Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerStars kako uplatit novac

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja bi uzeo nesto da sam na tvom mestu.Ja uplatio bio samo 10e i malo igrao neke turnire itd. Nikako neki tiket da izadje da uplatim 20,30e da mogu normalno da igram,ali bice valjda.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • #17
      Evo ti nesto da uzmes kintu na kladionici:

      Bohum 1, Palermo 1, Udineze 1x, Tvente x2, Mancetser J. 1, Panatinaikos 1, Galatasaraj 1, Inter 1, Milan x2, Frajburg 1, Nigerija 1x...

      Comment


      • #18
        Bendtner jes poceo da igras jes napravio acc ?

        Comment


        • #19
          Imam acc vec par godina,igrao sam pre,davao sam kintu jednom liku on mi je slao pare na acc ali sam batalio jedno vreme i sad cu ponovo da krenem,samo cekam pare neke da kapnu,uplatio sam bio 10e,igrao neke turnire,izgubio 9 dolara na,ja imao 10 Q,izaslo 10 10 8 4 5 lik imao 10 K.
          Od sledece nedelje cu malo ozb. da krenem
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • #20
            Pff maler,uzmem danas na kladionici/ruletu 8 soma i taman da uplatim sutra,Raifaissen ne radi,drzavni praznik Valjda ce ostanu pare do ponedeljka
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • #21
              Nije mi jasno, danas napravio akaunt na poker starsu, dobio nekoliko hiljada 'free' cipova igro i zaradio, i jel su to sad prave pare ili sta?
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment

              Working...
              X