Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Užas.

    Nedostaje Brajant.

    Samo da se Noko što pre vrati.
    Ma kakav crni Brajant , konacno normalna igra nema kaubojstine u igri, najbolji potez Radonjica. Mora se jedino zameriti Radonjicu sto nikog nije doveo ako je istina da je bilo finansijskog prostora za to. Nemamo mi kvaliteta za EL. Obradovic i Covic su nas tag team gengbegovali ove sezone. Bice borba za Aba ali trebalo bi da bude dosta da se uzme , i puna kapa za ovu sezonu.

    Comment


    • Luzerski mentalitet ima ova ekipa. Osvojicemo Aba samo na suv kvalitet. Bukvalno jedva cekam kraj ove sezone u el. Nismo za to trenutno.

      Comment


      • Bravo Legendo, uspeo si jos jedan rekord da oboris, da vodis ekipu koja je dala najmanje koseva za 1/4 u istoriji KCKZ, kao i za poluvreme. Najbolja ti pozvana akcija na kraju sa 13 sekundi do kraja da je istapkas.To ni Alimpiji ni Shakoti nije uspelo.

        Vidi se veliki napredak u nasoj igri, obaramo ofanzivne i defanzivne rekorde na obe strana terena.

        Bravo za davanje sanse svim igracima a pogotovo Simanicu, koji je odigrao tetrisa ponovo dok mu se 5 ice raspadaju a Simona razvalio sa 17 minuta u prvom poluvremenu.

        Playbook iz 4/4 je za anale, kakve su samo akcije pozivane cudo jedno.

        Comment


        • Jako losa realizacija za 2 poena, utisak je kao da je promasen dvocifren broj "zicera".

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Luzerski mentalitet ima ova ekipa. Osvojicemo Aba samo na suv kvalitet. Bukvalno jedva cekam kraj ove sezone u el. Nismo za to trenutno.
            Uopšte ne vidim da smo favoriti za ABA.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Što pre shvatimo da smo ovde samo podkusuri biće dosta lakše prihvatati ovakve poraze.
              Ove sezone,možda na par utakmica nas nisu urnisale sudije.
              Mi bez publike i sa ovim budžetom tj. kvalitetom ,nećemo nikome biti pretnja i vrlo teško će biti ostvareno više od 10 ak pobeda.
              To nam je što nam je.
              Last edited by L a z a r; 23-02-21, 20:07.

              Comment


              • Ocekivano sve...priprema se polako ekipa za PO ABA. Destekovani povredama posle osvajanja kupa posle 4 godine nije se moglo ocekivati bolje. Da uzmemo jos dva trofeja i sl sezone uz neku kvalitetniju upravu da jurimo F8 EL.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ocekivano sve...priprema se polako ekipa za PO ABA. Destekovani povredama posle osvajanja kupa posle 4 godine nije se moglo ocekivati bolje. Da uzmemo jos dva trofeja i sl sezone uz neku kvalitetniju upravu da jurimo F8 EL.
                  Ocekujemo da posetis vinski podrum u Jajincima, verujem da ces naci zajednicki jezik sa mladjim vlasnikom istog podruma.

                  Comment


                  • Kuzmic ja nzm kako da definisem tu pojavu

                    Comment


                    • 4 poena za cetvrtinu je sramota i da se skupimo mi oko zgrade i 10 minuta igramo kosarku. Sto jes jes.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ocekujemo da posetis vinski podrum u Jajincima, verujem da ces naci zajednicki jezik sa mladjim vlasnikom istog podruma.
                        Znamo ko posecuje jutarje programe, mislim da je poverenju dosao kraj..Mora somalijer da misli na svoja ulaganja...vidis kako Terzic blista u Evropi...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nemojte se prepirati, na leto ćete zagrljeni slaviti tiulu i pevati.

                          Comment


                          • Najjaci su majke mi, kao spanska serija

                            Comment


                            • Niko se ne svadja. Samo mora da zna da "legenda" poslednje 4g radi uzasan posao i bacio je u vetar 30m eura a da smo sve ovo mogli LazaR i ja da uradimo ako ne i bolje...dokle ce se menjati treneri, sd itd a ne predsednik koji sa bolesnim budzetima vec 4g dozivljava da sezonu u Evropi zavrsavamo u sezoni skijanja..cak i EC nas je izblamirao..a da je bar samo to...vreme je za opanke tj Zeleznik..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Istina je da Čović sa raspoloživim budžetom ne radi sjajan posao, suviše je tu nepotizma. No mislim da nema šanse da ode.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X