Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde Sarac malo ekskluzive za sportklub forum. Nemoj da si stipsa.

    Comment


    • Comment


      • Zasu ako je to.

        Comment


        • Bartomeu daje lucencu Asvelu zbog Parkera ( Peja ) i k9sarkaskog kompleksa...a ja kad pisem, lud Losmi..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Kako mislis zbog Parkera... ono Bartolomeu se lozio na to kako Parker igra pa iz simpatije dao njegovom klubu licencu?

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Kako mislis zbog Parkera... ono Bartolomeu se lozio na to kako Parker igra pa iz simpatije dao njegovom klubu licencu?
              Ne, jer je svetska kosarkaska zvezda ulozila mnogo novca u klub koji igra EL. Finansije i buducnost su uz to stabilni...

              Da im je Covic predsednik...nesto sumnjam da bi dobili :-)
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • A 'el mora da svetska kosarkaska zvezda bude ta koja obezbedjuje to finansiranje ili je to mozda nebitno?

                Sto se love tice onaj roster im nije nesto za pohvalu - kako po kvalitetu tako i po budzetu, losiji su cak i od nas a to je prilicno tesko.

                Ako uzmemo nas budzet od 2014 kada smo poceli EL pa do danas znaci 7 godina, on je bio prilicno stabilan sa blagim uzlaznim trendom pa ne vidim sta to Asvel moze da ponudi sto Zvezda vec nema, jer nema tog privatnog novca koji je stabilniji od onog koji se obezbedjuje iz drzavnih firmi za koji postoji opsteprihvaceni drustveni konsenzus da ono treba i da se nastavi. Tako da djavola - nije ni budzet u pitanju.

                A da to nema mozda veze sto je ono tamo Francuska a ovo Srbija, a ne zato sto je tamo Parker a ovde Covic? Moj ti je savet da Peji ipak javis da ne dolazi, jer ne moze ni blizu proci kao Parker.

                Comment


                • Originally posted by NaviSK View Post
                  Volden dobija pasos! ������
                  Е у першун и он ће пре мене узети безвизни пасош...

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    A 'el mora da svetska kosarkaska zvezda bude ta koja obezbedjuje to finansiranje ili je to mozda nebitno?

                    Sto se love tice onaj roster im nije nesto za pohvalu - kako po kvalitetu tako i po budzetu, losiji su cak i od nas a to je prilicno tesko.

                    Ako uzmemo nas budzet od 2014 kada smo poceli EL pa do danas znaci 7 godina, on je bio prilicno stabilan sa blagim uzlaznim trendom pa ne vidim sta to Asvel moze da ponudi sto Zvezda vec nema, jer nema tog privatnog novca koji je stabilniji od onog koji se obezbedjuje iz drzavnih firmi za koji postoji opsteprihvaceni drustveni konsenzus da ono treba i da se nastavi. Tako da djavola - nije ni budzet u pitanju.

                    A da to nema mozda veze sto je ono tamo Francuska a ovo Srbija, a ne zato sto je tamo Parker a ovde Covic? Moj ti je savet da Peji ipak javis da ne dolazi, jer ne moze ni blizu proci kao Parker.
                    Meni uopste nije jasno sto ulazim u pricu sa tobom kad ti ne znas kako funicionise bilo sta u savremenoj kosarci.

                    Ovde narod nista ne konta i to je sustinski problem...dzaba tebi i odredjenim ljudima objasnuavati kao svet funkcionise i sta se trazi, vi cete vrteti vasu pricu koja je realna....

                    Peja je samo banalan primer...ali generalno nema klime za tako nesto bas iz razloga tvog razmisljanja koje propagira 75% stanivnika ove zemlje.

                    Zvezda ima potencijal x10 veci od Parkera..ali mladicu moj problem je tvoj sto mislis da je Covic neki Tesla ili genije.... 75% zemlje misli da je drzava i drzavni posao najbolje i najsigurnije nesto...

                    Kad izgubimo i to jedno mesto..bice vam jasno da ovi indijanci sto vode klubove i drzavu nemaju pojma nista i da su priznati izvan granica ove zemlje kao ja u austrijskoj filharmoniji..
                    Last edited by LosmiSK; 09-01-21, 08:29.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Pa evo ucimo Losmi, saznali smo od tebe da nam je za licencu sem hale neophodan i Peja. On da nas kupi pa da nas Bertolomeu klececi moli da udjemo...

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Meni uopste nije jasno sto ulazim u pricu sa tobom kad ti ne znas kako funicionise bilo sta u savremenoj kosarci.

                        Ovde narod nista ne konta i to je sustinski problem...dzaba tebi i odredjenim ljudima objasnuavati kao svet funkcionise i sta se trazi, vi cete vrteti vasu pricu koja je realna....

                        Peja je samo banalan primer...ali generalno nema klime za tako nesto bas iz razloga tvog razmisljanja koje propagira 75% stanivnika ove zemlje.

                        Zvezda ima potencijal x10 veci od Parkera..ali mladicu moj problem je tvoj sto mislis da je Covic neki Tesla ili genije.... 75% zemlje misli da je drzava i drzavni posao najbolje i najsigurnije nesto...

                        Kad izgubimo i to jedno mesto..bice vam jasno da ovi indijanci sto vode klubove i drzavu nemaju pojma nista i da su priznati izvan granica ove zemlje kao ja u austrijskoj filharmoniji..

                        Po cemu ima veci potencijal. Da li se to meri navijacima koji pljuju po svom klubu, da , tu ne da treba da dobijemo A licencu, nego mesto u NBA ligi, tu smo sigurno najjaci na svetu.

                        Potencijal nekog kluba koji gleda EL je sledeci.

                        - velicina zemlje iz koje dolazi EL klub
                        - finansijska i politicka stabilnost te zemlje,
                        - finansijsko stanje kluba kao i mogucnost odrzivog finansiranja
                        - TV PRAVA

                        Posto KKCZ ni blizu ne moze prici Asvelu jer ne moze Srbija da se meri sa Francuskom nikako, TV prava su nesto sto mi ne mozemo nikada da pridjemo, a to su cifre koje se gledaju u El , koliko TV kuca hoce da plati za prenose tog tog kluba u EL.
                        SK placa 400000 eur za pravo prenosa, ove godine smo dobili 500 k i El se odrekao deo svog prihoda od TV prava kao pomoc klubovima koji imaju male TV sponzore.

                        Istorijat, trofeji, tradicija to ostavi za tvoje utopisticke upise ovde , ASVEL, BAYERN, ALBA nikakvu tradiciju niti ime nemaju u evropskim okvirima, samo su pare ovde primarne i velicinu trzista koji oni pokrivaju .

                        A ti se i dalje nadaj privatizaciji bilo kog sportskog kolektiva u Srbiji koji ne donosi profit onome ko ulaze pare.


                        malo off topic,

                        secam se dan dva posle 5tog oktobra kada je Dinkic obecavao ulazak Srbije u EU vec tamo do 2007 godine, mi to zasluzujemo, mi smo deo Evrope, Evo nas 2021 ko o cemu , vlast o ulasku u Eu samo sto nismo i LOSMISK o privatizaciji i odmah dobijanju A licence za EL.
                        Last edited by Šarac; 09-01-21, 11:08.

                        Comment


                        • Pogodio si sustinu Sarac, upravoza to treba da se borimo. Mi smo letargicni i mislimo da od ovoga ne moze bolje i lepo je u opancima. Zalgiris je idealan primer kako jedan klub kupi ceo Baltic da ga gledaju i od svakog domaceg meca prave grandiozan dogadjaj. Manja zemlja, manje trziste i jos privatan klub. Uvek ima nacina ako se gleda u napred,ali ako se gleda u nazad i sadasnjost tu nam buducnost nije svetla.

                          Zvezda je tim koja ima poprilicno veci broj navijaca od mnogo klubova i to se moze dobro iskoristiti, posebno posto su rasuti po celom svetu. Ima dosta stvari koje se mogu popraviti,ali mi radimo skroz suprotno, usresredjujemo se na igracki sastav, dok na klub ne razmisljamo. Kad se digne klub, sve ostalo ce doci samo po sebi.

                          Ako ne mozemo da dobijemo licencu koja se deli sakom i kapom sta onda? Jel lepo spomenuo Covic sopstvenu halu za indor sportove..nije to dzabe rekao,shvata i on da bi time nasa sredstva bila znatno uvecana...

                          Sve je lepo nacrtano, ali nema to kod nas da precrta....ruke naseg slikara su smestene u fioku i ne mogu se zivuci odatle..

                          Evo neka bude po vasem,ne mozemo nista, sedite, gledajte i onda ronite suze kad nas za koju godinu izbace...jer eto, mi dajemo svoj maksimum xD
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Vec vidim da kao sto je Covic imao Ristovica, Peja ce imati Losmija.... eee Losmi Losmi ko da te ne znamo.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pogodio si sustinu Sarac, upravoza to treba da se borimo. Mi smo letargicni i mislimo da od ovoga ne moze bolje i lepo je u opancima. Zalgiris je idealan primer kako jedan klub kupi ceo Baltic da ga gledaju i od svakog domaceg meca prave grandiozan dogadjaj. Manja zemlja, manje trziste i jos privatan klub. Uvek ima nacina ako se gleda u napred,ali ako se gleda u nazad i sadasnjost tu nam buducnost nije svetla.

                              Zvezda je tim koja ima poprilicno veci broj navijaca od mnogo klubova i to se moze dobro iskoristiti, posebno posto su rasuti po celom svetu. Ima dosta stvari koje se mogu popraviti,ali mi radimo skroz suprotno, usresredjujemo se na igracki sastav, dok na klub ne razmisljamo. Kad se digne klub, sve ostalo ce doci samo po sebi.

                              Ako ne mozemo da dobijemo licencu koja se deli sakom i kapom sta onda? Jel lepo spomenuo Covic sopstvenu halu za indor sportove..nije to dzabe rekao,shvata i on da bi time nasa sredstva bila znatno uvecana...

                              Sve je lepo nacrtano, ali nema to kod nas da precrta....ruke naseg slikara su smestene u fioku i ne mogu se zivuci odatle..

                              Evo neka bude po vasem,ne mozemo nista, sedite, gledajte i onda ronite suze kad nas za koju godinu izbace...jer eto, mi dajemo svoj maksimum xD

                              Vrlo dobro znas sa cime sam se bavio kada je nas KKCZ u pitanju i video sam na licnom primeru koliko je to navijaca spremno da svojim parama stanu iza kluba kada taj isti pojedinac nema nikakav povratni benfit od tog kluba.

                              Udji na sajt KKCZ ima tabela tamo donatora, pa imenom i prezimenom broj ljudi koji su se bili spremni da doniraju svoje pare kao pomoc klubu


                              A taj broj je malo preko 1.000 ljudi ( manje od 5 % su ljudi iz dijaspore) od cega je sigurno vise od pola forumasa sa RSBa, i sezonci.Iz te akcije smo uspeli da skupimo dobra sredstva nekim drugim akcijama, da privucemo i neke sponzore, ali zajebi me vise te prica da mi imamo neku navijacku bazu sem u pljuvanju po drustvenim mrezama. NEMAMO.Imamo jednokratnu, kada smo u uspesni, kada smo tu negde u vrhu u EL, a to nismo bili nijednom, najveci nam uspeh top 9 u ovom formatu, bili smo interesatni navijacima jer je fudbal bio u qrzu, kada vise nismo oko top 8 , daj menjaj, sklanjaj, pljuj , dovodi dok ne promenimo 88 igraca.

                              Litvanija, jedan sport , jedan klub, drzava u EU, nikakvih politickih sukoba, klub sa ogromnom tradicijom, kakve veze ima broj navijaca, kada imaju 15.000 pretplatnih karata i 1 milion aktivnih navijaca, koji ne teraju svoju legendu sa klupe u prvoj sezoni kao pocetnika iako su bili fenjerasi.
                              Nemoj da nas povezujes sa Zalgirisom ni u kakvom kontekstu, vredjas taj klub i njihove navijace bilo kakvom vezom sa nasim klubom.

                              Produdi se, 2021 godina je, samo novac = interes i to privatni.

                              Covic hoce halu,naravno da hoce, da li AV moze sada da kaze evo drzava ce da gradi halu samo za KKCZ, pa nece. Da li ce neki privatnik da dobije zemljiste za dzabe i dozvole da gradi halu i da je pokloni KKCZ jer je njegov navijac, pa nece.

                              Cemu hala ako je prazna, ako nemas publiku, ako nemas sadrzaje, pa eno ti Arene, kada ce se igrati sa publikom, sta mislis da je u privatnom vlasnistu, da li bi ostao kamen na kamen od te hale s obzirom kako se koristi i koliko donosi para tokom godine.

                              Dugacka tema, ali sto kazu ostale kolege, cemu moje pisanje ovde kada ti ne zelis nista da prihvatis od onoga sto pisem a oko DIDa svakako sam kompetentan da pricam jer sam jedan od osnivaca i pokretaca te akcije. Za sve mi mozes zameriti i napisati da sam BOT ili sta vec ali oko te akcije ne mozes mi nista napisati sem da budes zlurad po obicaju.

                              Comment


                              • Meni te price oko velikih trzista nikako ne piju vodu. EL je organizacija koja u finansijskom delu jeste na nivou FIBA Lige sampiona. Pogledajte samo nagradne fondove. Evo koga u Engleskoj boli ona stvar za kosarku? Mozes ti da napravis tim u Londonu uvedes ga u EL. Medjutim, jer zaista neko misli da Engleze boli ona stvar za kosarku.
                                Djordi je najvece zlo koje se desilo Evropskoj kosarci i nadam se skorijem gasenju ove i ovakve EL.

                                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                                Last edited by Laza Kacanski; 09-01-21, 12:14.

                                Comment

                                Working...
                                X