Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo prijavljujem se i ja!
    Account mi je nucle07 na pokeru, molim da mi neko prebaci cipove... Trenutno sam na ovom stolu fun arabis
    sigpic

    Comment


    • Hoce neko da udje na fun arabis sto? Malo zajebancija dok ne pocne turnir... Ne treba mnogo cipova...
      sigpic

      Comment


      • Patcev kad sam rekao 4 mislio sam Ja,Ernesto,Ti i Manda jer smo samo mi bili prijavljeni a naveo sam one koji se nisu prijavili , citaj sta je napisano ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Manda,mozes da mi prebacis cipove..?Cekam te na stolu.
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Jos 7 minuta , za sada 6 prijavljenih ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • jos uvjek nemogu da udjem na stol

              Comment


              • Sacekaj...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • jel igrate vi ?
                  FORZA MILAN!!

                  Comment


                  • Igramo udji na stol pa gledaj malo ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Igramo udji na stol pa gledaj malo ;)
                      jel ce igrati opet kasnije ? jel sam zakasnio sa ovaj turnir
                      FORZA MILAN!!

                      Comment


                      • Usao sam u klub pa prihvatite me, ja sam RafaKing24 i zovite za sutra na turnir da vas sameljem

                        Comment


                        • Originally posted by Igor Josifoski View Post
                          Usao sam u klub pa prihvatite me, ja sam RafaKing24 i zovite za sutra na turnir da vas sameljem
                          treba da te prihvati T-Mac.. a mozda ce biti kasnije tour
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • U 1 sat je turnir! ;)
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              U 1 sat je turnir! ;)
                              manda jel ces mi prebaci neke cipove da mogu da se registriram ?
                              FORZA MILAN!!

                              Comment


                              • Cestitke Miko na pobedi!
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X