Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi ćemo, najverovatnije, igrati PO protiv ekipa koje su po kvalitetu iste, ako ne i bolje od trenutnog sastava koji ima CZ.
    Da bi bili konkurenti mi bi trebalo da budemo bar za 10-15 poena bolji u startu.
    Ako uprava, tj NČ i DR, misle da je ovakav tim i sastav dovoljan za osvajanje ABA lige mislim da su u velikoj zabludi.

    Comment


    • Prošetaćemo kroz PO [emoji6]

      Comment


      • Originally posted by L a z a r View Post
        Mi ćemo, najverovatnije, igrati PO protiv ekipa koje su po kvalitetu iste, ako ne i bolje od trenutnog sastava koji ima CZ.
        Da bi bili konkurenti mi bi trebalo da budemo bar za 10-15 poena bolji u startu.
        Ako uprava, tj NČ i DR, misle da je ovakav tim i sastav dovoljan za osvajanje ABA lige mislim da su u velikoj zabludi.
        Jarebko free agent. Samo kažem.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Jel si ozbiljan?

          Comment


          • Jedino za kls da ga dovedemo

            Comment


            • Čuo sam neku dezinformaciju da je prelazni prdužen do 1. marta.

              Nema veze, kaparisati za iduću sezonu
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Čuo sam neku dezinformaciju da je prelazni prdužen do 1. marta.

                Nema veze, kaparisati za iduću sezonu
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Bilo je reči da će se produžiti prelazni rok.
                  Biće nategnuto i to baš žestoko.

                  Comment


                  • A kad nije bilo nategnuto sem dve poslednje Radonjine sezone u proslom mandatu? Pa nismo mi nba ekipa da se prosetamo. I drugi imaju ambicije i pare. Osvajamo ove sezone, bez brige. Nece biti lako, ali klasa smo za konkurenciju. Mislim da ih samo povreda nekog naseg nosioca drzi u igri. Ako budemo svi zdravi sanse su im tanke.

                    Comment


                    • Uglavnom smo bili izrazito kvalitetniji od konkurencije.
                      Osim u dva slučaja protiv Budućnosti,a tu je primer kako će izgledati i ove godine. Pritom, mislim da je Mornar dosta "opasniji" rival.
                      Mada, drago mi je što si optimista.
                      Last edited by L a z a r; 22-02-21, 08:05.

                      Comment


                      • Svi nekako zaboravljate cedevitu, oni su po meni jaci od crnogoraca dosta

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Svi nekako zaboravljate cedevitu, oni su po meni jaci od crnogoraca dosta
                          Pogledaj kako su prošli protiv Barana, naročito u Ljubljani.

                          Comment


                          • Ja se ne sekiram previse za rezultat u PO. Prema nekim mojim tracevima iz menadzerskih krugova, ECA ce izabrati Zvezdu za sl sezonu. Jedino u sto mene interesuje da li je to zelja da bude Zvezda ili je zaista rijec o tome da ce iskoristiti svoje pravo da izaberu tim iz ABA.
                            Sta je tu problem, sto ABA moze da kaze uzimate pobjednika ili nikog sto bi opet bilo ok ukoliko imamo interes da liga opstane.

                            Comment


                            • Barani su zavrsili svoje bez pulena lagano

                              Comment


                              • Sokići imaju najboljeg trenera lige uz Radonjića. Imaju vremena da treniraju do besvesti, ludilo bi bilo potceniti ih. Ono čemu se nada je da ih nećemo imati za protivnike u polufinalu.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X