Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio sam jedan od mazohista koji je gledao ovu utakmicu. Neverovatno je da su sve pogresno odigrali i postavili. Pa da su nasumicno birali petorke to bi bolje izgledalo. Nikakva reakcija sa klupe nema bez obzira sta igramo na terenu. Neverovatno je da Davidovac skoro svo vreme igra na 3 gde nema brzinu i apsolutno nikakvu prednost. Jedina pozicija gde ne moze nista da doprinese. Bukvalno bilo koja druga pozicija mu je bolja. Centra bi bolje igrao. 2 napada je cuvao Sengeliju sinoc i oba puta ga je odbranio. Sengelia je pravio malu decu i Marku i Gistu. Postavka igre gde ti je Odzo na 5 a Gist na 4 a Lorenco na pleju je toliko suluda da ne znam ni odakle da krenem. Odzo i Gist ne mogu nista u reketu, guse jedan drugog. Lorencova najlosija strana je sut spolja a ako popunis reket sa Odzom i Gistom skracujes mu opcije u napadu pa ti pored Odza i Gista i Lorenco deluje kao amater.
    Neverovatno je da posle ovoliko vremena i posle 10 dana sa samo 1 utakmicom mi jos losije izgledamo nego pre. Nikakve se kretnje ne znaju na terenu. Kao razbijena banda.
    Pracenje desavanja na terenu = 0. Evo sinoc Beron ubaci 2 puta lagano i Ivanovic mu odmah menja cuvara, odmah izlazi Dzening iz igre. Na drugoj strani Silds pravi malu decu Lazicu, ne moze lasom da ga uhvati(odavno neki igrac nije ovako ponizio Lazica) nasu klupu zabole da i pokusaju nesto da promene. Zacrtali su da Lazic igra prvu cetvrtinu i to je to. Briga ih za desavanja na terenu. U poslednje vreme najbolje smo igrali kada smo snizavali petorku. Dobijali na brzini i spejsingu(bez obzira na sve mi u timu imamo bas dobrih sutera spolja) a sinoc nismo ni probali nizu petorku.
    Lukas deluje kao vanredno brz igrac ali je tako bolno daleko od bilo kakve takmicarske forme. Valjda ce to u ABA izgledati bolje.

    Suludo je da posle 4-5 meseci od pocetka sezone mi u napadu imamo samo 2 opcije: cekamo Berona da sam izadje iz bloka ili da neko sutne preko ruke trojku u poslednjim sekundama napada.

    Comment


    • Originally posted by Ivan9 View Post
      Bio sam jedan od mazohista koji je gledao ovu utakmicu. Neverovatno je da su sve pogresno odigrali i postavili. Pa da su nasumicno birali petorke to bi bolje izgledalo. Nikakva reakcija sa klupe nema bez obzira sta igramo na terenu. Neverovatno je da Davidovac skoro svo vreme igra na 3 gde nema brzinu i apsolutno nikakvu prednost. Jedina pozicija gde ne moze nista da doprinese. Bukvalno bilo koja druga pozicija mu je bolja. Centra bi bolje igrao. 2 napada je cuvao Sengeliju sinoc i oba puta ga je odbranio. Sengelia je pravio malu decu i Marku i Gistu. Postavka igre gde ti je Odzo na 5 a Gist na 4 a Lorenco na pleju je toliko suluda da ne znam ni odakle da krenem. Odzo i Gist ne mogu nista u reketu, guse jedan drugog. Lorencova najlosija strana je sut spolja a ako popunis reket sa Odzom i Gistom skracujes mu opcije u napadu pa ti pored Odza i Gista i Lorenco deluje kao amater.
      Neverovatno je da posle ovoliko vremena i posle 10 dana sa samo 1 utakmicom mi jos losije izgledamo nego pre. Nikakve se kretnje ne znaju na terenu. Kao razbijena banda.
      Pracenje desavanja na terenu = 0. Evo sinoc Beron ubaci 2 puta lagano i Ivanovic mu odmah menja cuvara, odmah izlazi Dzening iz igre. Na drugoj strani Silds pravi malu decu Lazicu, ne moze lasom da ga uhvati(odavno neki igrac nije ovako ponizio Lazica) nasu klupu zabole da i pokusaju nesto da promene. Zacrtali su da Lazic igra prvu cetvrtinu i to je to. Briga ih za desavanja na terenu. U poslednje vreme najbolje smo igrali kada smo snizavali petorku. Dobijali na brzini i spejsingu(bez obzira na sve mi u timu imamo bas dobrih sutera spolja) a sinoc nismo ni probali nizu petorku.
      Lukas deluje kao vanredno brz igrac ali je tako bolno daleko od bilo kakve takmicarske forme. Valjda ce to u ABA izgledati bolje.

      Suludo je da posle 4-5 meseci od pocetka sezone mi u napadu imamo samo 2 opcije: cekamo Berona da sam izadje iz bloka ili da neko sutne preko ruke trojku u poslednjim sekundama napada.
      Ma Filip je kriv, ajde napravi jos jedan klip.

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Zacrtali su da Lazic igra prvu cetvrtinu i to je to. Briga ih za desavanja na terenu.
        Ovo traje duži period. Četvorica igrača moraju odigrati celu četvrtinu ili trojica.

        Duži period startne petorke su nam očajne. Imali smo jedno vreme Dobrića, Berona i Borišu.

        Pičvajz u odbrani, posle prve četvrtine uvek dvocifren zaostatak.

        Sada imamo Lorenca, Berona, Lazića, Kuridžu i Štimca.

        U napadu jedina nada Beron. Protivnik maksimalno pažnju na njega i završio je posao.

        Ne znam kako da objasnim neke stvari. Oni ovo možda i namerno rade, odlučili ljudi da se sprdaju.

        Comment


        • Filip nije kosarkas za EL. KLS i ABA je njegov maksimum. Ostace za sva vremena oni njegovi rekordi u EL. Pitanje je da li ce ikada biti oboreni.

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Zasto bi se Dejo vracao da cupa Zvezdu iz govana u koja je uvalio covic? Oterao najboljeg trenera u nasoj istoriji i on sad da se vrati da cupa ono sto je coravi zasrao? Zasto, da bi ga oterao posle 2-3 sezone opet? Pa jedino ako je lud
            Zasto bi bilo koji trener to uradio a ne samo Radonjic? Pa mozda zato sto bi to bio celendz za nekog trenera, i dobra prilika da se pokaze u teskoj situaciji. Znaci nije posao za Radonjica vec samo za mnogo kvalitetnije trenera koji umeju da vade iz govana, a za takve verovatno nema para a ni volje Covica da ih dovodi.

            A nije njega niko oterao posto je odradio 4godisnji ugovor do kraja (duze nego u Bajernu), i odustao od produzenja ugovora jer nije mogao da racuna na postojece igrace nego je morao da kreira novi tim iz pocetka evidentno slabijeg kvaliteta. Sto puta ispricana prica. Prelazak sa 9 pozicije u Evroligi na neku nizu sigurno bi mu oborilo cenu koja je u tom trenutku bila na vrhuncu. Znaci karijerista kao i svaki drugi trener, tako nas manite price da je njemu Zvezda nesto drugacija od drugih klubova kada smo u praksi videli da to nije slucaj. Na onoj poslednjoj konferenciji za stampu se isplakao na sva zvona kako je klub ostao bez para, a naredne sezone Alimpije dosao do 10 pobeda u evroligi i na korak od osvajanja ABA. Znaci ta prica je bila zesce sranje i samo je posluzila kao opravdanje da se ne produzava ugovor i cuva sopstveni rezultat radi odrzavanja svoje cene.

            Comment


            • Ne znam sto s dozvoljava ovi upisi posebno od komsija. Da objasnim sve. Filip je kriv iz ocitog razloga, nesloga je pocla od tog momenta kad je provaljeno da lik nema nikakvu referencu za EL,mada sam to pisao i pre dve godine. Uneo se nemir medju igracima i od dobre atmosfere doslo je do velike podele. Izmedju ostalog to moz biti jedan od razloga zasto je Tomic pobegao, mi kao navijaci nismo dobili odgovor zasto je on pobegao, a kad je tako i kad se niko nije oglasio, jasno da je razlog jako tezak i da bi uticalo na navijace.

              Sve sto je trebalo da se uradi pred pocetak sezone da umesto Filipa npr pojuris Gordica, dajem obican primer gde bi on sigurno pristao, igrao je za sve, uz finu lovicu mogao je doci bez problema i cela prica bi bila resena. Avramovic nam los, svi su nam losi bili sm Filipa,jbga od necega mora da pocne.

              Kljucni momenti su s tada desili, ne znam razlog ali onako ispizdelog Tomica vidti,jasno je...onda krecu botovi sa pricom kako ide u Oly, sad mu se kao izjalovilo i slicn gluposti kao sto su pricali za Deja i racun za Baskoniju kao da zovs Mars a ne usranu Baskoniju...

              Na mesec dana traganja za trenerom i od svih dostupnih trenera,mi smo uzeli Sakotu, koji ne zna gde je levo. Onda ovde dodju strucnjaci i kazu nije Dejo za ovu EL, ali jeste Tomic, Gavrilovic i Sakota... pish zivi ali moze svako da napravi acount ovd tako da eto...slobdoni trnri ne bi bili slobodni da nisu dobili otkaz i te price eno vidis onog gubi a vi ste ga hteli u Zvezdi...po tom osnovu ne bi imali dosta igraca u sastavu...

              Dejan je preuzo Zvezdu u ubedljivo gorem momentu..kad su treneri sedeli preko noci,kad im njije bilo zdravstveno dobro a imali su jedva 40godina...kada smo davali za Samardzinskog zapolusezonu 200k i kad su nam stranci bili Skot, Braun i ostala buranija... veoma dobar momenat za preuzimanje Zvezde. Takodje zadnje dve sezone u EL su slabije od ove, gde igraju opasni timovi u 3pm...sem prvih 5-6timova uz Fener sve ostalo je krsh...

              Pogledati samo juce Baskoniju je dovoljno...sem Gruzijca nemaju kvalitetnog igraca i vecina igraca tu nije videla EL pre ili su bili neki average EC nivo u najboljem slucaju...

              Sad svakako treba biti uz klub, sinoc je bitno bilo sto pola ljudi nije ni gledalo mec, bilo ravnodusno i niko se ziv nije iznervirao..ili ne vise od 20% navijaca.

              Sta smo mi doveli od stranaca ono je jeza da te uhvati, igrac koji ne prave razliku uz domaceg drvosecu Lazica i Davidovca to je ceo tim. Stimac je bukvalno znak ove Zvezde, napaljen,umisljen da je top igrac a buse ga kao reseto, bolje da su poslali njega u FMP a ne Kuzmica...

              Sad treba doci u halu i nema prodaje titule znojavom i limaru...jedino ako se da puna podrska mozmo spreciti pljacku koja se desava van terena. To do sada i budali treba da bude jasno...puna hala i nema predaje!!! Ne damo titulu po svaku cenu a ovde jedino navijaci mogu pomoci..posto je tim sa sve trenerom u teskom nokdaunu....

              Braco cigani, posebno vi iz Bga i Borce..ako volite Zvezdu i zelite titulu, Pionir mora da progovori,mora da bude puno i ne dati partizanima vec ocigledno dogovorenu titulu!!!! Sad se pokazuje da li si navijac ili...!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Zasto bi bilo koji trener to uradio a ne samo Radonjic? Pa mozda zato sto bi to bio celendz za nekog trenera, i dobra prilika da se pokaze u teskoj situaciji. Znaci nije posao za Radonjica vec samo za mnogo kvalitetnije trenera koji umeju da vade iz govana, a za takve verovatno nema para a ni volje Covica da ih dovodi.

                A nije njega niko oterao posto je odradio 4godisnji ugovor do kraja (duze nego u Bajernu), i odustao od produzenja ugovora jer nije mogao da racuna na postojece igrace nego je morao da kreira novi tim iz pocetka evidentno slabijeg kvaliteta. Sto puta ispricana prica. Prelazak sa 9 pozicije u Evroligi na neku nizu sigurno bi mu oborilo cenu koja je u tom trenutku bila na vrhuncu. Znaci karijerista kao i svaki drugi trener, tako nas manite price da je njemu Zvezda nesto drugacija od drugih klubova kada smo u praksi videli da to nije slucaj. Na onoj poslednjoj konferenciji za stampu se isplakao na sva zvona kako je klub ostao bez para, a naredne sezone Alimpije dosao do 10 pobeda u evroligi i na korak od osvajanja ABA. Znaci ta prica je bila zesce sranje i samo je posluzila kao opravdanje da se ne produzava ugovor i cuva sopstveni rezultat radi odrzavanja svoje cene.
                Te sezone Radonja uopste nije pricao sa covicem kao i vecina igraca, nije se dobijale pare i gasio se pozar svakodnevno...Kad je dosao Alimpije bilo je mnogo vise novca...I PAZI SAD OVO...BIO JE NADOMAK OSVAJANJA ABA LIGE HAHAHAHAHAHAHAHAHA

                Pa sta covek pise..dobio ga Gordic i Ivanovic sa sve onim igracima sto je imao u rosteru da ne pricam o Cacku, Tamishu i ostalim sranjima...sta ovdeljudi pisu ovo je neverovatno....

                Dovedi Saloa u partizan ili Buducnost pa ces vidite kako je lako za Bayern smo vec videli..
                Last edited by Karamazov; 28-02-20, 10:50.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ali da covek izjavi da nas je poremetilo 10 dana odmora to ja jos nikad u zivotu nisam cuo.
                  Kod nas je problem struka od Radonjinog odlaska kuburimo sa tim i umijesto da smo Trinkija doveli pre grobara mi pravim neke experimente sve je toliko ocito a nasa uprava slepa.
                  OVA KOSARKA STO JE MI TRENUTNO IGRAMO NIJE NI ZA KURAC.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Te sezone Radonja uopste nije pricao sa covicem kao i vecina igraca, nije se dobijale pare i gasio se pozar svakodnevno...Kad je dosao Alimpije bilo je mnogo vise novca...I PAZI SAD OVO...BIO JE NADOMAK OSVAJANJA ABA LIGE HAHAHAHAHAHAHAHAHA

                    Pa sta covek pise..dobio ga Gordic i Ivanovic sa sve onim igracima sto je imao u rosteru da ne pricam o Cacku, Tamishu i ostalim sranjima...sta ovdeljudi pisu ovo je neverovatno....

                    Dovedi Saloa u partizan ili Buducnost pa ces vidite kako je lako za Bayern smo vec videli..
                    Gasio se pozar svakodnevno....pa? Jel mu se zbog toga smucilo pa je sam otisao ili ga je neko oterao?
                    Naredne sezone se sa Alimpijem nije gasio pozar, tako da se takodje ne bi gasio ni sa bilo kojim drugim trenerom, pa njegova konstrukcije da nema uslova da on dalje produzava ugovor - ne stoji, i odnosi se samo na manjak njegove volje da ga produzava.
                    Ako je Alimpije izgubio 3-1 od Buducnosti u finalu, valjda bi Dejan kao bolji trener mogao da izvuce 3-2 za Zvezdu.....ili ne bi, jer je bila toliko losa finansijska situacija kako je zeleo da predstavi?

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      i umijesto da smo Trinkija doveli pre grobara mi pravim neke experimente sve je toliko ocito a nasa uprava slepa.
                      Tako je....to sam odma` rekao kad smo izabrali nadrkanog Tomica umesto Trinkija da bi odmah imali nesto jaci roster.
                      Glavni problem je losa selekcija trenera.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Gasio se pozar svakodnevno....pa? Jel mu se zbog toga smucilo pa je sam otisao ili ga je neko oterao?
                        Naredne sezone se sa Alimpijem nije gasio pozar, tako da se takodje ne bi gasio ni sa bilo kojim drugim trenerom, pa njegova konstrukcije da nema uslova da on dalje produzava ugovor - ne stoji, i odnosi se samo na manjak njegove volje da ga produzava.
                        Ako je Alimpije izgubio 3-1 od Buducnosti u finalu, valjda bi Dejan kao bolji trener mogao da izvuce 3-2 za Zvezdu.....ili ne bi, jer je bila toliko losa finansijska situacija kako je zeleo da predstavi?
                        Alimpija sezona su svi isplacivani u dan...naravno da ne bi izgubio od Buducnosti...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • A sta je glavni uzrok lose selekcije trenera i trenera pocetnika?? FILIP eto sta, malo govno ne bi trpelo nijedan ozbiljan trener, kraj i tacka... Zbog filipa smo nakrcali milion jebenih igraca na pozicijama od 2 do 5 dok na kecu nismo imali dostojnu zamenu da nije bilo navijaca mali bi ostao da divlja i uzima minute...

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Alimpija sezona su svi isplacivani u dan...naravno da ne bi izgubio od Buducnosti...
                            Pa sto ondak nije ostao, nego prduckao kako nema uslova? To je bilo njegovo objasnjenje za neproduzavanje ugovora, a ne da mu novi ugovor nije ponudjen.

                            Comment


                            • Originally posted by Czbg9 View Post
                              A sta je glavni uzrok lose selekcije trenera i trenera pocetnika?? FILIP eto sta, malo govno ne bi trpelo nijedan ozbiljan trener, kraj i tacka... Zbog filipa smo nakrcali milion jebenih igraca na pozicijama od 2 do 5 dok na kecu nismo imali dostojnu zamenu da nije bilo navijaca mali bi ostao da divlja i uzima minute...
                              Ne Filip nego Nebojsa.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Pa sto ondak nije ostao, nego prduckao kako nema uslova? To je bilo njegovo objasnjenje za neproduzavanje ugovora, a ne da mu novi ugovor nije ponudjen.
                                Ako si procitao stapise gore, da nije radio u normalnim uslovima i da nije pricao sa sonetom iz Zeleznika, onda ti je valjda jasno zasto nije ostao. Ako opet nij,protrljaj tu celu na avataru, izaci ce ti objasnjenje..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X