Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Panter nas je povadio u nekoliko utakmica do sad, izmisljao poene, zna da zasrlja u napadu ali to je njegov stil igre ... Gistara je poceo lepo da doprinosi i bice jos bolji sigurno ... Beron je napravio glup faul slazem se ali ljudi su od krvi i mesa prave greske, ali to nije presudilo utakmicu nego 2 izmisljena faula su direktno uticala na rezultat


    https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1284...pa-Koraca.html

    Sve lepo objasnio Bili ... nema nista gore nego kad si sportista, treniras ubijas se, gines na terenu, i dodju majmuni neki i pokradu te kao govno
    Last edited by Marcus; 17-02-20, 00:17.

    Comment


    • Prvi put da mi je srce lupalo isto da sam ja igrao. Čestitke igračima Partizana, verovali su u čuda i desilo im se. Ruku na srce Sakota odigrao pametno možda je mogao Djenka umjesto Laže da snizimo sa Dedom i Gistom kao frontcourt al on bolje zna u datom trenutku ko mu može više dati.
      Nisam zadovoljan gluposcu u odlučujućim momentima, jedna EL ekipa ne smije tako da gubi al ok sto rece Billy uzeću to kao motivaciju.
      Elem, Lukas će da znači, Stratos takođe. Morali smo loptu više pod koš jer skupljaju kao ludi a onda je 100x lakše iz povratnog pasa pogoditi

      Comment


      • Džaba kurcobecanja dok nemaš trenera.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Nema sta da se prica o sudijama, oni su kao i Partizan uzeli sta im je dozvoljeno sa nase strane! Sakotini potezi u zadnjih 90 sekundi su skandalozni! Vadi Lorenza ostavlja Berona i to na Pageu, primamo 2+1! Nakon toga trazi prvi tajm, i na 17 sekundi do kraja, bira ubacivanje lopte sa njihove polovine! Skracuje nas napad na 14 i znatno suzava prostor za ubacivanje lopte! Ubacujemo je "nekako" Davidovac daje oba bacanja! Sve vreme "Tintoreto" nema TAJM na raapolaganju! Propustamo priliku da pravimo faul, 2-3 puta! Dok su predavali loptu Markusu Pageu! Na kraju primamo trojku! Umesto da tada pusti igrace same da izvedu loptu, dok se Partizan nije namestio, dobije 2 bacanja, pa sacuva tajm za eventualno kasnije resavanje jer vec ima +2 i loptu ispod svog kosa na ODBRANU PARTIZANA KOJA NIJE NAMESTENA! On opet pravi gresku, trazi tajm i na 7sek do kraja, opet ide na njihovu polovinu! Gde je napravio vise gresaka, ali osnovna je sto je trazio tajm uopste i dozvolio KKPu da se.postavi i udje u meso, time da dozvoli i sudijama da imaju alobodna uverenja! Punter pravi faul, mi nemamo vise tajmova, oni imaju napad! I na kraju pravimo faul nad najboljim penaldzijom u njihovoj ekipi! NEVEROVATNO za trenera sa toliko godina rada i zivota! Onda skandalozne rotacije u produzetku! Zaboravljeni Davidovac, koji je svojim minijaturama doneo preokret! Nisam pametan.... kako i sta dalje?!

          Comment


          • Originally posted by NaviSK View Post
            Nema sta da se prica o sudijama, oni su kao i Partizan uzeli sta im je dozvoljeno sa nase strane! Sakotini potezi u zadnjih 90 sekundi su skandalozni! Vadi Lorenza ostavlja Berona i to na Pageu, primamo 2+1! Nakon toga trazi prvi tajm, i na 17 sekundi do kraja, bira ubacivanje lopte sa njihove polovine! Skracuje nas napad na 14 i znatno suzava prostor za ubacivanje lopte! Ubacujemo je "nekako" Davidovac daje oba bacanja! Sve vreme "Tintoreto" nema TAJM na raapolaganju! Propustamo priliku da pravimo faul, 2-3 puta! Dok su predavali loptu Markusu Pageu! Na kraju primamo trojku! Umesto da tada pusti igrace same da izvedu loptu, dok se Partizan nije namestio, dobije 2 bacanja, pa sacuva tajm za eventualno kasnije resavanje jer vec ima +2 i loptu ispod svog kosa na ODBRANU PARTIZANA KOJA NIJE NAMESTENA! On opet pravi gresku, trazi tajm i na 7sek do kraja, opet ide na njihovu polovinu! Gde je napravio vise gresaka, ali osnovna je sto je trazio tajm uopste i dozvolio KKPu da se.postavi i udje u meso, time da dozvoli i sudijama da imaju alobodna uverenja! Punter pravi faul, mi nemamo vise tajmova, oni imaju napad! I na kraju pravimo faul nad najboljim penaldzijom u njihovoj ekipi! NEVEROVATNO za trenera sa toliko godina rada i zivota! Onda skandalozne rotacije u produzetku! Zaboravljeni Davidovac, koji je svojim minijaturama doneo preokret! Nisam pametan.... kako i sta dalje?!
            Nadalje bi bilo dovesti trenera. Ali, jbg.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              6 razlike 30 sekundi do kraja.

              Mutavi menja Lorenca, ubacuje Đenku i ostavlja Bilija u odbrani.

              Umesto da izvede Bilija jer je očajan u odbrani i skupo nas je koštao večeras, on vadi Lorenca.

              Primamo 2+1 a brzo i novu trojku, doduše tad je Bili bio na klupi.

              Onda u produžetku umesto da ostavi Davidovca i Gista jer je to dobitna kombinacija, on vraća Štimca.

              Teraj bre matorog što pre, i na Alimpija ću da pristanem ako treba.
              Ne svatam zašto se nije išlo na faul? Terati ih na liniju ionako im je procenat bio loš, tako ih sasečeš i jbg.
              Moram, jebeš tim kome je prvi centar Štimac - taj tim je osuđen na poraze.
              Međutim dobro, za prosutim mlekom ne vredi žaliti, možda ciganče koje je nosilo krčag treba kazniti (čitaj starac Fočo od stotinu ljeta).
              Danas je novi dan i novi izazovi, da vidimo ovo poslednje pojačanje ove sezone i na šta ćemo da ličimo, kao i što čekam jednu KZŠ ili najmanje obaveštenje od Čoksa.
              P.S. Sinoć ga nisam video u onoj loži, videh Limara i Pecaroša ali ni jednog našeg. Da li nisu hteli ili je propust organizacije (čućemo u narednom obaveštenju)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ne pravi se faul na -5. Makouman je potez na -3 traziti 17sek..na njihovoj polivini. U oba ubacivanja lopta je isla gde je po njima i trebala sa tim da je drugi put glupan napravio ocigledan faul, navukao ga Pejdz lagano.

                Sudije bile ok, zakinuli su nas za faul u napadu Berona na Pejdza...mozda je to frustriralo Berona, posto ga je nakantao u direktnom duelu. Markus Pejdz je bolji igrac od Berona i Pantera. Sto kaze jedan covek, celu centarsku liniju za Mozlija..

                Ne znam za vas, ali mene tolikk nervira Stimac da je ono neverovatno, tromi daba se lozi posle svakog kosa a u odbrani se sklanja kad treba da zastiti obruc..

                Ako ovaj Lukas nije pogodak, nema nam spasa...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Zlocin koji traje nad Dobricem a i nad Simanicem je za otkaz...znaci sram vas bilo...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nije Pejdž bolji igrač od Berona. Nije ni od Pantera samo je u ovom trenutku korisniji od njega.

                    Inače, u onakvoj situaciji kao sinoć retko koji trener traži tajm aut.

                    Izvrši izmene i izvedi loptu ispod koša.

                    Ovako je dao priliku Trinkiju koji više nije imao tajm aute da postavi odbranu i u slučaju otete lopte nacrta napad.

                    Šta reći za igru Kuridže, tri puta gori sinoć nego Faje. Čovek je pogubljen u poslednje vreme, ne čudi što i dalje misli da igra za Primorsku.

                    Da vas podsetim da mi i dalje nismo obezbedili plej-of ABA lige. Cedevita nije naivna ekipa, imaju dobrog trenera koji može iskoristiti svo neznanje našeg penzionera.

                    Comment


                    • Pejdz je sa svoja 183cm pokazao kako se igra kosarka, sta je klac i sta je mozak....odvalio ih je kao male majmune....Lik nas je usro, bukvalno!!!

                      Edit: uzeo je dva faula u napadu, jedan Beronu koji nije bio, i ovaj drugi..nadigrao ih je direktno....tu se svo poredjenje zavrsava...Sta je Billy uradio? Cekao kao protiv Mege da baci balon i da daj boze udje u kos..bez akcije, bez icega.....bezobrazno...

                      Pisao sam vec, svaki mec nam je coin flip....ispizdeo sam, ne zbog kupa, vec zbog protivnika....sve same izolacije i izdrkavanja...ako nam Lukas malo ne pomogne u organizaciji napada,ja ne vidim sta i kako...

                      Pa obric da ne igra zbog Pantera....to je tragicno, jos vise Simanic zbog ovih drugih...lakse bi mi bilo da je Simanic omasio airball...i cao zdravo....nego ovi ..pa taj isti Panter je prodao loptu u ruke prosli derbi....ili neki mec.. covek je hodajuca kockarnica...onakve suteve uzima Harden..zlo i naopako sta se radi....

                      Jos price nece nam Radonjic doneti nista..ne donece nam Jovanovic iz FMP-a..donece nam tacno ko i sta??

                      Sakotina faca pred kraj meca, u fazonu slog ce me udariti sta oni to rade....mozda i jeste zvao faul,mozda i ne ne verujem na -5 ili 02 samo budala moz zvati faul....ali druze ne mogu ovi divljaci igrati odbranu....ne znaju....

                      Djenka isto, sam na trojci i sutne, jel sutno bilo kad vise....pa sutni majstore ovaj panter sutira non stop, sutni sine, cega se bojis....igrao si u Zvezdi, Milanu, Himkiju...karijera odlicna i ti se bojis da sutnes u finalu nekog usranog kupa u Nishu..
                      Last edited by LosmiSK; 17-02-20, 09:33.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Isto to možeš reći i za Berona u prethodnom derbiju da je uništio Pejdža.

                        Uništio ga i prošlosezonskom polufinalu ABA lige i finalu KLS-a.

                        Tad se Pejdž nije video.

                        Comment


                        • Samo sto je to bila Beronova peta sezona u Evropi a Pejdzova prva. Bio je bolji u celoj sezoni nema sta, ali Pejdz jeste bolji igrac od Berona...koji je hodajuci missmatch u odbrani...dobar igrac, ali sa preozbiljnim manama..o Panter nema svrhe da je pravde ostao bi u Lavriu i igrao rekreativnu kosarku sa Keseljom...

                          Sramota za kosarku je da su se odrekli Dobrica zbog Pantera a posebno Lazica....kao odigrao je Laza do jaja odbranu..evo usracu se...mrsavi Pejdz je imao 2 clutch odbrane...pre bih ja Dobrog da roka i sabija nego Lazica...

                          Sto se Sakote tice, ovo sam i ocekivao, napadacka kosarka, bez akcija i na kos vise..zna on kosarke, ali nije za ozbiljne stvari...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Samo sto je to bila Beronova peta sezona u Evropi a Pejdzova prva. Bio je bolji u celoj sezoni nema sta, ali Pejdz jeste bolji igrac od Berona...koji je hodajuci missmatch u odbrani...dobar igrac, ali sa preozbiljnim manama..
                            Jedina prednost Pejdža je odbrana. Ostalo sve bolje ima Beron.

                            Problem je što naši treneri ne umeju iskoristiti njegove vrline.

                            Trinki bi recimo perfektno to uradio.

                            Nego, šta misliš o igri Kuridže? Koji sastav očekuješ povatkom Stratosa i dolasku Lukasa?

                            Lukas, Braun

                            Đenka, Beron

                            Lazić, Panter, Stratos

                            Davidovac, Simanić, Kuridža

                            Štimac, Gist

                            Ja očekujem ovakav sastav.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm
                              Sve na stranu, ali uzeti loptu iz polja napada i ostaviti protivniku vreme da ne mora da pravi faul. Pokusavam da se setim da li sam to ikad negde video. Pokusavam...
                              Ako misliš na napad kad je Pnater napravio faul tada je ostalo 8 sekundi.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Jedina prednost Pejdža je odbrana. Ostalo sve bolje ima Beron.

                                Problem je što naši treneri ne umeju iskoristiti njegove vrline.

                                Trinki bi recimo perfektno to uradio.

                                Nego, šta misliš o igri Kuridže? Koji sastav očekuješ povatkom Stratosa i dolasku Lukasa?

                                Lukas, Braun

                                Đenka, Beron

                                Lazić, Panter, Stratos

                                Davidovac, Simanić, Kuridža

                                Štimac, Gist

                                Ja očekujem ovakav sastav.
                                Mnogo veci kosarkaski IQ ima Pejdz. Ne treba zaboraviti da mu je ovo tek druga sezona i prosle sam ga hvalio. Za Kuridzu ne mogu da se ljutim puno, prevelik teret nosi. Dosao je pred kraj sezone prvi put u velik klub i takmicenje da vadi kestenje. On kao i Gist ne treba previse da pipkaju loptu i mislim da su tu najbolji. Kuridza svakako nije neko ko bi mogao i trebao da pravi razliku, njegovo je da skuplja skokove da se bori u odbrani.

                                Licno, on je trebao da bude zamena Borishi da menjaju minute...da bude tihi borac, ne treba on da sutira, da prima loptu na trojci i da zida..on su svi manje vise catch i shit igraci i da prime loptu extremno blizu kosha...i tu da finisiraju. Ne treba ocekivati od njega cuda zbog gore pomenutog, jednostavno covek nema iskustva u ovakvim utakmicama, na ovakvom levelu a nije mlad...

                                Stratos nije ni prosle godine igrao, sve vise bezi od kontakta, sad ni ove, za te godine to je kraj...Beskoristan u odbrani,moze doneti sut ako ga krene i to je to..

                                Lukas ako je na bar 60% od ranije donece nesto,to ce mnogo znaciti za nas posto je Djenka beskoristan kao PG ali i kao bek u napadu...da se ne zove Djenka, odavno bi bio sutnut, sramno sta radi za onolike pare...ali on je ipak djenka...


                                Nasa unutrasnja linija ne pomaze previse oko blokova, meni iskreno bi prednost imao Odzo dole...doziran naravno, posto Stimac ne unosi strah u protivnicke igrace....

                                Velika zamerka ti je tu na Dobrica...vise Dobrica manje Lazica, Lazic kad nije igrao bili smo odlicni,on je igrac manje u napadu i kad tu imas jos i stop ballera, nema tu neke filozofije...ne znam jel Lukas uopste sposban da spaja centre sa kosem...

                                Ovde se vidi sva umetnost Jovica, Mwilla...kakos u uprostavali akcije itd...Braun je dobar igrac, ali ne cini nikog boljeg sem sebe...sumnjam da ce Lukas to promeniti ali moze odmoriti rotaciju i dobar je PG i PG je sto Djenka nije..

                                Kljuc sezone po meni je...Simanic, Dobric, Davidovac, Odzo...moraju imati uloge...oni su timski igraci i tima nema bez njih...Stimac da se ne lozi, nervira me samo tako...igraj kosarku jbte nemoj da se foliras....
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X