Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Reče Edin da je njegov otac rekao da će igrati za Srbiju... mada može da bira između četiri reprezentacije

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Nije samo Edin, objavljeno je to vise puta i u Spanskim i u Srpskim medijima da je odabrao Srbiju.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post

      Nije samo Edin, objavljeno je to vise puta i u Spanskim i u Srpskim medijima da je odabrao Srbiju.
      https://youtu.be/CPhlDPsnVBM

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        https://youtu.be/CPhlDPsnVBM

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Da nisu ovde rekli nesto drugacije?

        Nakon Jokica, Petruseva jos jedan centar koji ume da pogodi spolja... al zato bekova ni za pod nokat.

        Comment


        • Boriša Simanić pre 6 godina... misterija svemira je kako zvezdina struka (Radonja) od njega nije napravila vrhunskog igrača. Nikada mi to neće biti jasno😞😞😞



          https://youtu.be/x70qnOuGHhI

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Boriša Simanić pre 6 godina... misterija svemira je kako zvezdina struka (Radonja) od njega nije napravila vrhunskog igrača. Nikada mi to neće biti jasno😞😞😞



            https://youtu.be/x70qnOuGHhI

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
            Pa tako sto je klupiran nakon ove partije (po obicaju; kada vec pominjes sadasnjeg trenera), umesto da mu se da sansa.

            Comment


            • Odlukom klupskog trenera, Vanja Marinković je suspendovan do kraja sezone. Vratiće se u rotaciji samo u slučaju povrede jednog saigrača.

              Comment


              • Originally posted by serbianhoops View Post
                Odlukom klupskog trenera, Vanja Marinković je suspendovan do kraja sezone. Vratiće se u rotaciji samo u slučaju povrede jednog saigrača.
                zna li se sta je uradio?

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post

                  zna li se sta je uradio?
                  Mislim da se Hoops loše izrazio.

                  Njihov trener je želeo da smanji rotaciju jer više ne igraju dva takmičenja.

                  Vanja je višak. Na njegove loše igre uticale su i povrede.

                  Comment


                  • Comment


                    • Duplo više nego Đorđeviću: Virtus poslao milionsku ponudu Trinkijeriju

                      https://www.mozzartsport.com/kosarka...ijeriju/386948

                      Comment


                      • Pa bar duplo je i bolji. Ocekivani egzodus Djordjevica, najbolje mu je da dodje u partizan da vidimo kako bi se ovde ponasao...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Znaci "bogatasima" iz EL je krivo sto bilo kakav novac ide uopste na organizaciju Evrokupa pa hoce da ugase to takmicenje. Navodno od sezone 23/24 sva mesta u EL ce biti sa licencama, nece biti mogucnosti za ulazak cak ni preko EK (koji ce onda biti ukinut), a mesto u EL ce se "otvoriti" ako neki ucesnik odustane zbog novcanih problema pa ubace nekog novog ko ima para da se "igra" sa odabranima.

                          Sportando @Sportando
                          "One of the requirements of the owner clubs is to eliminate the Eurocup, which costs about 7 million euros when it generates under 3 million"
                          Last edited by Borca; 13-05-21, 16:48.

                          Comment


                          • NBA prihoduje masivan novac, ne mogu reci da im takmičenje ili nacin funkcionisanja ne valja. Pravila se prilagidjavaju konzumentima (namjerno nije navijacima) koji ce trositi novac. Kroz sistem drafta pomazu razvoj manjih sredina i sansu da se docepaju trofeja.
                            E sad, evropske navijace generalno ne interesuje basket iako je tržište slicno. Kod nas je jedino takmicarski naboj imao smisla i dovodio publiku a sad ni toga... Bice u početku zanimljivo ali godinama ce to da opada i tribine ce da zjape prazne kada se bude vrtila ista imena u PO... Ne svidja mi se to ali mi se jos manje svidja ovakva EL koja je skupa zanimacija.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Znaci "bogatasima" iz EL je krivo sto bilo kakav novac ide uopste na organizaciju Evrokupa pa hoce da ugase to takmicenje. Navodno od sezone 23/24 sva mesta u EL ce biti sa licencama, nece biti mogucnosti za ulazak cak ni preko EK (koji ce onda biti ukinut), a mesto u EL ce se "otvoriti" ako neki ucesnik odustane zbog novcanih problema pa ubace nekog novog ko ima para da se "igra" sa odabranima.
                              Koliko je fudbal kakav god da je , kakva god da je uefa, posteniji od kosarke. Pa cak i navijaci. Jbt, izadjose navijaci najbogatijih klubova ,skoro svih, na ulice u doba korone, nece zatvorenu ligu.

                              Comment


                              • Ja lepo pisah skoro, da se ABA liga treba/mora okrenuti FIBA takmičenju.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X