Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 koša smo dali u 4/4 hahah iskreno se nadam da su digli ruke i nisu hteli da se bore da se ne umaraju pa je to razlog ove bruke inače ako nam je ovo neki ozbiljan nivo i ako je ovo prava slika razguziće nas Cedevita pa će svi koletktivno na odmor već sredinom marta

    Comment


    • Uf Fener Zvzda sledeci mec...xDDDD uh al ce nas naguziti...ovo je neverovatno. Ej 15-13-15-13 poena po cetvrtinama...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Što se tiče Štimca, dečko igra isključivo za svoju statistiku, ni jedan tim u kojem je on igrao nije se domogao trofeja. Nije njega džabe trener odstranio iz Fenera.
        Jes vala, procvetali su otkako Štimca nema u ekipi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Apsolutno, sjebao 8+ milki a uništio sezonu inatom, sujetom, Filipom, Štimcem, Šakotom i Gavrilovićem...sve što ne treba da radi on je uradio. Nadam se da će ova sezona da mu bude zadnja sezona na mestu predsednika UO KK CZv.
          Što se tiče Štimca, dečko igra isključivo za svoju statistiku, ni jedan tim u kojem je on igrao nije se domogao trofeja. Nije njega džabe trener odstranio iz Efesa.
          Ja sam siguran da Tomić nije sam sklapao tim.

          Čović je lukav, s namerom je on u svakom intervjuu koristio priliku da kaže kako je Tomić imao odrešene ruke.

          Zna dobro da će Tomić ćutati, jer kada bi to demantovao većina bi ga osudila i s razlogom bila ljuta na njega.

          Vremena je bilo u izobilju da se brljotine isprave. No, ludost jednog čoveka to nije dozvolila.

          Natenane smo uništeni od idiota.

          Comment


          • Bukvalno jedini spas je Dejo ili neki tako dobar trener koji moz da postavi disciplinu....Ovi su unistili tim i kraj price...cetiri stranca, i Davidovac igraju skoro ceo mec....Da nemamo igraca, da najvise igra Lazic koji ne zna jbnuloptu da tapne....covicu menjaj dok je vreme...ovo je banda!!!!!
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • A i mnogi od ovih igrača su upitnog karaktera.

              Kuku nama ako nas Gavrilović vodi u nedelju.

              On je tek duz dibiduz.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Mora prvo Mila da pita ,ako ne polaze racune Milu a koliko cujem Covic je pre neko vec bas onako ljudski ispljuvao Mila, ocekujemo onda da Dejo stane uz svoj narod i bude na celu ovih litija. Ako ga nema u litijama pa tesko da ce on onda doci da bude trener bez obzira bio Covic ili neki drugi od zvalavog na na celu kluba.

                Morace i on da se deklarise jel crnogorac sa privremenim boravistem na Vracaru ili srbin iz Podgorice. Ne moze dupence na dve stolice, a vidim i sin mu uticajni gtr twiteras tako da.......
                Najbolje da se nigde ne deklarise. On voli da nit smrdi nit mirise, tako je u najpovoljnijoj poziciji da se nikome ne zamera i tako ucari najbolje za sebe. Jes' da dole se bukvalno brani osnovno pravo na slobodu, al sta to njega briga. Ionako je on dobar sa bratom, a oni nije da su bas na suprotstavljenim stranama sa Milom... sto da im se zamera?

                Tako da na zalost, kad se sve skupi i oduzme... nema on onu stvar da u ovom trenutku uzima vruc krompir u ruke. A i bolje. Njemu je Zvezda potpuno isto sto i Bajern - samo posao. Pa kad je tako, onda za novce koje trazi mozemo da uposlimo ostvarenijeg trenera, ali Covic preferira polovnjake.

                Comment


                • Zasto bi se Dejo vracao da cupa Zvezdu iz govana u koja je uvalio covic? Oterao najboljeg trenera u nasoj istoriji i on sad da se vrati da cupa ono sto je coravi zasrao? Zasto, da bi ga oterao posle 2-3 sezone opet? Pa jedino ako je lud

                  Comment


                  • Nas nije pobedio samo ko nije hteo, neka nas cedeoli vrati na fabricka podesavanja pa da damo mornaru, fmpu ili kome vec to mesto u po aba lige da se ne brukamo... Greota da nas novica trpa, ne bih mogao to da gledam

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Jes vala, procvetali su otkako Štimca nema u ekipi.
                      Greška, mislio sam na Efes a u glavi mi Fener gde je opet igrao samo za sebe (ta tri meseca). Što mu nije produžen ugovor u Feneru kad je tako dobar? Vidim da ovi visoki u Feneru briljiraju.
                      Last edited by nebitan; 28-02-20, 06:25.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Ja sam siguran da Tomić nije sam sklapao tim.

                        Čović je lukav, s namerom je on u svakom intervjuu koristio priliku da kaže kako je Tomić imao odrešene ruke.

                        Zna dobro da će Tomić ćutati, jer kada bi to demantovao većina bi ga osudila i s razlogom bila ljuta na njega.

                        Vremena je bilo u izobilju da se brljotine isprave. No, ludost jednog čoveka to nije dozvolila.

                        Natenane smo uništeni od idiota.
                        1000% jer, nikada to Čović nije dozvoljavao ni Radonjiću a što bi i danas. Kao da Radonjić ne bi voleo bolje 4 u svoje vreme a ne da mnam Mitar guli i da se povredi jer nema prave zamene ili kada je dogorelo do nokata doveo je Qinsija. U međuvremenu je lečio neke svoje komplekse i dovodio ispušene muštikle (Sofo) ili ko zna kakvim kriterijumom (Lipovij).
                        A on ne odustaje, sada valjda vidi šta je uradio pa se više angažuje na političkoj pozornici a samo čekam da vidim razvoj situacije sa trenerom. Gavra ne odaje neku sigurnost, čini mi se da je težak šablonac.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Mnoooogo je ovo lose izgledalo.
                          Prvo, kretanje, jel moguće da kod pozivanja akcije, Stimac ne zna gdje treba da stoji?! Mlaki blokovi, najbolji suter mora da se čupa i brzinom bježi od čuvara i kad primi loptu mora da otrči na 10m od kosa i napada licem...
                          Da li je moguće da imamo Simanica sa 40%+ suta za 3p a ne napadamo iz popa? Ako je odbrana fokusirana na Berona, valjda je neko sam, gdje je skauting? Zašto Sengelija, jedini igrač Baskonija koji može sam da kreira, ne bude udvojen na ceonoj, posebno u situacijama kad mu plej spušta loptu na 45°(pg im očajan suter)!
                          Gdje je skok, zašto se pripaljuje za 3p kada u reketu nemamo igrača?

                          100 loših situacija sinoć a poslednja trećina sezone, to nikako ne bi smjelo da se vidi sad bez obzira što trenera nema, mora postojati ponos, želja, borba i po neka ne pročitana akcija.
                          Blagi užas šta sam gledao i što je najgore, mi smo totalno raspoloženi da ovo ponovimo. Kako da sad izdvojim lovu da gledam gomilu malokrvnih plaćenika?!

                          Comment


                          • Prejaka je ova EL za Radonjića. On je trener za EC, sve je za nivo kvalitetnije u odnosu na vreme kad je on bio u Zvezdi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Mnoooogo je ovo lose izgledalo.
                              Prvo, kretanje, jel moguće da kod pozivanja akcije, Stimac ne zna gdje treba da stoji?! Mlaki blokovi, najbolji suter mora da se čupa i brzinom bježi od čuvara i kad primi loptu mora da otrči na 10m od kosa i napada licem...
                              Da li je moguće da imamo Simanica sa 40%+ suta za 3p a ne napadamo iz popa? Ako je odbrana fokusirana na Berona, valjda je neko sam, gdje je skauting? Zašto Sengelija, jedini igrač Baskonija koji može sam da kreira, ne bude udvojen na ceonoj, posebno u situacijama kad mu plej spušta loptu na 45°(pg im očajan suter)!
                              Gdje je skok, zašto se pripaljuje za 3p kada u reketu nemamo igrača?

                              100 loših situacija sinoć a poslednja trećina sezone, to nikako ne bi smjelo da se vidi sad bez obzira što trenera nema, mora postojati ponos, želja, borba i po neka ne pročitana akcija.
                              Blagi užas šta sam gledao i što je najgore, mi smo totalno raspoloženi da ovo ponovimo. Kako da sad izdvojim lovu da gledam gomilu malokrvnih plaćenika?!
                              Ps. Lukas je super PG al daleko od forme, ne znam koliko prostora imamo da ga uigramo I koliko ovako van forme može 1vs1 jer još jedan divljak nam ne treba.

                              Comment


                              • Ma mi nismo ni za EC tako da...

                                Comment

                                Working...
                                X