Announcement

Collapse
No announcement yet.

High stakes poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Komentator je Norm McDonald, nznm dal si cuo za njega, ja nisam do sad. Lik je najveci mrtvak kojeg sam video, nije ni blizu Gabea, za pet epizoda je mozda ubacio dva fazona, ni poznavanje pokera mu nije na Kaplanovom nivou. Jednostavno je lik totalni promasaj. I svi komentari ga kritikuju na youtubu, pokrenuli su peticiju da se vrati Gabe...
    sigpic

    Comment


    • #62
      Auuu sad si me bas obradovao posle onih vesti za Chana i Merciera ovo me ubilo A taman sam stavo da se skida ovih 6 epizoda...
      sigpic

      Comment


      • #63
        Sto ih skidas? Imas cele epizode na youtubu, savrsena slika i zvuk, cak nisu u delovima.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Bzv,nasao sam na netu neki hd rip pa cu da gledam na tv-u,lepse mi ipak nego na monitoru,cuo sam malo ovog komentatora sada dok sam listao,cini mi se da se trudi da zvuci kao Gabe,nekako slicno akcentuje i tako to... Sve bolji igraci se pojavljuju,mozda ovo do kraja i ne bude tako lose,steta sto nema tilt igraca ali moze i ovde da se napravi dobra selekcija... Da li ce naterati Helmuta da igra cash game?
          sigpic

          Comment


          • #65
            Mislim da nece bita Hellmutha, ma rekao sam ti ranije da nema mnogo akcije, svi osim Viffera traze kvalitetne ruke za pocetak, igraju s pozicije, mislim dobra je igra, ali nema akcije.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Verovatno cu veceras da odgledam prvih par epizoda pa cu da vidim sta se desava,a vidim da se promenila ekipa nakon 5.epizode,cini mi se da ova ekipa malo vise obeceva...E jel si gledao ti aussie millions sve serijale> Ja sam gledao dosta ruku ali nisam pregledao bas sve kao HSP,mislim na cash game ne na turnire...Jel si video ono ludilo od turnira sa 250 000 buy inom,sto je sidel uzeo?
              sigpic

              Comment


              • #67
                Samo da se ne pijavi jos neka zena u nastavku HSPa to bi me ubilo...
                sigpic

                Comment


                • #68
                  E nisam gledao nista od Aussia, pogledacu mozda, mada bih pre gledao Million Dollar Cash Game, ili ovaj novi PAD.
                  Jedina zena vredna ucesca u cash gameu je Jennifer Harman, eventualno Vannessa Rousso Onu Annie Duke bih zadavio, zajedno s njenim burazom Ledererom, koji je najdosadniji za gledanje, na HSP-u su ga razbili, secam se kad ga je Nick Cassavetes izblefirao...
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    E nego oces da opikas na Starsu malo u fun money?
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Heheh,ma mene nerviraju sve do jedne bukvalno,ne marim da ih vidim,sad sam nesto zevao nasao sam dobar neki stg na PAD 100 000 $...Dobra je i million dollar cash game...
                      Znas da je Lederer jedan od vlasnika tilta?Jeste profesor smor nema sta...
                      Sad ce drugar da mi svrati,pa drugi put...A nadam se da cemo uskoro moci i u real money jer gledam da uplatim ovih dana...
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        E i ja uplacujem do kraja nedelje, samo jos nisam odlucio dali da igram cash game ili turnire, strpljenje mi je glavni problem. Ma znam za Lederera da je jedan od vlasnika, inace sam video u intervjuu Johnny Chana da ko ima 1% Full Tilta zaradjuje 100,000$ mesecno, potpuno ludilo.
                        Tu je inace rekao kako je Phill Hellmuth trckarao za njim krajem 80-tih i govorio: Da, gospodine. Kaze to su bili dani....
                        Chan legenda
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Samo mi je krivo sto 1988 na wsop u final hand-u nije A izaslo u riveru mozda nista ne bi bilo isto...
                          Pa ja ne znam sta da ti kazem,meni zbog svega vise odgovora stg ili turniri,a ti razmisli...
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            obavestite me gde igramo!
                            http://www.kuvajsam.com

                            Comment


                            • #74
                              Hehhe,vazi...
                              season 7 episode 1:
                              Ja stvarno ne znam sta da kazem na sve ovo,pocevsi od prve ruke presmesno kad ona vanesa pita u prvoj ruci Croaka koliko ima pa nakon 2 min on pita nju...
                              Onog rufina ukenjao set ali ne mogu da verujem sta ona vanesa sebst radi,nju je ona ruka izbacila iz koleka nacisto nadam se da uskoro opet gubi sve cipove...Peat agresivan ali j..o taj sto gde se on po tome izdvaja najvise... Greenstin,esfandieri i doyle cekaju velike ruke,opeljesice nekog...oNOM rUFINU NE ZNAM STA JE SA ONOLIKIM OVERBETOVIMA ZNACI NEVEROVATNO...A onaj Croak ako su hteli cisto da popune mesto za stolom bolje da su jednu saksiju stavili kao dekoraciju...U svakom slucaju pomalo cudno gledati ovakvu prvu epizodu 7. sezone posle onakve 6. sezone...
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Season 7 episode 2
                                Ccccc jel onaj Croak stvarno bacio backdoor flash bez board para igde... Kakav covek,ja ovakve igrace nisam vidjao da igraju za 200 din a ne za 200 000$...
                                Ovaj ruffin je stvarno lud,baca 99,pa posle call-uje sa k3 a samo blef moze da pobedi...
                                Peat sa ugradjenom kosom mi je mnogo smesan,ali odrase ga,mnogo je agresivan i gde je pokasao da izblefira bas Ruffina kad je on covek totalno nepredvidiv...
                                Antonio naplati svoje steta sto je od Greenstina,nema Bary srece sa flash-draw-ovima
                                Ne znam da l sam dobro video sad u najavi trece epizode na nema Croaka,daj boze,jer stvarno ne zelim vise da ga vidim ikad kako igra poker...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X