Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Jedino u sto mene interesuje da li je to zelja da bude Zvezda ili je zaista rijec o tome da ce iskoristiti svoje pravo da izaberu tim iz ABA.
    U cemu je razlika?

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Sokići imaju najboljeg trenera lige uz Radonjića. Imaju vremena da treniraju do besvesti, ludilo bi bilo potceniti ih. Ono čemu se nada je da ih nećemo imati za protivnike u polufinalu.
      Imaju sve samo im fali ono što imaju Pavićevići.
      Pored Mege, koja najverovatnije otpada, nama bi idealno bilo da baš sa CDOlimpijom igramo1/2,mada veću prednost dajem Igokei za PO.
      Što bi značilo da crnogorci igraju između sebe za finale.
      Najgori scenario je igrati 1/2 protiv Budućnosti ili Mornara.
      Vrlo teško je izbaciti oba tima iz CG, a naročito ako nemamo prednost domaćeg terena.
      Misliš da ostali neće imati vremena za trening?
      Teško će proći dalje u EC.
      Last edited by L a z a r; 22-02-21, 12:53.

      Comment


      • Mornar je idealan protivnik, to je ekipa koja nije navikla da igra tvrdo na krv i nož. Niti ju je moguće naučiti u kratkom vremenskom periodu. U finalu bih radije Budućnost no COli.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Sokici imaju ozbiljan sastav...ozbiljnog trenera, nema publike pa im se jebe sto je kod njih pozorisna atmosfera, mada opet nisu vise u hrvatskoj, navijaci olimoije su drugaciji..nema tamo vise nekih bilana, coko moko itd..imaju dobre strance plus jaku koji je u nenormalnoj formi i uvek neugodni muric...mornar je pucacka ekipa koja je bez pulena go kurac, tu je onaj beloglavi ali dzaba, nemaju oni dzebane uz svu pomoc sudija...

          Comment


          • Walden putuje sa timom u Kaunas danas (moguce da su vec otisli), sutra posle utakmice (u 19h se igra) se odmah vracaju za Beograd pa ce se u cetvrtak verovatno putovati u Vitoriju.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              U cemu je razlika?
              Jedno je da samo zele a drugo i da djeluju shodno pravu koje su sebi dodjelili

              Comment


              • Znam samo da je Covic pricao o 12domacih igraca, Alimpiju, A licenci itd...voza covek za sve pare..

                Cekajuci nekog Peju mi necemo dobiti nikakvu licencu..mi se mozda pravimo ludi, ali Djordi zna s kim radi..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Napravice Radonja dobar tim na leto. Samo da mi uzmemo aba i obezbedimo el i sl.sezone. Mislim da Radonja nece imati vise od 3-4 amerikanca u ekipi. Ali videcemo....
                  Last edited by Storm; 22-02-21, 17:55.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Napravice Radonja dobar tim na leto. Samo da mi uzmemo aba i obezbedimo el i sl.sezone. Mislim da Radonja nece imati vise od 3-4 amerikanca u ekipi. Ali videcemo....
                    To je nesto na sta mozes kucu da stavis. Napascemo F8 sl sezone..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Šarac, jel' i Kino dobija nogu?
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Jedno je da samo zele a drugo i da djeluju shodno pravu koje su sebi dodjelili
                        Pa jest, ali cak i da zele moraju se pozvati na pravilo da mogu pozvati koga god hoce a ne obavezno sampiona, a na bazi ovog drugog bi izabrali nas samo ako nas zele jer imaju pravo i bilo kog drugog. Drugim recima ako kojim slucajem ne uzmemo titulu a budemo igrali EL to ce biti iskljucivo zbog toga jer nas zele tamo.

                        Comment


                        • Danas protiv Žalgirisa prilika pre svega za Uskokovića i Radanova za još jedno dokazivanje.

                          Ako pobedimo to će biti čudo.

                          Comment


                          • Ma sta u meso bre pa kom obojci kom opanci udri idemmmmmmmo breeeeee.

                            Comment


                            • Milutin Vujicic, plej junior koji je bio u timu od kupa potpisao profesionalni ugovor sa klubom na 4 godine.

                              Comment


                              • Originally posted by Borca View Post
                                Milutin Vujicic, plej junior koji je bio u timu od kupa potpisao profesionalni ugovor sa klubom na 4 godine.
                                Милутин Вујичић рођен је 08.03.2002.године у Подгорици. Одрастао је у Фочи
                                Kakav mu je reprezentativni status ?

                                Comment

                                Working...
                                X