Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: Poker

    Nije smijesno,vise je tuzno,sada svi komentatori sve prate,sve komentarisu,u sve se razumiju(dosta toga im je nametnuto),sto nekada nije moglo @(*6sd$%
    Evo npr. Stolica je sto se tice GOLF-a neprevazidjen,bas volim da ga slusam i covjek jednostavno zna,a opet opusteno komentarise i vrlo zanimljivo mogu ti reci(bar za MENE),a nisam gledao POKER tako da ne znam kako to odradjuje,ali opet ti kazem to je zato sto svi komentatori danas sve prenose i u sve se razumiju @(*6sd$%
    sigpic

    Comment


    • #62
      Odg: Poker

      vidim da se svi zale na komentatore.. jbg, losi su, ali treba razumeti i te ljude.. kao sto covek pre mene rece, to im je prosto nametnuto..
      sto se tice konkretno ovih na SK, jedan je za prolaznu ocenu, a onaj drugi (nznm kako se covek zove, al znam da je pre radio kao voditelj nekih muzickih emisija i sl.) je stvarno ocajan.. ali ga opet gotivim, uvek se slatko nasmejem njegovim fejlovima.. nikad nezanimljivo sa njim..
      na kraju krajeva, sta ce nam komentatori.. zasto ih uopste slusati, ako nisu odgovarajuci..
      gledas covece partiju, razmisljas sam malo.. zanimljiv je poker i na mute..

      Comment


      • #63
        Re: Poker

        Igrate li poker,i gde?

        Comment


        • #64
          Re: Poker

          ako mislis na internetu, igram dosta (u "play money") ne pokerstarsu.. oni i fulltilt (koji se inace reklamira na SK) su verovatno/sigurno najbolji i najveci pokeraski sajtovi na netu..

          ako mislis ovako, live h5g6k8, igrao samo par puta sa ortacima.. ali definitivno je igranje uzivo mnogo drugacije od onog preko mreze..

          Comment


          • #65
            Re: Poker

            [quote author=Dzombache link=topic=31.msg118990#msg118990 date=1268854217]
            ako mislis na internetu, igram dosta (u "play money") ne pokerstarsu.. oni i fulltilt (koji se inace reklamira na SK) su verovatno/sigurno najbolji i najveci pokeraski sajtovi na netu..

            ako mislis ovako, live h5g6k8, igrao samo par puta sa ortacima.. ali definitivno je igranje uzivo mnogo drugacije od onog preko mreze..
            [/quote]

            Da,jesu.
            Igram i ja na pokerstarsu,malo facebook $#^%RT $#^%RT $#^%RT

            Da,uzivo ne moze da se meri sa ovim preko mreze... h5g6k8

            Comment


            • #66
              Re: Poker

              Phil uzeo obe partije u kojima je igrao. +*@WT*48*

              P.S. Marko, odlicno odradjen posao veceras. &($%WP+
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #67
                Odg: Poker

                Moj savjet komentatorima...
                Kao prvo, nisam toliko pratio poker na SK jer sam sve to ranije odgledao pa ne znam kako to trenutno zvuci, ali od ranije znam da su previse pricali...Jednostavno, ove emisije su tako koncipirane da je u prvom planu ono sto igraci pricaju i to je mnooogo interesantnije od bilo kakvog komentara... Uloga komentatora u ovakvim emisijama svedena tek na po koju rijec ili neki duhovit komentar posle odigrane ruke...Znam da ne znaju svi engleski ali imam utisak da ove emisije prati neka ciljna grupa kojoj engleski nije stran, naprotiv...Tako da je moj savjet da pojacate ton kako bi se culo sta igraci medjusobom pricaju (cesto se u toku emisije klade na razno razne stvari, tako da je i to zanimljivo), a komenatori tek po koju rijec da se zna da ste tu...

                Comment


                • #68
                  Odg: Poker

                  Chris "Jesus" Ferguson je najjaci!

                  Comment


                  • #69
                    Odg: Poker

                    Eli Elezra je doktor za cash game, vidim da ucestvuje u epizodi ove nedelje. Inace, mnogo gotivan lik.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #70
                      Odg: Poker

                      Sammy Farha je najjaci lik, kao i Eli, treba im Greenstain i Negreanu, Ivey malo vise da dolaze, ne stalno isti, ovi smaraci sto prave pauze po 5 minuta na flopu, turnu, riveru, glupi Ferguson

                      Comment


                      • #71
                        Odg: Poker

                        Ovi komentatori i dalje misle da je Hellmuth rekao da je foldovao dva keca pre flopa. Koji debili

                        Comment


                        • #72
                          Odg: Poker

                          Ovo je mislim najgori sto koji sam ikad gledao. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                          Jbt, ne mozes flop da vidis. &*#GI(]
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #73
                            Odg: Poker

                            Realno najgori sto, jbg stara skola. Zato sledece nedelje cash game. Mada realno su mogli malo bolje igrace za tu partiju. Lederer i nije neki cash game igrac. Makar ce Eli i Antonius biti tu. Najzanimljivija partija poker after darka je Railbird heaven, cash game - Dwan, Ivey, Hansen, Antonius, Negreanu, Hellmuth. T-MAC da li mozda znas kad izlazi sledeca sezona HSP?

                            Comment


                            • #74
                              Odg: Poker

                              Ne znam stvarno, mada nisam skoro ni skidao epizode. @(*6sd$%

                              Antonius mi je mnogo gotivan igrac, moze se reci omiljeni posle Hellmuth-a. Onaj European Open na Areni je toliki smor da to nije normalno. #%d*
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #75
                                Odg: Poker

                                Realno ono na Areni je najgori turnir u istoriji, kao pro likovi a nemaju veze. A kad su bili celebrity, jbt lik umesto da chekira folduje.................. Taj party poker je ocajan, glupi Englezi, prave neki fency show, umesto prave partije. Jel ima ovde neko ko igra turnire u BG-u i gde i kolki je buy-in?

                                Comment

                                Working...
                                X