Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Patcev

    Idi na home games,pa onda ovo SK PokerStars Club
    Idete na Join a Poker Club!
    ID kluba je 222526
    Invitation Code je joecole10
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Jao kakva ruka , digao sam 10k sa riverom , izadje J na river ... Uhhh
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        @ Patcev

        Idi na home games,pa onda ovo SK PokerStars Club
        Idete na Join a Poker Club!
        ID kluba je 222526
        Invitation Code je joecole10
        usao sam sve to jos pre 2 dana

        Comment


        • Kada kliknes na sport klub madafakaz je l` ti se otvori novi prozor ili ti izadje nesto gde pise o prihvatanju aplikacije?
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Pa udji ponovo , udji u grupu kluba videt ces prijave za turnir kliknes dva puta i prijavis se
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • jel treba nesto drugo da uradim ?

              Comment


              • stegan register ali nemam 2100

                Comment


                • imam samo 1000 treba mi najmanje jos 1100

                  Comment


                  • Ako ti se otvori novi prozor kad kliknes na grupu kluba onda se samo prijavi za turnir, ako ti se ne otvara novi prozor to znaci da nisi prihvacen, za to je T-Mac zaduzen a on trenutno nije na forumu...
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Udji na stol ja cu ti prebaciti pare...

                      Klikni na ovo fun arabis III
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Jao Patcev ala ti volis spamovati , u svakoj temi 5 postova jedno za drugim Smanji malo to ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Jao Patcev ala ti volis spamovati , u svakoj temi 5 postova jedno za drugim Smanji malo to ...
                          lol samo pitam vidis da imas 3 puta vise postova od mene a registrovan si kasnije od meni...

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Ako ti se otvori novi prozor kad kliknes na grupu kluba onda se samo prijavi za turnir, ako ti se ne otvara novi prozor to znaci da nisi prihvacen, za to je T-Mac zaduzen a on trenutno nije na forumu...
                            prihvacen sam vidio sam se na spisku i otvora mi se novi prozor

                            Comment


                            • Ja kad pisem ja vecinom pisem opsirne postove i retkost kad mi se omakne da ubacim post za redom a kod tebe je to u dosta slucaja vidljivo ;) ... Ali ovo nije tema za to ... Ljudi navalite , nece samo nas 4 igrati : Mamba,Kalu,Niksa,AcaGrobar,JoeCole xD prijavite se
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Ja kad pisem ja vecinom pisem opsirne postove i retkost kad mi se omakne da ubacim post za redom a kod tebe je to u dosta slucaja vidljivo ;) ... Ali ovo nije tema za to ... Ljudi navalite , nece samo nas 4 igrati : Mamba,Kalu,Niksa,AcaGrobar,JoeCole xD prijavite se
                                ali zasto si me sad izostavio brate, mozda treba da nosis naocale jer ne vidis da sam i ja prijavljen ?

                                Comment

                                Working...
                                X