Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi omiljeni poker igraci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Vasi omiljeni poker igraci

    [quote author=Denzel80 link=topic=2748.msg276695#msg276695 date=1300929147]
    Nguyen je jedan od najboljih all around igraca u svetu poker sto znaci da igra sve vrste kartaskih igara kao npr horse,7-2,omahu nl holdem,apsolutno sve... Mana mu je sto je alkoholicar,uzrecica mu je "baby" sto ponavlja non stop,ja sam imao cast da razgovaram sa njim... Stvarno jedan od najboljih likova u svetu poker,pomalo brljiv,a vrhunski igrac,koji je po zaradi na turnirima medju najboljima na svetu... Scoty je zakon,steta sto ne mozemo cesce da ga gledamo!
    [/quote]


    Da ti nisi onaj kanadjanin sto je naseg porekla? $#^%RT Ne mogu trenutno da se setim kako se preziva(s) %QWT&W

    Comment


    • #47
      Re: Vasi omiljeni poker igraci

      Hahhaa bas sam ti u prethodnom postu pisao o njemu,heheh... Nisam,ne mogu ja bas da se pohvalim takvim umecem u igranju pokera,ali sam verovatno video vise poker ruku od njega
      sigpic

      Comment


      • #48
        Re: Vasi omiljeni poker igraci

        Znam,video sam malo pre


        Svaka ti cast onda,ako si imao priliku da igras sa najboljima-to je ipak nesto

        Comment


        • #49
          Re: Vasi omiljeni poker igraci

          Nisam imao priliku da igram sa njim,samo da razgovaram.. Da sam igrao to bi bilo ostvarenje snova... I treba mnogo love za to... h5g6k8
          sigpic

          Comment


          • #50
            Re: Vasi omiljeni poker igraci

            Kako si dosao u tu situaciju ako nisi bio za istim stolom? (%fsd%&j $#^%RT


            Meni je san da sa Helmutom igram heads-up,makar jednu ruku u kojoj bi mi uzeo sve pare koje imam $#^%RT

            Comment


            • #51
              Re: Vasi omiljeni poker igraci

              Heehhe Helmut ako ti ne bi uzeo sve pare verovatno bi skocio da se bije sa tobom,on je takav,gledao sam neke njegove ispada kad ga izbaci neki ameter sa wsop-a to je strasno,naziva ljude debilima vredj skace,ali jbg... h5g6k8
              Ma online sam pricao sa njim preko tvitera mozes da ga pratis i tu smo se nesto malo dopisivali,a imao je prosle godine u periodu izmedju septembra i decembra,na njegovom sajtu organizovan (cini mi se petkom uvece) cet sa fanovima... I tu je on pisao svoje dozivljaje...Ma neverovatan lik...
              sigpic

              Comment


              • #52
                Re: Vasi omiljeni poker igraci

                Gledao sam i ja dosta Helmutovih ispada...najjaci je bio kada je igrao protiv nekog nepoznatog rusa,armejca nesto tako...sta mu je sve pricao $#^%RT


                A Nguyen je car,dok ne popije $#^%RT

                Comment


                • #53
                  Re: Vasi omiljeni poker igraci

                  Imao je Helmut dosta ispada bas,kad ga je Durrr Dwan izbacio sa heads up championshipad,a tad jos uvek nije bio ovoliko poznat,kako je odlepio helmut,bilo je milina gledati.... Secam se ruka je bila aa vs 10 10 i dwan zabada set na turnu...ludilo... A scotty stalno prica u zadnje vreme kako pije bezalkoholno pivo,omatoreo poceo da se gubi kad se napije,ne moze da igra pijan kao pre...
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Re: Vasi omiljeni poker igraci

                    Drago mi je zbog Scoty-ja %QWT&W

                    Comment


                    • #55
                      Gus Hansen definitivno najnajnaj

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Peachwise View Post
                        Gus Hansen definitivno najnajnaj
                        Gus jedan od najjacih likova, slazem se...

                        Konacno neko nov na ovom delu foruma, nadam se da ces biti aktivan i da malo ozivimo ovu temu...
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          jedan jedini Phil Ivey

                          Comment


                          • #58
                            a ono ovisi kako u kojoj "kategoriji". ivey kao all round igrac definitivno. hansen kao najinteligetniji, od novijih mercier i duhamel nisu losi, a tu je i negreanu kao predstavnik stare skole od boljih igraca su tu jos chan i ludi scotty ako uzori neki po igri.

                            Comment


                            • #59
                              Phil Laak!!!!!
                              najveci ludak!

                              Comment

                              Working...
                              X