cemo u Zeleznik svi zajedno da skautiramo koga od domacih i ponuditi ovima sto su sad tu produzetak na jos 2-3godine...i onda kad neko postane igrac, da kazemo kako ga pola sveta trazi ili nesto slicno...Morali bi Sedlaceka zaposliti..ah da, ni on nije dostupan...onda cemo uci kod Covica na krsnu slavu da trazimo SD....
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          To je zato sto ne znas da gledas u buducnost i predvidjas stvari. Ti kad bi video drvo, rekao bi koji ce mi to qrac, a ja bih napravio najlepsi namestaj...to je ocigledno tvoj problem. Prvi plej tipa ovaj iz Zenita za 750k..back up Uskok a videti sta moze Kocovic meni se licno svidja...

          Druga stvar je da Simonovic i Ptrusev mora da se da pare,minuti...tu se pita predCednik a ne samo Radonjic nuzno...

          Dajte mi Miskovica na godinu dana dobicete Bjelicu siromasnu verziju...

          Jbs ti naseg predsednika ako ne moze da dovede domaceg igraca Avramovica..normalno da ga nece Barsa uzeti kao stranca..PA KOGA ONDA MZE COVIC DA DOVEDE? Sina, Alimpijevica, Rita, Sesliju...itd...

          Verujem da si u Micica verovao kad je bio ovde.
          ..da si za Jokica mislio da isto nije za nas da je mlitav itd....al to je zato sto ne vidis, ne gledas u buducost....nisi stvaralac...isti si ko Covic..daj sve iz top klubova za ''male'' pare...

          U Srbiji se stvara...po tome smo poznati...a ne po hrpi raspalih stranaca.....boricemo se, stvoricemo...Dajte Sedlaceku klub i pare ove sto vesic i sns daju...stvorice evropsku imperiju...o Peji da ne pisem..
          Da, verovao je Covic, ali ne i Radonjic, Vasa je cekao danima da se odobrovolji DR da ga produzi na jos jednu sezonu, i kada se DR odlucio za tandem Jovic Rebic ( tek posle je dosao Nate, kada Reba protiv Darusafake tri puta nije mogao da prevede loptu preko centra) , Vasa je zapalio za Tursku. Doduse ni publika ga bas nije najbolje docekala.

          Mi igrajuci EL i sa DR na klupi nikada necemo stvoriti mladog igraca ( citaj minute za Radanova i Simanica u El utakmicama ).

          Moras shvatiti ali to tesko do tebe dopire, moraju obe strane da nadju svoj interes, mozemo mi Petrusevu nuditi i milion i minute ako on sebe vidi negde za 2 miliona i jos vise minuta.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Da, verovao je Covic, ali ne i Radonjic, Vasa je cekao danima da se odobrovolji DR da ga produzi na jos jednu sezonu, i kada se DR odlucio za tandem Jovic Rebic ( tek posle je dosao Nate, kada Reba protiv Darusafake tri puta nije mogao da prevede loptu preko centra) , Vasa je zapalio za Tursku. Doduse ni publika ga bas nije najbolje docekala.

            Mi igrajuci EL i sa DR na klupi nikada necemo stvoriti mladog igraca ( citaj minute za Radanova i Simanica u El utakmicama ).

            Moras shvatiti ali to tesko do tebe dopire, moraju obe strane da nadju svoj interes, mozemo mi Petrusevu nuditi i milion i minute ako on sebe vidi negde za 2 miliona i jos vise minuta.
            Ovo što si napisao jeste istina (jedino za Petruševa ne znam ali ti verujem).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Jbs mi sve sta god Sarac napise a da nema trunke bukvalno nikakvih dokaza svi kao u fazonu a da jeste tako je...

              Logicno da ga nije hteo posto je otisao u Tofas, a sad kao u fazonu Covic ga je hteo, al je Radonja pre izabrao Rebica je teska glupost epskih razmera. Sad ide prica kako se Covic nije mesao u posao trenera nikad pa mu je nesretni Alimpije ubacio sina itd...Sad su svi verovali u Vasu a secam se kako su ga mahom svi pljuvali kad je bio u Zvezdi, ali eto posle bitke se uvek nadju generali.

              Naravno da su upravni odbori svih satelit klubova odabrali porodicni koncept a Covic nista nije imao sa tim, prekinuo je let za Skoplje,insistirao na Vasi itd...a covek je bukvalno rasprodao svakog koga je mogao utopiti na prvi mig.

              Moraju obe strane da nadju interes, zato mi imamo skauting sluzbu koju nije birao Covic pa su nasli talentovane ljude koji su daj Boze za EC nivo...sve moj do moga....Alimpijevica gura da ne moze vise, podavio je Ruse i Turke posle, Tomic vise ne trenira nikog, Obradovic ce uzeti verovatno Avtodor a Sakota je u dubokoj penziji...

              Jel se mozemo sloziti bar da sva ova mesta u EL i EC su neuspeh KKCZ i jel deo tih neuspeha moze uzeti Covic? Ili su sve krivi treneri?

              Simonovic se mora vratiti u formu, nije dugo igrao, o Simanicu uopste necu da pricam jer si pisao kako je nemoguce da kod 7 trenera nigde nije dobio sansu sem kod Tomica i to kad su se povredili Braun, Faye i ko zna ko jos...o strikanu i porodici da ne pricam...i tu je baceno najmanje 1m eura u vetar i sad kao Radonja treba da mu da minutezbog cega? Da necemozda s produzi ugovor sa njim?

              Od ove sklopocije od tima,imamo tuce rekovalescenata ali nije da nam to nije trademark poslednjih godina...najveca glupost je da bilo gde da se trener sve pita kod dovodjenja igraca i da eto predsednici im uslisavaju sve zelje, a najmanje to radi persona from Zeleznik.

              Mi smo u dobar Radonje kad je on konstruisao tim imali najmladji tim u EL i covek ostavi tim koji je poslednje dve godine bio u 8 najboljih u EL i dominirao zastrasujuce u ABA ligi i Srbiji i opet to nije valjalo i pored silnih miliona koje je doneo Zvezdi i posle toga nismo uspeli da prodamo nista...niti da stvorimo jednog domaceg igraca,ali tad je imoa sve same reprezentativce i top igrace...

              Problem je sto se ovde ne gleda unapred, nema vizije, kupimo otpatke i pokusavamo non stop da iz FMP-a pravimo kao neke igrace a pred nosom nam se prave igrace za koje je posle kasno da dodju...

              Radonjic sad uigrava tim za koji misli da ce mu doneti titulu ABA, nema sad mesta eksperimentisanja jer nije ovo menadzer igrica vec sledi borba za golu egzistenciju jer ako ne udjemo u EL, ostace samo prasina posle Covica...

              Radonjic je izgubio dosta utakmica do sada,ali istina jeste da je radio u jako teskim uslovima i da nece biti opravdanja ako ne uzme ABA. Potpuno nebitno za EL jer cak i da smo nekim slucajem nemogucim usli u borbu za top8, mi ABA ne bi osvojili sa ovim nesretnim timom.

              Radonjic ako ne uzme ABA ligu sam ce otici i to je jedino sad bitno..da nije bilo ove silne korone i povreda, sigurno da bi rezultati bili bolji..ali i kad je dobio otkaz Obradovic pisao sam da ce nas njegov skauting drmati i sledece sezone...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Petrušev bi bio premija ali mislim da on sebe već vidi u koži Nikole Jokića. . .
                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                Comment


                • Dekarda sam odbanovao.

                  Molba i za njega a i ostale da ne bude nekih zajedljivih komentara, ne komentarišite jedni druge, da li ste ovakvi ili onakvi, već temu.

                  Mogu da razumem da u žaru borbe i iskliznu neke reči koje ne bi trebalo, ali iz čista mira da provocirate jedni druge to zaboravite.

                  Natavite sa temom.

                  Comment


                  • Bravo za domaćina, Stojanče svaka čast.
                    Deki, lagano sad kad izlaziš na sunce, pazi da te ne oprlji. Strogo postepeno i beži od ovih "zaraznih" da te ne "inficiraju".
                    Još nešto, očo Jony.

                    Comment


                    • Nama nije problem ova sezona, to vam stalno ponavljam. Bice problema i sledece sezone sa ovim timom pai one tamo. Imas igrace pod ugovorom koji nemaju EL kvalitet i ulaze vec u ozbiljne godine. Imas npr na mestu tri, nasa tri igraca Davdiovac, Dobric i Davidovac, kojeg pomeranje na druge pzicije nas cini samo ranjivijim posebno na mestu cetiri sto se tice EL. Nema tu neke kreacije, taj missmatch sto se pokusava sa Davidovcem i nije neka prednost, ova dva su manje vise spot up suteri sa tim da Radonja pokusava da ozivi Dobrica i za druge napadacke uloge, ali to za sad ne lici preterano na nesto. Sa tim da bi mi Dobric od ova tri sigurno ostao.

                      Na dva cemo menjati Loyda, Volden je ok igrac,ali nije za pleja a ni za prvog beka, neki Djekna fazon. Na kecu moramo istrpeti Uskoka, sa Halom i debelim se rastati jer bukvalno ne donose nikakav kvalitet..Hal jos boze pomozi lici na nesto, ali svakako naspram ostalih ABA ligasima za F4 nemamo bukvalno nikakvu prednost na toj poziciji za EL da ne pisem.

                      Na mestu cetiri dva graca koja izlaze iz ugovora, Kuridzu koji vec gazi godine,na pet nepokretnog Kuzmica i Nkoka koji je macka u dzaku i nemam pojma sta moze, da budem iskren nije da je bio i ne znam kakva zverka ranije za EL nivo....

                      Iz FMP-a imamo Djordjevica i ovog malog iz partizana koji su miljama daleko za neki ozbiljan nivo, imamo Lazarevica koji je trojka a tu vec imamo kamenjare...

                      Sve je pocelo izuzetno losom doselekcijom sa Rocestim i JOB koji su fizicki dosli losi a JOB i psihicki...jedan zavrsio u Hapoel Haifi drugi u Turk Telekomu...mislim da ni tamo nisu ili nece biti starteri...

                      Onda Kolom koji i sam priznaje da mu je ovo sezona da se vrati u zivot, Nkoko koji je vec zbog problema sa srcem dobio pedalu i to se nastavilo i dalje...

                      Uskokovic daje znake zivota i pre svega zelje, retko okrece dupe i ima inicijativu ne bezi od lopte...Mene podseca najvise na Vasu, ali mora da nastavi kontinuitet dobrih partija i da se nadogradjuje svaki dan.

                      Radanov je za mene upitan jer nit smrdi nit mirise, dosta amplituda,ali on je na nezahvalnoj poziciji ge imamo vec 3-4 igraca i to je osnovni problem, treba mu lopta u ruke, ali trenutno to bas i nije moguce jer je ekipa bolesna, raspala i treba sad to sve opet probati sastaviti.

                      Nas skauting je jeziv poslednjih godina, menjaje igraca kao na traci, trenera...timovi nisu kompatibilni i bice tu i sl sezone problema. Kad nam kazu da nam cak ni Avramovic nije dostupan,sta razmisljati o nekim kvalitetnijim igracima...to je ona prica, gledamo sta ima u FMP-u...pa sta nam Bog da.

                      Jaramaza mozemo da sanjamo, Ivanovic eto ne bi napustio rodni grad i igrao EL, Avramovic, Miskovic,Petrusev nedostupni,ovi skupi, oni losi...tako dodjemo da cemo se cesati i sledece sezone, tj da je vec izgubljena,ai ona tamo sto sto se tice nekih evropskih rezultata. O Smajlagicu a ne pisem ili tako nekom...nama je sve zivo nedostupno...Neka nam je Bog u pomoci!!
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Večeras protiv Olimpijakosa.

                        Oni doživeli debakl u prošlom kolu, Baskonija ih razbila.

                        Uvek mi je poseban merak kad njih pobedimo.

                        Večeras su za to male šanse.

                        Comment


                        • https://www.maxbetsport.rs/maxbet-sp...Ep25X6e14597pg

                          Nisi ti nama samo trener, vec emocija

                          U principu klasican Dejo, bas nista nije rekao :-)
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Samo se treba setiti da je nama prvi i jedini plej Uskokovic a prvi i jedini centar Kuzmic, koga krpi Kuridza jer Kuzmic nema snage za vise od 15min, pa onda nam i pozicija 4 zjapi prazna a to pokriva Simonovic od 35 leta koji je imao tesku upalu pluca pre samo metar dana

                            Ali opet nikad nismo dobili Oly tamo, tako da momci, nema izgovora, znate sta vam je ciniti...

                            Comment


                            • Ne znam vala dodijalo mi je. Nesto mi je poslednja utakmica u EL izbrisala svu poentu. Maltretiranje mi je gledati Kuridzu i Simonovica bespomocne dok Radanov i Borisa lade jaja i zali boze cimanja i puta kad nece ulaziti u igru. Ako i udju bice da otapkaju loptu.
                              Treba zivce sacuvati dok ne budu kompletni pa onda nesto novo i vidim.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                https://www.maxbetsport.rs/maxbet-sp...Ep25X6e14597pg

                                Nisi ti nama samo trener, vec emocija

                                U principu klasican Dejo, bas nista nije rekao :-)
                                Kamo srece da nije otisao pre 3 godine. Sad bi bili redovni ucesnik top 8.

                                Comment

                                Working...
                                X