Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono što teši, a i pomalo raduje to je da smo za boraniju u regionu i dalje baba-roge.

    Comment


    • Originally posted by nebitan View Post
      Šarac brate, ignor i teraj dalje. Mene je nakon ovog jadnog izdanja ispizdeo sa Simanom, sramno i bezobrazno. Pošteno mu reci ne sviđa mi se kako igraš, ne sviđa mi se tvoj izgled, stav i kod mene nećeš igrati i da nemam petog da pošaljem na teren a ne ovako da ponižava čoveka. U pravu si, ja bi mu se najebao majke majčine i otišao u svlačionicu.
      Pa da ostane bez 250.000 eur od ugovora, koju uredno prima vec koliko godina kao talenat koga svi treneri mrze. Pa pametniji je on od toga. Sto napisa Borca, klub je odlucio da se putuje na dan utakmice, na mali izlet, malo do free shopa, da malo klinci uzme neki poklon devojcicama, necemo se cimati na skoku, ni u napadu ni u odbrani, resicemo svu neizvesnost oko utakmice vec do prvog TV timeouta rezultat 14.3.
      Drzava i ovako i onako sve placa, sve nam je to vrhovni omogucio, samo nam preposteni trener ne prima platu jer on nije iz te price i on radi za dzabe dok ne dodje KZS i zakuka sto ta ista drzava nije uplatila svoje obaveze ka KKCZ? Posto sada uplacuje sve u dan, onda nema problema,sve je ovo plan za ono sto nam sleduje u Aprilu, pa da se nadamo da cemo imati 3miliona vakcinisanih pa da zajedno udjemo u hale, jer kada mogu navijaci danas na pomocnom terenu da velicaju nepriznati goli iz kornera, sto ne bi mi usli da damo podrsku Deji i igracima za jos jednu titulu na kontu legende.

      u pravu je LOSMI, sudimo na kraju i prelazni rok sledece sezone, koga ce on odabrati, ovih tri meseca se ne racunaj jer nijedan od ovih igraca on ne bi birao, nego ce na leto svih 12 da zameni sa novih 12 , da zadovolji zelju Covica da samo domaci igraju. Ojha, welcome back MILKO

      Comment


      • Ja bih usao u igru, uzeo loptu i nogom je ispucao za svih pet godina koliko su me jebavali. Al posto je kraj ugovora u junu, odraditi i to malo pa na ljeto mahanje svima.
        Ovo sto je DR prikazao za ova tri mjeseca blagi uzas e sad olaksavajuce je da selekcija nije njegova ali je preuzeo posao u sekundi kad je ponidjen pa je ovakvo izdanje čisto na njegovu dušu. Sramota!

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Ja bih usao u igru, uzeo loptu i nogom je ispucao za svih pet godina koliko su me jebavali. Al posto je kraj ugovora u junu, odraditi i to malo pa na ljeto mahanje svima.
          Ovo sto je DR prikazao za ova tri mjeseca blagi uzas e sad olaksavajuce je da selekcija nije njegova ali je preuzeo posao u sekundi kad je ponidjen pa je ovakvo izdanje čisto na njegovu dušu. Sramota!
          A da li bi ti odbio poziv onoga ciji se poziv ne odbija? Mislim , da li bi smeo? J

          Comment


          • Spasio je Dejan Pesica od celavog prepotenka, spasce i Covica od brata blizanca. Majke mi ja ne znam sta vi ocekujete sa ovim polovnim sastavom koji igra na svakih par dana posle korone...Tim je odvratno napravljen i da se molimo da uzmemo ABA....
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by L a z a r View Post
              Ono što teši, a i pomalo raduje to je da smo za boraniju u regionu i dalje baba-roge.
              Ovo se uzima kao aksiom, a sve mi se čini da je jako jako daleko od realnosti, i da ćemo se veoma brzo uveriti u to.

              Originally posted by nebitan View Post
              Šarac brate, ignor i teraj dalje. Mene je nakon ovog jadnog izdanja ispizdeo sa Simanom, sramno i bezobrazno. Pošteno mu reci ne sviđa mi se kako igraš, ne sviđa mi se tvoj izgled, stav i kod mene nećeš igrati i da nemam petog da pošaljem na teren a ne ovako da ponižava čoveka. U pravu si, ja bi mu se najebao majke majčine i otišao u svlačionicu.
              Preneću ovde što sam napisao na drugom mestu;

              Ako tražimo školski primer kako se navlači loša karma to je ovaj pederizam sa Borišom. Lik ga je uprkos epskom raspadu Kuridže uveo u igru na jebenih 37 sekundi do kraja utakmice.
              Užasno mi smeta ovo ponašanje i ponižavanje igrača. Vujoševića nisam mogao očima da vidim iz razloga što je bio psihopatični bully koji je svaku zamislivu i nezamislivu situaciju koristio da pokuša da ponizi protivnika. Čovića očima ne mogu da vidim iz sličnih razloga. A ovo govnarsko ponašanje Radonjića prema Boriši je stvarno prevršilo meru. Dok ti se dve četvorke na koje "računaš" takmiče u jadnosti na terenu, gde je doslovno nemoguće reći ko je gori i smešniji, ti treću četvorku, najmlađeg od sve trojice, usput deset puta talentovanijeg od njih , sve vreme držiš na klupi, da bi ga, gle jada, ubacio na 37 sekundi do kraja utakmice. Teraj se u trista tri kurca Radonjiću, jebo te onaj ko te tako naučio. Čime je to Boriša (ili bilo koji drugi igrač) zaslužio to ponižavanje? Ako ga nećeš u timu izbaci ga iz jebenog tima, nije on tvoja krpa da brišeš pod sa njim. Užasno mrzim neljudskost, ali užasno. Šta koji kurac ovo treba Radonjiću? Nakupili smo ponovo loše karme za sledećih sto godina. Olupaće nam se o glavu samo tako.
              U životu pa posledično u sportu, na prvom mestu je bitno biti ČOVEK, pa onda sve ostalo. Dejo je makar do sad to bio. Zato mu se i vraćalo. Jer je na prvom mestu bio čovek, prema svima. Užasno me razočarava sad, šta mu ovo treba u životu? Čemu?
              Boldovano - identično bih postupio. Oterao bih ga i sto pizdi materina i otišao sam u svlačionicu.

              I samo da napomenem, ja sam čovek koji jako ceni Radonjića. Ali Radonjića kao čoveka prvenstveno. Jako je sada pao u mojim očima.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • @laki
                Još smo za njih "Hajduk Veljko".

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Spasio je Dejan Pesica od celavog prepotenka, spasce i Covica od brata blizanca. Majke mi ja ne znam sta vi ocekujete sa ovim polovnim sastavom koji igra na svakih par dana posle korone...Tim je odvratno napravljen i da se molimo da uzmemo ABA....
                  Ja te samo molim da ne branis neodbranjivo. Lepo sam pitao, danas su samo dva zli stranca igrala i samo iz domaceg spajza je igralo , i jos ono najskuplje i najbolje sto imamo od mladih na celu sa Borisinim 37 sekundi. Nekada u fudbalu su ubacivali igrace u poslednjih 30 sekundi da bi uzeli premiju, mozda se i Borisa tako dogovorio, posto je place vise od Ronalda i Mesija zajedno kada se uporedi vreme provedeno na terenu u odnosu na pare koje je primio do sada u karijeri.
                  Koje te domace igrace ce dovesti na leto DR a imace budzet ala charte, i da li bi osim Kuridze koji nije njegov igrac otpisao sledece sezone. I da te pitam ako se vec spremamo za ABA ligu sta smo to danas uvezbali da bi se spremali za tu istu borbu, koji set u odbrani, u napadu, nesto iz njegovog cuvenog playbook ako se vec sprdas sa playbookovima od ALimpija i Shakote?

                  I kako komentarises to ponizavanje BOrise ulaskom pri kraju utakmice kada je utakmica bila gotova posle prva dva faula Kuzmica, ono sto se kaze , Vidi zemo napravi odmah dva faula da se ostali ne cimaju previse.

                  Ja razumem kada hoces stranca da ponizis pa ga shilbujes, ali domaceg igraca, kao i njegova odluka da se Borisa posalje sa reprezentacijom da igra a ovamo place kako nemam igraca za rotaciju. pa koliko je on to koristio ove ostale igrace u utakmicama gde od umora ne mogu da stoje Kuzmic, Kuridza , Davidovac i Simon. A pri tom pustas BOrisu a znas da ces da urucis otkaz JOBu. ?

                  Vizija DRa jel tako? A sada ne znas da li cemo uzeti ABa ligu, a legenda dosla sredinom Decembra i od doselekcije je oterao drugog najboljeg i ubio u pojam ove preostale a nikog nije doveo.

                  Comment


                  • Na kraju ga se Marko Pesic ratosiljao kao i Covic Sase Obradovica. Mozemo na isti nacin da kazemo da je DR prosle sezone toliko ukanalio Bajern da nisu mogli ni domacu titulu da uzmu, pa bas ih je spasio

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Ovo se uzima kao aksiom, a sve mi se čini da je jako jako daleko od realnosti, i da ćemo se veoma brzo uveriti u to.



                      Preneću ovde što sam napisao na drugom mestu;







                      Boldovano - identično bih postupio. Oterao bih ga i sto pizdi materina i otišao sam u svlačionicu.

                      I samo da napomenem, ja sam čovek koji jako ceni Radonjića. Ali Radonjića kao čoveka prvenstveno. Jako je sada pao u mojim očima.
                      Naravno, ako ćemo iskreno on je kod mene imao pljuvanje kada je izgubio ABA od dva igrača i nakon toga nije, da, cenim ga i voleo sam dajošprošle godine dođe na klupu ali...Sve stoji što si napisao.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ja te samo molim da ne branis neodbranjivo. Lepo sam pitao, danas su samo dva zli stranca igrala i samo iz domaceg spajza je igralo , i jos ono najskuplje i najbolje sto imamo od mladih na celu sa Borisinim 37 sekundi. Nekada u fudbalu su ubacivali igrace u poslednjih 30 sekundi da bi uzeli premiju, mozda se i Borisa tako dogovorio, posto je place vise od Ronalda i Mesija zajedno kada se uporedi vreme provedeno na terenu u odnosu na pare koje je primio do sada u karijeri.
                        Koje te domace igrace ce dovesti na leto DR a imace budzet ala charte, i da li bi osim Kuridze koji nije njegov igrac otpisao sledece sezone. I da te pitam ako se vec spremamo za ABA ligu sta smo to danas uvezbali da bi se spremali za tu istu borbu, koji set u odbrani, u napadu, nesto iz njegovog cuvenog playbook ako se vec sprdas sa playbookovima od ALimpija i Shakote?

                        I kako komentarises to ponizavanje BOrise ulaskom pri kraju utakmice kada je utakmica bila gotova posle prva dva faula Kuzmica, ono sto se kaze , Vidi zemo napravi odmah dva faula da se ostali ne cimaju previse.

                        Ja razumem kada hoces stranca da ponizis pa ga shilbujes, ali domaceg igraca, kao i njegova odluka da se Borisa posalje sa reprezentacijom da igra a ovamo place kako nemam igraca za rotaciju. pa koliko je on to koristio ove ostale igrace u utakmicama gde od umora ne mogu da stoje Kuzmic, Kuridza , Davidovac i Simon. A pri tom pustas BOrisu a znas da ces da urucis otkaz JOBu. ?

                        Vizija DRa jel tako? A sada ne znas da li cemo uzeti ABa ligu, a legenda dosla sredinom Decembra i od doselekcije je oterao drugog najboljeg i ubio u pojam ove preostale a nikog nije doveo.
                        JOB-u je dao otkaz vise Covic jer ga je naveo kao igraca koji je poremetio hemiju ekipi, a Radonja je to prihvatio kao i za Silba. Pa kako taj igrac da igraza tebe kad predsednik kluba kaze da si crna ovca...nadji mi jedan primer u svetu.Ipak je Covic iznad DR-a..

                        Sad smo saznali da Simanic prima 250k a kad se pravio racun o budzetu bilo je 120k...

                        Kad je dosao Loyd i Simonovic korona....bez igraca gde je Sasa izgubio sve meceve bez njega i igrao egal sa Primorskom...povredjen Hal, onda i koronu dobi sa Kolomom, Nkokom, Ritom. Jel ste svi trazili minute za mlade, i nase igrace i evo dobili su. Najveca briga trenutno oko EL meceva je da se niko ne povredi jer imamo cetiri derbija a igramo sa Splitom u gostima, partizan,buducnost,olimpija x2,igokea, i jedan taj cuveni prijateljski mec sa FMP-om....

                        Mi imamo jako zajeban raspored i nama je sad najbitnije da konacno treniramopunim kapacitetom jer sta vam znaci i 12-15pobeda u EL ako izgubimo ABA u ovoj situaciji....da se povredi jos neko i sta cemo onda?? Imalismo u februaru vec do sada 8 meceva bez tuce igraca i igraci su se fizicki raspali i treba im malo vazduha.

                        Evo sad smo dosli do ponizavanja Borishe za kojeg svakog boli patka i jos se ocekuje da covek zasija..pa on je i Milera ubacio protiv Metalca na 20sek do kraja kad je debitovao u Zvezdinom dresu....

                        Krenulo je kodnekih jasno pljuvanje,kod nekih je to jos onako uvijeno,ali n je dosao samo sa jednim zadatkom a to je da se osvoji aba liga i bukvalno nista vise.

                        Sto se tice Bayerna on ih je uveo u EL, doneo im trofej bez poraza u PO i bio na rubu F8 u prvoj sezoni,ta treca je pocela teskim povredama, nije imao poraz u Nemackoj al los EL dobio otkaz,al nije molio svoje igrace da placu preko instagrama da ostane, nije pljuvao svoj klub kao u slucaju nekih tipa PAO,Bayern itd....gospodski otisao sa dva trofeja sampiona Nemacke a bez poraza u ligi skoro godnu dana, sto znaci da su oni otpustili Monroa i jos neke igrace i normalno da nisu uzli titulu,a naguzice ih i ove sezone John Patrik ili Aito ubedjen sam u to...

                        Nema ovde playbooka jer tim je nekompletan,meni je milina gledati Uskokovica kako igra...ovaj skrnavet od sastava je tu gde jeste...povredjeni,virus, nije moglo bolje....akone uzme ABA kritikovacu ga i ja, ali sad je jedini cilj ABA i da budemo zdravi...Simanic nek ide neka mu strikan nadje klub,siguran sam da ce zasijati...ja bih ga silbovao odmah....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          JOB-u je dao otkaz vise Covic jer ga je naveo kao igraca koji je poremetio hemiju ekipi, a Radonja je to prihvatio kao i za Silba. Pa kako taj igrac da igraza tebe kad predsednik kluba kaze da si crna ovca...nadji mi jedan primer u svetu.Ipak je Covic iznad DR-a..

                          Sad smo saznali da Simanic prima 250k a kad se pravio racun o budzetu bilo je 120k...

                          Kad je dosao Loyd i Simonovic korona....bez igraca gde je Sasa izgubio sve meceve bez njega i igrao egal sa Primorskom...povredjen Hal, onda i koronu dobi sa Kolomom, Nkokom, Ritom. Jel ste svi trazili minute za mlade, i nase igrace i evo dobili su. Najveca briga trenutno oko EL meceva je da se niko ne povredi jer imamo cetiri derbija a igramo sa Splitom u gostima, partizan,buducnost,olimpija x2,igokea, i jedan taj cuveni prijateljski mec sa FMP-om....

                          Mi imamo jako zajeban raspored i nama je sad najbitnije da konacno treniramopunim kapacitetom jer sta vam znaci i 12-15pobeda u EL ako izgubimo ABA u ovoj situaciji....da se povredi jos neko i sta cemo onda?? Imalismo u februaru vec do sada 8 meceva bez tuce igraca i igraci su se fizicki raspali i treba im malo vazduha.

                          Evo sad smo dosli do ponizavanja Borishe za kojeg svakog boli patka i jos se ocekuje da covek zasija..pa on je i Milera ubacio protiv Metalca na 20sek do kraja kad je debitovao u Zvezdinom dresu....

                          Krenulo je kodnekih jasno pljuvanje,kod nekih je to jos onako uvijeno,ali n je dosao samo sa jednim zadatkom a to je da se osvoji aba liga i bukvalno nista vise.

                          Sto se tice Bayerna on ih je uveo u EL, doneo im trofej bez poraza u PO i bio na rubu F8 u prvoj sezoni,ta treca je pocela teskim povredama, nije imao poraz u Nemackoj al los EL dobio otkaz,al nije molio svoje igrace da placu preko instagrama da ostane, nije pljuvao svoj klub kao u slucaju nekih tipa PAO,Bayern itd....gospodski otisao sa dva trofeja sampiona Nemacke a bez poraza u ligi skoro godnu dana, sto znaci da su oni otpustili Monroa i jos neke igrace i normalno da nisu uzli titulu,a naguzice ih i ove sezone John Patrik ili Aito ubedjen sam u to...

                          Nema ovde playbooka jer tim je nekompletan,meni je milina gledati Uskokovica kako igra...ovaj skrnavet od sastava je tu gde jeste...povredjeni,virus, nije moglo bolje....akone uzme ABA kritikovacu ga i ja, ali sad je jedini cilj ABA i da budemo zdravi...Simanic nek ide neka mu strikan nadje klub,siguran sam da ce zasijati...ja bih ga silbovao odmah....

                          Samo da obavestim sve forumase, ja i LOSMI nismo zamenili NIKOVE i da ovo sto je napisao LOSMI SK je stvarno njegovih ruku delo a ne moje, kao sto moje pisanje nije njegovo.
                          Da li je KORONA ili neki drugi virus jbmli ga

                          Comment


                          • Aba liga je ove godine bitna a onda da sklopi tim po svojoj mjeri jer ovo ove godine je nakaradno
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ja samo znam da je ove sezone Bajern preporodjen sa Trinkijerijem u odnosu na proslu sa Radonjom. Konacno su napravili pomak i iskorak u EL dok to Radonja za silne godine u Zvezdi i Bajernu nije uspeo.

                              A ja ga taman pohvalio za JoBa i nadam se Koloma kad ono ispade da je to uradio Covic. A igrac lako moze da dokaze direktoru da gresi samo ako ima volje za to - igrama i ponasanjem na terenu. Cudi me kako to Cova nije uradio dok je bio SO nego sad kad je tu novi trener.

                              Comment


                              • Trinkijeri je dobar trener naspram Djordjevica, ima vis iskustva i od Radonjica i nije jos uradio iskorak jer treba doci do F8 jer ima jos 8 kola. U ligi su tek peti npr...E sad, na kraju se broje mrtvi....meni je trenutno bitna samo ABA,nikako Simanic,EL ili ostale stvari,da svi budemo zdravi i posteno se pofajtamo za trofej. Sigurno sa ovim rosterom nismo za top8,suludo je o tome pisati...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X