Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Ima 71% za 2 jer su to sve situacije koje on resava kucanjem i pogadjanjem zicera.
    Kako bi izgledalo da zida? Promasajem ili izgubljenom loptom.
    Kako bi izgledao pick sa njim? Izgubljenom loptom.

    Lessort je trenutno izgubljen u svemiru, ne zna gde se nalazi, ne zna gde udara, igra kao muva bez glave. Nije to Tyus koji zna napamet sta treba da radi u napadu i odbrani.
    Onda druže da nastavimo sa prangijanjem i da molimo Boga da Ročesti i Feldin budu na preko 50% za tri tokom cele sezone.
    Naravno da treba raditi sa Lesorom u svim segmentima igre, posebno na piku. Da je kao Tyus, ne bi nikad ni završio kod nas i to je valjda jasno.

    Comment


    • Originally posted by madafaka73 View Post
      Onda druže da nastavimo sa prangijanjem i da molimo Boga da Ročesti i Feldin budu na preko 50% za tri tokom cele sezone.
      Naravno da treba raditi sa Lesorom u svim segmentima igre, posebno na piku. Da je kao Tyus, ne bi nikad ni završio kod nas i to je valjda jasno.
      Naravno da treba raditi, radili su i napredovali i Zirbi i Bobi i Kuzmic i mnogi drugi, ne samo centri. Samo kazem da je u ovom trenutku besmisleno ici na Lessorta u napadu jer od toga nema nikakve koristi. Nije ni on kriv nista, ne moze on sad da bude jedina post ili roll opcija jer su svi drugi kamperi za 3 poena i beze od reketa kao od kuge.

      Ne znam, osim ako nemaju bas nekih 500k+ para u steku, moracemo da zrtvujemo ili post igru i zastitu obruca ili produktivnost u napadu. Samo da ne dovedu nekog Deona ili Samarda, to bi tek bio sou.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • A da, Radicevic. Iako je delovao kao odlicno resenje za back-up pleja ovo za sad je, pa da kazemo blago razocarenje. Lik vazio za veliki potencijal. u najjacoj ligi Evrope, gde se igra najzahtevnija takticka kosarka, je igrao sasvim solidno. Ovde kod nas za 10-15 minuta zujanja uspeva da ne uradi nista. O sutu da ne govorim, on nije los, on je kriminalan.

        Comment


        • Ako se ovo pretvori u seriju poraza, ja ocekujem nekog otpadnika ubicu iz NBA da malo snizi strasti, a posto tesko mozemo da se ispruzimo da takvog i platimo bice opet na kraju sezone kuku lele. Izgleda da je to nasa realnost... ili osrednjost ili oruk par sezona uz povremeni reset. Ne moze se bez veceg budzeta, prosto se ne moze.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ne moze se bez veceg budzeta, prosto se ne moze.
            jbg mozda je moglo malo vise da se potrudi da se zadrzi najuspesniji trener u istoriji kluba
            posto je novca za pojacanja ocigledno bilo

            Comment


            • Lovernj je došao u Partizan otprilike u istim godinama kao i Lesor kod nas, i nije mogao da se sastavi na početku, pa je proigrao i dogurao do najvišeg nivoa košarke. Dovoljno je za sada što je Lesor iskazao potencijal, mlad je dečko i treba puno rada i strpljenja s njim i verujem da će vratiti kvalitetnim partijama.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by djuras View Post
                jbg mozda je moglo malo vise da se potrudi da se zadrzi najuspesniji trener u istoriji kluba
                posto je novca za pojacanja ocigledno bilo
                Dzabe kad je on trazio da se ne rasproda tim sto je bio neostvariv zahtev.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Dzabe kad je on trazio da se ne rasproda tim sto je bio neostvariv zahtev.
                  Ovo nije istina

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Dzabe kad je on trazio da se ne rasproda tim sto je bio neostvariv zahtev.
                    to ti covic preneo?

                    mislim da radonja zapravo nije ozbiljno razmisljao o odlasku, cemu u prilog ide i to da je nekoliko meseci kasnije i dalje bez posla

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Lovernj je došao u Partizan otprilike u istim godinama kao i Lesor kod nas, i nije mogao da se sastavi na početku, pa je proigrao i dogurao do najvišeg nivoa košarke. Dovoljno je za sada što je Lesor iskazao potencijal, mlad je dečko i treba puno rada i strpljenja s njim i verujem da će vratiti kvalitetnim partijama.
                      Samo ako ima ko sa njim da radi.

                      Comment


                      • I ja sam pomislio na Lovernja... secam se kakve su mu bile drvene one prve utakmice na pocetku. Ali njemu nije data uloga prvog centra od starta kao Lesoru. Pored njega su bili i Milutinov i Gagic, a cini mi se i Musli prve sezone, pa je imao lufta da postepeno sazreva.

                        Comment


                        • Biće još poraza, uigravamo novi tim nije katastrofa.Alimpije treba ovde da zategne i radi krvavo. Radičević od kojeg baš dosta očekujem, ima loš šut a šutira trojku u drugoj sekundi ni blizu. To je za klupu do kraja. Gordić nam probija odbrani kao da je Kobi Brajant. Pred kraj Ročesti vodi loptu ostali se posakrivali sve očekuju od njega. Fali Danguba, fali neko pod košem a ostali će verujem ući u ritam.

                          Comment


                          • Meni samo nije jasno cemu sluzi Keselj. Sve ostalo je OK.

                            Comment


                            • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Umirujuce je da Alimpijevic, po mom misljenju na osnovu ovih komentara, realno sagledava stvari i nema iluzija i nicim se ne zavarava.

                                Comment

                                Working...
                                X