Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi omiljeni poker igraci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Vasi omiljeni poker igraci

    Igra na WSOP Main Eventu trenutno, mislim da je prezivila i drugi dan

    Comment


    • #17
      Odg: Vasi omiljeni poker igraci

      Da, zove se Annie Duke, a inace je sama sebe krunisala kao najbolju zenu u pokeru, tako da je svi prozivaju zbog toga...

      Comment


      • #18
        Odg: Vasi omiljeni poker igraci

        Dzen Harman je bolja od nje opusteno... Zato je verovatno i pljuju svi... Trebaju se naci njih dve u Heads up-u pa da se vidi ko vozi traktor a ko otvara kapiju
        \m/ (^.~) \m/

        Comment


        • #19
          Odg: Vasi omiljeni poker igraci

          Mislim da je svi u stvari pljuju zbog toga sto pravi podelu na zenski i muski poker, s obzirom da to nisu dve kategorije, kao sto je slucaj u svim sportovima.
          A slazem se za Jennifer Harman da je sjajna, mada moram da priznam da nisam nikad gledao Annie Duke.

          Comment


          • #20
            Odg: Vasi omiljeni poker igraci

            Pricao je Johnny pre par nedelja da je valjda osvojila neki turnir na internetu bez gledanja karata, znaci samo se oslanjala na poziciju za stolom i na "skeniranje igre" ostalih za stolom...
            Samo sto je naravno morala da pogleda karte kada su bile all-in situacije.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #21
              Odg: Vasi omiljeni poker igraci

              Nije to bila Annie Duke, nego Annette Obrestad.

              Comment


              • #22
                Odg: Vasi omiljeni poker igraci

                Da, da, Annette.

                Comment


                • #23
                  Odg: Vasi omiljeni poker igraci

                  Moguce da sam pomesao. $#^%RT

                  Ali, u svakom slucaju stvarno fascinantno dostignuce. &8@^J
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Vasi omiljeni poker igraci

                    to nikad nisam gledao da neko igra bez gledanja u karte.. mada me ne cudi..ima svega..
                    < ja sam shah igrao protiv lika koji nije gledao u tablu i izgubio sam (iza mene su jos dva lika stajala koja su mi pomagala al dzaba...ovaj jebe keve i zavija u sarmu :P) < a ok igram shah :P > >
                    \m/ (^.~) \m/

                    Comment


                    • #25
                      Odg: Vasi omiljeni poker igraci

                      Sammy Farha definitivno +*@WT*48*

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Vasi omiljeni poker igraci

                        odmah da kazem svaka cast na onim emisijama poker after dark nisam mogao vjerovat al mi je postalo pravo zanimljivo..i mislim da je Tom Dwan najjaci igrac uz Phil Iveya i Daniel Negreanua..mislim ima jos dobrih igraca ali su mi oni najjaci...

                        Comment


                        • #27
                          Odg: Vasi omiljeni poker igraci

                          Svaka cast za sammy farhu kakav je to car jer gleda neko high stakes poker? evo zbog cega je Sammy car
                          http://www.youtube.com/watch?v=p5BtZM4ccjc
                          http://www.youtube.com/watch?v=Y069o...eature=related

                          Inace moji omiljeni poker igraci: Negra, Antonius, Sammy, Ivey i Laak

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Vasi omiljeni poker igraci

                            Sammy Farha i Phil Ivey &8@^J
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Vasi omiljeni poker igraci

                              Daniel Negreanu i Tom Dwan
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • #30
                                Re: Vasi omiljeni poker igraci

                                Dosta dugo pratim poker scenu i stvarno ima dosta dobrih igraca, cak je jedno vreme na sbb-u bio poker channel.Moji omiljeni igrac je Allen Cunningham covek ima neverovatna citanja ruku mada mi je nesto u poslednje vreme zataio a evo ga i na sport klubu i nijedan kompliment od komentatora. Pored njega jos Phil Ivey, Erik Seidel, Ted Forrest, Patrik Antonius, Gus Hansen i mali Tom Dwan je zaista uneo neke novine u svet pokera.
                                A sto se tice igranja bez gledanja karti Gus je objasnio kako se to radi
                                Gus Hansen going crazy 1/4

                                Comment

                                Working...
                                X