Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ako je vec tako, sto se tolike pare trose na igrace govorim o svim timovima ako se vec unapred zna ko ce biti pobednik.

    Jebote KKCZ je trebala uzeti EC prosle sezone samo po tebi, pa ove sezone prvak je po svim prognozama je vidjena Lokomotiva a oni ispali odmah, I mi smo po bukijima bili peti favorit pred pocetak ali samo na osnovu imena a ne i po kvalitetu rostera.KKp je bio isto tamo negde oko petog mesta a prosle nisu prosli ni grupu.

    Covic po mom nekom misljenju ako ne udjemo u El nece se vise zadrzavati u KKCZ, posvetice se verovatno vise oko SD, ne bi me cudilo da posle izbora dobije i neku funkciju u novoj vladi, cim on nije bio u petak u Areni po prvi put od kako je na celu KKCZ da ne prisustvuje utkamici, sve ti je jasno .

    Ocekujemo velike ljubitelje KKCZ pogotovo youCuberi da uzmu aktivno ucesce u formiranju novog rukovodstva, ako je ikako moguce politicki i podobne da ne moraju da gostuje na ovim tvima gde gostuje Covic, da svakako nema dece koji se bave sportom i da pocenemo na zdravim i opozocionom talasu osvojimo sve sledece sezone.
    Nadam se da ce i Radonja prepoznati tu opozocionu atmosferu u nasem klubu i da ce prihvatiti da bude trener sa rukovodstvom koji ce otvoreno govoriti i raditi protiv drzave.

    Ne znam ovaj Zelenovic iz Sapca da li je zvezdas, mozda bi on mogao na celo kluba, moze i Bastac, on je dokazani zvezdas, video sam da je kacio slike sa Zapada.
    Kako sad to kad nam je drzava duzna za onaj neodlazak u Podgoricu, stay tuned ili o tome kad dodje vreme tako nesto bese?

    Comment


    • Pa još nije zvanično doneta odluka o meču u Podgorici.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Borca View Post
        Kako sad to kad nam je drzava duzna za onaj neodlazak u Podgoricu, stay tuned ili o tome kad dodje vreme tako nesto bese?

        Pa kako mislis da ovo sve do sada funkcionise, od toga sto LosmiSK dodje na par utakmica i kupi neku solju iz redstar shopa?

        Ti bi da imas ovoliki budzet a da radis i govoris protiv drzave, da ne postupas onako kako ti zvanicni organi drzave kazu zbog jedne utakmice.
        Pa koliko vidim ta ista nasa drzava ce sada da plati sve dugove za tu istu crkvu, jel se slazes sa tim da tvoje pare od poreza idu u budzet susedne drzave. I vi koji ste stavili utakmicu ispred drzavne odluke a pri tom krivite klub sto ipak nije otisao na utakmicu ste stvarno cudni .

        Sta ti ocekujes kao moj odgovor> da napisem da je drzava nama urgirala kod ABA da nam se upise pobeda, ili koliko je to kostalo???? Kakav odgovor ocekujes?

        Comment



        • Po tabeli je sve rešeno...nova utakmica samo u plej ofu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ako je vec tako, sto se tolike pare trose na igrace govorim o svim timovima ako se vec unapred zna ko ce biti pobednik.

            Jebote KKCZ je trebala uzeti EC prosle sezone samo po tebi, pa ove sezone prvak je po svim prognozama je vidjena Lokomotiva a oni ispali odmah, I mi smo po bukijima bili peti favorit pred pocetak ali samo na osnovu imena a ne i po kvalitetu rostera.KKp je bio isto tamo negde oko petog mesta a prosle nisu prosli ni grupu.

            Covic po mom nekom misljenju ako ne udjemo u El nece se vise zadrzavati u KKCZ, posvetice se verovatno vise oko SD, ne bi me cudilo da posle izbora dobije i neku funkciju u novoj vladi, cim on nije bio u petak u Areni po prvi put od kako je na celu KKCZ da ne prisustvuje utkamici, sve ti je jasno .

            Ocekujemo velike ljubitelje KKCZ pogotovo youCuberi da uzmu aktivno ucesce u formiranju novog rukovodstva, ako je ikako moguce politicki i podobne da ne moraju da gostuje na ovim tvima gde gostuje Covic, da svakako nema dece koji se bave sportom i da pocenemo na zdravim i opozocionom talasu osvojimo sve sledece sezone.
            Nadam se da ce i Radonja prepoznati tu opozocionu atmosferu u nasem klubu i da ce prihvatiti da bude trener sa rukovodstvom koji ce otvoreno govoriti i raditi protiv drzave.

            Ne znam ovaj Zelenovic iz Sapca da li je zvezdas, mozda bi on mogao na celo kluba, moze i Bastac, on je dokazani zvezdas, video sam da je kacio slike sa Zapada.
            Druze,mi smopickin dim..eto ja da ti kazem. Divimo selikovima koji dobiju karte da uznemiravaju gostujuce igrace,prete njima i sudijama itd....ovo je sns klub,njihova igracka kao i cela drzava i kkp...mi smo robovi ov vlasti....qrac na biciklu da ti ja kazem. Sprdaj se ti sa tim ali to je tako...

            Jel Covic obezbedio pare, frljaju se obe strane sa igracima i parama iz crne zone...to samo idiot n vidi....ali ljudima to ne smeta..zato sto vcina nemaju zivot sem Zvezde...i onda mogu da zazmure na jedno oko...E JA NE MOGU!!! VIVA LA REVOLUTION )

            Nas u svakom smislu vodi ljduski otpad...svaku poru ovog drustva...i ja preko te granice nisam preshao a to je zadnje tri godine tako ocigledno...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Pa kako mislis da ovo sve do sada funkcionise, od toga sto LosmiSK dodje na par utakmica i kupi neku solju iz redstar shopa?

              Ti bi da imas ovoliki budzet a da radis i govoris protiv drzave, da ne postupas onako kako ti zvanicni organi drzave kazu zbog jedne utakmice.
              Pa koliko vidim ta ista nasa drzava ce sada da plati sve dugove za tu istu crkvu, jel se slazes sa tim da tvoje pare od poreza idu u budzet susedne drzave. I vi koji ste stavili utakmicu ispred drzavne odluke a pri tom krivite klub sto ipak nije otisao na utakmicu ste stvarno cudni .

              Sta ti ocekujes kao moj odgovor> da napisem da je drzava nama urgirala kod ABA da nam se upise pobeda, ili koliko je to kostalo???? Kakav odgovor ocekujes?
              Kada neko napise "Dobro ce naplatiti KKCZ ovu igru koju nam je nasa drzava nametnula, a o tome kada dodje vreme." onda pomislim da drzava je nametnula igru (i ne ne ocekujem da klub moze protiv drzave) ali evo informacije da ce to sve da ta ista vrati kada dodje vreme.

              Sta bi neko na ovaj tvoj upis mogao da pomisli kako bi ta naplata mogla da izgleda?
              Po meni izgleda ako izvisis na terenu drzava ce da vrati van terena. Ali ispada da bas i nije tako posto danas ocekujes da se Covic povuce ako ne udjemo u EL.

              Edit. Da se osvrnem na bold isto, ja ne spadam u tu grupu i ova moja prepiska sa tobom je smeru odgonetanja nekih upisa.
              Last edited by Borca; 24-02-20, 20:25.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Druze,mi smopickin dim..eto ja da ti kazem. Divimo selikovima koji dobiju karte da uznemiravaju gostujuce igrace,prete njima i sudijama itd....ovo je sns klub,njihova igracka kao i cela drzava i kkp...mi smo robovi ov vlasti....qrac na biciklu da ti ja kazem. Sprdaj se ti sa tim ali to je tako...

                Jel Covic obezbedio pare, frljaju se obe strane sa igracima i parama iz crne zone...to samo idiot n vidi....ali ljudima to ne smeta..zato sto vcina nemaju zivot sem Zvezde...i onda mogu da zazmure na jedno oko...E JA NE MOGU!!! VIVA LA REVOLUTION )

                Nas u svakom smislu vodi ljduski otpad...svaku poru ovog drustva...i ja preko te granice nisam preshao a to je zadnje tri godine tako ocigledno...

                Druze , nije Filip Covic kancer ovog drustva, kancer ovog drustva su oni propaliteti po kojekakvim rijalitijima koji ne samo sto su dno od morala i kulture, nego su funkcionalno npeismeni, sto osnovno obraznovanje nemaju , sto sireci noge uzimaju mesecno kao neko za godinu dve. Sto nam TV i svi mediji to propagiraju kao mainstrim, sto Jutka ulazi u parlament, sto Pink veceras sklapa u roku od 24 h film kao odgovor na propali pokusaj pijanog grobara Lekica da opljune po Vucicu ali ne zaboravi i da malo prcne i CZ.

                Kancer u ovom drustvu toliko imas ispred Filipa Covica da je to kao red kod Dafine svojevremeno, a svako ko bilo kog sportistu nazove kancerom ovog drustva je dokaz da komplex iz njega izbija jer se kao sportista nikada nije ostvario sem ako je pogodak u kladionici iz x u x se moze smatrati uspesnom sportskom karijerom.


                Imas 26 aprila izbore, izadji daj glas nekome ko ce ovog skinuti sa vlasti. Svakako da ljudi iz KKCZ FKCZ ili bilo kog jebenog sportskog drustva u ovoj zemlji ne treba da se bave rusenjem vlasti, vec da omoguce svojim sportistima da se bave onim sto bolje znaju od onih sto posecuju kladionice i forume.
                Last edited by Šarac; 24-02-20, 19:58.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Druze , nije Filip Covic kancer ovog drustva, kancer ovog drustva su oni propaliteti po kojekakvim rijalitijima koji ne samo sto su dno od morala i kulture, nego su funkcionalno npeismeni, sto osnovno obraznovanje nemaju , sto sireci noge uzimaju mesecno kao neko za godinu dve. Sto nam TV i svi mediji to propagiraju kao mainstrim, sto Jutka ulazi u parlament, sto Pink veceras sklapa u roku od 24 h film kao odgovor na propali pokusaj pijanog grobara Lekica da opljune po Vucicu ali ne zaboravi i da malo prcne i CZ.

                  Kancer u ovom drustvu toliko imas ispred Filipa Covica da je to kao red kod Dafine svojevremeno, a svako ko bilo kog sportistu nazove kancerom ovog drustva je dokaz da komplex iz njega izbija jer se kao sportista nikada nije ostvario sem ako je pogodak u kladionici iz x u x se moze smatrati uspesnom sportskom karijerom.


                  Imas 26 aprila izbore, izadji daj glas nekome ko ce ovog skinuti sa vlasti. Svakako da ljudi iz KKCZ FKCZ ili bilo kog jebenog sportskog drustva u ovoj zemlji ne treba da se bave rusenjem vlasti, vec da omoguce svojim sportistima da se bave onim sto bolje znaju od onih sto posecuju kladionice i forume.
                  Hahahahhahaaha ali ljudi iz KKCZ i FKCZ..covic,terzic i ostala lica sa optuznica....pa covic je gradio na drzavnom zemljistu za 900e kuce po Kosovu...al on to nije znao..terza bezao od zakona..i oni znaju sta je najbolje....Naravno da ne treba da se bave zato sto su oni vlast.....tj vlast ih drzi za muda..

                  Za jutke,pink i ostalo znamo sta je i ko je...ovi sto ne znamo..sto eto moraju da uzmu 1-2k za izbore, ili da za posao nalaze kapilarne glasove ili ovima sto tate imaju dva kluba i mora da igra u oba....e ti su kancer...ti nose ove...

                  Znas jbga kako je, malo obraza kad dodju izbori,ides od vrata do vrata i prodje...jbga...ili sa 175cm i buretom igras EL..eto moze, tata mi je predsednik....za ove znamo ko su i sta su...ovi se prave fini..
                  Last edited by Karamazov; 24-02-20, 20:10.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Hahahahhahaaha ali ljudi iz KKCZ i FKCZ..covic,terzic i ostala lica sa optuznica....pa covic je gradio na drzavnom zemljistu za 900e kuce po Kosovu...al on to nije znao..terza bezao od zakona..i oni znaju sta je najbolje....Naravno da ne treba da se bave zato sto su oni vlast.....tj vlast ih drzi za muda..

                    Za jutke,pink i ostalo znamo sta je i ko je...ovi sto ne znamo..sto eto moraju da uzmu 1-2k za izbore, ili da za posao nalaze kapilarne glasove ili ovima sto tate imaju dva kluba i mora da igra u oba....e ti su kancer...ti nose ove...

                    Znas jbga kako je, malo obraza kad dodju izbori,ides od vrata do vrata i prodje...jbga...ili sa 175cm i buretom igras EL..eto moze, tata mi je predsednik....za ove znamo ko su i sta su...ovi se prave fini..
                    Druze kada bi ti znao koliko minoran broj ljudi prati aktivno sport ti bi onda ukapirao da Terzic, Covic Vucela i ostala bagra iz 90tih su nebitni za 75 % Srbije koji jedva sastavlja kraj sa krajem, koji gledaju kako da uhvati neki voz za preko ili avion za USA ili Australiju.
                    Ko da nekom zivot znaci od rezultata KKCZ ili FkP, a ovde svojim upisima pises kao da je KKCZ odgovorna sto nam je drzava po podacima NBS duzna 24 mlrd eura, sto ce tek doci na naplatu svi ovi autoputevi,fabrike i radna mesta sto nam je vrli vodja otvorio. A ti se ovde cimas da li je drzava dala u dva kluba 2 , 5 ili 10 miliona na godisnjem nivou.

                    Donesi odluku u zivotu i pare umesto za sport daj uplati neki sms za neko dete da se izleci,daj da neko dete u sirotistu dobije garderobu , iskoluj neko dete bez roditelja umesto sto dajes pare za ulaznicu i gift shop. Sve dok je politika ispred sporta imaces ovo sto gledamo sada. I tako je od kako postoji sport ovde na ovim prostorima, nisu Covic ili Terzic drugaciji od Voje Stojakovica ili Vladimira Cvetkovica. Samo sto tada nisu se ljudi bavili toliko sportom kao sada, svi u medjuvremenu pod uticajem svih ovih sranja od relatija sa naucili da guraju nos u sve,da se u sve razumeju i da to svoje znanje podele sa ostalim sttrucnjacima na istoj mrezi.

                    Bas me zanima da je bilo foruma, kako bi jebali mater Dzaji sto je doveo Binica, sto je potpisao Robija kao otpadka iz Dinama, da li bi forumi jebali mater Cvetkovicu sto je pozajmio 1 mlion maraka za Sinisu.
                    Last edited by Karamazov; 24-02-20, 20:19.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Samo vi zivite u uverenju da je Laki zasluzan, kao sto ce i Bosko Obradovic na youtoube sa casama da smeni Vucica.
                      Ja ne znam zasto Laki ne otvori jos neki serijal, Sakotine greske, pa neka krene onda i na Covica, uostalom navijaci su nezadovoljni, Laki je predvodnik svega pozitivnog verujem kao etablirani Youtouber da bi imao ogromnu podrsku da se oteraju Sakota i Covic. Kada je vec toliko uticajan kao sto kazes. On i onako radi iz ciste ljubavi prema KKCZ , zasto stati samo na Filipu, teraj do kraja.
                      Drug, to što sam radio radio sam zbog ljubavi prema klubu i osećaja potpune zgađenosti onim što se u njemu radi, a na osnovu mog ličnog stava i životnih principa koje sam u svojio i koje praktikujem. Dakle, u pitanju me moj sopstveni moralni kodeks koji stoji iza svega što u životu činim.

                      Pošto je moj yućub kanal javan, možeš videti kolike su mi pretenzije da budem nešto od toga što mi učitavaš. I naravno, kao i obično, menjaš teze kao na pokretnoj traci.

                      Ja nemam nameru da vodim neki lični rat protiv Šakote, Čovića, na prvom mestu jer bi to bilo većinski pogrešno protumačeno - da to činim jer mi se neko od njih zamerio ili ih mrzim ili jednostavno što eto šiljim patku na nekom, a ne znam gde smo bili 2011.

                      Ja sam svoj deo misije ispunio, kancer tima je odstranjen (doduše kasno), organizam ima šansu da ozdravi uprkos nepovoljnim uslovima, no zadovoljstvo za nastavak iste prepustiću drugima ukoliko to žele. Od mene, sasvim dovoljno.

                      Originally posted by dekkard View Post
                      On tvrdi da Filip nije košarkaš, a eno ga Železniku igra i vrv će imati ful minutažu tamo.
                      Pobedila je moja struja koji smo sve vreme tvrdili da Filip nema kvalitet za EL, ali da može da igra regularno u ABA i KLS-u i to će i igrati...
                      Druže, raspitaj se kod Šarca kako je Filip prošao na razgovoru za posao u Igokei.

                      Rekli su mu "Hvala što ste konkurisali, nemojte zvati, javićemo se mi vama."
                      Last edited by Laki21; 25-02-20, 00:16.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • U programskoj semi Arene stoji da se utakmica Zvezda Cedevita-Olimpija igra u ponedeljak 2. Marta u 21h, bilo je prica oko pomeranja zbog fudbala koji se igra u nedelju u 18h valjda. Na ABA sajtu i dalje stoji da se igra u nedelju 1. Marta.

                        Comment


                        • Arena insistria na ponedeljak i najverovatnije će tako biti.

                          Oni u nedelju imaju i prenos italijanskog derbija Juventus - Inter od 20:45.

                          Tako da zbog gledanosti žele da košarkašku utakmicu prebace za ponedeljak.

                          Najbolje tako.
                          Last edited by Karamazov; 25-02-20, 09:39.

                          Comment


                          • Zna li neko zasto je Buducnost - Mornar uopste pomerena na ponedeljak kada ni jedna ni druga ekipa ne igraju evropu?

                            Comment


                            • Verovatno je Arena to uradila zbog gledanosti.

                              Mnogo zanimljivih utakmica prenose u nedelju, prenatrpan je program.

                              Ovako će u ponedeljak u 18č imati Budućnost - Mornar i u 21č Zvezda - Cedevita.

                              Comment


                              • Moguce. Ionako se Arena za sve pita.
                                Nama opet ide paklena sledeca nedelja sa 4 utakmice u manje od 7 dana

                                Comment

                                Working...
                                X