Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od 90 do 2021 je tu...ali sve ima svoje granice. Treba nam neko za korak vise, a on ocigledno ne zna..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Niko se ne svadja. Samo mora da zna da "legenda" poslednje 4g radi uzasan posao i bacio je u vetar 30m eura a da smo sve ovo mogli LazaR i ja da uradimo ako ne i bolje...dokle ce se menjati treneri, sd itd a ne predsednik koji sa bolesnim budzetima vec 4g dozivljava da sezonu u Evropi zavrsavamo u sezoni skijanja..cak i EC nas je izblamirao..a da je bar samo to...vreme je za opanke tj Zeleznik..
      Vidis, vinski podrum ubire plodove tog ulaganja u Fk i to se vraca desetostruko, ako je upumpamo i zaradjeno preko 150 miliona a dugovi ostali isti, pa sta mislis gde su te pare otisle?????, a u KK moze samo da krpi rupe da bi mogao da zadovolji par hiljada zaljubljenika u ovaj sport da klub sa tim imenom igra u EL. Bas ce da se zaradi na Radanovu i Davidovcu, Lazicu, Simonu od 35 i leta.Ali ponavljam, u finansije se ne razumes, pogotovo sportski.
      Tih 30 miliona eur je baceno pre 4 godine sa istim rezulatima u EL kao i sada, zar je bitno da li si top 9, top 14 ili sada do Primorke EL iz Moskve.El nema prihoda , nema publike, napisi nam majke ti klub koji zaradjuje danas od kosarke u EL.

      Svaki dinar u kosarku u ovom delu sveta je bacen u prazno,kada ces ti to shvatiti.
      Sledece sezone ce ista prica biti sa Josilom, simonom, nekim Jovicem sa diskus hernijom i cekanje na nekog playa iz G lige kao i poslednja dva meseca koji se nece pojaviti. Vazno da su nam krvava kolena donela 2 ( slovima: dve ) pobede u El u poslednja skoro dva i po meseca pod palicom DR. Niz poraza je vec rekordan, danas smo oborili rekord po broju ne datih koseva.
      Jebiga cuvar vinskog podruma je imao izrazitu zelju da ga vidi ponovo u KKCZ, eto mu sada , nadam se da uziva zajedno sa tobom.
      Last edited by Šarac; 23-02-21, 21:22.

      Comment


      • 1/2 EC naspram nekog 10-16mesta...8 i 9 mesto naspram..14,15,17...

        Nekad tuce reprezentativaca napravljenih sad niko...nekad milioni od igraca sad 0...

        Da ne pisem o Alimpiju, sinu, zetovima i celom porodicnom konceptu.

        Covek je dostigao max..cao
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ne bih se nikome mešao u prepirke, ali bi ipak bilo fer uzeti u obzir da smo već nekoliko utakmica bez bukvalno cele petorke, i par igrača koji izlaze iz kovida,da nam na najosetljivijoj poziciji igra momak koji je do "juče" imao 10ak minuta u FMPu.
          Sve ovo ne oslobađa odgovornosti za katastrofalan izbor stranih igrača,naročito ovih u takozvanoj doselekciji.

          Comment


          • Pa iskreno mislim da je za izbor tih igraca kriv sale, ne i covke...covke i radonja su dobra kombinacija, ja tu nista ne bih menjao

            Comment


            • Sa 9 nenajboljih igraca u rosteru ocekivalo se da ce se kako se tekma blizi kraju gubiti na svezini sto se i desilo. Medjutim postavlja se pitanje ako imamo samo 9 igraca u rosteru zasto smo ga dodatno suzili na 8 pa Simanic uopste nije ulazio u igru? Nema potrebe za tim, igra je bila ok u prve 2 cetvrtine, u odbrani mozda i veci deo tekme ali Radonja mora malo da se opusti i da bude hrabriji da koristi sve sto ima.

              Lojd je ocajan bio. Kuzmic takodje, mada mi Obrajant nije nedostajao iako bi smo mozda veceras dali neki kos vise ali i igru u jos vecem kurcu.

              Comment


              • Falilo nam je svezine na kraju, rotacija je ipak kratka. Falio nam je jos neki igrac koji bi mogao da postigne kos kada Lojda cuvaju trojica.
                Sve cesce nam se desavaju ti crni minuti od po 5-6min bez kosa. Doduse i to je ocekivano kada imas kao jedine opcije cetvrtog pleja i treceg centra na najosetljivijim pozicijama u timu
                Vec znamo da dobro stisnemo u odbrani, rotacije su skoro pa bile savrsene. Da se polako ukljucuju oboleli u rotaciju pa da podignemo i dodatno nivo igre

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ocekujemo da posetis vinski podrum u Jajincima, verujem da ces naci zajednicki jezik sa mladjim vlasnikom istog podruma.
                  Ko im donira grojze?
                  Ili im doniraju već gotov proizvod da se ne muče.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Da se ovde ne lazemo..Loyda i mozda Voldena mada sumnjam bi uzeo neki Evroligas sad...Nkoka bi da je zdrav kao sto nije sto posto. Ovo ostalo je na maximumu EC i to nekih daj Boze osrednjih ekipa.

                    Trenutno jedino sto mozemo da radimo jeste da mislimo na sledecu sezonu a to je pre svega osvajanje ABA lige i da spremamo za to. I onako raspadnut Kolom je pauzirao i bez treninga, Rit ce verovatno dati sta je davao, Hal bi trebao deliti minute sa Kolomom gde su oba nestabilna ili ce pak dobiti neke minute ispred Uskokkovic.

                    Ulog je prevelik, ali domaci igraci ako nista bar znaju da igraju PO i kako se to osvaja. Nasa jedina prepreka do ABA smo mi sami, ako budmo fit, ne vidim koji nam tim moze defanzivno parirati i uzeti pobede u PO kuci, nije nemoguce, ali price da smo treci favoriti su sumanuti.

                    Da budem iskren nama bi najmanje u 1/2 odgovarala Igokea ako biram izmedju njih i Mornara, odmah bih uzeo Mornar jer su oni fizicki inferiorni nasprem nas mada nas realno moze svako namuciti.

                    Evroliga nema apsolutno nikakvu vrednost za nas onog momenta kad je zakucala korona jos sa Loydom, jasno je da mi nemamo apsolutno nikakve sanse.

                    Sam roster je grozno napravljen i jedino kompatibilno jeste na mestu keca, ali samo u masti da je ovo Kolom od pre bar dve godine. Salo je ostavio totalni rusvaj od terena do svlacionice i verujem da Radonjic jasno zna sta radi i da je on odavno poceo pripreme za PO ABA lige.

                    Mi u ABA imamo cetiri teska meca i dva laka i krucijalno za nas jeste da osvojimo prvo mesto. nema tu niko doduse lak raspored, svaki mec ce biti bitan i prstace za pozicije, tako se namestilo da svaki tim koji konkurise za PO ima po cetiri derbija, mislim da skoro prakticki svako igra sa svakim...i bice opsta klanica i Evroliga je trenutno samo teret i ne treba tu ne znam sta ocekivati.

                    Ova sezona je jako bitna, nismo dominantni ali smo svakako i dalje bar najkvalitetniji bar za trenera i igrace koji znaju kako se osvaja ABA liga vise puta, svakako Buducnost sa milojevicem i Olimpija su glavni konkurentni, a Mornar i Igokea vrebaju iz prikrajka...

                    Pozelimo srecu svim igracima, treneru i delu uprave KKCZ da i ove godine osvojimo ABA i da sledeca sezona bude novi putokaz naseg kluba ka dizanju u Evroligi i stabilizaciji kluba na svim nivoima.
                    Last edited by LosmiSK; 24-02-21, 08:51.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Falilo nam je svezine na kraju, rotacija je ipak kratka. Falio nam je jos neki igrac koji bi mogao da postigne kos kada Lojda cuvaju trojica.
                      Sve cesce nam se desavaju ti crni minuti od po 5-6min bez kosa. Doduse i to je ocekivano kada imas kao jedine opcije cetvrtog pleja i treceg centra na najosetljivijim pozicijama u timu
                      Vec znamo da dobro stisnemo u odbrani, rotacije su skoro pa bile savrsene. Da se polako ukljucuju oboleli u rotaciju pa da podignemo i dodatno nivo igre
                      Druga četvrtina sa Davidovcem, Lazićem, Dobrićem, Simonovićem i Kuridžom je bila brutalna. Prc košarka.

                      Da smo sačuvali dvocifrenu prednost možda bi bilo sve drugačije, ovako kao što si napisao nedostajalo nam i svežine. Iskilavili smo se.

                      Šteta što u ovom periodu nismo kompletni, skockao bi sve Radonja.

                      Koloma ja ne bih ni vraćao. Od mene bi dobio kafu sikterušu, pre bih Uskoku dao minute, ali mislim da Radonja računa na njega.

                      Tako da bez obzira što sam ja stručnjak za košarku (jedan od najvećih u Srbiji), Radonja je ipak bolji od mene i bolje zna.

                      I Radanov će najverovatnije izvisiti, al sam je kriv. Sinoć je odigrao kao da je toga dana ustao na levu nogu.

                      Šta tek reći za Kuza dibiduza. On kao da je pojeo tanjir ludih gljiva.

                      Meni je drago što Evroligu igramo ozbiljno, kod Radonje nema trte mrte i udri brigu na veselje.

                      Samo takvim pristupom možemo napredovati, pogotovo što igramo sa najboljima.

                      Sledi Baskonija. Imamo šanse za pobedu, Španci čim ugledaju Radonju oni se upišaju u gaće od straha.

                      U ABA ligi ne igramo ovo kolo.

                      Sve u svemu ide na bolje.
                      Last edited by Karamazov; 24-02-21, 14:07.

                      Comment


                      • Radonov opasan tremaroš, sinoć se baš pogubio i uplašio.
                        Izgleda da mi navijači više želimo da proigra,nego li on sam.
                        Mora se dosta raditi na samopouzdanju,ali baš svi naši koji se bore za minute.Brine da ne podju Borišinim stopama.
                        Nije sramota,čak naprotiv, angažovati i stručna lica, psiholog i sl.
                        Last edited by L a z a r; 24-02-21, 11:11.

                        Comment


                        • Originally posted by nebitan View Post
                          Ko im donira grojze?
                          Ili im doniraju već gotov proizvod da se ne muče.
                          Nema potrebe vise, kupili su 700 hektara oko Leskovca, bice za jedan cosak podruma kvalitenog chardonnaya, Losmi ce biti glavni degustator, pravice on i legenda zajedno sa bracom ekipu za sledecu sezonu, doduse legendica samo pivo konzumira.

                          Milko i Lipovij likes this.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Druga četvrtina sa Davidovcem, Lazićem, Dobrićem, Simonovićem i Kuridžom je bila brutalna. Prc košarka.

                            Da smo sačuvali dvocifrenu prednost možda bi bilo sve drugačije, ovako kao što si napisao nedostajalo nam i svežine. Iskilavili smo se.

                            Šteta što u ovom periodu nismo kompletni, skockao bi sve Radonja.

                            Koloma ja ne bih ni vraćao. Od mene bi dobio kafu sikterušu, pre bih Uskoku dao minute, ali mislim da Radonja računa na njega.

                            Tako da bez obzira što sam ja stručnjak za košarku (jedan od najvećih u Srbiji), Radonja je ipak bolji od mene i bolje zna.

                            I Radanov će najverovatnije izvisiti, al sam je kriv. Sinoć je odigrao kao da je toga dana ustao na levu nogu.

                            Šta tek reći za Kuza dibiduza. On kao da je pojeo tanjir ludih gljiva.

                            Meni je drago što Evroligu igramo ozbiljno, kod Radonje nema trte mrte i udri brigu na veselje.

                            Samo takvim pristupom možemo napredovati, pogotovo što igramo sa najboljima.

                            Sledi Bakonija. Imamo šanse za pobedu, Španci čim ugledaju Radonju oni se upišaju u gaće od straha.

                            U ABA ligi ne igramo ovo kolo.

                            Sve u svemu ide na bolje.

                            Sa Bayernom izgubio preko 30 razlike, pre ce biti da se upisaju od srece!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Da se ovde ne lazemo..Loyda i mozda Voldena mada sumnjam bi uzeo neki Evroligas sad...Nkoka bi da je zdrav kao sto nije sto posto. Ovo ostalo je na maximumu EC i to nekih daj Boze osrednjih ekipa.

                              Trenutno jedino sto mozemo da radimo jeste da mislimo na sledecu sezonu a to je pre svega osvajanje ABA lige i da spremamo za to. I onako raspadnut Kolom je pauzirao i bez treninga, Rit ce verovatno dati sta je davao, Hal bi trebao deliti minute sa Kolomom gde su oba nestabilna ili ce pak dobiti neke minute ispred Uskokkovic.

                              Ulog je prevelik, ali domaci igraci ako nista bar znaju da igraju PO i kako se to osvaja. Nasa jedina prepreka do ABA smo mi sami, ako budmo fit, ne vidim koji nam tim moze defanzivno parirati i uzeti pobede u PO kuci, nije nemoguce, ali price da smo treci favoriti su sumanuti.

                              Da budem iskren nama bi najmanje u 1/2 odgovarala Igokea ako biram izmedju njih i Mornara, odmah bih uzeo Mornar jer su oni fizicki inferiorni nasprem nas mada nas realno moze svako namuciti.

                              Evroliga nema apsolutno nikakvu vrednost za nas onog momenta kad je zakucala korona jos sa Loydom, jasno je da mi nemamo apsolutno nikakve sanse.

                              Sam roster je grozno napravljen i jedino kompatibilno jeste na mestu keca, ali samo u masti da je ovo Kolom od pre bar dve godine. Salo je ostavio totalni rusvaj od terena do svlacionice i verujem da Radonjic jasno zna sta radi i da je on odavno poceo pripreme za PO ABA lige.

                              Mi u ABA imamo cetiri teska meca i dva laka i krucijalno za nas jeste da osvojimo prvo mesto. nema tu niko doduse lak raspored, svaki mec ce biti bitan i prstace za pozicije, tako se namestilo da svaki tim koji konkurise za PO ima po cetiri derbija, mislim da skoro prakticki svako igra sa svakim...i bice opsta klanica i Evroliga je trenutno samo teret i ne treba tu ne znam sta ocekivati.

                              Ova sezona je jako bitna, nismo dominantni ali smo svakako i dalje bar najkvalitetniji bar za trenera i igrace koji znaju kako se osvaja ABA liga vise puta, svakako Buducnost sa milojevicem i Olimpija su glavni konkurentni, a Mornar i Igokea vrebaju iz prikrajka...

                              Pozelimo srecu svim igracima, treneru i delu uprave KKCZ da i ove godine osvojimo ABA i da sledeca sezona bude novi putokaz naseg kluba ka dizanju u Evroligi i stabilizaciji kluba na svim nivoima.
                              Ti i ne znas ko cini tu upravu, sta ima da im cestitas, ne znas ni sta rade i sta im je opis posla kao i odgovornost.
                              I malo manje prepisuj od mene

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Sa Bayernom izgubio preko 30 razlike, pre ce biti da se upisaju od srece!
                                To sa Bajernom al ovo je sa Zvezdom.

                                Španci se tada uvek ucvikaju i mora njihov trener dobro da ih naloži kako bi pobedili.

                                Comment

                                Working...
                                X