Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker after dark

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker after dark

    Shta se deshava sa poker after dark? Da li tje biti neki novi format na programu sport kluba ?

  • #2
    Je l' gledao neko onaj PLO Cash Game? Ja sam se odusevio, ostala mi jos jedna epizoda, bas ce mi nedostajati.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      Originally posted by T-Mac View Post
      Je l' gledao neko onaj PLO Cash Game? Ja sam se odusevio, ostala mi jos jedna epizoda, bas ce mi nedostajati.
      Omaha? Jel to bilo na TV ili si na netu gledao?
      Inace samo sam jednom gledao Omahu, vrlo je slicna holdemu koliko se secam, 4 u ruci, 5 na stolu, jel tako?
      sigpic

      Comment


      • #4
        Jeste, pot limit omaha, imas desetak epizoda, sedma sezona PAD-a cini mi se. ;)



        Znas kako je gotivno, jedina mana po meni samo sto je pot limit, pa nema bas toliko ogromnih potova, ali je i dobro iz razloga sto se vidi daleko vise flopova jer ne mogu da udaraju prevelike raise-ove pre flopa. Dur, Ivey, Galfond, Patrick, Hastings i Adams, u drugoj nedelji je Adams-a zamenio Bleznick. Reci slobodno ostavicu ti linkove ako ne budes mogao da nadjes, verujem da ces se oduseviti kao i ja. ;)
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #5
          Originally posted by T-Mac View Post
          Jeste, pot limit omaha, imas desetak epizoda, sedma sezona PAD-a cini mi se. ;)



          Znas kako je gotivno, jedina mana po meni samo sto je pot limit, pa nema bas toliko ogromnih potova, ali je i dobro iz razloga sto se vidi daleko vise flopova jer ne mogu da udaraju prevelike raise-ove pre flopa. Dur, Ivey, Galfond, Patrick, Hastings i Adams, u drugoj nedelji je Adams-a zamenio Bleznick. Reci slobodno ostavicu ti linkove ako ne budes mogao da nadjes, verujem da ces se oduseviti kao i ja. ;)
          Ne bi moglo drugacije, pravili bi se preveliki potovi precesto. Da je no limit kao sto je hold em ne bi bilo moguce normalno igrati. Iako mi je hold em ljubav, volim ponekad da gledam omahu jer je pretezno igraju pametni ljudi i umno je zahtevnija od hold ema, ima mnogo vise matematike
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • #6
            Gledao sam ja poker after dark cesto dok je bio na sport klubu pogotovo kad je gavin smith na repertoaru ili hellmuth ... nego kad cemo mi poker after dark
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #7
              Originally posted by prskaj View Post
              Ne bi moglo drugacije, pravili bi se preveliki potovi precesto. Da je no limit kao sto je hold em ne bi bilo moguce normalno igrati. Iako mi je hold em ljubav, volim ponekad da gledam omahu jer je pretezno igraju pametni ljudi i umno je zahtevnija od hold ema, ima mnogo vise matematike
              Kazem ti, meni se izuzetno svidja bas zato sto je mnogo kombinacija, mnogo mogucnosti i sto kaze Ivey, moras daleko vise odluka da donosis.
              Cek, sad cu vam naci prvu epizodu, pa su posle u related-u ostale.



              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #8
                Je l' pogledao mozda neko? Kako vam izgleda?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #9
                  Odgledao sam ja. Bas igraju loose tj. veoma opusteno, all-inovi sevaju, vidi se da su dosli da se zabave. Steta sto nije bilo vise situacija za razmisljanje, sve se otprilike svodilo na - imam nesto,cekam nesto platicu te koliko god.

                  Nego, sta mislite jel igraju sa svojim novcem? Bilo je raznih prica, i kako im studio daje deo kesa za ucestvovanje a deo kesha ulaze oni sami.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by prskaj View Post
                    Odgledao sam ja. Bas igraju loose tj. veoma opusteno, all-inovi sevaju, vidi se da su dosli da se zabave. Steta sto nije bilo vise situacija za razmisljanje, sve se otprilike svodilo na - imam nesto,cekam nesto platicu te koliko god.

                    Nego, sta mislite jel igraju sa svojim novcem? Bilo je raznih prica, i kako im studio daje deo kesa za ucestvovanje a deo kesha ulaze oni sami.
                    Pa jednom prilikom su Matusowa prozivali da je igrao previse tight u nekoj emisiji, a onda je na twiteru rekao kako je on jedini igrao sa svojim parama dok su ostali igrali sa parama Full Tilta / PokerStarsa i sl. Nznm stvarno sta je istina, oni su zesci kockari, redovno igraju high stakes igre u Vegasu, gde svi sedaju sa po 100k mozda i vise. Oni od ugovora sa sajtovima dobijaju po 100k mesecno cini mi se. Ali mnogi od njih su uspesni biznismeni, npr. Elezra i Sammy Farha, oni sebi mogu da prisute da igraju sa ovakvim parama. Isto tako neki biznismeni daju novac pokerasima da igraju za njih a onda dele dobitak. Njihove glavne zarade su na turnirima, a na cash game-u se stalno obrcu pare, igraju all-in na flush draw i slicne stvari, da ne pominjem one prop bets kad se klade koja ce boja biti dominantna na flopu i jos nevidjene opklade. Jednostavno to je njihov zivot, zaradili su dovoljno para za dobar zivot, a ostatak koriste na kocku, to im je smisao svega, to im je dobar provod.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Tony G objasnio, boli njih uvo imaju dovoljno love napravili su je jos odavno, sad je sve samo zabava sto nama kad gledamo na tv-u izgleda strasno, Sto se tice ovih opklada nzm da li ste gledali I bet you sa Laakom i Esfandiarijem prilicno zanimljivo imaju obe sezone na youtube

                      Comment


                      • #12
                        E gledao sam "I bet you", dobra zajebancija, ne moze da omane kad je tu Phil Laak. Najjaca mi je ona igra sto su njih dvojica izmislila na nekom turniru - Lodden Thinks je prihvaceno kao naziv igre... To je posle toliko uzelo maha na poker emisijama, nije moglo bez toga...
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          zbog cega nema pokera na sport klubu?dajte nesto,ne mora poker after dark,moze i neki turnir,nije bitno,bas sam se uzeleo

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by kosticn04 View Post
                            zbog cega nema pokera na sport klubu?dajte nesto,ne mora poker after dark,moze i neki turnir,nije bitno,bas sam se uzeleo
                            Imas na pokerstarsovom sajtu epizoda koliko hoces i sta hoces

                            Comment


                            • #15
                              http://pokerasi.com/vesti/strane-ves...-after-dark-a/
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment

                              Working...
                              X