Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel se igra veceras ?? Hoce iko doci ?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Jel se igra veceras ?? Hoce iko doci ?
      ja cu igrati
      FORZA MILAN!!

      Comment


      • Ako se skupe ljudi, dolazim... dosadno je kad nas je malo.

        EDIT: Nema ni Mande ni Mac-a, nema ko da nam napravi stol.
        Last edited by Ernesto; 10-07-11, 22:29.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Ljudi slucajno udjoh u sit n go Badugi umesto Holdem i najbolji sam ;) ... Ukapirao sam igru i razbijam ih xD
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Ernesto View Post
            Ako se skupe ljudi, dolazim... dosadno je kad nas je malo.

            EDIT: Nema ni Mande ni Mac-a, nema ko da nam napravi stol.
            ako dodze neko od niv dvojica da nam naprave stol igracemo ,ako ne sutra
            FORZA MILAN!!

            Comment


            • Ako Manda naleti neka napravi za 01:00 stol , kad sam krenuo post quick reply izbaci mi stol raiseah 300 bezveze
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Hoce li biti veceras nekog turnira?
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • U 23sata,ako hocete.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ja sam za
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Ajde mora nas barem 5-6biti,evo Kalu i ja,pa neka sledeci prepise i doda svoje ime,tako da vidim koliko ljudi ima.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Racunajte na mene.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Otvoren turnir u 23sata,idi prijavljte se odmah i javite ovdje da ste prjavljeni,i ko nema para neko dodje 10 do 23 u onu sobu.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Otvoren turnir u 23sata,idi prijavljte se odmah i javite ovdje da ste prjavljeni,i ko nema para neko dodje 10 do 23 u onu sobu.
                            i ja sam za ali nzm dal cu moci u 23h
                            FORZA MILAN!!

                            Comment


                            • Prijavio sam se. Manda brate, koliko ti para imas kad delis i sakom i kapom, krcat si ko tanker.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Jebiga organizuj se
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X