Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ne znam sto s dozvoljava ovi upisi posebno od komsija. Da objasnim sve. Filip je kriv iz ocitog razloga, nesloga je pocla od tog momenta kad je provaljeno da lik nema nikakvu referencu za EL,mada sam to pisao i pre dve godine. Uneo se nemir medju igracima i od dobre atmosfere doslo je do velike podele. Izmedju ostalog to moz biti jedan od razloga zasto je Tomic pobegao, mi kao navijaci nismo dobili odgovor zasto je on pobegao, a kad je tako i kad se niko nije oglasio, jasno da je razlog jako tezak i da bi uticalo na navijace.

    Sve sto je trebalo da se uradi pred pocetak sezone da umesto Filipa npr pojuris Gordica, dajem obican primer gde bi on sigurno pristao, igrao je za sve, uz finu lovicu mogao je doci bez problema i cela prica bi bila resena. Avramovic nam los, svi su nam losi bili sm Filipa,jbga od necega mora da pocne.

    Kljucni momenti su s tada desili, ne znam razlog ali onako ispizdelog Tomica vidti,jasno je...onda krecu botovi sa pricom kako ide u Oly, sad mu se kao izjalovilo i slicn gluposti kao sto su pricali za Deja i racun za Baskoniju kao da zovs Mars a ne usranu Baskoniju...

    Na mesec dana traganja za trenerom i od svih dostupnih trenera,mi smo uzeli Sakotu, koji ne zna gde je levo. Onda ovde dodju strucnjaci i kazu nije Dejo za ovu EL, ali jeste Tomic, Gavrilovic i Sakota... pish zivi ali moze svako da napravi acount ovd tako da eto...slobdoni trnri ne bi bili slobodni da nisu dobili otkaz i te price eno vidis onog gubi a vi ste ga hteli u Zvezdi...po tom osnovu ne bi imali dosta igraca u sastavu...

    Dejan je preuzo Zvezdu u ubedljivo gorem momentu..kad su treneri sedeli preko noci,kad im njije bilo zdravstveno dobro a imali su jedva 40godina...kada smo davali za Samardzinskog zapolusezonu 200k i kad su nam stranci bili Skot, Braun i ostala buranija... veoma dobar momenat za preuzimanje Zvezde. Takodje zadnje dve sezone u EL su slabije od ove, gde igraju opasni timovi u 3pm...sem prvih 5-6timova uz Fener sve ostalo je krsh...

    Pogledati samo juce Baskoniju je dovoljno...sem Gruzijca nemaju kvalitetnog igraca i vecina igraca tu nije videla EL pre ili su bili neki average EC nivo u najboljem slucaju...

    Sad svakako treba biti uz klub, sinoc je bitno bilo sto pola ljudi nije ni gledalo mec, bilo ravnodusno i niko se ziv nije iznervirao..ili ne vise od 20% navijaca.

    Sta smo mi doveli od stranaca ono je jeza da te uhvati, igrac koji ne prave razliku uz domaceg drvosecu Lazica i Davidovca to je ceo tim. Stimac je bukvalno znak ove Zvezde, napaljen,umisljen da je top igrac a buse ga kao reseto, bolje da su poslali njega u FMP a ne Kuzmica...

    Sad treba doci u halu i nema prodaje titule znojavom i limaru...jedino ako se da puna podrska mozmo spreciti pljacku koja se desava van terena. To do sada i budali treba da bude jasno...puna hala i nema predaje!!! Ne damo titulu po svaku cenu a ovde jedino navijaci mogu pomoci..posto je tim sa sve trenerom u teskom nokdaunu....

    Braco cigani, posebno vi iz Bga i Borce..ako volite Zvezdu i zelite titulu, Pionir mora da progovori,mora da bude puno i ne dati partizanima vec ocigledno dogovorenu titulu!!!! Sad se pokazuje da li si navijac ili...!!!





    Molim moderaciju da proveri da li je neko od Delija hakovao ovaj profil i upao i napisao ovo.

    Svako ko misli da bilo ko moze da promeni ovu igru grdno se vara, ova sezona je otisla niz vodu odavno a ko ima zelje i zivaca da se nada neka nastavi da gleda , ravna linija sto se mene tice, ne zelim da me neko pravi budalom , ako se nekim cudom desi da se uzme titula, super, bravo, ako se ne uzme, totalni reset kako kluba tako i navijaca i da se vratimo tamo gde i zasluzujemo, da pracenje kk se svede na pracenje Rk kluba, OK kluba ili bilo kog kluba iz SD. SAMO FK i svi zadovoljni. Toliko i zasluzujemo.
    Last edited by Šarac; 28-02-20, 12:48.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      [/B]



      Molim moderaciju da proveri da li je neko od Delija hakovao ovaj profil i upao i napisao ovo.

      Svako ko misli da bilo ko moze da promeni ovu igru grdno se vara, ova sezona je otisla niz vodu odavno a ko ima zelje i zivaca da se nada neka nastavi da gleda , ravna linija sto se mene tice, ne zelim da me neko pravi budalom , ako se nekim cudom desi da se uzme titula, super, bravo, ako se ne uzme, totalni reset kako kluba tako i navijaca i da se vratimo tamo gde i zasluzujemo, da pracenje kk se svede na pracenje kk kluba i ok kluba, Toliko i zasluzujemo.
      Hmmmm, ne mozemo biti na istim stranama. Samo partizan ne volim vis od ovakvog covica trenutno...oni igraju valcer a za valcer treba dvoje...jdino navijaci ovo mogu okrenuti i niko vise....

      Poptuno je tacno mislim i ako je u principu nagadjanje...covic je spustio gard i nema ga nigde, potpuno sve jasno...njima ne bih dao crno ispod nokta a kamoli titulu...ako dozvolimo da usrani limar uzme titulu tj da se titule u principu namestaju na neki nacin..onda jbm ja ovu kosarku...

      Nema sanse da je covic bas ovoliko glup..iskreno ocekujem da se neko povredi ala Dangubic i da krene kraj...do juce sam se nadao da nije tako, ali kad sam video Lukasa...sv mi je kristalno jasno..ono nijedan ozbiljan klub ne bi doveo..ono cudo nije za krku trenutno...i Kouzi je za njega Vestbruk...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Mnoooogo je ovo lose izgledalo.
        Prvo, kretanje, jel moguće da kod pozivanja akcije, Stimac ne zna gdje treba da stoji?! Mlaki blokovi, najbolji suter mora da se čupa i brzinom bježi od čuvara i kad primi loptu mora da otrči na 10m od kosa i napada licem...
        Da li je moguće da imamo Simanica sa 40%+ suta za 3p a ne napadamo iz popa? Ako je odbrana fokusirana na Berona, valjda je neko sam, gdje je skauting? Zašto Sengelija, jedini igrač Baskonija koji može sam da kreira, ne bude udvojen na ceonoj, posebno u situacijama kad mu plej spušta loptu na 45°(pg im očajan suter)!
        Gdje je skok, zašto se pripaljuje za 3p kada u reketu nemamo igrača?
        Svih ovih hiljadu gde kako i zašto svodi se na jedno jedino pitanje - kamo struka?
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ako si procitao stapise gore, da nije radio u normalnim uslovima i da nije pricao sa sonetom iz Zeleznika, onda ti je valjda jasno zasto nije ostao. Ako opet nij,protrljaj tu celu na avataru, izaci ce ti objasnjenje..
          Ne, nigde nije napisano a jos manje je on izrekao koji su to tacno nenormalni uslovi koje je prihvatio Alimpije a koje nije mogao da prihvati Radonjic. Zasto ne kazes direktno nego okolisas?

          Ono sto je on rekao jeste da ne moze da mu se garantuje da ce igraci biti placeni na vreme, kao i da ce ostati manje vise isti roster sto je bilo nemoguce.
          Ako je i bilo sukoba sa Nebojsom, on se desio nakon sto je Radonjic odlucio da ne ostane, pa je sukob nastao jer je ovaj istrtljao na istoj konferenciji za stampu kako se duguje lova igracima.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            ....ova sezona je otisla niz vodu odavno...
            Kada tacno?

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Svih ovih hiljadu gde kako i zašto svodi se na jedno jedino pitanje - kamo struka?
              Nisu to cista posla, ne znam sta je ali da nakon 10 dana treninga izgledaš onako...

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Bio sam jedan od mazohista koji je gledao ovu utakmicu. Neverovatno je da su sve pogresno odigrali i postavili. Pa da su nasumicno birali petorke to bi bolje izgledalo. Nikakva reakcija sa klupe nema bez obzira sta igramo na terenu. Neverovatno je da Davidovac skoro svo vreme igra na 3 gde nema brzinu i apsolutno nikakvu prednost. Jedina pozicija gde ne moze nista da doprinese. Bukvalno bilo koja druga pozicija mu je bolja. Centra bi bolje igrao. 2 napada je cuvao Sengeliju sinoc i oba puta ga je odbranio. Sengelia je pravio malu decu i Marku i Gistu. Postavka igre gde ti je Odzo na 5 a Gist na 4 a Lorenco na pleju je toliko suluda da ne znam ni odakle da krenem. Odzo i Gist ne mogu nista u reketu, guse jedan drugog. Lorencova najlosija strana je sut spolja a ako popunis reket sa Odzom i Gistom skracujes mu opcije u napadu pa ti pored Odza i Gista i Lorenco deluje kao amater.
                Neverovatno je da posle ovoliko vremena i posle 10 dana sa samo 1 utakmicom mi jos losije izgledamo nego pre. Nikakve se kretnje ne znaju na terenu. Kao razbijena banda.
                Pracenje desavanja na terenu = 0. Evo sinoc Beron ubaci 2 puta lagano i Ivanovic mu odmah menja cuvara, odmah izlazi Dzening iz igre. Na drugoj strani Silds pravi malu decu Lazicu, ne moze lasom da ga uhvati(odavno neki igrac nije ovako ponizio Lazica) nasu klupu zabole da i pokusaju nesto da promene. Zacrtali su da Lazic igra prvu cetvrtinu i to je to. Briga ih za desavanja na terenu. U poslednje vreme najbolje smo igrali kada smo snizavali petorku. Dobijali na brzini i spejsingu(bez obzira na sve mi u timu imamo bas dobrih sutera spolja) a sinoc nismo ni probali nizu petorku.
                Lukas deluje kao vanredno brz igrac ali je tako bolno daleko od bilo kakve takmicarske forme. Valjda ce to u ABA izgledati bolje.

                Suludo je da posle 4-5 meseci od pocetka sezone mi u napadu imamo samo 2 opcije: cekamo Berona da sam izadje iz bloka ili da neko sutne preko ruke trojku u poslednjim sekundama napada.
                Kamo struka?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Nisu to cista posla, ne znam sta je ali da nakon 10 dana treninga izgledaš onako...
                  Ja sam potpuno uveren da bi prosečan forumaš, vođen isključivo zdravim razumom, bez obzira na znanje, imao isti ili bolji učinak sa ovim timom, jer bi za razliku od onih kojima je to posao makar pokazao interesovanje i želju da nešto uradi.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Naša igra izgleda ovako u audio vizuelnom smislu:

                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Vidi se da je opste rasulo u igri tima, valjda se to i dodatno pojaca kada je Gavrilovic onaj koji sedi na klupi kao prvi trener (znamo kako je to izgledamo u onih mesec i nesto dana u Oktobru i Novembru).
                      Zanima me iskreno hoce li "pristup" u nedelju u plej-of utakmici (po znacaju) biti opet kao da je utakmica Kineske lige u pitanju.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Kada tacno?
                        Produzavanjem Filipa, pa onda povreda Kuzmica, pokusaj sa DB, odlaskom Tomica,suspenzija Gista, zvizdanje igracima , verbalni sukob igraca sa navijacima zvizdacima, konf za stampu, pa onda sklanjanje Filipa, pa slanje Kuzmica u Fmp , ne racunanje na OJA da bi sada imao minutazu.
                        Da nam je Fegi SD bilo bi ga sramota da vodi klub pa bi sam otisao.

                        Bilo sta od ovoga je pocetak kraja, ako posle svega ovoga ocekujes da neko carobnim stapicem okrene sezonu onda vi ( ne mislim na tebe licno) ili trolujete ili ne pratite kosarku.


                        Futura od prosle sezone je slika i prilika ovoga sto se nama desava stim sto prosle godine imali su par domacih igraca koji su mogli koliko toliko da izguraju neku pobedu, mi to ove sezone nemamo od domacih. Nama su titulu doneli domaci igraci prosle sezone pojacani Beronom i Fayeom koji su imali zelju da osvoje svoj prvi trofej u karijeri.

                        I ove sezone imamo strance sa ili bez trofeja, ali nisu vise gladni , Beron sebe vec vidi kao zamena Kerola, LB razmislja da li ka NBA ili neko od ovih bogatasa iz El, Gist odradjuje onoliko koliko smatra da treba jer mu je plata manja nego u PAO ali po prinicipu srce hoce ali dupe klokoce. Stratosa je imao onaj bljesak protiv Pao i izgleda kao amater trenutno, Lukas, pa ajde Laki napravi od ovog profesionalca par klipova nista on nije izgledao manje smesnije od Filipa na terenu sinoc. Ucinilo mi se par puta da vodi loptu za plazu.

                        A on je profi i ima nastup u NBA.

                        Pola miliona eur sto ce Borisa uzeti ili je vec uzeo od igranja kosarke KKCZ je najveci zlocin za poreske obveznike a i navijace ovog kluba koji su placali ulaznice da bi klub mogao da placa plate. Za sta? Za tri faula u 4 minuta.

                        Juce svaka cast MKJ koji nije mogao Sengeliju da cuva zbog kvaliteta doticnog ali je jedino nesto pokusavao i pokazivao zelju da se bori, cak i pokazao malo mozga sa par dodavanja u reketu.

                        Ponavljam ja ni prosle godine nisam bio neki optimista , bio sam u strahu od Future da ce oni placenici zaigrati na cist kvalitet, pa smo ih rutinirali u Bgdu, ove sezone smo samo zamenili uloge.

                        Ne mozes celu sezonu da vozis jednu utakmicu u 6stoj brzini i da pokazes mnogima U EL da si tvrd orah, a da posle 5 utakmica lelemudis, pa nece moci tako.

                        AKo ima jos optimista u srecan kraj ove sezone, to cemo videti u nedelju koliko zaludnih ili zaludjenih ima koji ce doci da isprate vestacko disanje ili totalni raspad sezone u zavisnosti od toga sta bude rez na semaforu.

                        Ne uzimanje ABA lige ove sezone je kraj ovog koncepta, KK ce se vratiti tamo gde treba da bude, samo puku clan SD u senci FK kluba i navijaci vecinski koji prate CZ da se vrate svojim korenima i na marakanu a da se uspostavi red u ovom drustvu kako je mastermind ove drzave i zamislio. I Vuk sit i ovce na broju.
                        Last edited by Šarac; 28-02-20, 15:01.

                        Comment


                        • Nada ljudima umire poslednja....i ja verujem da je kasno bilo sta da se uradi, ali je ljudski nadati se cudu.

                          Comment


                          • Sarac vec pravi alibi za covica kojeg nije ni pomenuo a sve ostale ispljuvao...jasno je kuda ovo vodi..

                            Samo navijaci mogu ovo spasiti, stavili su nas u vestacku komu...nema opiranja dok nas limar siluje..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post

                              Ne uzimanje ABA lige ove sezone je kraj ovog koncepta, KK ce se vratiti tamo gde treba da bude, samo puku clan SD u senci FK kluba i navijaci vecinski koji prate CZ da se vrate svojim korenima i na marakanu a da se uspostavi red u ovom drustvu kako je mastermind ove drzave i zamislio. I Vuk sit i ovce na broju.
                              Ja se bogme na marakanu vise ne vracam....fudbal je u Srbiji propala rabota sem za "menadjere", i po meni sport za zaludjenike.
                              Nesto ne verujem da je ovo mastermind osmislio, jer smo imali budzet za velika dela a realizacija nam je bila uzasna. Jedino ako je Covic namerno dovodio giliptere od trenera, u sta mi je nesto tesko da pocnem da verujem da je namera postojala radi losijeg rezultata....
                              Last edited by mmajstor; 28-02-20, 15:12.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                da se uspostavi red u ovom drustvu kako je mastermind ove drzave i zamislio. I Vuk sit i ovce na broju.
                                I za taj mastermind plan je suknuto ovoliko novca u KKCZ?
                                Ima i navijaca Partizana koji misle da je sipanje novca u KK Partizan plan da se isti baci u dugove i ugasi ili natera na "UPPR", mozda je mastermind i pobrkao planove ili ih mesecno menja, pa jedan mesec planira da vrati Partizan na tron u kosarci, a Zvezdu i Covica gurne u drugi plan, a vec sledeci planira nastavak titula za KKCZ.

                                Comment

                                Working...
                                X