Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Poker

    Johhny, sinoc je isla stara epizoda, je l' to bilo samo "popunjavanje programa" ili ce cele nedelje ici?
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: Poker

      internacionalci?
      moguce,imali smo mali problem,poslate su nam samo 4 od 5 epizoda,tako da je ostao jedan dan u nedelji prazan moguce da su pustili 2x istu zbog toga necim je moralo da se popuni a da se uhvati ritam.
      nismo mi krivi,ameri nas skratili za prvu epizodu

      Comment


      • Odg: Poker

        Nema veze, bar je isla Jenn Tilly. +*@WT*48*

        Internacionalci pocinju veceras cini mi se.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Odg: Poker

          Auh smorili ovi internacionalci, sjajni igraci ali................... A kad je Juanda najpricljiviji za stolom onda mi je sve jasno. Iskreno ne vidim poentu ovih SnG turnira, jedino je zanimljiva prica a ovi posto ne pricaju onda gubi sav smisao. Cash game uvek popravi utisak.....

          Comment


          • Odg: Poker

            srecom posle toga ide 2 nedelje vezano cash game pa 2 epizode pa opet 2 nedelje vezanu mozda i najjaci cash game do sad pa 2 epizode pa opet 2 vezane cash game...bas ce biti veselo naredna 2 meseca...buy the way i gawin smith je odma posle toga u akciji tako da bas za svakog po nesto

            Comment


            • Odg: Poker

              #$&+|r @R&}*

              Comment


              • Odg: Poker

                pozdrav svima i dzoniju.....
                Dzoni,ajde ubacite pomalo skolovanja za gledaoce u emisijama(video sam doduse da ponekad imaju oni kratki snimci poker skole i slicno),tj koje ruke se sa koje pozicije igraju,koje ruke ne treba nikad igrati na turnirima a koje mogu u cash game-ovima itd.....
                mnogo ortaka gleda samnom poker,i ubih se ja objasnjavajuci zasto se under the gun bacaj JQ,pa reko da vam ne uzimam poso.... h5g6k8

                Comment


                • Odg: Poker

                  Pa pazi,trudimo se da radimo na edukaciji ne bil i onima koji nisu experti bilo jasnije neki potezi,ali prostora za to nema bas mnogo pogotovu onako na suvo,zato i upucujemo i usmeravamo ljude sto na ovaj forum sto na Pokerasi.rs gde je to sve prilicno detaljno objasnjeno bas za pocetne levele.
                  Otvorene su i nove teme ovde,bas sa tim razlogom a ako se ukaze prostor za neki mix emisije i prenosa iz sveta kombinovano bice sigurno mnogo reci o pocetnim,ABC i advance tehnikama...
                  dobra stvar je da holdem definitivno uzima maha u Srbiji i da ce se sigurno jos mnogo raditi na tu temu.
                  Pozdrav
                  Johnny

                  Comment


                  • Odg: Poker

                    Polako Johnny, ne mogu da stignem da procitam sve. h5g6k8
                    Salim se malo, stvarno fenomenalni tekstovi. @(*6sd$%

                    Sad bas gledam prvu epizodu Cash Bash-a i ne mogu da verujem kako je Kenny Tran tacno pogodio sta su imali Dur i Safai. &8@^J
                    I svaka cast Dwan-u kako je uspeo da baci, ne znam kako bih se ja odlepio od trilinga desetki. h5g6k8

                    Johnny, ko je ovaj lik Safai, do sada nikad nisam cuo za njega.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: Poker

                      jedan od pijanih milionera kao i Laliberte ako si gledao pre par meseci bio je u PAD-u,ima jos par slicnih.
                      Drago mi je da ti se dopadaju clanci ima ih jos dosta,trudimo se da postujemro redovno jer igraci koji se zainteresuju zele nove cinjenice i podatke sto cesce i bolje,izbacivacu blagovremeno jos tekstova.

                      Comment


                      • Odg: Poker

                        Gledao sam i tu nedelju, svi su se "uvlacili" Laliberte-u. h5g6k8

                        Zanimljiva mi je ona lista najboljih poker igraca, Ivey-a iako ne volim ne mogu da se ne slozim da je najbolji, Patrick mi je jedan od omiljenih igraca i stvarno odlicno igra, ali da Hellmuth-a, Doyle-a i jos nekoliko vrhunskih igraca nema u prvih 10, a recimo Dur je treci. #%d*

                        I ako moze neki clanak o odds-ima ili ti da nam objasnis, posto ne znam bas mnogo o tome, a zanima me kako se racuna itd.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: Poker

                          http://www.youtube.com/watch?v=1EAO9CFnHBw
                          ovo je najbolji igrac svih vremena,na zalost nije vise medju nama,ako imas vremena odgledaj ceo film,ima 5 delova,40ak minuta.
                          sve ce ti biti jasno
                          a od ostalih...meni licno PH pa 3 mesta prazno pa papa /Doyl pa 4 mesta prazno pa ostali...

                          Comment


                          • Odg: Poker

                            Apsolutno se slazem s tobom, tako je i kod mene, samo sto ovi sa ESPN-a misle drugacije. h5g6k8
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Odg: Poker

                              Gde mogu da vidim tu listu najboljih igraca, stavite link molim vas. I u pravu je covek koji kaze da pokusate malo da edukujete tokom komentara, da ukazete na neke 'tells', range, prosto neka razmisljanja igraca, kao sto Gabe Kaplan radi na HSP, od tog coveka moze stvarno dosta da se nauci, mada nista naravno ne zamenjuje praksu, ali opet. Realno to mozete na Cash Game-u.
                              A Dwan protiv nekog drugog igraca verovatno da ne bi bacio onu ruku, ali kako je Safai odigrao bilo bi tesko da nema bolju ruku od Q-10, jednostavno Safai nije igrac koji bi u toj situaciji isao ALL-IN da ne moze da pobedi ruku Q-10.
                              Nego gledao sam ono Face the pro - u principu likovi nisu ni blizu ovog PAD ili HSP nivoa, zanima me sta vi mislite?????????

                              Comment


                              • Odg: Poker

                                Auh, ma nisam provalio da je lista samo na drugom podforumu, i dalje ne razumem zasto pljujes po Negreanuu, HSP je primer od mozda 1000 ruku, jedan serijal, a covek je imao vise bad beatova nego sto je stvarno lose igrao, al ajde. Mislim molim te mi daj primer nekih lose odigranih ruku........ A i mislim da je bio oko nule na kraju serijala, mozda gresim...........

                                Comment

                                Working...
                                X