Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Poker

    Evo,kao komentator PAD-a,ja cu da ti odgovorim,nije Phil rekao da je bacio AA pre flopa,vec da postoje situacije kad se AA mogu baciti,npr situacije buble pre ulasta ITM, multi way potovi i sl. Ne vidim razlog da ti vredjas i shiris negativnu energiju na taj nacin zbog jedne izjave koja je mozda i bila lapsus ili ne,nije ni bitno u ovoj situaciji. A turnira ima u Beogradu svakodnevo, buy inovi su u rasponu od 4000-25 000 a vise invormacija mozes dobiti na specijalizovanom forumu Pokerasi.rs sa svim informacijama o lokacijama,vremenu i buy inovima. Nije potrebno da siris mrznju na forumu,dobronamerni savet ili primedba ce sigurno biti uvek uzeti u obzir.
    Pozdrav
    Johnny

    Comment


    • #77
      Odg: Poker

      Haha, ne sirim mrznju svakako, izvini za ono "debili", ali sto se tice foldovanja na flopu u multi way potu naravno da to nije nemoguce, ali foldovanje keceva pre flopa jeste nemoguce, videli ste kako instan calluje i baca sve zetone po stolu sa kraljevima ili kecevima. Hvala za informaciju o turnirima i ako imate uticaja predlozite kupovinu High Stakes poker epizoda, mnogo su zanimljivije za gledanje, U After Darku moze samo prica da bude zanimljiva, a igra je ista svake nedelje, osim sad u cash gameu.
      Koliko ce jos ici After dark uopste?
      Peace!

      Comment


      • #78
        Odg: Poker

        svugde sam trazio teniski mec izmedju hansena i antoniusa ali nisam naso.Ali ovde http://www.youtube.com/watch?v=UA4U50gY_mc ima nesto zanimljivo,bacite pogled.

        Comment


        • #79
          Odg: Poker

          Zna li neko mozda gde moze da se igra online poker u lazni novac i da nema nikakvih vrsta depozita i ostalih stvari.HVALA! h5g6k8

          Comment


          • #80
            Odg: Poker

            [quote author=nikola_bg link=topic=31.msg143814#msg143814 date=1277592500]
            Zna li neko mozda gde moze da se igra online poker u lazni novac i da nema nikakvih vrsta depozita i ostalih stvari.HVALA! h5g6k8
            [/quote]

            http://www.pokerstars.com/

            Comment


            • #81
              Odg: Poker

              Postoji High Pulse Poker gde se odigravaju freeroll turniri, ne mora nista da se uplati, a "nagradni fondovi" na turnirima se krecu od 10$ do 250$ dnevno i ima mesecni turnir sa fondom od 1000$ kao i neki od 2500$, pa sad na ovima od 10 prvih 11 dobija pare, na 250 prvih 236 dobija pare itd. To je kao neki probni MOD tog sajta, pa kad konacno proradi onda ces moci da uplatis pare a oni ce ti dodati sve sto si do tada zaradio na ovim freeroll turnirima.........................

              Comment


              • #82
                Odg: Poker

                И по мени један о најбољих места за онлине покер је full tilt poker.
                Овде можеш да бираш хоће да игрш овако чисто да вежбаш или да играш у кинту. Ту сам ја научио да играм. Значи имаш 8 столова, и на крају сви седну за један и креће лудница. Ја сам увек играо фрее, освојио сам пар пута, много јака ствар. Али много је лакше играти фрее, него када би паре биле у игри.
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • #83
                  Odg: Poker

                  Ja igram isto na Full Tilt Pokeru-u(lako se instalira program),mocno je imas raznih tipova pokera,ja sam prvo igrao obicni poker,i on je dosadan,ali sam poceo Texas Holdem,namjestite no limit i onda se gubi glava.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #84
                    Odg: Poker

                    Ma kakav obican poker, mislim da se tacno zove "five card draw", to je dosadno do bola.
                    Zato je Hold 'em ludilo, a ako niste probali da igrate uzivo sa nekim ne znate sta propustate. @(*6sd$%
                    Mnogo je drugacije nego preko neta, ja igram cesto sa drugarima, doduse ne u neke prevelike pare, ali je osecaj neprocenjiv.

                    Zna li neko ko ucestvuje u sledecoj partiji PAD-a?
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Poker

                      Sledeca partija je WPT-ALL STARS, igraju Lederer, Lindgren, Hansen, Negreanu, Mizrachi(The Grinder) i Tuan Le, to mozes da vidis na sajtu PAD-a, odes na past matches i tu je sve poredjano. A da ne zna neko gde mogu da se kupe chipovi?

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Poker

                        Ако играш онлине, а хоћеш да купиш чипове, то можеш само ако имаш картице за плаћање преко компа. Ако мислиш на прави новац.
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Poker

                          Pa ipak nije WPT-ALL STARS, prethodnih 10-ak epizoda je bilo po istom redu kao na sajtu PAD-a, ali su sad preskocili nekoliko......

                          Comment


                          • #88
                            Odg: Poker

                            Svidja mi se mnogo kako Mike igra ove nedelje, krajnje disciplinovano, ne upusta se u neke glupe blefove, a kad je dobijao prave karte maksimalno je to koristio.

                            EDIT: Auuuuuuuu, kakva fulcina protiv flesa! $%&RQa
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #89
                              Odg: Poker

                              Kakav comeback Mikey-a legende, stvarno neverovatno. &8@^J

                              Samo mi nije jasno zasto je Black pratio onaj all in sa A6...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Poker

                                Evo opet ja da se javim malo,uticaj na to sta ce da se emituje za sada nemamo,a po programskoj shemi za sada samo ide PAD,ali tokom celog leta ako stvari budu isle planirano emitovace se specijali PAD cash game sa najvecim zvezdama on line i live poker scene. Mogu slobodno reci mozda cak i zanimljivije od veceg dela High stakes-a koga sam i sam fan!
                                Sto se tice chipova info o tome gde i sta mozes kupiti takodje na pokerasi.rs tema transakcije,ima otvoren topic na forumu.
                                A uskoro i jedno dodatno iznenadjenje za sve ljubitelje pokera.
                                za sva pitanja i info tu sam.
                                Johnny

                                Comment

                                Working...
                                X